اخبار کنسرت - آخرین و مهم ترین اخبار کنسرت از خبرگزاری‌های ایران | خبری

کنسرت

ایسناایسنا6 دقیقه قبل
به علت مشکلات سلامتی شهرداد روحانی (رهبر دائم ارکستر سمفونیک)، اجرای ارکستر سمفونیک تهران در روزهای سوم و ششم بهمن ماه به منوچهر صهبایی سپرده شده است. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، با توجه به مشکلات پزشکی و به درخواست شهرداد روحانی (رهبر دائم ارکستر سمفونیک تهران)، تازه‌ترین کنسرت این ارکستر به رهبری منوچهر صهبایی اجرا می‌شود. در اطلاعیه بنیاد روکی آمده است: «ارکستر سمفونیک تهران، بر اساس جدول اجراهای خود در تازه‌ترین رویداد، سوم بهمن ماه به روی صحنه می‌رود. بر این اساس ارکستر سمفونیک تهران مطابق برنامه از پیش تعیین شده، اما به رهبری میهمان منوچهر صهبایی به روی صحنه می‌رود. بنیاد رودکی ضمن قدردانی از همراهی مخاطبان ارکستر سمفونیک تهران و عذرخواهی از انجام این تغییر ناگزیر، برای آقای روحانی آرزوی شفای عاجل و تندرستی از درگاه ایزد متعال دارد.» انتهای پیام
مهرمهر27 دقیقه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی در اطلاعیه خود با ذکر این این دلیل که «با توجه به مشکلات پزشکی و به درخواست شهرداد روحانی، رهبر دائم ارکستر سمفونیک تهران، تازه‌ترین کنسرت این ارکستر به رهبری منوچهر صهبایی اجرا می‌شود، توضیح داده است: «ارکستر سمفونیک تهران، بر اساس جدول اجراهای خود در تازه‌ترین رویداد، سوم بهمن ماه به روی صحنه می‌رود. این اجرا با همراهی «میترا کوته» پیانیست ایرانی-اتریشی به عنوان سولیست، یک شب دیگر نیز تمدید شد و بنا بود که استاد شهرداد روحانی، رهبر دائم ارکستر سمفونیک تهران هدایت ارکستر را در این دو اجرا به عهده داشته باشد. نوازندگان ارکستر برای انجام اجرایی فاخر، سه نوبت با رهبری آقای روحانی تمرینات لازم را انجام دادند؛ پس از این تمرینات اما رهبر ارکستر سمفونیک تهران که پیش از این و بعد از اجرای شهریور ماه ارکستر، دچار عارضه قلبی شده بود با مشکلات جدی در ناحیه قفسه سینه مواجه می‌شود که مراجعه به پزشکان، تاکید جدی و دستور استراحت مطلق پزشکی را به همراه دارد. بر این اساس ارکستر سمفونیک تهران مطابق برنامه از پیش تعیین شده اما به رهبری میهمان منوچهر صهبایی به روی صحنه می‌رود. بنیاد رودکی ضمن قدردانی از همراهی مخاطبان ارکستر سمفونیک تهران و عذرخواهی از انجام این تغییر ناگزیر، برای آقای روحانی آرزوی شفای عاجل و تندرستی از درگاه ایزد متعال دارد.»
ایلناایلنا28 دقیقه قبل
با تغییر رهبر تازه‌ترین اجرای ارکستر سمفونیک تهران، منوچهر صهبایی سوم و ششم بهمن‌ماه با این ارکستر به روی صحنه می‌رود. به گزارش ایلنا، با توجه به مشکلات پزشکی و به درخواست شهرداد روحانی، رهبر دائم ارکستر سمفونیک تهران، تازه‌ترین کنسرت این ارکستر به رهبری منوچهر صهبایی اجرا می‌شود. این اجرا با همراهی «میترا کوته» پیانیست ایرانی-اتریشی به عنوان سولیست، یک شب دیگر نیز تمدید شد و بنا بود که استاد شهرداد روحانی، رهبر دائم ارکستر سمفونیک تهران هدایت ارکستر را در این دو اجرا به عهده داشته باشد. بر این اساس ارکستر سمفونیک تهران مطابق برنامه از پیش تعیین شده اما به رهبری میهمان منوچهر صهبایی به روی صحنه می‌رود. بنیاد رودکی ضمن قدردانی از همراهی مخاطبان ارکستر سمفونیک تهران و عذرخواهی از انجام این تغییر ناگزیر، برای آقای روحانی آرزوی شفای عاجل و تندرستی از درگاه ایزد متعال دارد».
خبر فوریخبر فوری41 دقیقه قبل
امیرعباس گلاب با همکاری موسسه آوای صلح، کنسرت تازه خود را با اجرای قطعاتی چون «گونه»، «دعوا»، «سادس»، «قله» و … روی صحنه می‌برد. به گزارش خبر فوری به نقل از خبرآنلاین، امیرعباس گلاب که برای اولین بار در مرداد ۹۶ کنسرت برگزار کرد و یکی از خواننده‌های فعال این روزهای بازار موسیقی کشور است، پس از چند ماه دوری از صحنه، در اولین روز بهمن، طی دو سانس، کنسرت می‌دهد. در این کنسرت، گلاب قرار است قطعاتی چون «گونه»، «دعوا»، «سادس»، «قله»، «بماند»، «چشم سیاه» و … را بخواند. چندی پیش، امیر عباس گلاب با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود، خبر آغاز همکاریش با موسسه فرهنگی – هنری آوای صلح به مدیریت مهیار ضمیری داده بود و کنسرت تازه خود را هم با همکاری این موسسه روی صحنه می‌برد.
رکنارکنا1 ساعت قبل
بنا به تایید بسیاری از پژوهشگران و موسیقی‌دان‌ها، موسیقی دستگاهی ایران برگرفته از موسیقی نواحی است. در حال حاضر یکی از معدود افرادی که می‌تواند درباره قدمت و پیشینه موسیقی دیلمان توضیحات موثق ارائه دهد، محمدرضا شاه‌نوری آخرین میراث‌دار موسیقی دیلمان است. او که از نوادگان طهماسب بیگ، جعفر قلی‌بیگ، مهدی بیگ، شاه نوربیگ و نصرالله بیگ (همگی از بزرگان موسیقی دیلمان) به حساب می‌آید، ‌ سرپرست گروه موسیقی «گیل و دیلم» نیز هست و با همکاری اعضای آنها توانسته با حضور در جشنواره‌های مختلف بخشی از موسیقی دیلمان را به گوش مخاطبان برساند. بازمانده موسیقی دیلمان گفت: متاسفانه خیلی‌ها از این قضایا خبر ندارند، اما پیرمر‌دهای یل‌آباد در جریان اتفاقات هستند. بازمانده موسیقی دیلمان در پاسخ به این سوال که چرا خودش به ثبت آثار و منابع مکتوب در زمینه موسیقی دیلمان نمی‌پردازد، گفت: متاسفانه سوادم در آن حد نیست که کتاب بنویسم.
ایمناایمنا1 ساعت قبل
به گزارش ایمنا، امیرحسین صمدانیانگفت: این گروه فعالیت خود را از سال ۹۲ آغاز کرد و این سومین کنسرت رسمی گروه حیران است. سرپرست گروه حیران ادامه داد: کنسرت گروه موسیقی «حیران» به همراه دف نوازان و به خوانندگی رسا هارونی، نوازندگی ۶ ساز ملودی و ۲۳ دف نواز، عصر سه شنبه یکم بهمن ماه ساعت ۱۸ و ۲۰:۳۰ و عصر چهارشنبه دوم بهمن ماه ساعت ۱۹:۳۰ در هنرسرای خورشید وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان به اجرای برنامه می‌پردازد. وی افزود: در این کنسرت قطعات نقش جهان، روسری آبی، نغمه عاشقانه، تکنوازی سنتور، نوروز، دونوازی کوبه، ساز و آواز، صبح آزادی، بهار شیراز، تکنوازی کوبه و زندگی کن اجرا می‌شود. گفتنی است؛ علاقه مندان برای تهیه بلیط می‌توانند به سایت navayemehr. ir مراجعه کنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ساعت قبل
آمریکایی‌ها در این تصور بودند که پس از تخلیه کشتگان عین‌الأسد و بمباران تبلیغاتی خود؛ خواهند توانست اقلا در این فاز؛ ایران اسلامی را وارد پروژه انتقام کاخ سفید کنند اما در این وادی هم شکست خوردند. تحریم‌هایی که کاخ سفید پس از شکست عین‌الأسد با هیاهو و جنگ روانی، آنها را در عرصه افکار عمومی مطرح کرد اما تجربه ونزوئلا و قطر هرگز در ایران اسلامی تکرار نشد. ضمن اینکه ایران اسلامی برای حل بحران سیل و آسیب‌های آن نیز عملا نیازی به کمک خارجی ندارد. مشغول ماساژ آنها بودند اما شاهد هیچیک نیستیم و اگرچه مشکلاتی مثل «گرانی» داریم ولی روال طبیعی زندگی در ایران اسلامی ادامه دارد. جهان امروز با وضوح بیشتری درک کرده است که ایران اسلامی «قطر» نیست که بلافاصله پس از تحریم؛ با خطر شکست و فروپاشی مواجه شود.
افکارنیوزافکارنیوز3 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشروابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی در اطلاعیه خود با ذکر این این دلیل که «با توجه به مشکلات پزشکی و به درخواست شهرداد روحانی، رهبر دائم ارکستر سمفونیک تهران، تازه‌ترین کنسرت این ارکستر به رهبری منوچهر صهبایی اجرا می‌شود، توضیح داده است: «ارکستر سمفونیک تهران، بر اساس جدول اجراهای خود در تازه‌ترین رویداد، سوم بهمن ماه به روی صحنه می‌رود. این اجرا با همراهی «میترا کوته» پیانیست ایرانی-اتریشی به عنوان سولیست، یک شب دیگر نیز تمدید شد و بنا بود که استاد شهرداد روحانی، رهبر دائم ارکستر سمفونیک تهران هدایت ارکستر را در این دو اجرا به عهده داشته باشد. اخبار فرهنگ و هنر - نوازندگان ارکستر برای انجام اجرایی فاخر، سه نوبت با رهبری آقای روحانی تمرینات لازم را انجام دادند؛ پس از این تمرینات اما رهبر ارکستر سمفونیک تهران که پیش از این و بعد از اجرای شهریور ماه ارکستر، دچار عارضه قلبی شده بود با مشکلات جدی در ناحیه قفسه سینه مواجه می‌شود که مراجعه به پزشکان، تاکید جدی و دستور استراحت مطلق پزشکی را به همراه دارد. بر این اساس ارکستر سمفونیک تهران مطابق برنامه از پیش تعیین شده اما به رهبری میهمان منوچهر صهبایی به روی صحنه می‌رود. بنیاد رودکی ضمن قدردانی از همراهی مخاطبان ارکستر سمفونیک تهران و عذرخواهی از انجام این تغییر ناگزیر، برای آقای روحانی آرزوی شفای عاجل و تندرستی از درگاه ایزد متعال دارد.»
الفالف4 ساعت قبل
رسانه یکی از مهم‌ترین عواملی است که ادراک ما از وضع موجود را تحت تأثیر قرار می‌دهد. شاید آنقدر اغراق نباشد اگر بگوییم گاه رسانه‌ها توانسته‌اند شب را روز و روز را شب نشان دهند. به تصویری که رسانه از داستان آقای خاوری می‌سازد دقت کنید. حال بماند که خود فیلم یاد شده تصویری نیمه تاریک از واقعیت موجود در ایران را منعکس می‌ساخت. سخت است باور کنیم این گرگ‌های در پوستین میش، اکنون برای گسترش آزادی و حقوق بشر خیرات کرده‌اند!
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد11 ساعت قبل
کنسرت عودنواز عراقی در تالار رودکیمهر: کنسرت تک‌نوازی عود معنی جهاد با عنوان «خاطرات بغداد» یکشنبه ششم بهمن‌ به همت انجمن موسیقی ایران و یک ناشر خصوصی در تالار رودکی برگزار می‌شود. معنی جهاد متولد ۱۹۸۶ در بغداد و فارغ‌التحصیل هنرستان موسیقی و دانشکده هنرهای زیبای بغداد است. او با گروه‌های «اماسی الشرق»، «العود الذهبی»، «منیر بشیر»، و «انانا» همکاری داشته و کنسرت‌های متعددی به‌صورت تکنوازی و گروه‌نوازی در کشورهای سوریه، اردن، فرانسه، مصر، ایران، بلژیک، هلند، سوئد و … اجرا کرده است. از او دو آلبوم به همراه گروه همنوازان «منیر بشیر»، از سوی وزارت فرهنگ عراق تحت عنوان «تجلیات عود» و «حکایت عود» و سه آلبوم تک‌نوازی «حالت صحت»، «شناشیل بغدادیه» و «تکنو عود» و نیز آلبومی با عنوان «شواطی الحب» از گروه «آنانا» توسط جشنواره موازین مراکش منتشر شده است. علاقه‌مندان به تماشای کنسرت «خاطرات بغداد» می‌توانند ساعت ۲۰ به تالار رودکی مراجعه کنند.
صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اینترنتی سان، در پی هشدار وجود مواد منفجره در خارج از محل برگزاری کنسرت موسیقی راک سام ۴۱ در پاریس برگزاری این کنسرت از سوی مقامات لغو شد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز17 ساعت قبل
در آن سمت ماجرا مهراب قاسم‌خانی، نویسنده بسیاری از طنز‌های تلویزیونی و کمدی‌های سینمایی قرار دارد. واکنش طنزآلود او به موضع‌گیری سیروان خسروی که بسیاری از هنرمندان را آفتاب‌پرست خوانده بود، کل‌کل این دو چهره را دامنه‌دار کرد. البته این افشاگری بی پاسخ نماند و مهراب قاسمخانی با یک پست اینستاگرامی، پاسخ افشاگری سیروان را داد. به هیچ‌کس هم ارتباطی نداره … فقط جان هر کی دوست‌داری این رفتارت رو تبدیل به ژست قهرمانانه نکن و توی سر بقیه نزنش. جوابیه مستقیمت به پست من و افشای یه مکالمه خصوصی دوستانه، من رو یاد تاکتیک «بگم؟ بگم؟» یه دوست عزیزی انداخت.
تسنیمتسنیم18 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، نشست خبری چهارمین رویداد موسیقی «شب‌های جنوب»، ظهر امروز شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد. ما فکر می‌کردیم در این شرایط برگزاری رویداد «شب‌های جنوب» شدنی نیست. پس این انگیزه علاقه به موسیقی و فضای رویداد شب‌های جنوب بود که ما را تشویق به برگزاری این فستیوال کرد. ترکیبی از موسیقی کشورهای آفریقایی و موسیقی جنوب ایرانماهان میرعرب از هنرمندان فعال حوزه موسیقی: در این سال‌ها تلاش کرده‌ام که در همه انواع موسیقی حضور داشته باشم. «شب‌های جنوب» در سال‌های گذشته میزبان هنرمند زیادی از جمله گروه جالبوت، کماکان، سلیدون، لیان، ماکان اشگواری بوده است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴19 ساعت قبل
در ابتدای این نشست، پدرام نیک سیرت گفت: «ایده برگزاری شب‌های جنوب از چهار سال پیش مطرح و روی آن فکر شده است. اما فکر می‌کنم همین محدوده‌ای که مد نظرمان قرار دادیم دارای گستره عمیقی است که می‌توانیم به کار خود ادامه دهیم.» برخی از دامن زدن به حاشیه‌ها لذت می‌برندوی افزود: «طی سه سال اخیر با هنرمندانی کار کردیم که همگی از نوازندگان مطرح و شناخته موسیقی کشور بودند. ما اگر در واکنش به رویدادهای تلخ روزهای اخیر این فستیوال را لغو می‌کردیم، زحمات شبانه روزی تیم اجرایی و تمرینات مستمر هنرمندان و گروه‌ها و انتظار مخاطبان چند ساله ما همگی بدون ثمر می‌شد.» تلاش در تلفیق ریشه‌ها و تجربه‌هادر ادامه این نشست، ماهان میرعرب، نوازنده بین‌المللی گیتار درباره انگیزه‌های حضورش در این رویداد گفت: «موسیقی من در تلاش است تا در برگیرنده طیف‌های مختلف موسیقیایی و تجربیات شخصی و ریشه‌های فرهنگی من باشد. من با توجه به اشراف بر تجربه‌های خودم در ایران و خارج از ایران سعی می‌کنم آمیخته‌ای از این تجربیات را به موسیقی تبدیل کنم.» وی افزود: «بر این اساس با توجه به پیشینه‌ای که در این زمینه وجود داشته این کنسرت به گونه‌ای طراحی شده که همراه با هنرمندان مراکشی به فضایی برسیم که بتواند گویای فصل مشترک فضای موسیقایی کشوری چون مراکش با موسیقی جنوب کشورمان باشد. موسیقی ایرانی جنوب کشور در موارد زیادی وامدار موسیقی عربی است پس نقطه تمرکز ما در این کنسرت‌ها ترکیبی از موسیقی کشورهای آفریقایی و موسیقی مناطق جنوبی خواهد بود.» رویداد موسیقیایی شب‌های جنوب، با دعوت از هنرمندان و گروه‌های خارجی، از ۲۹ دی تا اول بهمن در سالن فرهنگسرای نیاوران و به همت نهاد فرهنگی سازباز برگزار خواهد شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین19 ساعت قبل
گروه موسیقی «آیان» به سرپرستی و خوانندگی هژیر مهرافروز اول بهمن در تالار وحدت تهران کنسرتی را برگزار می‌کند. اعتمادآنلاین| تازه‌ترین کنسرت گروه موسیقی «آیان» به سرپرستی و خوانندگی هژیر مهرافروز و تهیه‌کنندگی موسسه فروغ فلق ساعت ۲۱:۳۰ روز سه شنبه اول بهمن ماه در تالار وحدت اجرا می‌شود. در توضیح فعالیت‌های هژیر مهرافروز آمده است: «هژیر مهرافروز از سن پنج سالگی به یادگیری موسیقی پرداخته است. موسیقی مهرافروز با مخاطب ارتباط نزدیکی برقرار می‌کند و از عناصر ایرانی به نحوی موثر بهره می‌برد. سبکش نوع خاصی از موسیقی تلفیقی است که با حفظ چارچوب‌های کلاسیک موسیقی ایرانی از عناصر پاپ نیز به درستی بهره می‌برد و برای مخاطب جذاب است.
مهرمهر19 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، کنسرت «خاطرات بغداد» با اجرای معنی جهاد نوازنده عود از عراق به همت انجمن موسیقی ایران و نشر و پخش جوان روز یکشنبه ششم بهمن، ساعت ۲۰ در تالار رودکی برگزار می‌شود. معنی جهاد متولد ۱۹۸۶ در بغداد و فارغ‌التحصیل هنرستان موسیقی و دانشکده هنرهای زیبای بغداد است. او با گروه‌های «اماسی الشرق»، «العود الذهبی»، «منیر بشیر»، و «انانا» همکاری داشته و کنسرت‌های متعددی به صورت تکنوازی و گروه‌نوازی در کشورهای سوریه، اردن، فرانسه، مصر، ایران، بلژیک، هلند، سوئد و غیره اجرا کرده است. از او ۲ آلبوم به همراه گروه همنوازان «منیر بشیر»، از سوی وزارت فرهنگ عراق تحت عنوان «تجلیات عود» و «حکایت عود» و سه آلبوم تک‌نوازی «حالت صحت»، «شناشیل بغدادیه» و «تکنو عود» و نیز آلبومی با عنوان «شواطی الحب» از گروه «آنانا» توسط جشنوارۀ موازین مراکش منتشر شده است.
خبر فوریخبر فوری19 ساعت قبل
آنسامبل «نیواک» روزهای سوم و چهارم بهمن ماه تازه‌ترین کنسرت خود را در تالار رودکی تهران به صحنه خواهد برد. به گزارش خبر فوری به نقل از مهر، آنسامبل «نیواک» روزهای سوم و چهارم بهمن ماه جدیدترین کنسرت خود را با رپرتواری متفاوت در تالار رودکی روی صحنه می‌برد. در توضیح فعالیت‌های آنسامبل «نیواک» آمده است: آنسامبل نیواک در سال ۱۳۸۷ بنیانگذاری شد و در همان سال موفق به کسب رتبه نخست و تندیس بیست و چهارمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر شد و نخستین کنسرت نیواک در تالار رودکی در اسفند ماه همان سال برگزار شد. آنسامبل نیواک تا به حال اجراهایی در ایران و ارمنستان داشته و با نوازندگان و آهنگسازانی از ایران، ارمنستان، جمهوری چک و ایتالیا همکاری داشته و آثاری به سفارش این آنسامبل نوشته که در ایران و ارمنستان اجرا شده است. تا کنون ۲ آلبوم از آنسامبل نیواک، با عنوان «دوئت‌های ویلن و ویلنسل» توسط نشر راوی دپاییز ۱۳۹۴ و «گفتاگوی» توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور در زمستان ۱۳۹۷ چاپ و منتشر شده است.
ایرناایرنا19 ساعت قبل
در ابتدای این نشست پدرام نیک سیرت گفت: ایده برگزاری شب‌های جنوب از چهار سال پیش مطرح و روی آن فکر شده است. اما فکر می‌کنم همین محدوده‌ای که مد نظرمان قرار دادیم دارای گستره عمیقی است که می‌توانیم به کار خود ادامه دهیم. برخی از دامن زدن به حاشیه‌ها لذت می‌برندوی افزود: طی سه سال اخیر با هنرمندانی کار کردیم که همگی از نوازندگان مطرح و شناخته موسیقی کشور بودند. نمی‌دانم چه مساله‌ای است که تعدادی از هنرمندان وقتی مطلع می‌شوند که فلان هنرمند در گروه دیگر نیز در این فستیوال حضور دارد به یکباره اعلام می‌کند که به دلیل حضور همین هنرمند یا گروه من در فستیوال حضور پیدا نمی‌کنم. موسیقی ایرانی جنوب کشور در موارد زیادی وامدار موسیقی عربی است پس نقطه تمرکز ما در این کنسرت‌ها ترکیبی از موسیقی کشورهای آفریقایی و موسیقی مناطق جنوبی خواهد بود.
کرد آنلاینکرد آنلاین19 ساعت قبل
عصر کرد - سیروان خسروی خواننده موسیقی پاپ، در پاسخ به پست اخیر مهراب قاسم خانی دست به افشاگری زدجدال اینستاگرامی سیروان خسروی و مهراب قاسمخانیدر بحبوحه واکنش‌ها به سانحه هواپیمای اکراینی، حمله مهناز افشار به دختر سردار سلیمانی، توهین کوشکی به رخشان بنی اعتماد و اظهارات جنجالی زینب ابوطالبی در شبکه افق، سیروان خسروی پستی نیش‌دار در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. سیروان خسروی، عکس یک آفتاب‌ پرست را منتشر کرد و در کپشن آن نوشت: «نه سبز بودم، نه بنفش شدم، نه تکرار کردم و نه سیاه می‌شوم. بیشتر بدانید: اقدام جنجالی سیروان خسروی: شرفم رو نمی‌فروشم! بیشتر بدانید: حمله تند سیروان خسروی به احسان علیخانی + عکس و فیلمبیشتر بدانید: انتقاد تند سیروان خسروی از سلبریتی‌ها: عقیده‌ای که پیروان زیادی داره کم ارزشه! بیشتر بدانید: چرا مهراب قاسم خانی نمیخواهد پیرو یک تفکر خنثی برای پنهان کردن ترسش باشد؟ منبع: kandoonews. com
کرد آنلاینکرد آنلاین19 ساعت قبل
عصر کرد - شهاب حسینی بازیگر مطرح کشورمان تصویری از سیل سیستان و بلوچستان، برای کمک به هموطنان سیل زده در اینستاگرام خود منتشر نمودشهاب حسینی: سیل فراموشی همه زندگیشونو بردشهاب حسینی بازیگر سرشناس و بین المللی سینمای ایران با درج تصویری از سیل سیستان و بلوچستان، خطاب به مردم و مسئولان نوشت: به داد مردم مظلوم و محروم سیستان و بلوچستان برسیم. سیل فراموشی همه زندگیشونو برد. واکنش شهاب حسینی به سیل سیستان و بلوچستانبیشتر بدانید: واکنش هنرمندان به سیل در شبکه‌های اجتماعی/ از نیکی کریمی تا شهاب حسینیبیشتر بدانید: سریالی که داستانش به دلیل سیل تغییر کرد! + عکسبیشتر بدانید: لغو کنسرت محمدرضا گلزار به خاطر سیل و واکنش هوادارانش + عکسبیشتر بدانید: واکنش احساسی مهناز افشار به سیل سیستان و بلوچستان+عکسمنبع: صفحه‌ی شخصی شهاب حسینی
مهرمهر19 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، تازه‌ترین کنسرت گروه موسیقی «آیان» به سرپرستی و خوانندگی هژیر مهرافروز و تهیه کنندگی موسسه فروغ فلق ساعت ۲۱:۳۰ روز سه شنبه اول بهمن ماه در تالار وحدت اجرا می‌شود. شاهد علیزاده، مجید مظاهری، بهنام معصومی، شهریار نظری و امین یسادی در این کنسرت هنرنمایی می‌کنند. در توضیح فعالیت‌های هژیر مهرافروز آمده است: «هژیر مهرافروز از سن پنج سالگی به یادگیری موسیقی پرداخته است. موسیقی مهرافروز با مخاطب ارتباط نزدیکی برقرار می‌کند و از عناصر ایرانی به نحوی موثر بهره می‌برد. سبکش نوع خاصی از موسیقی تلفیقی است که با حفظ چارچوب‌های کلاسیک موسیقی ایرانی از عناصر پاپ نیز به درستی بهره می‌برد و برای مخاطب جذاب است.
مهرمهر19 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، آنسامبل «نیواک» روزهای سوم و چهارم بهمن ماه جدیدترین کنسرت خود را با رپرتواری متفاوت در تالار رودکی روی صحنه می‌برد. در این اجرا، لیلا رمضان که پروژه صد سال موسیقی ایران برای پیانو را در کارنامه خود دارد به عنوان نوازنده پیانو، گلریز زربخش نوازنده ویلن و ژابیز زربخش نوازنده ویلنسل را همراهی می‌کند. در توضیح فعالیت‌های آنسامبل «نیواک» آمده است: آنسامبل نیواک در سال ۱۳۸۷ بنیانگذاری شد و در همان سال موفق به کسب رتبه نخست و تندیس بیست و چهارمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر شد و نخستین کنسرت نیواک در تالار رودکی در اسفند ماه همان سال برگزار شد. آنسامبل نیواک تا به حال اجراهایی در ایران و ارمنستان داشته و با نوازندگان و آهنگسازانی از ایران، ارمنستان، جمهوری چک و ایتالیا همکاری داشته و آثاری به سفارش این آنسامبل نوشته که در ایران و ارمنستان اجرا شده است. تا کنون ۲ آلبوم از آنسامبل نیواک، با عنوان «دوئت‌های ویلن و ویلنسل» توسط نشر راوی دپاییز ۱۳۹۴ و «گفتاگوی» توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور در زمستان ۱۳۹۷ چاپ و منتشر شده است.
مهرمهر20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، کنسرت اقوام ایرانی هیژان به رهبری هیوا رنجبر و تهیه کنندگی موسسه فروغ فلق چهارم بهمن ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت اجرا می‌شود. در این کنسرت بیش از ۶۰ نوازنده از بخش‌های مختلف موسیقی اقوام کشورمان آثار خود را ارائه می‌کنند. فیروز رضایی در بخش لری، رضا نظری در بخش موسیقی کردی، امیر میرشکاری در بخش موسیقی جنوبی و رضا خاتمی نیا در بخش آذری خوانندگان این اجرا هستند.
فراروفرارو20 ساعت قبل
یکی از واکنش‌های مهم اخیر سلبریتی‌ها که تبدیل به جنجالی دو قطبی شد مربوط به دعوای اینستاگرامی «سیروان خسروی» و «پیمان قاسم خانی» بود. سیروان خسروی در این پیام خود نوشت: «نه سبز بودم، نه بنفش شدم، نه تکرار کردم و نه سیاه میشوم. نخستین واکنش سیروان خسروی به تحریم جشنواره فجر از سوی برخی هنرمنداناما در این میان روز گذشته مهراب قاسم خانی به این پست سیروان خسروی واکنش نشان داد. آخرین واکنش مهراب قاسم خانی و اعلام پایان یافتن این ماجرا برای ویدر این میان واکنش‌های مردمی به این جنجال‌ها نیز جالب توجه بود. این فضا نیز به طبع خود باعث ایجاد پاره‌ای تقابل‌ها در میان سلبریتی‌ها شد که آخرین نمونه آن رویارویی اینستاگرامی سیروان خسروی و مهراب قاسم خانی بود.
مازن آنلاینمازن آنلاین20 ساعت قبل
پیام مازند - شهاب حسینی بازیگر مطرح کشورمان تصویری از سیل سیستان و بلوچستان، برای کمک به هموطنان سیل زده در اینستاگرام خود منتشر نمودشهاب حسینی: سیل فراموشی همه زندگیشونو بردشهاب حسینی بازیگر سرشناس و بین المللی سینمای ایران با درج تصویری از سیل سیستان و بلوچستان، خطاب به مردم و مسئولان نوشت: به داد مردم مظلوم و محروم سیستان و بلوچستان برسیم. سیل فراموشی همه زندگیشونو برد. واکنش شهاب حسینی به سیل سیستان و بلوچستانبیشتر بدانید: واکنش هنرمندان به سیل در شبکه‌های اجتماعی/ از نیکی کریمی تا شهاب حسینیبیشتر بدانید: سریالی که داستانش به دلیل سیل تغییر کرد! + عکسبیشتر بدانید: لغو کنسرت محمدرضا گلزار به خاطر سیل و واکنش هوادارانش + عکسبیشتر بدانید: واکنش احساسی مهناز افشار به سیل سیستان و بلوچستان+عکسمنبع: صفحه‌ی شخصی شهاب حسینی
مازن آنلاینمازن آنلاین20 ساعت قبل
پیام مازند - سیروان خسروی خواننده موسیقی پاپ، در پاسخ به پست اخیر مهراب قاسم خانی دست به افشاگری زدجدال اینستاگرامی سیروان خسروی و مهراب قاسمخانیدر بحبوحه واکنش‌ها به سانحه هواپیمای اکراینی، حمله مهناز افشار به دختر سردار سلیمانی، توهین کوشکی به رخشان بنی اعتماد و اظهارات جنجالی زینب ابوطالبی در شبکه افق، سیروان خسروی پستی نیش‌دار در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. سیروان خسروی، عکس یک آفتاب‌ پرست را منتشر کرد و در کپشن آن نوشت: «نه سبز بودم، نه بنفش شدم، نه تکرار کردم و نه سیاه می‌شوم. بیشتر بدانید: اقدام جنجالی سیروان خسروی: شرفم رو نمی‌فروشم! بیشتر بدانید: حمله تند سیروان خسروی به احسان علیخانی + عکس و فیلمبیشتر بدانید: انتقاد تند سیروان خسروی از سلبریتی‌ها: عقیده‌ای که پیروان زیادی داره کم ارزشه! بیشتر بدانید: چرا مهراب قاسم خانی نمیخواهد پیرو یک تفکر خنثی برای پنهان کردن ترسش باشد؟ منبع: kandoonews. com
برترین‌هابرترین‌ها20 ساعت قبل
در آن سمت ماجرا مهراب قاسم‌خانی، نویسنده بسیاری از طنز‌های تلویزیونی و کمدی‌های سینمایی قرار دارد. در آن سمت ماجرا مهراب قاسم‌خانی، نویسنده بسیاری از طنز‌های تلویزیونی و کمدی‌های سینمایی قرار دارد. واکنش طنزآلود او به موضع‌گیری سیروان خسروی که بسیاری از هنرمندان را آفتاب‌پرست خوانده بود، کل‌کل این دو چهره را دامنه‌دار کرد. البته این افشاگری بی پاسخ نماند و مهراب قاسمخانی با یک پست اینستاگرامی، پاسخ افشاگری سیروان را داد. به هیچ‌کس هم ارتباطی نداره … فقط جان هر کی دوست‌داری این رفتارت رو تبدیل به ژست قهرمانانه نکن و توی سر بقیه نزنش.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ دعوای سیروان و مهراب، بدون آن ۱۷۶ نفر

35+
برترین‌هابرترین‌ها20 ساعت قبل
برترین‌هابرترین‌ها20 ساعت قبل
روزنامه شهروند - نیره خادمی: شراره رخام در گفتگو با «شهروند»: هنرمندان هوشمندانه برخورد کنند تا راه سوء‌استفاده بسته شود. حالا هم مثل زلزله کرمانشاه یا سیل فروردین امسال، هنرمندان پای کار آمده‌اند تا دردی از درد‌های آن‌ها کم کنند. با افتخار بخشی از عواید این کنسرت به سیل‌زده‌های مظلوم سیستان‌وبلوچستان تقدیم خواهد شد.» فرزاد فرخ و علیرضا طلیسچی هم دیروز از اختصاص بخشی از عواید کنسرت‌های اخیرشان به مردم سیستان‌وبلوچستان خبر دادند. البته در این شرایط انتشار فیش‌های واریزی به خیریه‌ها یا دستگاه‌های مرتبط از سوی هنرمندان به شفافیت کمک‌رسانی بیشتری خواهد کرد. همچنین ۷۸۳ روستای این استان دچار قطعی برق شده‌اند که البته تا دیروز برق نزدیک به ٥٠٠ روستا وصل شد.
مازن آنلاینمازن آنلاین20 ساعت قبل
پیشکسوت مازندرانی نقالی و تئاتر با اشاره دیده نشدن نقالی در این استان، افزود: همواره برایم این پرسش مطرح بود که چرا در مازندران به نقالی توجه جدی نشد. انواع نقل‌های نمایشیاین نقال پیشکسوت مازندرانی درباره شاخه‌های مختلف نقالی نیز توضیح داد: نقالی یک حوزه گسترده از هنرهای نمایشی است. با این حال نقالی هنوز در مازندران به شکلی ظرفیت آن وجود دارد با منظومه‌های بومی تلفیق نشده است. این موضوع را «یاسر محمودی برنتی» رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران و مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری این استان نیز تایید می‌کند. پرورش نقال‌رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران با اشاره به ظرفیت نقالی برای اشاعه فرهنگ بومی مازندران و شناساندن منظومه‌های بومی این استان گفت: یکی از راه‌هایی که سریع می‌توانیم با کمترین هزینه نقل‌های بومی مازندران را به جاهای مختلف ببریم و بین مردم انتشار دهیم نقالی است.

به انتهای لیست رسیدید