اخبار کنسرت - آخرین و مهم ترین اخبار کنسرت از خبرگزاری‌های ایران | خبری

کنسرت

بهترین فیلم‌های اکشن ۲۰۱۹

13+
زوم‌جیزوم‌جی1 روز قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در این حوزه ما با خانه هنرمندان و صنوف مختلف گفتگو و تعامل داشتیم، جلسات مشترکی با نمایندگان این صنوف در کمیته فرهنگ و هنر و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار کردیم، مسلما بدون مشورت صاحب نظران و ذینفعان اقدامی صورت نخواهد گرفت. همکاری دولت با طرح نظام صنفی هنرمندانمازنی در ادامه گفت: این طرح با همکاری و هفکری و مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه شده است و این اقدام باید زودتر صورت می‌گرفت؛ ما از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دولت گله مندیم؛ متاسفانه این بند از بخش مربوط به فرهنگ و بسیاری از وظایفی که در قانون برنامه برای آنها تعیین کردیم، انجام نشده است، خوشبختانه با شروع این کار دولت از این برنامه استقبال کرده و با همفکری و همراهی دولت این کار را انجام می‌دهیم. مدیریت نظام صنفی هنرمندان مانع شکل گیری هنر لاکچریوی در مورد فعالیت نهاد صنفی هنرمندان تاکید کرد: نظام صنفی زیرمجموعه نهادی نیست یک قانون است که صنف را «ذیل» خود صنف تعریف می‌کند؛ برای اینکه بتوانند کار خود و مسائل دیگر صنف را مدیریت کنند باید قانون حاکم بر امور هنرمندان باشد، برای مثال در حال حاضر نرخی برای حق الزحمه بازیگران و عوامل سینمایی مشخص نیست و گاهی مواقع مبلغ هنگفتی بابت حقوق هنرمندان پرداخت می‌شود و شائبه پولشویی مطرح می‌شود این موارد اگر از طریق نظام صنفی پیگیری شود دیگر حرف و حدیثی در آن نیست خود صنف هنرمندان آن را مدیریت می‌کند و مسائلی از قبیل تئاتر یا هنر لاکچری دیگر وجود نخواهد داشت. صنف هنرمندان می‌تواند پیگیر موانع هنر باشدنماینده مردم در مجلس دهم گفت: گاهی اوقات در اجرای هنری مثلا تئاتر یا کنسرت موانعی ایجاد می‌شود صنف با رایزنی و تعامل با نیروی انتظامی، قوه قضائیه و ذینفعان، مجلس و دولت می‌توانند پیگیری کنند؛ در حال حاضر نظام صنفی این چنینی وجود ندارد و این نظام صنفی ذیل نهادهای دیگر تعریف نمی‌شود و نظام صنفی هنرمندان مرتبط با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. رئیس کمیته فرهنگ هنر و رسانه کمیسیون فرهنگی مجلس یادآور شد: ما باید قانونی در حوزه هنرمندان داشته باشیم و آن را تصویب کنیم؛ هنرمندان جلسات هیئت مدیره و امنایی تشکیل دهند و مسئولیت‌ها در زمینه کاری به آنان سپرده شود پیگیری کنند در این میان دولت هم می‌تواند از طریق نظام صنفی به آنان کمک کند و این اصل که یکی از اصول دمکراسی و اهداف جمهوری اسلامی ایران است یعنی سپردن کار مردم به خود آنها است، بر این اساس کار هنرمندان به خود آنان واگذار شود.
خانه ملتخانه ملت1 روز قبل
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در این حوزه ما با خانه هنرمندان و صنوف مختلف گفتگو و تعامل داشتیم، جلسات مشترکی با نمایندگان این صنوف در کمیته فرهنگ و هنر و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار کردیم، مسلما بدون مشورت صاحب نظران و ذینفعان اقدامی صورت نخواهد گرفت. همکاری دولت با طرح نظام صنفی هنرمندانمازنی در ادامه گفت: این طرح با همکاری و هفکری و مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه شده است و این اقدام باید زودتر صورت می‌گرفت؛ ما از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دولت گله مندیم؛ متاسفانه این بند از بخش مربوط به فرهنگ و بسیاری از وظایفی که در قانون برنامه برای آنها تعیین کردیم، انجام نشده است، خوشبختانه با شروع این کار دولت از این برنامه استقبال کرده و با همفکری و همراهی دولت این کار را انجام می‌دهیم. مدیریت نظام صنفی هنرمندان مانع شکل گیری هنر لاکچریوی در مورد فعالیت نهاد صنفی هنرمندان تاکید کرد: نظام صنفی زیرمجموعه نهادی نیست یک قانون است که صنف را «ذیل» خود صنف تعریف می‌کند؛ برای اینکه بتوانند کار خود و مسائل دیگر صنف را مدیریت کنند باید قانون حاکم بر امور هنرمندان باشد، برای مثال در حال حاضر نرخی برای حق الزحمه بازیگران و عوامل سینمایی مشخص نیست و گاهی مواقع مبلغ هنگفتی بابت حقوق هنرمندان پرداخت می‌شود و شائبه پولشویی مطرح می‌شود این موارد اگر از طریق نظام صنفی پیگیری شود دیگر حرف و حدیثی در آن نیست خود صنف هنرمندان آن را مدیریت می‌کند و مسائلی از قبیل تئاتر یا هنر لاکچری دیگر وجود نخواهد داشت. صنف هنرمندان می‌تواند پیگیر موانع هنر باشدنماینده مردم در مجلس دهم گفت: گاهی اوقات در اجرای هنری مثلا تئاتر یا کنسرت موانعی ایجاد می‌شود صنف با رایزنی و تعامل با نیروی انتظامی، قوه قضائیه و ذینفعان، مجلس و دولت می‌توانند پیگیری کنند؛ در حال حاضر نظام صنفی این چنینی وجود ندارد و این نظام صنفی ذیل نهادهای دیگر تعریف نمی‌شود و نظام صنفی هنرمندان مرتبط با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. بیشتر بخوانید: تشکیل سازمان نظام صنفی هنرمندان، گامی در راستای اعتلای هنر و هنرمند/انتهای پیام
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
مهر نوشت: نوازنده شناخته شده سازهای کوبه‌ای درباره تازه‌ترین فعالیت‌های خود از همکاری با گروه «کامکارها» در یک فستیوال بین‌المللی، اجرای یک برنامه ویژه در فرانسه و حضور در قونیه برای کنسرت خبر داد. زکریا یوسفی از پژوهشگران و نوازندگان شناخته شده سازهای کوبه‌ای که طی سال‌های اخیر همکاری‌های متعددی را با هنرمندان ایرانی و بین‌المللی در پروژه‌های مختلف داشته ضمن تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های خود در عرصه موسیقی بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته هفته آینده به کردستان عراق سفر می‌کنم که در این سفر افتخار دارم در کنار اعضای خانواده کامکارها از جمله اردشیر کامکار، اردوان کامکار، ارژنگ کامکار، ارسلان کامکار و شاهرخ هدایتی به عنوان خواننده در فستیوال «مسپو» حضور داشته باشم. طی این رویداد بین المللی که در شهرهای سلیمانیه و اربیل برگزار می‌شود ما همزمان با روز جهانی صلح هشت قطعه را اجرا می‌کنیم که چهار قطعه اول از کارهای جدید گروه کامکارها و چهار قطعه نیز مربوط به آثار پیشین این مجموعه تاثیرگذار حوزه موسیقی کشورمان است. یوسفی در بخش پایانی صحبت‌های خود به برگزاری یک کنسرت در قونیه به خوانندگی علیرضا قربانی خبرداد و بیان کرد: بعد از برگزاری کنسرت سلیمانیه عراق در گرامیداشت مقام مولانا کنسرتی را روز سوم مهرماه در شهر قونیه برگزار می‌کنیم. در این کنسرت سامان صمیمی، پویا سرایی، میلاد محمدی و من به عنوان نوازنده و علیرضا قربانی به‌عنوان خواننده برنامه‌هایی را پیش روی مخاطبان قرار می‌دهیم.

ورود موسس پینک فلوید به جشنواره ونیز با چفیه فلسطینی + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راجر واترز آهنگساز معروف انگلیسی در جشنواره فیلم ونیز با کنسرت فیلم «ما و دیگران» حاضر شد. واترز هنگامی که به همراه گروه خود وارد مراسم فرش قرمز شد، چفیه فلسطینی به همراه داشت. ‌راجر واترز موسس گروه «پینک فلوید» است. هفتاد و ششمین جشنواره فیلم ونیز از تاریخ ۲۸ اوت تا ۷ سپتامبر (۶ تا ۱۶ شهریور) برگزار شد. بیشتر بخوانید: صهیونیست‌ها ستاره «پینک فلوید» را به باد ناسزا گرفتندترانه زیبای خواننده معروف آمریکایی درباره غزه + فیلمانتهای پیام/حاشیه‌های جشنواره فیلم ونیز ایتالیا + فیلم
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 روز قبل
چندی پیش اپل از ارائه نسخه اندرویدی اپل موزیک نیز برای کاربران گوشی‌های اندرویدی سایر برندهای تولیدکننده موبایل خبر داد. یوتیوب موزیک: نسخه رایگان یوتیوب موزیک که به همراه تبلیغات مختلف روی پلت‌فرم این اپلیکیشن است، در کنار نسخه پریمیوم یا اشتراکی آن خدمات استریم و پخش آنلاین موسیقی را به کاربران ارائه می‌دهد. شازم: با اینکه این اپلیکیشن بیشتر به‌منظور شناسایی زودهنگام و آنلاین قطعات موسیقی شناخته شده و مورد کاربرد قرار گرفته، اما به کاربران اجازه می‌دهد به‌صورت آنلاین آهنگ‌های موردعلاقه جست‌وجو شده خود را روی این پلت‌فرم پیدا کنند. آمازون موزیک: آمازون نیز که یکی دیگر از غول‌های تکنولوژی آمریکایی در جهان به‌شمار می‌رود، به‌منظور رقابت با سایر شرکت‌های بزرگ همچون گوگل و اپل به ارائه یک اپلیکیشن استریم آنلاین موسیقی پرداخته است. سرویس Pro این اپلیکیشن به کاربران اجازه می‌دهد تا به‌صورت آفلاین نیز از خدمات مربوطه برنامه مذکور بهره‌مند شوند.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 روز قبل
این کنسرت در قالب برنامه سوگواره عاشورایی ۵ تا ۷ مهر برگزار می‌شود و ۸ قطعه از اشعار عمان سامانی در رثای حضرت سیدالشهدا اجرا خواهد شد و همچنین قطعاتی نیز به‌صورت دکلمه در بیان حماسه عاشورا توسط وحید جلیلوند اجرا خواهد شد. این برنامه با حضور سفرای کشورهای عضو اکو اجرا می‌شود و قرار است به‌عنوان محصول فرهنگی فاخر و برای انتقال پیام عاشورا به خارج از مرزهای ایران با مشارکت موسسه فرهنگی اکو، در قالب دی‌وی‌دی‌هایی به زبان‌های اردو، روسی و ترکی صادر شود. علاقه‌مندان به حضور در برنامه می‌توانند از طریق سامانه فروش بلیت بدون پرداخت هزینه جای خود را رزرو کنند.
طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری - اخیرا دیگو مارادونا به فوتبال آرژانتین بازگشت و به عنوان سرمربی تیم خیمناسیای لاپلاتا فعالیت خود را آغاز کرد. اخیرا برخی رسانه‌ها مدعی شدند دیگو مارادونا می‌خواهد دنیل اسوالدو، مهاجم سابق رم و تیم ملی ایتالیا که آرژانتینی الاصل است، به خیمناسیا بپیوندد. من تمام زندگی ام سیگار کشیدم و برای تیم ملی ایتالیا بازی کردم و باز هم اتفاقی نیفتاد. یکشنبه شب خیمناسیا در اولین دیدارش تحت هدایت دیگو مارادونا با نتیجه ۲-۱ از ریسینگ کلاب شکست خورد و فعلا قعرنشین جدول سوپرلیگ آرژانتین است. آنها امیدوارند اسطوره فوتبال آرژانتین این روند را تغییر و آنها را از سقوط نجات دهد.
همشهریهمشهری2 روز قبل
به گزارش مهر، مجتبی توسل مدیرعامل برج میلاد گفت: امسال برج میلاد به روال هر ساله ویژه برنامه هایی را برای ایام محرم و صفر در نظر گرفته است که اجرای این سوگواره موسیقایی از آن جمله است. وی با اشاره به اجرای ارکستر فیلارمونیک شهر تهران توسط برج میلاد، افزود: کنسرت «وداع» به خوانندگی حسام الدین سراج و رهبری ارکستر توسط سید محمد میرزمانی در قالب برنامه سوگواره عاشورایی ۵ تا ۷ مهر به صورت رایگان برای علاقه مندان در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود. در این سوگواره موسیقایی ۸ قطعه از اشعار عمان سامانی در رثای حضرت سیدالشهدا به خوانندگی حسام الدین سراج خواننده مطرح کشورمان اجرا می‌شود. ضمن اینکه قطعاتی نیز به صورت دکلمه در بیان حماسه عاشورا توسط وحید جلیلوند اجرا خواهد شد. علاقه مندان به حضور در برنامه می‌توانند پس از بازگشایی سامانه از طریق سامانه فروش بلیت بدون پرداخت هزینه جای خود را رزرو کنند.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
مدیرعامل برج میلاد از برگزاری دومین سوگواره موسیقایی عاشورا در این مجموعه خبر داد و گفت که برج میلاد میزبان سوگواره موسیقایی عاشورا با اجرای «حسام الدین سراج» است. مجتبی توسل مدیرعامل برج میلاد با اعلام این خبر گفت: امسال برج میلاد به روال هر ساله ویژه برنامه‌هایی را برای ایام محرم و صفر در نظر گرفته است که اجرای این سوگواره موسیقایی از آن جمله است. وی افزود: کنسرت «وداع» به خوانندگی حسام‌الدین سراج و رهبری ارکستر، توسط سید محمد میرزمانی در قالب برنامه سوگواره عاشورایی ۵ تا ۷ مهر ماه و به صورت رایگان برای علاقه‌مندان به این سبک از موسیقی در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود. در این سوگواره موسیقایی هشت ترک با همراهی حسام‌الدین سراج اجرا می‌شود و قطعاتی نیز به صورت دکلمه در بیان حماسه عاشورا توسط وحید جلیلوند (کارگردان و صداپیشه) اجرا خواهد شد. این سوگواره شامل اجرای هشت قطعه در قالب روایتی داستانی از حماسه عاشورا و رشادت‌های حضرت سیدالشهدا (ع) و یاران باوفای ایشان با اشعاری از عمان سامانی است.
قدس آنلاینقدس آنلاین2 روز قبل
دومین سوگواره موسیقایی عاشورا با عنوان «وداع» در مجموعه برج میلاد با آواز حسام‌الدین سراج در حالی برگزار می‌شود که تمامی علاقمندان بدون پرداخت هزینه بلیط میهمان شهرداری تهران خواهند بود. به گزارش قدس آنلاین به نقل از ایرنا، مجتبی توسل مدیرعامل برج میلاد ضمن اعلام این خبر گفت: در ادامه اجرای کنسرت‌های فاخر برج میلاد و بعد از اجرای موفق ارکستر فیلارمونیک شهر تهران، این بار برج میلاد میزبان سوگواره موسیقایی عاشورا با اجرای حسام الدین سراج است. امسال برج میلاد به روال هر ساله ویژه برنامه هایی را برای ایام محرم و صفر در نظر گرفته است که اجرای این سوگواره موسیقایی از آن جمله است. وی با اشاره به اجرای موفق ارکستر فیلارمونیک شهر تهران در برج میلاد، افزود: کنسرت «وداع» به خوانندگی حسام الدین سراج و رهبری ارکستر توسط سید محمد میرزمانی در قالب برنامه سوگواره عاشورایی ۵ تا ۷ مهرماه و بصورت رایگان برای علاقه مندان به این سبک از موسیقی در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود. علاقه مندان به حضور در برنامه می‌توانند پس از بازگشایی سامانه از طریق سایت تیوال بدون پرداخت هزینه جای خود را رزرو کنند.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی برج میلاد، مجتبی توسل با اعلام این خبر گفت: امسال برج میلاد به روال هر ساله ویژه برنامه هایی را برای ایام محرم و صفر در نظر گرفته است که اجرای این سوگواره موسیقایی از آن جمله است. مدیرعامل برج میلاد تصریح‌کرد: در این سوگواره موسیقایی ۸ قطعه با همراهی حسام‌الدین سراج اجرا می‌شود و قطعاتی نیز به صورت دکلمه در بیان حماسه عاشورا توسط وحید جلیلوند اجرا خواهد شد. این سوگواره شامل اجرای ۸ قطعه در قالب روایتی داستانی از حماسه عاشورا و رشادت‌های حضرت سیدالشهدا (ع) و یاران باوفای ایشان با اشعاری از عمان سامانی است. علاقه مندان به حضور در برنامه می‌توانند پس از بازگشایی سامانه از طریق سایت تیوال بدون پرداخت هزینه جای خود را رزرو کنند. انتهای پیام/
ایسناایسنا2 روز قبل
مدیرعامل برج میلاد از برگزاری دومین سوگواره موسیقایی عاشورا در این مجموعه خبر داد و گفت که برج میلاد میزبان سوگواره موسیقایی عاشورا با اجرای «حسام الدین سراج» است. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی برج میلاد، مجتبی توسل مدیرعامل برج میلاد با اعلام این خبر گفت: امسال برج میلاد به روال هر ساله ویژه برنامه‌هایی را برای ایام محرم و صفر در نظر گرفته است که اجرای این سوگواره موسیقایی از آن جمله است. وی افزود: کنسرت «وداع» به خوانندگی حسام‌الدین سراج و رهبری ارکستر، توسط سید محمد میرزمانی در قالب برنامه سوگواره عاشورایی ۵ تا ۷ مهر ماه و به صورت رایگان برای علاقه‌مندان به این سبک از موسیقی در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود. در این سوگواره موسیقایی هشت ترک با همراهی حسام‌الدین سراج اجرا می‌شود و قطعاتی نیز به صورت دکلمه در بیان حماسه عاشورا توسط وحید جلیلوند (کارگردان و صداپیشه) اجرا خواهد شد. این سوگواره شامل اجرای هشت قطعه در قالب روایتی داستانی از حماسه عاشورا و رشادت‌های حضرت سیدالشهدا (ع) و یاران باوفای ایشان با اشعاری از عمان سامانی است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 روز قبل
اعتمادآنلاین| سارا خویینی‌ها، لیندا کیانی و ملیکا صادق‌زاده به عنوان بازیگران بخش نمایشی این اجرا ایفای نقش خواهند کرد و اجرای زنده موسیقی کنسرت نمایش «آوای صلح» را نیز ارکستر خصوصی «ایستگاه» به سرپرستی مهدی نوروزی برعهده خواهد داشت. ایجاد همبستگی میان مردم ایران و جهان، ترویج صلح و دوستی با تاکید بر ادبیات فارسی، توسعه همکاری مشترک میان هنرمندان ایران و جهان، آشنایی بیشتر با ادبیات غنی ایران کهن و اشعار حافظ، مولانا و فردوسی از جمله اهداف این رویداد هنری ادبی است. آوای صلح با همکاری «گروه سفیران صلح و دوستی» و ارکستر خصوصی «ایستگاه» از آبان ماه امسال در کشورهای آلمان، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، کانادا، ترکیه و دوبی روی صحنه می‌رود. جزئیات بخش موسیقی این برنامه به همراه معرفی خوانندگان و هنرمندان این بخش که از اوایل تابستان امسال تمرینات خود را آغاز نموده‌اند، به همراه جزئیات برگزاری این تور به زودی در اختیار دوستداران موسیقی و هنر قرار خواهد گرفت. منبع: ایلنا
ایلناایلنا2 روز قبل
مجتبی توسل (مدیرعامل برج میلاد) از برگزاری دومین سوگواره موسیقایی عاشورا در این مجموعه خبر داد. به گزارش ایلنا، مدیرعامل برج میلاد از برگزاری دومین سوگواره موسیقایی عاشورا در این مجموعه خبر داد و گفت: در ادامه اجرای کنسرت‌های فاخر برج میلاد و بعد از اجرای موفق ارکستر فیلارمونیک شهر تهران، این بار برج میلاد میزبان سوگواره موسیقایی عاشورا با اجرای حسام الدین سراج است. مجتبی توسل با اعلام این خبر گفت: امسال برج میلاد به روال هر ساله ویژه برنامه هایی را برای ایام محرم و صفر در نظر گرفته است که اجرای این سوگواره موسیقایی از آن جمله است. وی با اشاره به اجرای موفق ارکستر فیلارمونیک شهر تهران توسط برج میلاد، افزود: کنسرت «وداع» به خوانندگی حسام الدین سراج و رهبری ارکستر توسط سید محمد میرزمانی در قالب برنامه سوگواره عاشورایی ۵ تا ۷ مهرماه و بصورت رایگان برای علاقمندان به این سبک از موسیقی در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود. مدیرعامل برج میلاد تصریح‌کرد: در این سوگواره موسیقایی ۸ ترک با همراهی حسام الدین سراج اجرا می‌شود و قطعاتی نیز بصورت دکلمه در بیان حماسه عاشورا توسط وحید جلیلوند اجرا خواهد شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 روز قبل
مجتبی توسل، مدیرعامل برج میلاد، از برگزاری دومین سوگواره موسیقایی عاشورا در این مجموعه خبر داد و گفت: در ادامه اجرای کنسرت‌های فاخر برج میلاد و بعد از اجرای موفق ارکستر فیلارمونیک شهر تهران، این بار برج میلاد میزبان سوگواره موسیقایی عاشورا با اجرای حسام الدین سراج است. اعتمادآنلاین| مجتبی توسل، مدیرعامل برج میلاد، گفت: امسال برج میلاد به روال هر ساله ویژه برنامه هایی را برای ایام محرم و صفر در نظر گرفته است که اجرای این سوگواره موسیقایی از آن جمله است. وی با اشاره به اجرای موفق ارکستر فیلارمونیک شهر تهران توسط برج میلاد، افزود: کنسرت «وداع» به خوانندگی حسام الدین سراج و رهبری ارکستر توسط سید محمد میرزمانی در قالب برنامه سوگواره عاشورایی ۵ تا ۷ مهرماه و بصورت رایگان برای علاقه مندان به این سبک از موسیقی در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود. مدیرعامل برج میلاد تصریح‌کرد: در این سوگواره موسیقایی ۸ ترک با همراهی حسام الدین سراج، خواننده مطرح کشورمان اجرا می‌شود و قطعاتی نیز بصورت دکلمه در بیان حماسه عاشورا توسط هنرمند مطرح کشورمان وحید جلیلوند، اجرا خواهد شد. منبع: روابط عمومی برج میلاد
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی برج میلاد تهران، مجتبی توسل مدیرعامل برج میلاد گفت: امسال برج میلاد به روال هر ساله ویژه برنامه هایی را برای ایام محرم و صفر در نظر گرفته است که اجرای این سوگواره موسیقایی از آن جمله است. وی با اشاره به اجرای ارکستر فیلارمونیک شهر تهران توسط برج میلاد، افزود: کنسرت «وداع» به خوانندگی حسام الدین سراج و رهبری ارکستر توسط سید محمد میرزمانی در قالب برنامه سوگواره عاشورایی ۵ تا ۷ مهر به صورت رایگان برای علاقه مندان در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود. در این سوگواره موسیقایی ۸ قطعه از اشعار عمان سامانی در رثای حضرت سیدالشهدا به خوانندگی حسام الدین سراج خواننده مطرح کشورمان اجرا می‌شود. ضمن اینکه قطعاتی نیز به صورت دکلمه در بیان حماسه عاشورا توسط وحید جلیلوند اجرا خواهد شد. علاقه مندان به حضور در برنامه می‌توانند پس از بازگشایی سامانه از طریق سامانه فروش بلیت بدون پرداخت هزینه جای خود را رزرو کنند.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
مدیرعامل برج میلاد از برگزاری دومین سوگواره موسیقایی عاشورا در این مجموعه خبر داد و گفت که برج میلاد میزبان سوگواره موسیقایی عاشورا با اجرای «حسام الدین سراج» است. ایسنا: مدیرعامل برج میلاد از برگزاری دومین سوگواره موسیقایی عاشورا در این مجموعه خبر داد و گفت که برج میلاد میزبان سوگواره موسیقایی عاشورا با اجرای «حسام الدین سراج» است. به نقل از روابط عمومی برج میلاد، مجتبی توسل مدیرعامل برج میلاد با اعلام این خبر گفت: امسال برج میلاد به روال هر ساله ویژه برنامه‌هایی را برای ایام محرم و صفر در نظر گرفته است که اجرای این سوگواره موسیقایی از آن جمله است. وی افزود: کنسرت «وداع» به خوانندگی حسام‌الدین سراج و رهبری ارکستر، توسط سید محمد میرزمانی در قالب برنامه سوگواره عاشورایی ۵ تا ۷ مهر ماه و به صورت رایگان برای علاقه‌مندان به این سبک از موسیقی در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود. در این سوگواره موسیقایی هشت ترک با همراهی حسام‌الدین سراج اجرا می‌شود و قطعاتی نیز به صورت دکلمه در بیان حماسه عاشورا توسط وحید جلیلوند (کارگردان و صداپیشه) اجرا خواهد شد.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
این خواننده رپ گفت قبل از اجرا در مراسمی که تنها در آمریکا ۱۰۸٫۷ میلیون بیننده داشت «وحشت زده» شده بود. اجرای میسی الیوت بین دو نیمه مسابقه، بازگشت او به صحنه را پس از مدتی دست و پنجه نرم کردن با بیماری «گریوز» رقم می‌زد. الیوت به روزنامه گاردین گفت: "پس از حمله عصبی/اضطرابی در بیمارستان بستری شدم. فکر می‌کنم هر هنرمندی که از چنین استراحتی بازگردد ممکن بود دچار اضطراب شود". میسی الیوت در ماه اوت مینی آلبوم جدید خود بنام Iconology را روانه بازار کرد.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
ایران آرت: سجاد مالمیر: مدونا، ملکه موسیقی پاپ که چندی پیش ۶۱ ساله شد، تور کنسرت‌های آلبوم «مادامس اکس» را از روز گذشته ۱۷ سپتامبر در آکادمی موسیقی بروکلین در نیویورک آغاز کرد. شیکاگو، سان فرانسیسکو، لاس وگاس، لس آنجلس، بوستون، فیلادلفیا، میامی، لیسبون، لندن و پاریس دیگر شهرهایی هستند که مدونا برای برگزاری تور «مادام اکس» به آن شهرها سفر خواهد کرد. کنسرت اول این تور شب گذشته ساعت ۱۱ آغاز شد و تا ۱ بامداد ادامه پیدا کرد. «،» ووگ «،» من جستجو نمی‌کنم «،» زندگی آمریکایی «،» باتوکا «،» دیوانه «،» منجمد «،» آینده «و» سودا «از جمله قطعاتی است که مدونا در تور کنسرت» مادام ایکس" اجرا می‌کند. «مادام اکس» چهاردهمین آلبوم استودیویی این خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی است که در ۱۴ ژوئن ۲۰۱۹ از طریق اینتراسکوپ رکوردز منتشر شد.
ایلناایلنا2 روز قبل
«شب‌های بمباران» برای ویولن اثر شاهرخ خواجه‌نوری، «پل آجری» برای فلوت اثر ابوالفضل رهبریان و «آفرودیت» برای سوپرانو و الکترونیک اثر مهدی جلالی، توسط نوازندگان ارکستر مدرن یارآوا اجرا خواهند شد. همچنین نخستین اجرای سه اثر دیگر که برای این فستیوال نوشته شده نیز در رپرتوار یارآوا جای دارد. بر این اساس «شهر بدون مرز» برای آنسامبل اثر گلاره سلیمانی، «واقعه» برای آنسامبل اثر مهدی جلالی و «چشم بی‌نگاه» برای تار، فلوت و ویلن اثر مهدی خیامی، آثاری هستند که نخستین اجرای جهانی را به خود خواهند دید. مهدی جلالی، گلناز خلیلی، پگاه تسلیمی، شقایق باقری و عسل کریمی نوازندگان ارکستر مدرن یارآوا در این اجرا هستند. طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، گروه موسیقی یارآوا در شب نخست (۳ اکتبر ساعت ۲۲) به همراه مارگریت هوبر (آواز)، اولریکه براند (نوازنده ویولنسل) و ماتیاس باور (نوازنده کنترباس) به بداهه‌نوازی خواهد پرداخت و در روز آخر (۶ اکتبر ساعت ۱۶) نیز رپرتوار خود را اجرا خواهد کرد.
ایسناایسنا2 روز قبل
شرکت فناوری گوگل که صاحب بزرگترین و پیشرفته‌ترین موتور جستجوی دنیاست از این پس قسمت‌های مهم ویدیوها را در قسمت نمایش نتایج جستجو به کاربران نشان می‌دهد. بنابراین یافتن بخش مربوطه ممکن است چندین دقیقه طول بکشد، اما گوگل کاری کرده است که دیگر مجبور به طی کردن این پروسه نباشید. جستجوی گوگل اکنون می‌تواند لحظات خاص و مهم یک ویدیو را بر اساس زمان‌سنج‌های عرضه شده توسط سازندگان برجسته کند. با این حال، گوگل تولید کنندگان را نیز تشویق به اضافه کردن لحظات مهم و برجسته ویدیو موسوم به «تایم‌استمپ» (timestamp) کرده است. بنابراین از این پس دیگر وقت کاربر به جستجو به دنبال یک بخش خاص از یک ویدیو هدر نخواهد رفت و نیاز به عقب و جلو زدن ویدیو نیست.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، تور کنسرت نمایش «آوای صلح» با هدف ترویج زبان و ادبیات فارسی نخستین اجراهای خود را در شهرهای مختلف اروپا آغاز می‌کند. در این پروژه سارا خویینی‌ها، لیندا کیانی و ملیکا صادق زاده به عنوان بازیگران بخش نمایشی ایفای نقش خواهند کرد. ضمن اینکه اجرای زنده موسیقی، کنسرت نمایش «آوای صلح» را نیز ارکستر خصوصی «ایستگاه» به سرپرستی مهدی نوروزی بر عهده خواهد داشت. آوای صلح با همکاری «گروه سفیران صلح و دوستی» و ارکستر خصوصی «ایستگاه» از آبان ماه امسال در کشورهای آلمان، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، کانادا، ترکیه و دوبی روی صحنه می‌رود. جزئیات بخش موسیقی این برنامه به همراه معرفی خوانندگان و هنرمندان این بخش که از اوایل تابستان امسال تمرینات خود را آغاز کرده‌اند به همراه جزئیات برگزاری این تور به زودی اطلاع رسانی می‌شود.
ایلناایلنا2 روز قبل
تور کنسرت - نمایش «آوای صلح» با هدف ترویج زبان ادبیات فارسی نخستین اجراهای خود را در شهرهای مخلف اروپا روی صحنه خواهد برد. به گزارش ایلنا، سارا خویینی‌ها، لیندا کیانی و ملیکا صادق‌زاده به عنوان بازیگران بخش نمایشی این اجرا ایفای نقش خواهند کرد و اجرای زنده موسیقی کنسرت نمایش «آوای صلح» را نیز ارکستر خصوصی «ایستگاه» به سرپرستی مهدی نوروزی برعهده خواهد داشت. ایجاد همبستگی میان مردم ایران و جهان، ترویج صلح و دوستی با تاکید بر ادبیات فارسی، توسعه همکاری مشترک میان هنرمندان ایران و جهان، آشنایی بیشتر با ادبیات غنی ایران کهن و اشعار حافظ، مولانا و فردوسی از جمله اهداف این رویداد هنری ادبی است. آوای صلح با همکاری «گروه سفیران صلح و دوستی» و ارکستر خصوصی «ایستگاه» از آبان ماه امسال در کشورهای آلمان، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، کانادا، ترکیه و دوبی روی صحنه می‌رود. جزئیات بخش موسیقی این برنامه به همراه معرفی خوانندگان و هنرمندان این بخش که از اوایل تابستان امسال تمرینات خود را آغاز نموده‌اند، به همراه جزئیات برگزاری این تور به زودی در اختیار دوستداران موسیقی و هنر قرار خواهد گرفت.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، سارا خویینی‌ها، لیندا کیانی و ملیکا صادق زاده به عنوان بازیگران بخش نمایشی این اجرا ایفای نقش خواهند کرد و اجرای زنده موسیقی کنسرت نمایش «آوای صلح» را نیز ارکستر خصوصی «ایستگاه» به سرپرستی مهدی نوروزی بر عهده خواهد داشت. ایجاد همبستگی میان مردم ایران و جهان، ترویج صلح و دوستی با تاکید بر ادبیات فارسی، توسعه همکاری مشترک میان هنرمندان ایران و جهان، آشنایی بیشتر با ادبیات غنی ایران کهن و اشعار حافظ، مولانا و فردوسی از جمله اهداف این رویداد هنری ادبی است. آوای صلح با همکاری «گروه سفیران صلح و دوستی» و ارکستر خصوصی «ایستگاه» از آبان ماه امسال در کشورهای آلمان، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، کانادا، ترکیه و دوبی روی صحنه می‌رود. جزئیات بخش موسیقی این برنامه به همراه معرفی خوانندگان و هنرمندان این بخش که از اوایل تابستان امسال تمرینات خود را آغاز کرده‌اند، به همراه جزئیات برگزاری این تور به زودی در اختیار دوستداران موسیقی و هنر قرار خواهد گرفت. انتهای پیام/
پارس نیوزپارس نیوز2 روز قبل
دست تکون میدم براش، تو دلم میگم دمت گرم بابت عزتى که بهم دادى خداجون الحق که عزت و ذلت دست خودتهپ، ن: عکس مربوط به کنسرت ۳ سال پیش زانیار عزیز هست
مهرمهر2 روز قبل
دراین راستا مشغول مذاکره و برنامه ریزی در این زمینه هستیم که بتوانیم شرایط برگزاری کنسرت را با رهبری ارکستر این هنرمند فراهم کنیم. البته هنوز محل برگزاری کنسرت به صورت دقیق مشخص نیست چرا که این امکان وجود دارد اجرا یا در تهران یا در شیراز میزبان علاقه مندان باشد. رهبرارکستر «آیسو» گفت: بسیار خوشحالم که شرایط برگزاری این کنسرت به گونه‌ای بود که توانست با تلاش گروه اجرایی کنسرت و حضور آقای زومر به عنوان رهبر مهمان که آشنایی کاملی به موسیقی اتریش دارند، برنامه با کیفیتی را به مخاطبان ارائه دهد. ارکستر سمفونیک «آیسو» (ایران-اتریش) از جمله مجموعه‌های فعال حوزه موسیقی است که از سال ۱۳۸۵ در انجمن فرهنگی اتریش در تهران کار خود را آغاز کرد. برگزاری چندین کنسرت در فستیوال‌ها و رویدادهای مهم داخلی و خارجی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، سمینارها و مسترکلاس‌های نوازندگی از فعالیت‌های دیگری است که در این مجموعه موسیقایی انجام می‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 روز قبل
این کار دیگر تبدیل به آیین ایونت‌های اپل شده و هر‌ سال بیش از یک موبایل را معرفی می‌کند و حالا امسال هم ۳ موبایل را برای رونمایی در نظر گرفته بود؛ آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرومکس. ویژگی‌ها: رنگ، قاب، ظاهر و Face IDآیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرومکس از ۲۹ شهریور در دنیا به فروش می‌رسند؛ اما پیش از خرید هر کدام از آنها بهتر است درباره ویژگی‌های آنها بدانید و آنها را با رقبای خود مقایسه کنید. قیمت آیفون ۱۱، ۱۱ پرو و ۱۱ پرومکس به ترتیب از ۶۹۹، ۹۹۹ و ۱٫۰۹۹ دلار شروع می‌شود. قیمت آیفون ۱۱، ۱۱ پرو و ۱۱ پرومکس به ترتیب از ۶۹۹، ۹۹۹ و ۱٫۰۹۹ دلار شروع می‌شود. حسگر اثر انگشت به نسبت بهتر شده است مخصوصا در مقایسه آیفون XR که معادل آیفون ۱۱ امسال است.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، پارسا خائف شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: تیتراژ مسابقه جدید تلویزیونی «میدون» که از هفته آینده از شبکه ۳ روز آنتن می‌رود به بنده سپرده شده است. وی با بیان اینکه پخش این مسابقه از پنجشنبه هفته آینده آغاز می‌شود، افزود: آهنگسازی تیتراژ این برنامه را استاد فرید سعادتمند عهده‌دار خواهد بود. نابغه جدید موسیقی اصیل ایرانی گفت: استاد سعادتمند در کارنامه درخشان خود کارهایی نظیر ارمغان تاریکی را با محمد اصفهانی و سرو زیر آب و برادر جان را با سالار عقیلی تجربه کرده و این بار با بنده همکاری کرده است. خائف بیان کرد: کارگردان مسابقه میدون مهران علوی و تهیه‌کننده آن سیدمحمد حسین هاشمی گلپایگانی است که هر هفته روزهای پنج‌شنبه و جمعه بعد از خبر ۲۲ از شبکه ۳ سیما پخش خواهد شد. پارسا خائف متولد ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۴ در اردبیل است که با توجه به استعداد در زمینه موسیقی اصیل از سال ۱۳۹۱ زیر نظر محمدعلی احدی و حیدر محرمی شروع به یادگیری موسیقی کرد و با تلاش بسیار توانست در جشنواره‌های مختلف درخشش خوبی داشته باشد.
همشهریهمشهری3 روز قبل
صحبت فقط از آواز نبود؛ آنها از نگاهی که جامعه به‌خصوص خود زنان به آواز خواندن زنان دارند، حرف زدند. صدای زنان را باید زنان گوش بدهند تا لطافت از دست نرود. ولی‌زاده: ۸۰درصد هنرجویان زنان هستندعلیرضا ولی‌زاده، مدیر آموزشگاه ولی‌زاده است که برای زنان هم کلاس آواز برگزار می‌کند. » با باز شدن فضا و استقبالی که زنان کردند، اتفاقات خوبی در آواز زنان افتاد. ولی‌زاده می‌گوید که اساتیدی نظیر هنگامه اخوان، پریسا، سیما بینا و مرحوم لطفی بیشترین کمک را برای زنده نگه داشتن آواز زنان انجام داده‌اند.

به انتهای لیست رسیدید