کودک خردسال

کودک خردسال

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، سرهنگ ابراهیم ملاشاهی گفت: در پی ربوده‌شدن دو کودک خردسال در خیابان انقلاب شهر زاهدان با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله تیم‌هایی از پلیس آگاهی وارد عمل شدند. رئیس‌پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در ادامه متهمان با خانواده آنها تماس گرفتند و برای رهایی فرزندشان یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان مطالبه کردند. سرهنگ ملاشاهی بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از بررسی دقیق اظهارات خانواده این دو کودک خردسال با استفاده از شیوه‌های نوین پلیسی تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی و دستگیری عاملان این آدم‌ربایی آغاز کردند. وی بیان کرد: کمتر از ۲۴ ساعت از زمان گزارش گروگان‌گیری، آدم‌ربایان با تنگ‌شدن عرصه بر خود و اطلاع از شناسایی‌شان از سوی پلیس، افراد ربوده‌شده را ساعت ۱۷ عصر روز شنبه صحیح و سالم آزاد و در مسجدی در کیلومتر ۲۵جاده زاهدان به خاش رها کردند. ملاشاهی خاطرنشان کرد: تلاش برای شناسایی و دستگیری عاملان این پرونده آدم‌ربایی با توجه به سرنخ‌های به‌دست‌آمده ادامه دارد.
رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ ابراهیم ملاشاهی رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان از رهایی ۲ گروگان خردسال از چنگال آدم ربایان در کمتر از ۲۴ ساعت در زاهدان خبر داد. سرهنگ ابراهیم ملاشاهی گفت: در پی ربایش ۲ کودک خردسال در شهر زاهدان با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله تیم‌های از پلیس آگاهی وارد عمل شدند. رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در ادامه متهمان با خانواده آن‌ها تماس گرفته و برای رهایی فرزندشان یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان مطالبه کرده‌اند. سرهنگ ملاشاهی بیان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از بررسی دقیق اظهارات خانواده این ۲ کودک خردسال با استفاده از شیوه‌های نوین پلیسی تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی و دستگیری عاملان این آدم ربایی آغاز کردند. ملاشاهی خاطر نشان کرد: تلاش برای شناسایی و دستگیری عاملان این پرونده آدم ربایی با توجه به سرنخ‌های بدست آمده ادامه دارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان، از رهایی ۲ گروگان خردسال از چنگال آدم ربایان در کمتر از ۲۴ ساعت در زاهدان خبر داد. به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سرهنگ «ابراهیم ملاشاهی» گفت: در پی ربایش ۲ کودک خردسال در خیابان انقلاب شهر زاهدان با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله تیم‌های از پلیس آگاهی وارد عمل شدند. رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در ادامه متهمان با خانواده آن‌ها تماس گرفته و برای رهایی فرزندشان یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان مطالبه کرده‌اند. سرهنگ ملاشاهی بیان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از بررسی دقیق اظهارات خانواده این ۲ کودک خردسال با استفاده از شیوه‌های نوین پلیسی تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی و دستگیری عاملان این آدم ربایی آغاز کردند. ملاشاهی خاطر نشان کرد: تلاش برای شناسایی و دستگیری عاملان این پرونده آدم ربایی با توجه به سرنخ‌های بدست آمده ادامه دارد.
همشهریهمشهری5 روز قبل
از سال ۲۰۱۷ نیویورک‌تایمز این کار را با همکاری کتابخانه عمومی نیویورک انجام می‌دهد. کوچک در شهرنویسنده و تصویرگر: سیدنی اسمیتسیدنی اسمیت می‌داند که کودکان برترین ناظران هستند. کرونینتمام کتاب‌های تصویری عالی باعث می‌شوند جهان را به شیوه‌ای نو ببینید اما «پسرعموهای گمشده» بی. ورق زدن صفحات این کتاب مثل این است که شاهد تحول در زمان واقعی باشید. دلم برای پدربزرگم تنگ شدهنویسنده و تصویرگر: جین شیائوجینگکودک قهرمان داستان جین شیائوجینگ تلاش می‌کند پدربزرگش را که هرگز ندیده، بر اساس شباهت‌های خانوادگی تصور کند.

(تصاویر) تشییع پیکر فرمانده ارشد مقاومت فلسطین

11+
فراروفرارو6 روز قبل
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
اقدام عجیب زن جوان سنگاپوری حین دعوای زناشویی با شوهرش به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. مهارتی که نبود آن موجب شد تا زن جوان سنگاپوری حین دعوای زناشویی با همسرش دست به اقدامی وحشتناک بزند. پس از این حادثه پلیس در محل حاضر شد و اقدام به بازداشت این زن کرد. بنا به گزارش پلیس در لحظه وقوع این حادثه پسر ۲ ساله این زن نیز در داخل خانه حضور داشت. گفته می‌شود زن جوان به علت مصرف مواد مخدر حالت عادی نداشته است.
رکنارکنا1 هفته قبل
مهارتی که نبود آن موجب شد تا زن جوان سنگاپوری حین دعوای زناشویی با همسرش دست به اقدامی وحشتناک بزند. پس از این حادثه پلیس در محل حاضر شد و اقدام به بازداشت این زن کرد. بنا به گزارش پلیس در لحظه وقوع این حادثه پسر ۲ ساله این زن نیز در داخل خانه حضور داشت. گفته می‌شود زن جوان به علت مصرف مواد مخدر حالت عادی نداشته است. اقدام عجیب زن سنگاپوری حین دعوای زناشویی+ عکسگروه حمایت از شهروند سنگاپور پس از دریافت گزارش وقوع این حادثه در ساعت ۴٫۳۰ دقیقه بعد از ظهر بلافاصله به محل عازم و کودک خردسال با آمبولانس به بیمارستان کودکان منتقل شد.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، سخنگوی مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم از فوت ۲ نفر در حوادث ترافیکی ۲۴ ساعت گذشته قم خبر داد و افزود: واژگونی کامیون یک کشته و سه مجروح برجای گذاشت. وی بیان کرد: در حادثه‌ای دیگر در جاده قم -گرمسار واژگونی خودروی وانت منجر به فوت در دم خانمی حدود ۳۵ ساله (مادر خانواده) و مجروح شدن ۲ نفر دیگر از سرنشینان خودرو (پدر و کودک خردسال) شد. فراهانی ادامه داد: مجروحین این حادثه نیز با یک دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی قم منتقل شدند. وی ادامه داد: در این حادثه چهار دستگاه خودروی آمبولانس اورژانس ۱۱۵ جهت انتقال مجروحین به محل اعزام و مجروحین پس از دریافت خدمات اولیه درمانی به بیمارستان امام رضا (ع) منتقل شدند. سخنگوی مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم اضافه کرد: حال یکی ازمجروحین این حادثه نیز وخیم گزارش شده و همراه با عملیات احیای قلبی-ریوی به بیمارستان انتقال داده شد.
مهرمهر1 هفته قبل
مهدی فراهانی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه تصادفات جاده‌ای طی ۲۴ ساعت گذشته قم ۲ فوتی برجای گذاشت، افزود: برخورد کامیون با پراید در محور سلفچگان-ساوه منجر به مرگ آقایی حدود ۳۵ ساله و مجروح شدن چهار نفر دیگر شد. وی ادامه داد: در این حادثه چهار دستگاه خودروی آمبولانس اورژانس ۱۱۵ جهت انتقال مجروحین به محل اعزام و مجروحین پس از دریافت خدمات اولیه درمانی به بیمارستان امام رضا (ع) منتقل شدند. سخنگوی مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم اضافه کرد: حال یکی ازمجروحین این حادثه نیز وخیم گزارش شده و همراه با عملیات احیای قلبی-ریوی به بیمارستان انتقال داده شد. وی بیان کرد: در حادثه‌ای دیگر در جاده قم -گرمسار واژگونی خودروی وانت منجر به فوت در دم خانمی حدود ۳۵ ساله (مادر خانواده) و مجروح شدن ۲ نفر دیگر از سرنشینان خودرو (پدر و کودک خردسال) شد. فراهانی ادامه داد: مجروحین این حادثه نیز با یک دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی قم منتقل شدند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
خدمتکار ۵۰ ساله‌ای که پس از سرقت از آپارتمانی در سعادت آباد، خانه را هم به آتش کشیده بود، دستگیر شد. با اطفای حریق از سوی آتش نشانی، مالک آپارتمان نیز شناسایی و در تحقیقات اولیه مشخص شد که مقادیری طلا و جواهر به ارزش ۵۰ میلیون تومان نیز از خانه به سرقت رفته است که همین موضوع شک ماموران را در عمدی بودن حریق برانگیخت. متهم در تحقیقات پلیسی ابتدا منکر هرگونه سرقت شد، اما با مشاهده تصاویر به دست آمده از دوربین مداربسته سرانجام لب به اعتراف باز کرد و گفت: پرستار کودک خردسال صاحبخانه هستم و از وضع مالی خوبشان خبر داشتم. با اعترافات متهم محل اختفای مقداری از طلاها کشف و مشخص شد که باقی طلاها در اختیار همدست متهم است که تحقیقات برای دستگیری این فرد نیز در حال انجام است. مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شده است.
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
عصر ایران، فاطمه صابری- می‌گویند دلمان برای ۵ میلیون دختری که دیگر شانس ازدواج با مردان مجرد را ندارند می‌سوزد. موضوع برگزاری کارگاه‌هایی است که شامل ضرورت احیای فرهنگ چندهمسری، الزامات تشکیل خانواده‌های چندهمسری، احکام فقهی خانواده‌های چندهمسری و مهارت‌های ارتباطاتی خانواده‌های چندهمسری است. وحدت بین مرد و همسرانش، و وحدت همسران همشوی (همیار) با همدیگر و با شوهرشان، و وحدت یافتن تمام ایشان با فرزندانشان. اینکه سکوت آن‌ها تا کی ادامه دارد و آیا مانند گذشته بار دیگر با اظهاراتشان مانند پذیرش مسئولیت مضاعف مردان چندهمسری و نظرات چندگانه فقها دراین‌ارتباط به میدان برمی‌گردند یا خیر روشن نیست. این آمار سال گذشته ۱۰۰۰ ازدواج چندهمسری در مقابل ۶۳۰ هزار ازدواج رسمی در کل ایران بوده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ محسن دالوند اظهار کرد: بامداد امروز (۱۵ آبان ماه) در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری دسته جمعی منجر به تیراندازی در پارک زیتون اهواز، بلافاصله ماموران پلیس به محل اعزام شدند. وی افزود: در این درگیری که علت آن اختلاف حساب بوده، دو نوجوان و یک کودک خردسال رهگذر مورد اصابت ترکش گلوله قرار گرفته و برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند. سرهنگ دالوند بیان کرد: ماموران پلیس با کار اطلاعاتی و اقدامات تخصصی در کمتر از یک ساعت هشت نفر از عاملان درگیری که سه نفر از آنان عامل اصلی تیراندازی منجر به جرح بودند را شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضائی در چند عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند. وی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه سلاح و نقاب صورت متعلق به عاملان تیراندازی کشف شد، اضافه کرد: متهمان در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی داده شدند. فرمانده انتظامی شهرستان اهواز خاطرنشان کرد: پلیس با افرادی که با اقدامات مجرمانه باعث برهم زدن نظم عمومی و سلب آرامش شهروندان می‌شوند، برابر قانون به شدت برخورد می‌کند.
رکنارکنا2 هفته قبل
فقط گوشزدهای مادرم را می‌شنیدم که می‌گفت دختر با رخت سفید به خانه شوهر می‌رود و با کفن از آن خارج می‌شود. این ماجرا ادامه پیدا می‌کند تا این که پای یک بچه به زندگی مشترک شان باز می‌شود. بعد از بیماری پسر خردسال مان خودم هم مدتی بیمار و به ناچار راهی خانه پدرم شدم. در مدتی که در خانه پدرم بودم شوهرم حتی یک تماس و احوالپرسی تلفنی ساده را از من دریغ کرد و انگار که من اصلا وجود نداشتم. دیگر کاسه صبرم لبریز شده بود و روزی جلوی خانواده شوهرم ایستادم و تقاضای طلاق کردم.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 هفته قبل
برخی از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس به دیدار یک کودک مبتلا به بیماری نادری رفتند و در جریان آخرین وضعیت زندگی این بیمار قرار گرفتند. امیرعباس زمرد مبتلا به بیماری SMA تیپ یک است که این تیپ شدیدترین نوع این بیماری بوده و فرد مبتلا به دستگاه اکسیژن وصل می‌شود به طوری که حتی قدرت بلع هم ندارد. وی ادامه داد: متأسفانه بیماری SMA جزو بیماری‌های خاص نیست و هزینه‌های زیادی به خانواده‌های این عزیزان برای درمان وارد می‌شود. تا جایی که من شنیدم حدود ۳۰۰ کودک درگیر این بیماری هستند اما آمار دقیق آنها در کشورمان مشخص نیست. محمد انصاری، وحید امیری و محسن ربیع‌خواه از جمله بازیکنان پرسپولیس بودند که به دیدار این کودک خردسال رفتند.
ایسناایسنا2 هفته قبل
ایسنا/البرز فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد گفت: ماموران کلانتری مرکزی شهرستان نظرآباد، کودک سه ساله‌ای که هنگام سرقت، داخل خودرو پدرش بود و توسط سارق ربوده شده بود را یافته و به خانواده‌اش بازگرداندند. سرهنگ سلیمانی گفت: سارق که دارای چندین فقره سوابق کیفری است، برای تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر جرایم احتمالی همراه با پرونده مقدماتی در اختیار پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد قرار گرفت‌. فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد با بیان این که پدر این کودک سوئیچ خودرو را داخل آن گذاشته و خودرو را به صورت روشن رها کرده بود فرصت ارتکاب جرم را برای سارق فراهم کرد، بنابراین از شهروندان تقاضا می‌شود با رعایت موارد پیشگیرانه، فرصت ارتکاب جرم را فراهم نکنند. وی به والدین گرامی توصیه کرد: هیچگاه کودک خردسال خود را در خودرو تنها نگذارند و هنگام ترک خودرو حتی برای لحظه‌ای آن را خاموش و قفل کنند تا مورد دستبرد سارقان قرار نگیرند. انتهای پیام
فوتبالیفوتبالی2 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- برخی از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس به دیدار یک کودک مبتلا به بیماری نادری رفتند و در جریان آخرین وضعیت زندگی این بیمار قرار گرفتند. امیرعباس زمرد مبتلا به بیماری SMA تیپ یک است که این تیپ شدیدترین نوع این بیماری بوده و فرد مبتلا به دستگاه اکسیژن وصل می‌شود به طوری که حتی قدرت بلع هم ندارد. وی ادامه داد: متأسفانه بیماری SMA جزو بیماری‌های خاص نیست و هزینه‌های زیادی به خانواده‌های این عزیزان برای درمان وارد می‌شود. تا جایی که من شنیدم حدود ۳۰۰ کودک درگیر این بیماری هستند اما آمار دقیق آنها در کشورمان مشخص نیست. محمد انصاری، وحید امیری و محسن ربیع‌خواه از جمله بازیکنان پرسپولیس بودند که به دیدار این کودک خردسال رفتند.
فارسفارس2 هفته قبل
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک گفت: دستگیره دربی که به جمجه سر کودک ۵ ساله فرو رفته بود، توسط نجاتگران آتش نشانی اراک رهاسازی شد. وی افزود: درب خرپشته یک منزل مسکونی به علت نامعلوم از جا کنده شده بود و بر روی کودک خانواده که در همان حین در حال بازی بود افتاده و پیچ‌های دستگیره درب به سر این پسربچه ۵ ساله فرو رفته بود. آقازیارتی تصریح کرد: خوشبختانه با سرعت عمل نجاتگران ۱۲۵ در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با استفاده از تجهیزات مخصوص، آتش نشانان درب را رهاسازی کرده و این پسربچه را برای خارج کردن دستگیره از جمجه وی به عوامل اورژانس برای انتقال به بیمارستان تحویل دادند. وی ادامه داد: به گفته عوامل اورژانس خوشبختانه پیچ‌های دستگیره به مغز این کودک آسیبی نرسانده بود و با تلاش تیم پزشکی بیمارستان، دستگیره رهاسازی شد. انتهای پیام/
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
با وجود این باز هم به خواست خانواده‌ام سکوت کردم تا مرا طلاق ندهد و آبروی خانوادگی مان نرود. تلاش می‌کردم تا فرزندانم درست تربیت شوند و به خوشبختی برسند اما اعتیاد کریم به مواد مخدر صنعتی روزگار ما را تلخ کرده بود. وقتی به سوی فرزندانم رفتم متوجه شدم که کمر پسر چهار ساله‌ام آسیب دیده و توان حرکت ندارد. دیگر نمی‌توانستم این زندگی وحشتناک را تحمل کنم. دیگر خسته شده‌ام و زندگی در کنار چنین مردی را برنمی‌تابم که حتی به همسر و فرزندانش رحم نمی‌کند.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، بار دیگر انتقادها از گرت بیل قوت گرفته است. بیل به این متهم است که تعهدی که باید را به رئال ندارد و با حضور در بازی‌های گلف، سلامت خود را به خطر می‌اندازد. ستاره ولزی روز گذشته از لندن به مادرید برگشت در حالی که خبرنگاران زیادی در فرودگاه باراخاس انتظار او را می‌کشیدند. بیل در محاصره خبرنگاران حاضر نشد به سوالاتی مربوط به ماندنی شدنش در رئال و یا پیشنهاد باشگاه چینی پاسخ بدهد اما عجیب‌تر، نحوه برخورد او با یک کودک خردسال بود. اتفاقی که واکنشی هایی منفی را در رسانه‌های اسپانیایی به دنبال داشت.

دردسر خشمگین شدن مردم از فیلمی که پدر کودک خردسال منتشر کرد+ تصویر

رکنارکنا2 هفته قبل
ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام خطرناک یک پدر سهل انگار را به تصویر می‌کشد. در حالی که این مرد یک اسلحه آماده شلیک را به دست پسر خردسالش داده بود با تلفن همراه خود از او فیلم تهیه کرد. ویدئوی منتشر شده این کودک ۱۸ ماهه را که هویتش مشخص نشده مشغول بازی با اسلحه نشان می‌دهد. در این ویدئو این کودک در حالی که روی تختخواب خود نشسته و مانند اسباب بازی اسلحه را می‌چرخاند دیده می‌شود. پلیس تصاویر دیگری را در تلفن همراه پدر کودک پیدا کرد که چند فشنگ را در اطراف کودک نشان می‌دهد.
جام نیوزجام نیوز3 هفته قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش جام نیوز، رابرت اوبراین، مشاور رئیس جمهور آمریکا در امنیت ملی گفت: بقایای جسد ابوبکر بغدادی، سرکرده گروهک تروریستی داعش احتمالا به دریا انداخته خواهد شد. به گفته وی؛ احتمالا جسد ابوبکر البغدادی، سرنوشتی همچون جسد اسامه بن لادن رهبر گروه القاعده را خواهد داشت. پیش از این دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد با توجه به آزمایش «دی ان ای» از مرگ ابوبکر بغدادی اطمینان دارد. رئیس جمهور آمریکا گفت؛ این عملیات توسط نیروهای ویژه این کشور صورت گرفته و طی این عملیات به هیچیک از نیروهای این کشور آسیبی وارد نشده است. ترامپ از روسیه، ترکیه سوریه و عراق بخاطر کمک در کشتن ابوبکر بغدادی قدردانی کرد.
رکنارکنا3 هفته قبل
ترامپ همچنین مدعی شد که هیچ آمریکایی در حین انجام این عملیات کشته نشده است. به گفته رئیس جمهور آمریکا ۱۱ کودک خردسال به محلی امن منتقل شدند. او افزود: در ۲۴ ساعت آینده، اطلاعات داعشی‌هایی را که در این عملیات کشته شدند، اعلام خواهیم کرد. روسیه به ما اجازه داد در محل اجرای عملیات پرواز کنیم و اجرای عملیات را تصویری پیگیری می‌کردم. رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد: تنها کسی که باقی ماند، بغدادی بود و تونل.
فردا نیوزفردا نیوز3 هفته قبل
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مرگ دو کودک خردسال در پی ریزش دهانه چاهی در یک سوپرمارکت خبر داد. وی ادامه داد: در همین راستا نیز آتش نشانان همزمان با ایمنی سازی محل وارد چاه شده و عملیات خود برای نجات دو کودک در عمق چاه را آغاز کردند. این عملیات با سختی‌های زیادی روبه رو بود چرا که دهانه چاه هر لحظه درحال ریزش بود و اجسام داخل مغازه نیز به داخل چاه سقوط کرده بود. ملکی ادامه داد: آتش نشانان مدتی بعد موفق شدند دو کودک را از عمق چاه خارج کنند اما با تحویل آنان به عوامل اورژانس مشخص شد که هر دو کودک جان خود را از دست داده‌اند. به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، آتش نشانان حوالی ساعت ۱۷ امروز پس از ایمن‌سازی محل به عملیات خود خاتمه دادند.

اقدام ستودنی تظاهرکنندگان لبنانی برای آرام کردن یک کودک + فیلم

رکنارکنا3 هفته قبل
اما به تازگی ویدئویی که از اتفاقی جالب حین تظاهرات گروهی از معترضان ضبط شده که به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است. در ویدئویی که توسط مادر این کودک و با تلفن همراه تهیه شده است، این اقدام جالب معترضان لبنانی را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که «رابین» در صندلی جلوی خودروی مادرش نشسته گروهی از معترضان با خواندن آهنگ معروف «کوسه کوچولو» سعی می‌کنند کودک را آرام کنند. «الیان جابور»، مادر کودک پس از تهیه این ویدئو آن را به نشانه تشکر از اقدام معترضان در فیسبوک منتشر کرد. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: "با دیدن این ویدئو نتوانستم جلوی خنده‌ام را بگیرم.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین3 هفته قبل
پیام خوزستان - اهواز - مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: با توجه بارش‌های سال گذشته، احتمال شروع بارش‌ها طی ماه‌های پیش رو و نوع و بافت منطقه «منبع آب» در اهواز و جنس خاک احتمال رانش و وقوع حادثه در این منطقه وجود دارد. عسکر مولائی بیان کرد: شهرداری باید به شکل جدی‌تر به مساله منازل در معرض خطر منبع آب ورود کند. رییس شورای شهر اهواز با تاکید بر اینکه باید عزم جدی برای جابجایی منازل منبع اب پای کار بیاید بیان کرد: برای منطقه منبع اب یک طرح گردشگری دیده شده است و شهرداری ان را در بودجه خود در نظر گرفته است. عبدالزهرا سنواتی بیان کرد: شهرداری اهوزا برای تبدیل منبع اب اهواز به یک منطقه گردشگری با همه امکانات پای کار است و هر انچه نیاز باید در این منطقه به کار گرفته می‌شود. به گزارش ایرنا کوی منبع آب اهواز از نخستین هسته‌های حاشیه نشینی اهواز و در شرق این شهر واقع است.

زنده ماندن معجزه آسای یک کودک از مرگ / سقوط از ساختمان+فیلم

رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، به تازگی ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که لحظه سقوط یک کودک خردسال را از بالکن یک خانه در هندوستان به تصویر کشیده است. ویدیو منتشر شده نشان می‌دهد که کودک خردسال پس از آن که از ارتفاع ۱۰ متری به پایین سقوط کرد و به طرز غیرقابل باوری پس از برخورد با سه چرخه از مرگ نجات یافت و زنده ماند. این کودک که هویتش مشخص نشده در این حادثه بدون آن که حتی دچار جراحتی شود جان سالم بدر برد. گفتنی است هنوز مشخص نیست که این کودک چطور وارد بالکن شده و یا آن که والدین او در هنگام وقوع این حادثه کجا حضور داشتند اما پس از سقوط صاحب موتور سه چرخه متوجه کودک شد و توانست او را از مرگ نجات دهد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 هفته قبل
دعای ماه صفر: یا شدید القوی‏ ویا شدید المحال یا عزیز یا عزیز یا عزیز ذلت بعظمتک جمیع خلقک فاکفنی‏ شر خلقک یا محسن یا مجمل یا منعم یا مفضل یا لا اله الا انت سبحانک انی‏ کنت من الظالمین فاستجبنا له ونجیناه من الغم وکذلک ننجی المؤمنین وصلی الله علی‏ محمد و اله‏ الطیبین الطاهرین
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
علی میر، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیمروز، از حمله حیوان وحشی به کودک خردسال خبر داد و گفت: مشخص نیست نوع حیوان درنده چه بوده است. علی میری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیمروز اظهار کرد: یک کودک خردسال در شهرستان نیمروز بر اثر حمله حیوان وحشی جانش را از دست داد. پس از ساعت‌ها جست و جو و تلاش مامورین انتظامی، جسد فوت شده و خون آلود این کودک پیدا می‌شود. از آنجایی که جسد مشکوک به قتل بود به پزشکی قانونی ارجاع داده شده است که مشخص شد توسط حیوان وحشی کشته شده است. هنوز مشخص نیست نوع حیوان درنده چه بوده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 هفته قبل
اما اردوغان پیش از رفتن به سوچی و دیدار با پوتین٬ تهدید کرده که پس از دیدار٬ نقطه پایان را می‌گذارد. خروج کامل نیروهای موسوم به قسد یا سوریه دموکراتیک از راس العین به پایان رسیده اما درگیری‌های پراکنده در برخی از مناطق همچنان ادامه دارد. انور اویمن از سفرا و دیپلمات‌های سابق ترکیه و نماینده اسبق ترکیه در ناتو و اتحادیه اروپا در مورد آتش‌بس گفت: متن توافق بین آمریکا و ترکیه٬ متن مبهمی است. خوب … منطقه امن دقیقا کجاست؟ همچنین مشکل بزرگ دیگری وجود دارد که عبارت است از عدم تعریف روشن مکانیسم عقب‌نشینی و نظارت. هر کسی می‌تواند ادعا کند که عقب نشینی و آتش بس٬ نقض شده است.
تسنیمتسنیم4 هفته قبل
اما اردوغان پیش از رفتن به سوچی و دیدار با پوتین٬ تهدید کرده که پس از دیدار٬ نقطه پایان را می‌گذارد. خروج کامل نیروهای موسوم به قسد یا سوریه دموکراتیک از راس العین به پایان رسیده اما درگیری‌های پراکنده در برخی از مناطق همچنان ادامه دارد. انور اویمن از سفرا و دیپلمات‌های سابق ترکیه و نماینده اسبق ترکیه در ناتو و اتحادیه اروپا در مورد آتش‌‌بس گفت: متن توافق بین آمریکا و ترکیه٬ متن مبهمی است. خوب … منطقه امن دقیقا کجاست؟ همچنین مشکل بزرگ دیگری وجود دارد که عبارت است از عدم تعریف روشن مکانیسم عقب‌نشینی و نظارت. هر کسی می‌تواند ادعا کند که عقب نشینی و آتش بس٬ نقض شده است.

به انتهای لیست رسیدید