کیارش اسدی‌زاده

کیارش اسدی‌زاده

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 روز قبل
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، تصویربرداری بخش‌های باقی مانده از سریال نمایش خانگی «کرگدن» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده و تهیه‌کنندگی صادق یاری این روز‌ها در لوکیشنی واقع در محمدشهر کرج ادامه دارد و در حال حاضر تدوین نیز به صورت همزمان با تولید در حال انجام است. قسمت چهارم این سریال نیز امروز (۹ آذرماه) وارد شبکه نمایش خانگی شد. بیشتر بخوانید: برای مشاهده آخرین اخبار پیرامون سریال کرگدن اینجا کلیک کنیدمصطفی زمانی، سارا بهرامی، هدی زین‌العابدین، پوریا رحیمی‌سام، بانیپال شومون، محمد امین و پانته‌آ پناهی‌ها، (با هنرمندی) ستاره پسیانی، الهام کردا و کاظم سیاحی در «کرگدن» به ایفاى نقش پرداخته‌اند. مهدی یاری نیز به عنوان مجری طرح در این پروژه حضور دارد. مهرداد کورش و علی اصغری نیز نویسندگان این سریال هستند.
ایسناایسنا6 روز قبل
تصویربرداری سریال نمایش خانگی «کرگدن» هم‌اکنون در کرج در حال پیگیری است. قسمت چهارم این سریال نیز امروز (۹ آذر ماه) وارد شبکه نمایش خانگی شد. مصطفی زمانی، سارا بهرامی، هدی زین‌العابدین، پوریا رحیمی‌سام، بانیپال شومون، محمد امین و پانته‌آ پناهی‌ها، ستاره پسیانی، الهام کردا و کاظم سیاحی در «کرگدن» به ایفای نقش پرداخته‌اند. مهدی یاری نیز به عنوان مجری طرح در این پروژه حضور دارد. مهرداد کورش و علی اصغری نیز نویسندگان این سریال هستند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
برگزارکنندگان مراسم سینمایی باید متعهد شوند اصول و چارچوب‌هایی را رعایت کنند تا شاهد موارد این‌چنینی نباشیم. بنیادی که زیر مجموعه سازمان سینمایی است و در ابتدای این گزارش به واکنش و اظهارات روابط عمومی سازمان مذکور اشاره شد. این مسئله عوامل سریال کرگدن را در مقابل یک چالش جدی قرار خواهد داد. علاوه بر این مورد توجه قرار گرفتن کودک باعث می‌شود به شخصیت او آسیب جدی وارد شود و به طور ناخواسته مسیر زندگی کودک و آینده شغلی او تحت الشعاع قرار می‌گیرد. حالا از سازمان سینمایی وزارت فرهنگ (و ارشاد اسلامی) باید سئوال کرد در این مورد خاص و این سوء استفاده از کودکان چه کسی پاسخگو خواهد بود؟
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 هفته قبل
مراسم رونمایی قسمت اول و فرش قرمز سریال «کرگدن» به کارگردانی کیارش اسدی زاده برگزار شد. اعتمادآنلاین|‌ به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، مراسم فرش قرمز سریال «کرگدن» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده، عصر پنجشنبه ۱۶ آبان ماه طی مراسمی در سالن زنده‌یاد عباس کیارستمی برگزار شد. کیارش اسدی‌زاده کارگردان «کرگدن» در این مراسم گفت: امشب برای من شب مهمی است. تیم سازنده «کرگدن»، ۸ ماه برای لحظه لحظه این سریال زحمت کشید. وی در ادامه از گروه بازیگران سریال حاضر در مراسم دعوت کرد روی صحنه بیایند و بیان کرد: گروه بازیگران و پشت دوربین سریال «کرگدن» درجه یک بودند و لحظه لحظه قلب‌شان برای کار می‌تپید.
مهرمهر4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، مراسم فرش قرمز سریال «کرگدن» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده، عصر پنجشنبه ۱۶ آبان ماه طی مراسمی در سالن زنده‌یاد عباس کیارستمی برگزار شد. تیم سازنده «کرگدن»، ۸ ماه برای لحظه لحظه این سریال زحمت کشید. وی در ادامه از گروه بازیگران سریال حاضر در مراسم دعوت کرد روی صحنه بیایند و بیان کرد: گروه بازیگران و پشت دوربین سریال «کرگدن» درجه یک بودند و لحظه لحظه قلب‌شان برای کار می‌تپید. در ادامه پانته آ پناهی‌ها، مصطفی زمانی، هدی زین‌العابدین، بانیپال شومون، الهام کردا، پوریا رحیمی‌سام، مجید آقاکریمی روی صحنه در یک قاب قرار گرفتند. در خلاصه داستان این سریال آمده است: ۵ جوان، به‌واسطه مهارت‌هایشان وارد چالش کرگدن می‌شوند و این سرآغاز رفاقت بین آن‌هاست، فارغ از اینکه چالش کرگدن از طرف یک مافیای بزرگ و پرقدرت طراحی‌ شده است و ماجراهای غیرقابل پیش‌بینی را رقم می‌زنند.
برنابرنا4 هفته قبل
مراسم رونمایی سریال کرگدن با حضور عوامل این اثر در بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد. این مراسم از ساعت هفده و با عبور عوامل و بازیگران این سریال اکشن اجتماعی از فرش قرمز و انجام بخش فتوکال آغاز شد. در ادامه، مراسم رونمایی قسمت اول سریال شبکه نمایش خانگی «کرگدن» در داخل سالن عباس کیارستمی پیگیری شد. او در ادامه از گروه بازیگران سریال حاضر در مراسم دعوت کرد تا روی صحنه بیایند و گفت: گروه بازیگران و پشت دوربین سریال «کرگدن» درجه یک بودند و لحظه لحظه قلب‌شان برای کار می‌تپید. مصطفی زمانی یکی از بازیگران اصلی این مجموعه، با حضور روی سن در جملاتی کوتاه گفت: بازی در سریال کرگدن را یکی از بهترین اتفاقات کارنامه بازیگری من است.
سینماپرسسینماپرس4 هفته قبل
سینماپرس: عصر پنجشنبه ۱۶ آبان، مراسم رونمایی سریال «کرگدن» به کارگردانی «کیارش اسدی‌زاده»، طی مراسمی برگزار شد. به گزارش سینماپرس، مراسم فرش قرمز سریال «کرگدن» به کارگردانی «کیارش اسدی‌زاده»، عصر پنجشنبه ۱۶ آبان طی مراسمی در سالن زنده‌یاد عباس کیارستمی برگزار شد. در ادامه مراسم رونمایی از قسمت اول سریال شبکه نمایش خانگی «کرگدن» با حضور «صادق یاری» تهیه‌کننده این پروژه روی صحنه آغاز شد. تیم سازنده «کرگدن»، هشت ماه برای لحظه لحظه این سریال زحمت کشید. مصطفی زمانی در این بخش بازی در سریال «کرگدن» را یکی از بهترین اتفاقات کارنامه بازیگری خود دانست و «پانته‌آ پناهی‌ها» از همه گروه بابت زحمات‌شان تشکر کرد.

مصطفی زمانی و سارا بهرامی به نمایش خانگى می‌آیند/ببینید

برنابرنا4 هفته قبل
اولین قسمت از سریال نمایش خانگی «کرگدن» روز پنجشنبه وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ قسمت اول سریال اجتماعی - اکشن «کرگدن» به کارگردانى کیارش اسدی‌زاده و تهیه‌کنندگی صادق یاری روز پنجشنبه (۱۶ آبان‌ماه) توسط موسسه سرو رسانه پارسیان در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود. در آستانه توزیع اولین قسمت، گروه تبلیغات این پروژه از اولین تیزر رسمی این سریال رونمایی کردند. «کرگدن» با ترکیب متفاوت گروه بازیگرانش و سوژه ملتهبی که دارد پیش‌بینی می‌شود با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شود. مهدی یاری نیز به عنوان مجری طرح در این پروژه حضور دارد.

تیزر سریال «کرگدن» منتشر شد

مهرمهر4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، قسمت اول سریال اجتماعی - اکشن «کرگدن» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده و تهیه‌کنندگی صادق یاری روز پنجشنبه ۱۶ آبان ‌ماه توسط موسسه سرو رسانه پارسیان در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود. در آستانه توزیع اولین قسمت، گروه تبلیغات این پروژه از اولین تیزر رسمی این سریال رونمایی کردند. پخش «کرگدن» به صورت هفتگی خواهد بود و روز گذشته نیز از سوی سازمان سینمایی پروانه نمایش ۵ قسمت ابتدایی این سریال صادر شد تا قسمت‌های آتی بدون هیچ وقفه‌ای در دسترس مخاطبان قرار گیرد. پخش «کرگدن» بر عهده موسسه سرو رسانه پارسیان است. مهدی یاری نیز به عنوان مجری طرح در این پروژه حضور دارد.
ایسناایسنا1 ماه قبل
آخرین مجوزهای سینمایی صادرشده، اجرای نمایشی در تالار حافظ، خبری از جشن نوشتار سینمایی، جزئیاتی از جشنواره‌های تئاتر استانی و معرفی برگزیدگان جشنواره تئاتر «افرا» بخشی از خبرهای سینما و تئاتر در روز سیزدهم آبان هستند. او تصریح کرد: طبق شیوه‌نامه‌ برگزاری جشنواره تئاتر استانی که سال قبل به همه استان‌ها ارسال شد برگزارکنندگان جشنواره‌های استانی موظف به برگزاری این رویداد بر طبق این دستورالعمل هستند. او در همین راستا افزود: اگر تعداد گروه‌های شرکت‌کننده در جشنواره‌های استانی بیش از هشت اثر باشد، امکان معرفی دو اثر وجود دارد. چون از نحوه برگزاری جشنواره‌های استانی مطلعیم و در جریان هستیم که برخی استان‌ها شاهد حضور کمتر از هشت گروه شرکت‌کننده خواهند بود. برگزاری جشنواره‌های تئاتر استانی به عنوان مهم‌ترین رویداد تئاتر سراسر استان‌ها برای حضور و اجرای آثار منتخب شهرهای هر استان از ابتدای سال جاری آغاز شده و با تمام شدن ماه آبان به پایان خواهد رسید.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، در فاصله چند روز مانده به توزیع اولین قسمت از «کرگدن» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده و تهیه‌کنندگی صادق یاری در شبکه نمایش خانگی، پوستر رسمی این سریال منتشر شد که طراحی آن را یلدا فوقانی برعهده داشته است. در حال حاضر بخش عمده فیلمبرداری این سریال انجام شده و همزمان با تولید، مراحل فنی از جمله تدوین و صداگذاری به صورت همزمان در حال انجام است. محمد امین، سارا بهرامی، ستاره پسیانی، پانته‌آ پناهی‌ها، پوریا رحیمی‌سام، مصطفی زمانی، هدی زین‌العابدین، کاظم سیاحی، بانیپال شومون، الهام کردا گروه بازیگران اصلی «کرگدن» به ترتیب حروف الفبا هستند. پخش «کرگدن» بر عهده موسسه سرو رسانه پارسیان است. مهدی یاری نیز به عنوان مجری طرح در این پروژه حضور دارد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
«کرگدن» وارد شبکه نمایش خانگی می‌شوداولین قسمت از سریال «کرگدن» به کارگردانی «کیارش اسدی‌زاده» و تهیه‌کنندگی «صادق یاری» در آستانه توزیع از شبکه نمایش خانگی قرار دارد. «درون دنیای عنکبوتی» در مورد مورالس ۱۳ ساله اهل بروکلین بود که به مرد-عنکبوتی تبدیل می‌شد. این فیلم، انیمیشن کامپیوتری را به شکلی نوآورانه با تکنینک‌های طراحی با دست ترکیب کرده بود و برنده‌ی اسکار بهترین انیمیشن بلند شد. «درون دنیای عنکبوتی» جوایز دیگری از گلدن گلوب، بفتا و صنف تهیه‌کنندگان هم دریافت کرد. «مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی» دومین انیمیشن تاریخ استودیوی سونی بود که پس از «موج‌سواری» (Surf’s Up) در سال ۲۰۰۷ نامزد اسکار می‌شد.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: سریال اکشن «کرگدن» مصطفی زمانی با داستانی اجتماعی به زودی در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود. به گزارش سینماپرس، اولین قسمت از سریال «کرگدن» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده و تهیه‌کنندگی صادق یاری در آستانه توزیع از شبکه نمایش خانگی قرار دارد. با نزدیک شدن به زمان توزیع، سازندگان ظرف چند روز آینده از پوستر و اولین تیزر رسمی این سریال رونمایی خواهند کرد. این سریال اجتماعی - اکشن با شعار ««کرگدن»، نه شکار می‌کند و نه شکار می‌شود!» روایتگر داستان پنج جوان است که به واسطه مهارت‌هایشان وارد چالش کرگدن می‌شوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست. «کرگدن» توسط موسسه سرو رسانه پارسیان در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
تاریخ پخش اولین قسمت از سریال نمایش خانگی «کرگدن» هفته آینده مشخص خواهد شد. اولین قسمت از سریال «کرگدن» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده و تهیه‌کنندگی صادق یاری در آستانه توزیع از شبکه نمایش خانگی قرار دارد. این پنج جوان در حالی وارد چالش کرگدن می‌شوند فارغ از اینکه این چالش از طرف یک مافیای بزرگ و پر قدرت طراحی شده است …. بازیگران اصلی «کرگدن» ویژه شبکه نمایش خانگی به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: محمد امین، سارا بهرامی، ستاره پسیانی، پانته‌آ پناهی‌ها، پوریا رحیمی‌سام، مصطفی زمانی، هدی زین‌العابدین، کاظم سیاحی، بانیپال شومون، الهام کردا. «کرگدن» توسط موسسه سرو رسانه پارسیان در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اولین قسمت از سریال «کرگدن» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده و تهیه‌کنندگی صادق یاری در آستانه توزیع از شبکه نمایش خانگی قرار دارد. این سریال اجتماعی - اکشن با شعار ««کرگدن»، نه شکار می‌کند و نه شکار می‌شود!» روایتگر داستان پنج جوان است که به واسطه مهارت‌هایشان وارد چالش کرگدن می‌شوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست. این پنج جوان در حالی وارد چالش کرگدن می‌شوند فارغ از اینکه این چالش از طرف یک مافیای بزرگ و پر قدرت طراحی شده است …. بازیگران اصلی «کرگدن» ویژه شبکه نمایش خانگی به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: محمد امین، سارا بهرامی، ستاره پسیانی، پانته‌آ پناهی‌ها، پوریا رحیمی‌سام، مصطفی زمانی، هدی زین‌العابدین، کاظم سیاحی، بانیپال شومون، الهام کردا. «کرگدن» توسط موسسه سرو رسانه پارسیان در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.
رکنارکنا1 ماه قبل
رقبای مانکن در شبکه نمایش خانگی: «خواب‌زده»، «دل» و «کرگدن» سریال «مانکن» زمانی در نمایش خانگی توزیع شد که «هیولا» و «نهنگ آبی» در حال توزیع بودند و هردو به انتهای راه نزدیک شده بودند. سریال ترسناک خواب‌زده/ سیروس مقدمتازه‌ترین ساخته سیروس مقدم در نمایش خانگی به نام «خواب‌زده» در ژانر وحشت در حال ساخت است و فضایی ماورایی دارد. بنابراین «خواب‌زده» به کل با «مانکن»، «دل» و «کرگدن» متفاوت است. لادن مستوفی در سریال خواب‌زده در ژانر وحشتاحتمالا پس از سریال شکست‌خورده «احضار» که آن هم در ژانر وحشت بود، این مجموعه به بهانه نام سیروس مقدم و سابقه‌اش در ساخت چنین سریال‌هایی دیده خواهد شد. قرار است توزیع سریال «کرگدن» از اواخر همین ماه آغاز شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
ایران آرت: سریال «مانکن» زمانی در نمایش خانگی توزیع شد که «هیولا» و «نهنگ آبی» در حال توزیع بودند و هردو به انتهای راه نزدیک شده بودند. خواب‌زده/ سیروس مقدمتازه‌ترین ساخته سیروس مقدم در نمایش خانگی به نام «خواب‌زده» در ژانر وحشت در حال ساخت است و فضایی ماورایی دارد. بنابراین «خواب‌زده» به کل با «مانکن»، «دل» و «کرگدن» متفاوت است. اگر بخواهیم فضا و ژانر هر یک از این سریال‌ها را با مجموعه «مانکن» مقایسه کنیم، شاید بتوان گفت سریال «دل»، نه از نظر قصه و جزئیات داستان، بلکه از جنبه ژانر درام و فضای خانوادگی‌اش، ممکن است به فضای مجموعه «مانکن» شباهت داشته باشد. قرار است توزیع سریال «کرگدن» از اواخر همین ماه آغاز شود.

بازی روی اعصاب سینما با مرگ کودک!

3+
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
گروه سازنده سریال «کرگدن» تازه‌ترین اثر شبکه نمایش خانگی به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده پس از یک ماه فیلمبرداری در شمال کشور به تهران بازگشتند. خبرگزاری خبرآنلاین: سریال «کرگدن» به نویسندگی مشترک مهرداد کورش نیا و علی اصغری، اثری پربازیگر است که در ژانر اجتماعی و اکشن به شبکه نمایش خانگی خواهد آمد. در خلاصه داستان این سریال به تهیه‌کنندگی صادق یاری آمده است: پنج جوان، به واسطه مهارت‌هایشان وارد چالش کرگدن می‌شوند و این سرآغاز رفاقت بین آن‌هاست …تدوین سریال توسط سپیده عبدالوهاب از نیمه گذشته و ساخت موسیقی آن توسط علی شهبازی آغاز شده است. بازیگران «کرگدن» به ترتیب حروف الفبا عبارتند از مجید آقاکریمی، محمد امین، سارا بهرامی، ستاره پسیانی، پانته‌آ پناهی‌ها، شراره دولت آبادی، پوریا رحیمی سام، مصطفی زمانی، هدی زین العابدین، کاظم سیاحی، بانیپال شومون، نادر فلاح، معصومه قاسمی پور، الهام کردا و مهدی کوشکی. «کرگدن» اواخر مهر وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد.
ایلناایلنا2 ماه قبل
گروه سازنده سریال «کرگدن» تازه‌ترین اثر شبکه نمایش خانگی به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده و تهیه‌کنندگی صادق یاری پس از یک ماه فیلمبرداری در شمال کشور به تهران بازگشتند. به گزارش ایلنا، سریال کرگدن به نویسندگی مشترک مهرداد کورش نیا و علی اصغری اثری پربازیگر است که در ژانر اجتماعی و اکشن به شبکه نمایش خانگی خواهد آمد. در خلاصه داستان این سریال آمده است: جوان، به واسطه مهارت هایشان وارد چالش کرگدن می‌شوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست، فارغ از اینکه چالش کرگدن از طرف یک مافیای بزرگ و پر قدرت طراحی شده است و ماجراهای غیرقابل پیش‌بینی را رقم می‌زنند. تدوین سریال توسط سپیده عبدالوهاب از نیمه گذشته و ساخت موسیقی آن توسط علی شهبازی آغاز شده است. «کرگدن» اواخر مهر ماه از طریق موسسه سرو رسانه پارسیان وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد و پخش وی او دی سریال را فیلیمو برعهده دارد.
ایسناایسنا2 ماه قبل
گروه سازنده سریال «کرگدن» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده و تهیه‌کنندگی صادق یاری پس از یک ماه تصویربرداری در شمال کشور به تهران بازگشتند. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی «کرگدن»، این سریال به نویسندگی مشترک مهرداد کورش‌نیا و علی اصغری در ژانر اجتماعی و اکشن به شبکه نمایش خانگی خواهد آمد. در خلاصه داستان این سریال آمده است: پنج جوان، به واسطه مهارت هایشان وارد چالش کرگدن می‌شوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست، فارغ از اینکه چالش کرگدن از طرف یک مافیای بزرگ و پرقدرت طراحی شده است و ماجراهای غیرقابل پیش‌بینی را رقم می‌زنند. تدوین سریال توسط سپیده عبدالوهاب از نیمه گذشته و ساخت موسیقی آن توسط علی شهبازی آغاز شده است. انتهای پیام
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
اعتمادآنلاین| سریال «کرگدن» به نویسندگی مشترک مهرداد کورش‌نیا و علی اصغری و به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده اثری پربازیگر است که در حوزه اجتماعی و اکشن به شبکه نمایش خانگی خواهد آمد. در خلاصه داستان این سریال آمده است: ۵ جوان به واسطه مهارت‌هایشان وارد چالش کرگدن می‌شوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست، فارغ از اینکه چالش کرگدن از طرف یک مافیای بزرگ و پر قدرت طراحی شده است و ماجراهای غیر قابل پیش‌بینی را رقم می‌زند. تدوین سریال توسط سپیده عبدالوهاب از نیمه گذشته و ساخت موسیقی آن توسط علی شهبازی آغاز شده است. بازیگران «کرگدن» به ترتیب حروف الفبا عبارتند از مجید آقاکریمی، محمد امین، سارا بهرامی، ستاره پسیانی، پانته‌آ پناهی‌ها، شراره دولت آبادی، پوریا رحیمی سام، مصطفی زمانی، هدی زین‌‌العابدین، کاظم سیاحی، بانیپال شومون، نادر فلاح، معصومه قاسمی پور، الهام کردا و مهدی کوشکی. «کرگدن» اواخر مهر ماه از طریق موسسه سرو رسانه پارسیان وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد و پخش «وی او دی» سریال را فیلیمو برعهده دارد.

ماجرای «رستاخیز»؛ از توقیف تا قاچاق

3+
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
تاکنون هیچ‌کدام از رایزنی‌ها و نامه‌نگاری‌ها برای رفع توقیف فیلم جواب نداده است. نقش‌ها چطور بود، باز هم مثبت بود یا کمی متفاوت‌تر؟ البته این‌که بازیگری تنها در یک نقش بازی کند خیلی به بازیگر مرتبط نیست. ظاهرا جز تنهایی لیلا و رستاخیز کار دیگری نداشتید. زمانی که در فیلم رستاخیز بازی کردم ۲۶ سالم بود بنابراین این سال‌ها گلدن‌تایم من بوده است. من سعی کردم از ایشان نکات کارگردانی بردارم، به این دلیل که بازی من بازی مشخصی بود.

از مانکن تا قورباغه؛ ازدحام ستاره‌ها در شبکه‌ی نمایش خانگی

3+
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 ماه قبل
اولین قسمت «شب‌نشینی» در حالی از شبکه خانگی پخش خواهد شد که مهراب قاسم‌خانی اولین مهمان این برنامه است. انتخاب او از آنجا اهمیت دارد که پخش «دورهمی» بیست و هفتم اسفندماه سال ۹۴ در شبکه نسیم شروع شد. نکته جالب این است که علی عطشانی کارگردان سینما هم به تولید در شبکه خانگی روی خوش نشان داده و اولین اثرش را با عنوان «کلاغ» در این شبکه تولید می‌کند. پرویز پرستویی، مهتاب کرامتی، محسن کیایی، هنگامه قاضیانی، حبیب رضایی، رؤیا تیموریان و مسعود رایگان تاکنون به این مجموعه پیوسته‌‌اند و پرویز پرستویی هم برای نخستین بار در شبکه نمایش خانگی حضور خواهد یافت. شاید اما غافلگیر‌کننده‌ترین چهره‌ای که قرار است سریالش را در شبکه خانگی تولید کند هومن سیدی باشد.
انتخابانتخاب3 ماه قبل
«کرگدن» تازه‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده و تهیه‌کنندگی صادق یاری به نیمه راه رسید. به نقل از مشاور رسانه‌ای «کرگدن»، سریال «کرگردن» به نویسندگی مشترک مهرداد کورش‌نیا و علی اصغری اثری پربازیگر است که در ژانر اجتماعی و اکشن به شبکه نمایش خانگی خواهد آمد. در خلاصه داستان این سریال آمده است: پنج جوان، به واسطه مهارت‌هایشان وارد چالش کرگدن می‌شوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست، فارغ از اینکه چالش کرگدن از طرف یک مافیای بزرگ و پرقدرت طراحی شده است و ماجراهای غیرقابل پیش‌بینی را رقم می‌زنند. پیش بینی می‌شود پخش این سریال اوایل پاییز آغاز شود و سپیده عبدالوهاب تدوین «کرگدن» را هم زمان با تولید آغاز کرده است. مجری طرح این پروژه مهدی یاری است و «کرگدن» توسط موسسه سرو رسانه پارسیان توزیع خواهد شد.
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
سریال «آمین»، «پدر» و در ایام ماه مبارک رمضان امسال هم در تیتراژ سریال «دلدار» نامش زیاد برای مخاطبین شبکه دو مرور شد. من در تمام مدتی که سریال «دلدار» ساخته و پخش می‌شد سریال‌های دیگر را هم کم و بیش می‌دیدم. به این نکته فکر می‌کردم چقدر من خوشبختم که در سریال «دلدار» به ایفای نقش می‌پردازم. بنابراین این که تماشاگر نمی‌داند که کسی برای بازیگری تربیت می‌شود این آگاهی‌ها و آموزش‌ها را کسب کند، مشکل من نیست. وی در پایان درباره نقش متفاوت در سریال جدید قاسم جعفری، افزود: در سریال «عین شین قاف» قاسم جعفری یک نقش متفاوت بازی کرده‌ام که در تیرماه به آنتن می‌رسد.
فارسفارس6 ماه قبل
تازه‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی با عنوان «کرگدن» به کارگردانی کیارش اسدی زاده و تهیه کنندگی صادق یاری در مرحله تولید قرار دارد. به گزارش خبرگزاری فارس، تازه‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی با عنوان «کرگدن» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده و تهیه‌کنندگی صادق یاری در مرحله تولید قرار دارد. این سریال به نویسندگی مشترک مهرداد کورش‌نیا و علی اصغری اثری پر بازیگر است که در ژانر اجتماعی و اکشن به شبکه نمایش خانگی خواهد آمد. مجری طرح این پروژه مهدی یاری است و «کرگدن» توسط موسسه سرو رسانه پارسیان توزیع خواهد شد. اسامی بازیگران این اثر به زودی در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت و از لوگوی «کرگدن» رونمایی شد.
سینماپرسسینماپرس7 ماه قبل
سینماپرس: کیارش اسدی‌زاده کارگردان فیلم «موج اف ام، ردیف ۴۸» گفت: هر فیلمسازی دنبال این است که فیلمش در بخش مسابقه حضور پیدا کند اما در کل برای من بیشتر مهم بود که دو اکرانی را که هر فیلم در بخش بازار دارد، در جشنواره جهانی فیلم فجر داشته باشم. به گزارش سینماپرس، سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر این روزها در پردیس سینمایی چارسو در حال برگزاری است. کیارش اسدی‌زاده که با فیلم سینمایی «موج اف ام، ردیف ۴۸» در این جشنواره حضور دارد، درباره فیلم خود به فارس گفت: فرآیند پس از تولید فیلم بسیار طول کشید بنابراین برای جشنواره ملی فجر آماده نشد، به همین دلیل فیلم را به جشنواره جهانی فیلم فجر ارائه کردم. اسدی‌زاده با بیان اینکه فیلم سومش هم ژانر اجتماعی دارد، توضیح داد: فیلم «موج اف ام، ردیف ۴۸» از سینمای نقادانه است، ولی فاکتورهای جذب مخاطب در این فیلم نسبت به فیلم قبلی‌ام بیشتر است و می‌تواند مخاطب را در سالن سینما نگه دارد. وی درباره پروسه تولید فیلم «موج اف ام، ردیف ۴۸» گفت: ایده این فیلم که در رابطه با رسانه است، ۳ سال پیش به ذهنم رسید و حدود یک سال و نیم با طوفان مهردادیان درگیر نوشتن فیلمنامه بودیم که مراحل فنی آن تا پایان سال گذشته طول کشید.

به انتهای لیست رسیدید