کیف و کفش

کیف و کفش

راهنمای خرید در لیون فرانسه

4+
کجاروکجارو4 ساعت قبل
رکنارکنا16 ساعت قبل
به گزارش رکنا، تاج محمد کیانی مسئول نمایندگی آموزش و پرورش ایذه در بخش مرغا این شهرستان درخصوص انتشار تصویری در فضای مجازی که نشان دهنده وجود یک تنور در کلاس درس یک مدرسه روستایی است، گفت: چنین آموزشگاه و کلاس درس با این شرایط در حوزه استحفاظی بخش مرغا وجود ندارد. او افزود: خوشبختانه با همکاری مسئولان آموزش و پرورش شهرستان ایذه و اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس استان خوزستان طی ۳ سال گذشته، تجهیزات مطلوب و مناسبی به مدارس بخش مرغا اختصاص داده‌اند. کیانی، میز و نیمکت، میز آموزگار را از جمله تجهیزاتی که به مدارس روستایی این بخش اختصاص یافته عنوان کرد و اظهار داشت: همچنین کیف و کفش نیز به دانش آموزان بخش مرغا اهدا شده است. به گفته مسئول نمایندگی آموزش و پرورش ایذه در بخش مرغا این شهرستان، بیش‌ترین تعداد مدارسی که در بخش‌های ایذه احداث شده، مربوط به بخش مرغا است. این مقام مسئول ضمن تکذیب تصویر منتشر شده در فضای مجازی بیان کرد: درحال حاضر هیچ مدرسه‌ای در این بخش از بخاری نفتی استفاده نمی‌کنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/آذربایجان غربی فرمانده مرزبانی استان از کشف کالای قاچاق به ارزش بیش از ۵۳ میلیارد ریال طی یک ماه گذشته توسط ماموران مرزبانی در سطح حوزه استحفاظی استان خبر داد. سردارحسین خانی در گفت و گو با ایسنا استفاده از تجهیزات مناسب مرزی با بهره گیری از توان رزمی عملیاتی بالا را اصول اجرای عملیاتهای مرزی در مرزبانی استان بیان کرد و گفت: طی یک ماه گذشته، ۹۲۵هزار و ۵۲۰ نخ انواع سیگار قاچاق، ۳ هزار و ۷۲۸ قلم لوازم آرایشی و بهداشتی، ۸هزار و ۳۱۹ ثوب البسه، ۲۰۰ جفت کیف و کفش، ۸۷۰ گرم طلا، ۱۲۹ هزار و ۴۴۴ قلم دارو، ۶۳ هزار و ۸۰۰ دلار و ۱۴ هزار ۴۶۰ یورو ارز قاچاق، ۵۶۰ رأس احشام از نوع گوسفند، ۲۷۳عدد قطعات خودرویی و ۱۲۰ کیلو گرم پیش سازهای صنعتی مواد مخدر در مرز‌های استان کشف و ضبط شده است. سردار حسین خانی تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کشفیات مرزبانان استان را ۵۳ میلیارد و ۷۲۶ میلیون ریال برآورد کرده‌اند و در این عملیات‌ها تعداد ۱۰۹ نفر قاچاقچی دستگیر و ۶۴ دستگاه خودرو توقیف و همچنین تعداد ۱۴۵ راس دواب مهار شده است. فرمانده مرزبانی استان خاطر نشان کرد: مرزنشینان به منظور صیانت و پاکسازی روستاهای مرزنشین از وجود افراد مجرم یا سودجو، و در راستای کاهش جرائم و تخلفات مرزی و ارتقاء امنیت پایدار و جلوگیری از آسیب‌های سوء قاچاق کالا در چرخه اقتصادی کشور با اعلام هر گونه اطلاعات و اخبار مرتبط به پلیس ۱۱۰ یا پاسگاه محل، یار و همراه مرزبانان در حفظ امنیت اجتماعی در مناطق مرزی هستند. انتهای پیام
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، حسین خانی فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی اظهار کرد: نظارت و کنترل مداوم مرزبانان بر نوار مرزی و تلاش دائمی آنها در حراست از کیان مقدس ایران اسلامی از مهمترین عوامل موفقیت مرزبانان استان بوده چرا که با برطرف کردن موانع ضمن فراهم کردن زمینه ایجاد و دست‌یابی به امنیت پایدار، دست قاچاقچیان و اخلالگران از دخالت در امنیت مرزهای استان کوتاه شده است. وی با اشاره به اینکه در مرزبانی استان استفاده از تجهیزات مناسب مرزی با بهره‌گیری از توان رزمی عملیاتی بالا را اصول اجرای عملیات‌های مرزی در مرزبانی استان افزود: طی یک ماه گذشته، ۹۲۵هزار و ۵۲۰ نخ انواع سیگار قاچاق، سه هزار و ۷۲۸ قلم لوازم آرایشی و بهداشتی، هشت هزار و ۳۱۹ ثوب البسه، ۲۰۰ جفت کیف و کفش، ۸۷۰ گرم طلا، ۱۲۹ هزار و ۴۴۴ قلم دارو، ۶۳ هزار و ۸۰۰ دلار و ۱۴ هزار ۴۶۰ یورو ارز قاچاق، ۵۶۰ رأس احشام از نوع گوسفند، ۲۷۳ عدد قطعات خودرویی و ۱۲۰ کیلوگرم پیش سازهای صنعتی مواد مخدر در مرزهای استان کشف و ضبط شده است. فرمانده مرزبانی تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کشفیات مرزبانان استان را ۵۳ میلیارد و ۷۲۶ میلیون ریال برآورد کرده‌اند و در این عملیات‌ها تعداد ۱۰۹ نفر قاچاقچی دستگیر و ۶۴ دستگاه خودرو توقیف و همچنین تعداد ۱۴۵ راس دواب مهار شده است. وی خاطرنشان کرد: مرزنشینان به منظور صیانت و پاکسازی روستاهای مرزنشین از وجود افراد مجرم یا سودجو و در راستای کاهش جرائم و تخلفات مرزی و ارتقاء امنیت پایدار و جلوگیری از آسیب‌های سوء قاچاق کالا در چرخه اقتصادی کشور با اعلام هرگونه اطلاعات و اخبار مرتبط به پلیس ۱۱۰ یا پاسگاه محل، یار و همراه مرزبانان در حفظ امنیت اجتماعی در مناطق مرزی هستند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایسناایسنا2 روز قبل
رئیس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی در جلسه بررسی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، بیان کرد: هدف از اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی توانمند سازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار است. فرامرز نوری، کارشناس طرح نیز در جلسه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، گفت: در خصوص توانمندسازی زنان سرپرست خانوار، لیست این افراد را از استانداری دریافت کرده‌ایم و در فاز اول، پالایش و نهایی سازی لیست انجام می‌گیرد. وی با بیان این‌که در فاز دوم هدف اصلی شناسایی پیشران‌ها در واقع همان کارآفرینان و تولیدکنندگان است که می‌توانند در زمینه مشاغل خانگی اشتغال ایجاد کنند، گفت: حوزه‌های مرتبط با فرش، تابلو فرش، تابلوهای مصنوعات چرم، موارد مربوط به پوشاک و کیف و کفش و … از عمده مشاغل خانگی به شمار می‌روند. معاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی نیز در این جلسه گفت: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در سال ۹۸ در استان‌ها اجرا شده و شامل زنان سرپرست خانوار و دختران مجرد بالای ۴۵ سال است. طاهری افزود: پیگیر راه اندازی بازارچه‌های مشاغل خانگی در شهرستان‌ها هستیم تا محصولات تولید شده مشاغل خانگی در این بازارچه‌ها عرضه شود.

آیا سلبریتی‌ها در تبلیغات تلویزیون موفق بودند؟ + عکس

3+
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین2 روز قبل
عصر ایرانعصر ایران3 روز قبل
نسل جدید برندهای ایرانی هم لباس‌هایی هستند که با استفاده از الیاف‌های طبیعی و البته با طرح و نقش و نگارهای ایرانی به بازار آمدند. اما ما تا چه میزان از برندهای معروف لباس‌های ایرانی آگاهی داریم؟ هنوز هم می‌توان صدای پای نحیف برخی برندهای ایرانی صنعت پوشاک را شنید. این گزارش نگاهی دارد به معروف‌ترین برندهای ایرانی که می‌تواند جایگزین برندهای خارجی شود. نسل جدید برندهای ایرانی هم لباس‌هایی هستند که با استفاده از الیاف‌های طبیعی و البته با طرح و نقش و نگارهای ایرانی به بازار آمدند. پوشاک معروف کودک و نوجوان ایرانیدر زمینه برندهای معروف ایرانی در پوشاک کودک و نوجوان باید گفت که با توجه به حساسیت بدن کودکان معمولا جنس لباس برای والدین از اهمیت زیادی برخوردار است اما در بین برندهای ایرانی بی سی‌سی، آدمک، تاپ لاین، سها از برندهای معروف و باکیفیت در تولید ملی است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از همشهری، تولید کفش چرم یکی از صنایع بومی ایران است و ظرفیت‌های بسیار زیادی که در این زمینه وجود دارد، که کشورمان را به یکی از برترین‌ها در حوزه تولید کیف و کفش چرم در دنیا تبدیل کرده است. نگاهی به وضعیت فروشگاه‌های کیف و کفش چرم نشان‌دهنده رکود بازار است. این در شرایطی است که واردات کفش نیز بسیار محدود شده و چنین شرایطی در مجموع رکود بازار را رقم زده است. چشم‌انداز پیش‌روشرایط نامطلوب بازار کفش چیزی نیست که از دید مسئولان و کارشناسان پنهان باشد و رفع مشکلات موجود نیز دشوار به‌نظر نمی‌رسد. آمار رسمی واردات کفش تا ۲سال پیش ۵۰۰میلیون دلار بود و آمار واردات غیررسمی تا ۸۰۰میلیون دلار هم می‌رسید اما آمارها می‌گوید هم‌اکنون بیش از ۵۰میلیون دلار واردات نداریم.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 روز قبل
حتی شهروندان آمریکایی و آلمانی هم به طور کامل توضیح دادند کمپانی‌هایی در هر شهر و محله وجود دارد که به صورت خصوصی و یا دولتی اجناس دست دوم را جمع‌آوری می‌کنند و بعد از ضد عفونی کردن آنها را به قیمت کم‌تر به فروش می‌رسانند. موضوع دیگر که باید به آن توجه کرد، مخاطبان گذشته و حال این مغازه‌ها است که وقتی اجناس مندرس‌ بود قشر ضعیف بیشتر خرید می‌کرد و حالا بیشتر برند بازهای اروپا رفته از ما خرید می‌کنند چون برندها را کامل می‌شناسند. این اجناس توسط شرکت‌هایی جمع می‌شود که چند ملیتی هستند و در بعضی کشورها شعبه دارد. لباس و صنعت فشن در حال حاضر دومین تولید کننده‌ی زباله در صنعت دنیا است و گویا موضوع فشن، تارگت یا همان خرده فروشی اصلی سرمایه‌داری شده است. جاهایی که برای شهرداری است، قیمت‌ها خیلی پایین‌تری دارند.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
از نظر ساختاری، دستگاه‌های برش لیزری که برای فلزات تولید می‌گردد با دستگاه‌های برش و حکاکی غیر فلزات متفاوت هستند. در ادامه قصد داریم چند کاربرد دستگاه برش و حکاکی لیزری غیر فلزات را برای ایجاد یک کسب و کار کوچک بیان کنیم. کاربرد دستگاه برش لیزری بر روی چرم، پارچه و نمدبرش و حکاکی چرم جهت ساخت منسوجات چرمی یکی دیگر از کاربردهای دستگاه برش لیزر است. کاربرد دستگاه برش لیزری بر روی شیشه و پلکس گلاسبا بازاریابی خوب می‌توانید سفارشات حکاکی بر روی شیشه بدست آورید. کاربرد دستگاه برش و حکاکی لیزری بر روی سنگکاربرد دستگاه لیزر خانگی بر روی سنگ فقط حکاکی است.

خرید سرویس خواب عروس جدید و مدرن از تخصصی‌ترین فروشگاه آنلاین مبلمان

4+
انتخابانتخاب4 روز قبل
تسنیمتسنیم4 روز قبل
البته وزارت صنعت ۳ ماه از زمان ابلاغ این دستورالعمل به فروشندگان مهلت داده بود تا اقدامات لازم را برای اجرایی شدن این دستورالعمل انجام دهند. اما متأسفانه با گذشت بیش از سه سال از ابلاغ این دستورالعمل اقدامی از سوی مراجع مربوطه انجام نشد و از طرف دیگر واردات پوشاک خارجی به‌ویژه قاچاق در سطح بازار تاکنون ادامه یافت. خبرگزاری تسنیم در قالب پرونده «قاچاق نپوش» به بررسی این مسئله می‌پردازد. همین موضوع عاملی شد تا تولیدکننده داخلی در سال گذشته فروش خوبی در بازار داشته و سهم بیشتری از بازار داخلی را به خود اختصاص دهد. غدیری با اعلام اینکه برخوردهای صورت‌گرفته در سال گذشته باعث شد تا ۱۰۰ میلیون دلار از حجم قاچاق پوشاک در کشور کاهش پیدا کند، تصریح کرد: براساس گفته مسئولان ۲٫۶ میلیارد دلار حجم قاچاق در کشور است، همین موضوع نشان می‌دهد با وجود ممنوعیت واردات پوشاک باید فکر اساسی برای کاهش حجم قاچاق پوشاک به کشور صورت گیرد.
ایران‌جیبایران‌جیب4 روز قبل
جمعه پرتخفیف در سال ۹۷سال گذشته جدی‌ترین روز جمعه سیاه در کشورمان بود. حراج جمعه سیاه در آن‌سوی مرزگزارش رویترز نشان می‌دهد که در حراج جمعه سیاه خریداران امریکایی در بلک فرایدی امسال بیشتر از سال‌های گذشته به خرید آنلاین رو آورده‌اند تا سهم ترافیک و خرید در فروشگاه‌های واقعی کم شود. در این میان پاپ هم حراج جمعه سیاه را به ویروس تشبیه کرده و می‌گوید این نوع فعالیت‌ها مصرف‌گرایی است. دبیرکل سازمان ملی کارآفرینی درباره این‌که می‌توان روزی مانند جمعه حراج، تعریف کرد، می‌گوید: همراه شدن با یک روز جهانی مشکلی ندارد. در آخرنتیجه‌گیری مدل‌های جمعه حراجدر نتیجه‌گیری باید گفت که ما نمی‌خواهیم مبلغ حراج جمعه سیاه باشیم و بگوییم این روز در کشور ما از سوی عرضه‌کنندگان کالا دنبال شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 روز قبل
جمعه پرتخفیف در سال ۹۷سال گذشته جدی‌ترین روز جمعه سیاه در کشورمان بود. حراج جمعه سیاه در آن‌سوی مرزگزارش رویترز نشان می‌دهد که در حراج جمعه سیاه خریداران امریکایی در بلک فرایدی امسال بیشتر از سال‌های گذشته به خرید آنلاین رو آورده‌اند تا سهم ترافیک و خرید در فروشگاه‌های واقعی کم شود. در این میان پاپ هم حراج جمعه سیاه را به ویروس تشبیه کرده و می‌گوید این نوع فعالیت‌ها مصرف‌گرایی است. دبیرکل سازمان ملی کارآفرینی درباره این‌که می‌توان روزی مانند جمعه حراج، تعریف کرد، می‌گوید: همراه شدن با یک روز جهانی مشکلی ندارد. اگر رویدادی مانند حراج جمعه سیاه می‌تواند چرخ اقتصاد واحدهای تولیدی را در کشورهای مختلف بچرخاند، در ایران هم می‌تواند بسیار اثرگذار باشد.
ایسناایسنا5 روز قبل
ایسنا/اصفهان نشست هم‌اندیشی دومین نمایشگاه مد و لباس و سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی اصفهان در حالی برگزار شد که قرار است با حمایت شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، میز نساجی ایران با برند نمایشگاه مداکس به اصفهان بیاید. مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در این نشست هم‌اندیشی، نمایشگاه نساجی را برند نمایشگاه‌های این استان عنوان کرد و گفت: از آنجا که نمایشگاه نساجی یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین نمایشگاه‌های سالانه استان اصفهان به شمار می‌رود، تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا یک نمایشگاه مطلوب و کارآمد برگزار کنیم. حمیدرضا نیک‌طبع با تاکید به اینکه اکنون میز نساجی ایران به اصفهان آمده است، افزود: این عدم حضور بزرگترین برندهای تولید کننده صنعت نساجی اصفهان در نمایشگاه‌های تخصصی شهر اصفهان که به عنوان «منچستر ایران» معروف بوده است، باید آسیب‌شناسی جدی شود. این نشست هم‌اندیشی به منظور انجام هماهنگی‌های لازم به منظور برگزاری هر چه مطلوب‌تر نمایشگاه‌های مد و لباس و صنعت نساجی برگزار شد. دومین نمایشگاه مد و لباس و سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی اصفهان طی روزهای سوم تا ششم دی‌ماه ۹۸ برگزار خواهند شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین5 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، ۱۶ روز است از اصلاح قیمت بنزین می‌گذرد، زمانی‌که قیمت بنزین به‌سمت واقعی شدن حرکت کرد، خیلی‌ها پیش‌بینی کردند قیمت اکثر کالاها گران می‌شود و دولت توانایی کنترل بازار را ندارد. اما از ۲۴ آبان ماه ستاد تنظیم بازار تشکیل جلسه داد تا با همکاری واحد‌های صنفی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای نسبت به کنترل بازار اقدام‌های لازم صورت بگیرد. کارشناسان اعتقاد دارند که اکنون صحبت در مورد ثبات قیمت‌ها زود است چرا که زمان طولانی از اصلاح قیمت بنزین نگذشته است. او افزود: نرخ بنزین در برخی کالاها تأثیر خیلی ناچیزی دارد بنابراین افزایش قیمت کالاها به هیچ وجه مورد قبول نیست. به‌گزارش تسنیم، قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی ابراز کرد: بخشی از شکایت‌ها و گزارش‌های مردمی ناشی از گرانی لوازم خانگی در بازار است.
ایمناایمنا5 روز قبل
به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بیم‌المللی استان اصفهان، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در نشست هم‌اندیشی دومین نمایشگاه مد و لباس و سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی اصفهان، نمایشگاه نساجی را برند نمایشگاه‌های این استان عنوان و اظهار کرد: از آنجا که نمایشگاه نساجی یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین نمایشگاه‌های سالانه استان اصفهان به شمار می‌رود، تمامی تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا یک نمایشگاه مطلوب و کارآمد برگزار کنیم. حمیدرضا نیک‌طبع با تاکید به اینکه اکنون میز نساجی ایران به اصفهان آمده است، افزود: این عدم حضور بزرگترین برندهای تولید کننده صنعت نساجی اصفهان در نمایشگاه‌های تخصصی شهراصفهان که به عنوان «منچستر ایران» معروف بوده است، باید آسیب‌شناسی جدی شود. نشست هم‌اندیشی دومین نمایشگاه مد و لباس و سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی اصفهان در حالی برگزار شد که قرار است با حمایت شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، میز نساجی ایران با برند نمایشگاه مداکس به اصفهان بیاید. این نشست به منظور انجام هماهنگی‌های لازم به منظور برگزاری هر چه مطلوب‌تر نمایشگاه‌های مد و لباس و صنعت نساجی برگزار شد. دومین نمایشگاه مد و لباس و سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی اصفهان طی روزهای سوم تا ششم دی‌ماه ۹۸ برگزار خواهند شد.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سید علی آقازاده روز پنج شنبه در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی شهرستان فراهان، اظهار داشت: بر اساس آخرین آمار به دست آمده امسال تا به امروز، یک هزار و ۷۰۰ طرح اشتغال پایدار روستایی با اعتباری نزدیک به ۲۳۰ میلیارد تومان تسهیلات با همکاری بانک‌ها، تولیدکنندگان و دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان در استان ایجاد شده است. استاندار مرکزی افزود: تاکنون از محل تسهیلات اشتغال روستایی نزدیک به هفت هزار فرصت شغلی که شامل سه هزار و ۷۰۰ شغل ثابت و مستقیم و سه هزار و ۲۰۰ شغل دیگر می‌باشد، ایجاد شده است. آقازاده گفت: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته ایجاد ۱۰ هزار فرصت شغلی در سال ۹۸ پیش بینی شده بود که با تحقق هفت هزار فرصت شغلی تاکنون، به هدف مذکور نزدیک شده‌ایم و امیدواریم تا پایان سال با حمایت بانک‌ها، کار گروه‌های مربوطه سایر مشاغل در این حوزه نیز ایجاد شود. آقازاده با اشاره به پتانسیل شهرستان فراهان در زمینه تولید کیف و کفش، اظهار داشت: می‌توان برای ایجاد واحدی در این خصوص اقدام کرد و با همکاری فرماندار فراهان کارگاهی با محوریت این موضوع برگزار شود تا زمینه جذب سرمایه گذار را فراهم سازد. استاندار مرکزی با اشاره به بازدید صورت گرفته از ساختمان مدیریت بحران شهرداری فراهان اظهار کرد: با توجه به پیشرفت ۹۰ درصدی این ساختمان مقرر شد، به منظور تکمیل نهایی این ساختمان مبلغ سیصد میلیون تومان از محل منابع استان به صورت اوراق به شهرداری شهرستان پرداخت شود تا بهره برداری از آن را در دهه فجر شاهد باشیم.
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: امسال حدود ۷۰۰۰ شغل پایدار در نقاط مختلف شهری و روستایی استان مرکزی ایجاد شده است. وی افزود: امسال ۱۷۰۰ طرح اشتغال پایدار با اعتبار ۲۳۰ میلیارد تومان در سطح استان به بهره‌برداری رسیده که ۳۷۰۰ شغل ایجاد کرده است. هدف ما این است که تا پایان سال جاری سه هزار شغل دیگر هم ایجاد کنیم و امیدواریم به این هدف برسیم. حسینی، نماینده مردم فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: فراهان قطب کشاورزی استان است ولی بروکراسی اداری مشکلاتی برای شهرستان ایجاد کرده است‌. آقازاده همچنین از ساختمان و سوله در حال احداث مدیریت بحران شهرستان فراهان و واحد صنعتی اسید میهن در شهرک صنعتی فرمهین بازدید کرد.
کجاروکجارو1 هفته قبل
در این مقاله به معرفی مراکز خرید یزد می‌پردازیم. مرکز خرید آریااین مرکز خرید ۵ طبقه که در سال ۱۳۸۷ تاسیس شد دارای یک طبقه پارکینگ، سه طبقه تجاری و یک طبقه رستوران است که در طبقه آخرر قرار گرفته است. موقعیت مرکز خرید الماس روی نقشهپاساژ کویتی‌هایکی از قدمی‌ترین پاساژهای یزد پاساژ کویتی‌ها است که در این مرکز خرید می‌توانید جواهرات و انواع طلاها را تهیه کنید. موقعیت پاساژ کویتی‌ها روی نقشهمجتمع تجاری علاالدیناین مرکز خرید محل خرید و فروش انواع تلفن همراه، تبلت، لوازم جانبی و نرم افزار است. از دیگر بازارها این مجموعه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: بازار مسگری (قرن نهم)، بازار محمدعلی خان زندیه، بازار صدری یا شاهزاده فاضل (دوران قاجار)، بازار افشار (دوران قاجار)، بازار خان (دوران قاجار)، بازار کاشیکاری، بازار چیت سای، بازار مسجد ملا اسماعیل، بازار حاجی قنبر، بازار جعفر خان، بازار نخود بریزی
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که میزان صادرات غیرنفتی استان در هشت ماه سال جاری بیش از ۵۰ درصد افزایش یافته است، گفت: امید است تا پایان سال این میزان را به بیش از سه میلیارد تومان برسانیم. وی با اشاره به این که نفلین سینیت سراب نیز سال‌ها تعطیل بود و امروز به دستور رییس جمهوری، عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد، افزود: راه آهن میانه تا بستان آباد نیز امروز افتتاح شده و با دستورات رییس جمهوری، سال آینده قطار به تبریز خواهد رسید. پورمحمدی در ادامه با تاکید بر این که طی سال ۹۷ و هشت ماهه اول سال‌ جاری بیش از ۲۰۰۰ جواز تاسیس و بیش ۷۰۰ پروانه بهره‌برداری در حوزه صنعت صادر شده است، گفت: علی‌رغم تحریم‌ها، وضعیت صنعت و کشاورزی استان، رو به جلو هست. وی با بیان اینکه طی این مدت ۶۰۷ هکتار طرح‌های نوین آبیاری در استان اجرا شده و کل پروژه‌های آبیاری تحت فشار به بیش از ۵۷ هزار هکتار رسیده است، افزود: وسعت گلخانه‌های استان طی هشت ماه سال جاری، از ۱۶۵ هکتار به ۲۲۰ هکتار رسیده است. وی گفت: شهرک صنعتی کیف و کفش چرم نیز در ۳۵ هکتار توسط بخش خصوصی در حال ساخت بوده و بیش از ۱۴۰ شرکت دانش بنیان تاسیس شده است و امروز نیز ۱۲۲ پروژه به دست رییس جمهور افتتاح می‌شود.

فیلم | آمار نگران کننده قربانیان آنفولانزا و راه مقابله با آن

خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
فروشگاه پوشاک جین‌وست در سراسر شعبه‌های خود فروش ویژه خود را در روز جمعه سیاه، ۶ آذر، آغاز کرد. این برند استرالیایی در یک حراج کم‌نظیر تمام پوشاک زنانه، مردانه، بچگانه، کیف و کفش و انواع اکسسوری را تا ۵۰٪ تخفیف به فروش می‌رساند. علاوه بر این، مشتریان می‌توانند از تاریخ ۶ آذر در سبد خرید خود ۲۰٪ تخفیف اضافه دریافت کنند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
فروشگاه پوشاک جین‌وست در سراسر شعبه‌های خود فروش ویژه خود را در روز جمعه سیاه، ۶ آذر، آغاز کرد. این برند استرالیایی در یک حراج کم‌نظیر تمام پوشاک زنانه، مردانه، بچگانه، کیف و کفش و انواع اکسسوری را تا ۵۰٪ تخفیف به فروش می‌رساند. علاوه بر این، مشتریان می‌توانند از تاریخ ۶ آذر در سبد خرید خود ۲۰٪ تخفیف اضافه دریافت کنند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
اگرچه بسیاری از مردم تصور می‌کنند که جمعه سیاه یا Black Friday تاریخ طول و درازی دارد و به گذشته‌ای دور باز می‌گردد، اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید این روز در اواخر قرن ۱۹ میلادی نام گذاری شد. روز بعد از روز شکرگزاری، جمعه سیاه نام دارد که لینکن، رئیس جمهور آن زمان آمریکا، آخرین پنجشنبه ماه نوامبر را به عنوان تعطیلات شکرگزاری قرار داد. چرا که بسیاری از کالاها با قیمت‌های کم‌نظیر و استثنایی به فروش می‌رسند که در طول سال این فروش ویژه تکرار نمی‌شود. در سال‌های اخیر، بسیاری از خرده فروشی‌های آفلاین و فروشگاهای آنلاین، به رسم هر سال کشورهای دیگر دنیا، مراسم جمعه سیاه را برپا می‌کنند. طبق رسم چند سال اخیر، برند جین‌وست در تمام شعبه‌های خود در ایران روز جمعه سیاه را با قیمت‌های کم‌نظیر و تخفیف‌های قابل توجهی برگزار می‌کند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
احمد گازرانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان، اظهار داشت: خوشبختانه در بخش تولید و توزیع محصولات چرمی در استان مشکلی نداریم اما تامین مواد اولیه به سختی انجام می‌گیرد. وی با بیان اینکه مواد اولیه تولید برخی از محصولات چرم استان وارداتی است و از مناطق دیگر تامین می‌شود، تصریح کرد: سرمایه‌داران به امید گران کردن کالاها، از فروختن مواد اولیه خودداری می‌کنند. رئیس اتحادیه کیف و کفش همدان با بیان اینکه تولید چرم با چسب و بنزین انجام می‌شود، اظهار داشت: پس گرانی بنزین ممکن است بر روی افزایش قیمت تمام شده محصولات چرمی تاثیر بگذارد. گازرانی در بخش دیگری از گفت‌وگو به نبود نیروی کار متخصص در زمینه چرم استان اشاره کرد و گفت: جوانان علاقه‌ای به کارهای مهارتی و فنی ندارند و معمولا پشت میز نشینی را به کارهایی مانند تولید چرم ترجیح داده و از دوره‌های آموزشی صنعت چرم استقبال نمی‌کنند. وی از صادرات محصولات چرم استان به کشور‌های دیگر خبر داد و گفت: اقلیم کردستان یکی از مشتریان همیشگی کالاهای چرمی استان بوده است.
کجاروکجارو1 هفته قبل
وجود این جاذبه‎ها سبب شده تا افراد زیادی با بلیط خارجی یا بلیط داخلی به این شهر سفر کنند. در گشت‌و‌گذار با تور فرانسه در شهر پاریس، کاملا تاریخی بودن و متفاوت بودن این شهر را درک می‌کنید. حتما برای سفر به فرانسه از برنامه تور فرانسه استفاده کنید تا از این مکان‌های زیبا دیدن کنید. خرید پوشاک برای طراحان لباس با هزینه‌های مناسب، یک مقصد دائمی برای توریست‌ها در تور چین است. SEG Marketمناسب برای خرید لپ‌تاپ دست‌دوم در تور چین، کامپیوتر و ابزارهای الکترونیکی در شنزناگر لوازم الکترونیکی خوراک شماست یک‌راست به بازار SEG شنزن چین بروید!
رجانیوزرجانیوز1 هفته قبل
به زیپ لباس دقت کنیددقت به جنس زیپ لباس به ویژه در مورد لباس‌های زمستانه مثل سوئیشرت و کاپشن بسیار مهم است. بهتر است جنس زیپ لباس فلزی باشد؛ البته اگر به طور مستقیم روی پوستتان قرار نمی‌گیرد و به آن حساسیت ندارید. اگر جا دکمه لباس بسته باشد یا دکمه‌ها هم ردیف با آن نباشند، خیلی واضح به شما می‌گوید که تولید کننده وقتی برای کیفیت لباس نگذاشته است. اگر در بخشی از لباس متوجه تفاوت رنگ آن با سایز بخش‌ها شدید، مطمئن باشید که لباس کیفیت لازم را ندارد. به لبه لباس دقت کنیدیکی از علائم لباس بی کیفیت داشتن لبه‌های بسیار باریک است.
مهرمهر1 هفته قبل
سرگرد علی اسلام‌پناه در گفتگو با خبرنگار مهر، بابیان اینکه سپاه دامغان به نیازمندان ۱۳ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال کمک کرده است، ابراز داشت: این میزان کمک در قالب تهیه جهیزیه به خانواده‌های نیازمند، توزیع لوازم‌التحریر و اجرای پروژه‌های عمرانی بوده است. وی افزود: به مناسبت آغاز سال تحصیلی امسال لوازم‌التحریر، کیف و کفش بین دانش آموزان نیازمند در مناطق محروم روستایی و شهری توزیع شد که این کمک‌ها رقمی معادل ۱۶۰ میلیون ریال را شامل می‌شود. مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه دامغان بابیان اینکه توزیع ۸۰ سری جهیزیه به ارزش هر جهیزیه ۱۵۰ میلیون ریال بین خانواده‌های نیازمند و طی سه مرحله از مهم‌ترین اقدامات سپاه ناحیه دامغان در سال جاری به شمار می‌رود، افزود: درمجموع برای تهیه این میزان جهیزیه و با کالای ایرانی شامل ۱۰ قلم کالا ۱۰ میلیارد ریال هزینه شد. اسلام‌پناه از اجرای هفت پروژه عمرانی در این شهرستان خبر داد و افزود: از این تعداد دو پروژه عمرانی در شهر دامغان و مابقی در روستاها اجرا شد و همچنین ساخت حمام بهداشتی و یک باب ساختمان برای نیازمندان به ارزش یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال از دیگر اقدامات بسیج سازندگی سپاه ناحیه دامغان است. وی بابیان اینکه از ابتدای سال جاری و طی دو مرحله شامل اردوهای یک‌روزه و پنج‌روزه گروه‌های جهادی برگزارشده است، افزود: گروه‌های اردوهای جهادی دو هزار و ۷۵۰ نفر روز باهدف کمک وامداد رسانی به سیل‌زدگان در روستاهای جنوب دامغان و سه هزار و ۳۰۴ نفر روز حضور در مناطق سیل‌زده استان لرستان حضور داشتند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
مریم آزمون در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در سرخه، اظهار داشت: خدمت در بسیج نوعی جهاد و عبادت است. وی تلاش در حوزه بسیج و خدمت به بسیجیان را بسیار لذت‌بخش دانست و گفت: افتخار می‌کنم در این سازمان مقدس مشغول به خدمت هستم. فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران کوثر سرخه از مهم‌ترین اهداف بسیج ده‌ها میلیونی را تربیت جوان مؤمن در تراز انقلاب اسلامی عنوان کرد. وی بیان داشت: مهد قرآنی فرشته‌های آسمانی در پایگاه بسیج خواهران سرخه از مهرماه امسال آغاز به کار به کارکرده است. آزمون گفت: هدف بسیج خواهران تربیت و ارتقای آگاهی و بصیرت بانوان جامعه به‌ویژه دختران و مادران که ستون خانواده هستند; است، چراکه هدف دشمن تخریب نظام مقدس خانواده و به‌ویژه زنان است.
مهرمهر2 هفته قبل
در ادامه به معرفی شش مورد از بهترین مراکز خرید این جزیره می‌پردازیم تا بتوانید با آگاهی کامل، اجناس مورد نظر خود را بیابید و بدون اتلاف وقت در این مراکز، خرید کنید. برای آشنایی بیشتر با سایر مراکز تجاری کیش می‌توانید مقاله‌ای دیگر از قاصدک ۲۴ را با عنوان «بهترین مراکز خرید کیش را بشناسید» در این وبسایت بخوانید. مرکز تجاری کیشبه جرات می‌توان گفت که مرکز خرید تجاری کیش یکی از پر طرفدارترین مراکز خرید در این جزیره زیبا است. مرکز خرید پانیذیکی از مزایای خرید در بازار پانیذ، نزدیکی آن به دیگر مراکز خرید کیش است. مرکز خرید رویال مال کیشرویال مال از جمله جدیدترین و مدرن‌ترین مراکز خرید کیش است که جای مناسبی برای خرید برند بازان به شمار می‌رود.

به انتهای لیست رسیدید