آخرین و مهم‌ترین اخبار کارلوس کی‌روش
کی‌روش

کی‌روش

ایمناایمنا11 دقیقه قبل
هتل رزرو کردیم و با برانکو صحبت کردیم؛ حتی بلیت گرفتم و وکیلم را با همراه با نژاد فلاح به ترکیه فرستادم. نهایتا توافق با برانکو انجام شد و برانکو پایش به ایران باز شد. احمدرضا عابدزاده طبق دستور نژاد فلاح چک بدهی مالیاتی برانکو را از من گرفت و به اداره دارایی برد. هدایتی بابیان اینکه اقداماتش باعث شده تا از حاشیه‌سازی برای پرسپولیس جلوگیری شود، می‌گوید: مسئولان دارایی بعد از ساعت اداری ماندند تا چک به آن‌ها رسید و در سیستم ممنوع‌الخروجی برانکو برداشته شد؛ نیمه‌شب پاسپورت برانکو ضبط نشد. اقدامات ما باعث جلوگیری از ایجاد حاشیه شد و فکر کنید وقتی برانکو به فرودگاه می‌آمد پاسپورتش ضبط می‌شد چه اتفاقی می‌افتاد!
ایلناایلنا1 ساعت قبل
دلیل نادری هم شاید منطقی باشد او در پرسپولیس جایگاه خودش را ثابت کرده و حالا از این نگران است که درصورت بازگشت به بلژیک اتفاقات زمان کی روش که تیم ملی را از دست داد بازهم برایش تکرار شود. نادری در گفت و گویی از آینده‌اش و اینکه شاید دوباره بنا باشد قرضی به پرسپولیس برگردد حرف به میان آورد. امیدوارم هرچه اتفاق خواهد افتاد در نهایت به نفع من باشد هرچند که دوست دارم این اتفاق خوب حضور دوباره در پرسپولیس باشد. خیلی دوست دارم فصل خوبم در پرسپولیس در نهایت به دعوت به تیم ملی منجر شود. یکی از این پیشنهاد از کرواسی بوده که در سفر به بلژیک درخصوص آنها با باشگاه مذاکره خواهیم کرد.
خبر فوریخبر فوری2 ساعت قبل
مدیران باشگاه پرسپولیس وقتی اصرار علیپور را برای جدایی دیدند تصمیم گرفتند شرط ۷۰۰ هزار دلاری برای صدور رضایتنامه این بازیکن بگذارند. باشگاه زولته وارخم بلژیک خواستار جذب علی علیپور شد. این باشگاه بلژیکی مکاتباتی هم با باشگاه پرسپولیس داشته است. شنیدیم مدیران باشگاه پرسپولیس وقتی اصرار علیپور را برای جدایی دیدند تصمیم گرفتند شرط ۷۰۰ هزار دلاری برای صدور رضایتنامه این بازیکن بگذارند. قرار است باشگاه بلژیکی تا روز جمعه هفته آینده مبلغ ۷۰۰ هزار دلار به حساب باشگاه پرسپولیس بریزد که این بازیکن آزاد شود.
وانانیوزوانانیوز2 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، او مزد تلاش و پشتکارش به تیم ملی را گرفت به طوری که چه با کی‌روش و چه با ویلموتس به تیم ملی دعوت می‌شود. به هرحال یک تیم خوب از پرسپولیس باقی مانده و بچه‌ها کاملا هماهنگ هستند. عملکردت باعث شد تا بعد از جدایی کارلوس کی روش توسط ویلموتس هم به تیم ملی دعوت شوی. شرایط تیم ملی را چطور ارزیابی می‌کنی؟ آقای ویلموتس بسیار حرفه‌ای و به کارشان مسلط هستند. من همه تلاشم را می‌کنم که برای تیم ملی بازیکن مثمرثمری باشم
تابناکتابناک2 ساعت قبل
سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره اینکه چرا حکم محرومیت سعید فتاحی اجرا نمی‌شود، گفت: فتاحی فعلا در کنار ما است و اخباری از نظر من صحت دارد که روی سایت فدراسیون فوتبال قرار گرفته باشد. شکوری افزود: هر خبری که قطعی باشد از طریق سایت فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد. همانطور که این اتفاق برای سرمربی تیم ملی و تیم امید رخ داد. سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره طلب کارلوس کی‌روش از فدراسیون فوتبال ایران گفت: پیگیر این موضوع هستیم تا طلب کی‌روش به طور کامل پرداخت شود. فتاحی فعلا در کنار ما است و اخباری از نظر من صحت دارد که روی سایت فدراسیون فوتبال قرار گرفته باشد.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
وریا غفوری به عنوان کاپیتان جدید از دو روز قبل و سیدحسین حسینی هم از امروز به صورت رسمی کار خود را با استقلال استراماچونی شروع کردند تا مرد ایتالیایی از اضافه شدن این دو مهره کلیدی، خنده بیشتری روی صورتش نقش ببندد. آندره آ استراماچونی با ۴۳ سال سن دومین مربی ایتالیایی تاریخ لیگ برتر محسوب می‌شود. بسیاری از اهالی فوتبال و کارشناسان اعتقاد دارند در فوتبال به اصطلاح حرفه‌ای ایران ضعف بزرگی در بدنسازی وجود دارد. یکی از این نفرات دستیار اول استراماچونی به نام عمر دانسی است که سال گذشته نیز کنار او در اسپارتاپراگ حضور داشت. خود بهزاد غلامپور هم خوب می‌داند که وظیفه‌ای سنگین به دوش می‌کشد و باید از زیر بار این مسئولیت بزرگ با سربلندی بیرون بیاید.
قدس آنلاینقدس آنلاین5 ساعت قبل
مارک ویلموتس سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران از ابتدای حضورش در این تیم هدف خود را ارائه فوتبال تهاجمی و نمایش‌های دلچسب اعلام کرد. به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، مارک ویلموتس سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران از ابتدای حضورش در این تیم هدف خود را ارائه فوتبال تهاجمی و نمایش‌های دلچسب اعلام کرد. سپس می‌توانیم بگوییم تیم ملی دچار چه تغییراتی شده و چه اتفاق‌های مثبت یا منفی‌ای در آن رخ داده است. در کل احساس می‌کنم او راه و روش درستی را درنظر گرفته است و باید منتظر نتیجه کار سرمربی جدید تیم ملی بمانیم. مهاجری: باید با ویلموتس برای اجرایی کردن تفکراتش آرامش بدهیممحمدرضا مهاجری، سرمربی تیم نساجی مازندران درباره عملکرد ویلموتس در تیم ملی ایران گفت: این که بعد از ۲ بازی عملکرد ویلموتس را قضاوت کنیم، کار اشتباهی است.
ایمناایمنا5 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، گیورگی گولسیانی بازیکن گرجستانی که ابتدا با ذوب‌آهن امیر قلعه‌نوعی به لیگ ایران معرفی شد، پس از یک فصل حضور در شمال کشور و تیم نساجی مازندران به اصفهان بازگشته تا این‌بار در تیم طلایی پوش نصف جهان توپ بزند. این بازیکن همچنین دوست صمیمی کی‌روش استنلی است، آن‌ها که در ذوب‌آهن همبازی بودند هم‌اکنون نیز رابطه نزدیکی با یکدیگر دارند. مدافع گرجستانی سپاهانی درباره دلایل پیوستن به سپاهان اظهار کرد: به کار کردن دوباره با امیر قلعه‌نوعی علاقه داشتم، او مربی بسیار سرسختی است و برای کار با او باید قوی باشی. همچنین بازیکنان باکیفیتی در سپاهان هستند و انگیزه تیم برای موفقیت بسیار زیاد است. با توجه به شرایط خوب باشگاه امیدوارم که سال آینده قهرمان شویم.
ورزش۳ورزش۳5 ساعت قبل
وریا غفوری به عنوان کاپیتان جدید از دو روز قبل و سیدحسین حسینی هم از امروز به صورت رسمی کار خود را با استقلال استراماچونی شروع کردند تا مرد ایتالیایی از اضافه شدن این دو مهره کلیدی، خنده بیشتری روی صورتش نقش ببندد. با گذشت چند روز تمرینات استقلال حال و هوای متفاوت‌تر پیدا کرده است، تیمی که امید زیادی به آن برای رقم زدن عملکردی متفاوت و نمایش فوتبالی نو می‌رود. آندره آ استراماچونی با ۴۳ سال سن دومین مربی ایتالیایی تاریخ لیگ برتر محسوب می‌شود. بسیاری از اهالی فوتبال و کارشناسان اعتقاد دارند در فوتبال به اصطلاح حرفه‌ای ایران ضعف بزرگی در بدنسازی وجود دارد. یکی از این نفرات دستیار اول استراماچونی به نام عمر دانسی است که سال گذشته نیز کنار او در اسپارتاپراگ حضور داشت.
مهرمهر6 ساعت قبل
وی افزود: یکی از مسائلی که امسال با جدیت دنبال می‌شود داشتن شرایط استاندارد در ورزشگاه هاست که البته تاکنون همکاری شده تا یک لیگ برتر خوب داشته باشیم و با مصوبه شورای امنیت کشور امسال باید ورزشگاه‌ها آماده شود و استاندارد لازم و الزامات تعیین شده را داشته باشد. تاج اظهار داشت: درخواست نیروی انتظامی و فدراسیون فوتبال هم همین است تا ورزشگاه‌ها شرایط مناسبی داشته باشند تا هم امنیت آن برقرار شود و هم تماشاگران با آرامش مسابقات را تماشا کنند. تاج در خصوص شفر گفت: راجع به شفر مسائل مختلفی شنیده شده که ایشان نمی‌تواند شکایت کند هرچند از جزئیات آن خبر ندارم و ما در فدراسیون فوتبال مراقب هستیم تا حتی المقدور شکایتی رخندهد. تاج گفت: قزوین با داشتن کارخانه‌های صنعتی متعدد این ظرفیت را دارد که یک تیم لیگ دو و تیم فوتبال ساحلی و فوتسال را راه اندازی کند و ما هم حمایت خواهیم کرد. تاج اظهار داشت: قزوین می‌تواند یک تیم لیگ یک فعال داشته باشد و زمینه یک تیم لیگ برتری را هم دارد چون در استان‌هایی مانند تبریز و اصفهان کارخانه‌ها حمایت کردند و در تیم داری موفق ظاهر شدند و شما هم می‌توانید این تجربه موفق را داشته باشید.
افکارنیوزافکارنیوز9 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشستاره‌های زیادی به تیم‌های لیگ برتر ی اضافه شده‌اند؛ چهره‌هایی، چون استراماچونی یا دنیزلی، اما ستاره‌های بزرگی نیز جایی در فصل نوزدهم ندارند. ما نسبت به لیگ قبلی، ده‌ها چهره را دیگر در تیم‌ها نمی‌بینیم. اخبار ورزشی- *برانکو ایوانکوویچ؛ مهم‌ترین چهره سه فصل اخیر لیگ ایران بود. قهرمانی پشت قهرمانی برای پرسپولیس آورد ولی در لیگ بعدی، سرخپوشان باید به عدم حضورش عادت کنند. *خسرو حیدری؛ خداحافظی پر از اشک و آه مدافع راست تیم ملی و استقلال در این فصل باعث غیبت این بازیکن در لیگ نوزدهم می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها9 ساعت قبل
ستاره‌های زیادی به تیم‌های لیگ برتری اضافه شده‌اند؛ چهره‌هایی، چون استراماچونی یا دنیزلی، اما ستاره‌های بزرگی نیز جایی در فصل نوزدهم ندارند. خبرورزشی: ستاره‌های زیادی به تیم‌های لیگ برتری اضافه شده‌اند؛ چهره‌هایی، چون استراماچونی یا دنیزلی، اما ستاره‌های بزرگی نیز جایی در فصل نوزدهم ندارند. ما نسبت به لیگ قبلی، ده‌ها چهره را دیگر در تیم‌ها نمی‌بینیم. برانکو ایوانکوویچ؛ مهم‌ترین چهره سه فصل اخیر لیگ ایران بود. خسرو حیدری؛ خداحافظی پر از اشک و آه مدافع راست تیم ملی و استقلال در این فصل باعث غیبت این بازیکن در لیگ نوزدهم می‌شود.
فوتبالیفوتبالی9 ساعت قبل
تاج اظهار داشت: درخواست نیروی انتظامی و فدراسیون فوتبال هم همین است تا ورزشگاه‌ها شرایط مناسبی داشته باشند تا هم امنیت آن برقرار شود و هم تماشاگران با آرامش مسابقات را تماشا کنند. تاج در خصوص شفر گفت: راجع به شفر مسائل مختلفی شنیده شده که ایشان نمی‌تواند شکایت کند هرچند از جزئیات آن خبر ندارم و ما در فدراسیون فوتبال مراقب هستیم تا حتی المقدور شکایتی رخندهد. رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص ظرفیت‌های ورزشی استان قزوین برای برگزاری اردوهای ملی و میزبانی از مسابقات فینال جام حذفی گفت: این جام با عنوان آزادسازی خرمشهر بود و حتما باید در خوزستان برگزار می‌شد اما قزوین می‌تواند برای برنامه‌های تیم‌های امید مورد توجه قرار گیرد. تاج گفت: قزوین با داشتن کارخانه‌های صنعتی متعدد این ظرفیت را دارد که یک تیم لیگ دو و تیم فوتبال ساحلی و فوتسال را راه اندازی کند و ما هم حمایت خواهیم کرد. تاج اظهار داشت: قزوین می‌تواند یک تیم لیگ یک فعال داشته باشد و زمینه یک تیم لیگ برتری را هم دارد چون در استان‌هایی مانند تبریز و اصفهان کارخانه‌ها حمایت کردند و در تیم داری موفق ظاهر شدند و شما هم می‌توانید این تجربه موفق را داشته باشید.
برنابرنا12 ساعت قبل
آبی‌پوشان پایتخت به دنبال روزهای روشن خود با حضور استراماچونی در تیم‌شان هستند. جدا از اینکه در ادامه نظر چند نفر از پیشکسوتان استقلال را پیرامون استراماچونی را می‌خوانید می‌توانید نظرات آنها درباره حضور بازیکنان جدید نیز ببینید. واضح می‌گویم نه استراماچونی بلکه هر مربی دیگری می‌تواند در صورت سو مدیریت از خود واکنش‌هایی مانند کی‌روش نشان دهد. روانخواه: استراماچونی مربی بزرگی استامید روانخواه، هافبک هجومی اسبق استقلال، به خبرنگار برنا گفت: خوشحالم مربی بزرگی مثل استراماچونی به ایران آمد. استراماچونی مربی جوانی است و نمی‌توان از الان کارنامه او را قضاوت کرد ولی با جوانی و انگیزه‌‌ای که دارد تاثیرگذار باشد و بتواند رضایت هواداران را جلب کند.
روزنوروزنو16 ساعت قبل
علی کریمی هافبک استقلال به احتمال فراوان در فصل آینده در لیگ ستارگان قطر توپ خواهد زد تا مدیران باشگاه به دنبال جانشین او باشند. گفته می‌شود احمد عبدالله زاده، هافبک نساجی مازندران مدنظر مدیران استقلال قرار گرفته است. عبدالله‌زاده سابقۀ حضور در تیم‌های فولاد خوزستان، صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی را در کارنامه دارد و در زمان حضور کارلوس کی‌روش توانست پیراهن تیم ملی ایران بر تن کند.
برترین‌هابرترین‌ها17 ساعت قبل
خرید جدید آبی پوشان پایتخت گفت: نام استقلال آن‌قدر بزرگ است که وقتی به هر بازیکنی پیشنهاد ارائه می‌شود به شدت برای حضور در این تیم راغب می‌شود. تمام این موارد موجب شد مد نظر باشگاه استقلال قرار بگیرم. در جام حذفی و در بازی مس مقابل سپاهان نمایش خوبی در کرمان داشتی و …بله من مقابل سپاهان خوب بازی کردم. اتفاقا تیمم هم بازی خوبی ارائه داد و با بدشانسی در ضربات پنالتی بازی را واگذار کردیم. در پایان آن بازی سرمربی سپاهان از عملکردم تعریف کرده بود، چون موفق شده بودم کی‌روش استنلی را مهار کنم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز20 ساعت قبل
شکوری افزود: هر خبری که قطعی باشد از طریق سایت فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد. همانطور که این اتفاق برای سرمربی تیم ملی و تیم امید رخ داد. سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره طلب کارلوس کی‌روش از فدراسیون فوتبال ایران گفت: پیگیر این موضوع هستیم تا طلب کی‌روش به طور کامل پرداخت شود. شکوری درباره برنامه‌های تیم ملی فوتبال و برگزاری بازی دوستانه عنوان کرد: همه سعی‌مان این است که برای فیفادی‌های پیش‌رو بازی دوستانه ترتیب دهیم. روز ۲۴ تیرماه قرار است تیم ملی با تیم امید کشورمان دیدار تدارکاتی داشته باشد.
روزنوروزنو20 ساعت قبل
یحیی گل‌محمدی، سرمربی پدیده مشهد از مسئولان باشگاه خواسته است که فرشاد محمدی‌مهر، مدافع استقلال و استنلی کی‌روش، آقای گل لیگ هجدم را به خدمت بگیرند. آندره آ استراماچونی شرمربی استقلال نام فرشاد محمدی‌مهر را در فهرست مازاد قرار داده است. گفته می‌شود محمدی مهر با مدیران تیم مشهدی مذاکراتی داشته و به احتمال فراوان به تیم پدیده خواهد پیوست. همچنین استنلی کی‌روش مهاجم سپاهان با این تیم برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده تا سایر تیم‌ها به دنبال جذب آقای گل فصل ۹۷ - ۹۸ لیگ برتر باشند.
وانانیوزوانانیوز20 ساعت قبل
هاشمیان هم با نظر مثبت ویلموتس بوده و هر کسی دیگر هم که انتخاب شود مطمئنا با نظر او خواهد بود. سرپرست دبیری فدراسیون فوتبال در مورد اینکه ظاهرا برخی از احکام کمیته اخلاق اجرایی نمی‌شود، گفت: اینطور نیست نمی‌دانم تاکنون چند رای صادر شده اما اغلب آنها اجرایی شده و بقیه هم اجرایی می‌شود. در مورد فتاحی هم اجرایی می‌شود. شکوری در مورد اینکه گفته می‌شود فدراسیون با برند آدیداس به توافق رسیده، ‌گفت: ‌در اولین فرصت اسپانسر را نهایی می‌کنیم. سرپرست دبیری فدراسیون فوتبال در مورد اینکه برخی معتقدند ماجدی به دلیل حضور در هیأت مدیره استقلال نباید در کمیته آموزش باشد، گفت: ‌کمیته‌های فدراسیون در حال پوست‌اندازی است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز21 ساعت قبل
به گزارش مشرق، در پایان نشست هم‌اندیشی مربیان و مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ منصوریان به فتاحی گفت: کمیته انضباطی سه جلسه من را محروم کرده است! * میرشاد ماجدی از مسئولان فدراسیون فوتبال که عضو هیات مدیره باشگاه استقلال هستند حاضر نشد با خبرنگاران درمورد مسائل استقلال گفت‌وگو کند. * نشست هم‌اندیشی سرمربیان تیم‌های لیگ برتری با ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی و سعید فتاحی مسئولان مسابقات سازمان لیگ حدود دو ساعت طول کشید. * ویلموتس سرمربی جدید تیم ملی برخلاف کی‌روش خواستار تعطیلی مسابقات لیگ برای آماده‌سازی تیم ملی نیست و بر روی برگزار مسابقات لیگ تاکید دارد. * سرمربی جدید لیگ خواستار آماده‌سازی تیم ملی و برگزاری اردوها نهایتا دو تا سه روز قبل از فیفا دی است.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱21 ساعت قبل
پیام زننده گل قهرمانی پرسپولیس به مدیران، برای انتخاب سرمربی جدید + عکساختصاصی | بازیکن سابق پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که هرچه سریع‌تر سرمربی جدید سرخ‌پوشان انتخاب شود. پیام معنادار ستاره پرسپولیس که بوی خداحافظی می‌دهد + عکساختصاصی | کوچ ستاره‌های پرسپولیس پس از جدایی برانکو ادامه دارد. تفاوت کارلوس کی‌روش ایرانی با کارلوس کی‌روش کلمبیایی! اختصاصی | کارلوس کی‌روش سرمربی سابق تیم ملی ایران و فعلی تیم ملی کلمبیا، موفق شده است تیمش را به عنوان قدرتمند‌ترین مدعی حاضر در دور گروهی با امتیاز کامل راهی مرحلۀ حذفی نماید. فوری و رسمی؛ محمد انصاری در پرسپولیس ماندنی شداختصاصی | مدافع سرخ‌پوشان در جلسه امروز با ایرج عرب برای یک فصل دیگر به توافق رسید.
وانانیوزوانانیوز21 ساعت قبل
وی افزود: اگر ورزشگاهی آماده نشود، آن تیم باید به استان همجوار برود و اگر در استان همجوار نیز این امکان وجود نداشت، بازی‌ها بدون تماشاگر برگزار خواهد شد. رئیس فدراسیون فوتبال عنوان کرد: برگزاری لیگ برتر منوط به این است که تعداد ورزشگاه‌های دارای امکان فروش بلیط اینترنتی به یک حد نصابی برسد و اگر این نشد لیگ تا تکمیل ورزشگاه‌ها تعطیل خواهد بود. فیفا هم تلاش خود را انجام داد تا مشکل ما حل شود اما تا امروز این اتفاق رخ نداده است. * در مورد برانکو و شفر مدیران باشگاه‌ها باید پاسخ بدهندرئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به مشکلاتی که برانکو و شفر با پرسپولیس و استقلال برای قراردادهایشان داشتند گفت: به هر حال در مورد برانکو و شفر مدیران باشگاه‌هایشان باید حرف بزنند چون آنها مستقل هستند و هیات مدیره و مجمع دارند و آنها پاسخگوی این مسائل خواهند بود. ما با کرانچار کار کردیم که همه چیز با خوبی و خوشی تمام شد. پیش‌بینی می‌کنیم امسال به نسبت سال‌های گذشته جذب بازیکنان خارجی و همچنین شکایت از تیم‌ها کاهش یابد.
ایسناایسنا21 ساعت قبل
سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال از دیدار قطعی تیم ملی بزرگسالان و امید در تاریخ ۲۴ تیرماه خبر داد. اگر فرد دیگری انتخاب شود، حتما و قطعا با نظر ویلموتس این اتفاق رخ می‌دهد. سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره واریز مطالبات کارلوس کی‌روش نیز گفت: مطالبات او پرداخت خواهد شد. اولین بازی دوستانه ما در تیر ماه با بازی تیم ملی بزرگسالان و امید است. به عنوان کسی که به سایت فدراسیون فوتبال دسترسی دارم، هر خبر قطعی در سایت فدراسیون منتشر می‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین21 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، کارلوس کی‌روش مدتی پیش به خاطر دریافت مطالبات خود از فدراسیون فوتبال ایران شکایت کرد و همین موضوع منجر به این شد که فدراسیون برای پرداخت طلب وی اقدام کند.
ایران ورزشیایران ورزشی22 ساعت قبل
پیشنهادهای جدید در جیب تفضلیرایان تفضلی بعد از ۴ فصل حضور در پتربورو در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفته و پیشنهادهایی از تیم‌های حاضر در چمپیونشیپ دریافت کرده است. رایان سیروس تفضلی ۲۷ ساله که اصالتی ایرانی دارد، فصل ۲۰۱۹-۲۰۱۸، ۳۷ بار در ترکیب پتربورو قرار گرفت، ۳۱۱۴ دقیقه در زمین حضور داشت و یک گل نیز مقابل دانکستر روورز به ثمر رساند. پتربورو در پایان فصل ۷۲ امتیاز از ۴۶ بازی به‌دست آورد و در رده‌ی هفتم لیگ یک انگلیس قرار گرفت. سوانسی فصل قبل در چمپیونشیپ حضور داشت و با کسب ۶۵ امتیاز از ۴۶ بازری در رده دهم جدول قرار گرفت. سرمربیگری این تیم در فصل قبل بر عهده گراهام پوتر بود که با جدایی از سوانسی راهی برایتون – تیم علیرضا جهانبخش – شد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱22 ساعت قبل
اختصاصی | کارلوس کی‌روش سرمربی سابق تیم ملی ایران و فعلی تیم ملی کلمبیا، موفق شده است تیمش را به عنوان قدرتمند‌ترین مدعی حاضر در دور گروهی با امتیاز کامل راهی مرحلۀ حذفی نماید. مقایسۀ وضعیت تیم ملی ایران و سطح فوتبال آسیا، با کلمبیا و سطح بالای فوتبال آمریکای جنوبی، به طور کل یک اشتباه بزرگ است و قصد قیاس این دو را نداریم، اما آنچه که جالب است، رویکرد متفاوت کی‌روش به فوتبال و خار شدن از باکس محدودی است که همیشه از او در تهران به یاد داشتیم، چرا که کی‌روش در ایران حرف و عملش بسیار متفاوت از آن‌چیزی بود که به تصویر می‌کشید! کارلوس کی‌روشمهم‌ترین و اصلی‌ترین تفاوت کارلوس در ایران و کلمبیا در این است که آقای همیشه مدعی، زبانش بیشتر مشغول فعالیت بود تا ذهن همیشه مشکوک به توطئه‌اش؛ البته که این فضا از سوی داخلی‌ها به او داده شد تا او در هر ناکجا آبادی جولان بدهد، اما در کلمبیا از او نتیجه می‌خواهند و دستاورد! به همین دلیل است که این مربی پرحاشیه تمام تمرکزش بر روی کسب عنوان در کوپا آمریکاست و کسی به او کوچک‌ترین فضایی را برای جولان دادن نمی‌دهد؛ خیلی دور از ذهن نیست که او در اولین تجربۀ رسمی‌اش با کلمبیایی‌ها موفق به کسب جام شود! رویایی که در ۸ سال حضورش در ایران و برجای گذاشتن هزینه‌های سنگین، در آخر با دستانی خالی، در فوتبال ایران، به تعبیر نرسید!
ایمناایمنا23 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، «این‌ها ۵۰ نفر هم نیستند» عنوان اصلی این رسانه است که به گلایه‌های تابش مدیرعامل سپاهان از برخی هواداران این باشگاه در فضای مجازی اختصاص دارد. مدیرعامل سپاهان اعتقاد دارد فعالیت باشگاهش در فصل نقل و انتقالات همچنان ادامه دارد اما عده‌ای از هواداران که به عقیده وی حامی واقعی نیستند علیه او و همکارانش در این باره سمپاشی می‌کنند و البته تاکید دارد تعداد این افراد به ۵۰ نفر هم نمی‌رسد. " چهارمین سهمیه لیگ برتری از تبریز آمد" دیگر عنوان این رسانه است که به خرید علیرضا نقی زاده بازیکن سابق تراکتورسازی تبریز توسط سپاهانی‌ها اشاره دارد. خریدی که به نوعی چهارمین خرید لیگ برتری سپاهانی‌ها در نقل و انتقالات تابستانی بود. " موضوعی که می‌تواند کار سپاهان برای تمدید با این بازیکن را اندکی سخت‌تر کند.
خبر فوریخبر فوری23 ساعت قبل
مدیران نساجی هم معتقدند که عاشوری و فرجی با این باشگاه قرارداد داشتند و قرارداد با تیم جدیدشان قانونی نیست. اتفاقی که با شکایت باشگاه ترکیه‌ای به فدراسیون بین‌المللی فوتبال، محرومیت او و باشگاه پرسپولیس را به همراه داشت. عماد رضا، سپاهانعمادرضا هم بعد از اینکه با پرسپولیس قرارداد داخلی امضا کرده بود، به سمت اصفهان راهش را کج کرد. به دلیل رسیدگی به این پرونده و طی شدن روال قانونی آن باشگاه پرسپولیس باید سه هزار فرانک نیز به صورت جداگانه بپردازد. مهدی مهدوی‌کیا، استیل‌آذینبازگشت مهدوی‌کیا بعد از یازده سال به لیگ ایران هم جنجال به همراه داشت.
نودنود23 ساعت قبل
مدیران نساجی هم معتقدند که عاشوری و فرجی با این باشگاه قرارداد داشتند و قرارداد با تیم جدیدشان قانونی نیست. اتفاقی که با شکایت باشگاه ترکیه‌ای به فدراسیون بین‌المللی فوتبال، محرومیت او و باشگاه پرسپولیس را به همراه داشت. عماد رضا، سپاهانعمادرضا هم بعد از اینکه با پرسپولیس قرارداد داخلی امضا کرده بود، به سمت اصفهان راهش را کج کرد. به دلیل رسیدگی به این پرونده و طی شدن روال قانونی آن باشگاه پرسپولیس باید سه هزار فرانک نیز به صورت جداگانه بپردازد. مهدی مهدوی‌کیا، استیل‌آذینبازگشت مهدوی‌کیا بعد از یازده سال به لیگ ایران هم جنجال به همراه داشت.
روزنوروزنو1 روز قبل
در حالی که باشگاه پرسپولیس این روزها درگیر انتخاب سرمربی جدید خود برای فصل آینده است، شایعات عجیبی از انتخاب برخی بازیکنان توسط هیئت مدیره خبر می‌دهد. به نقل از فارس پرسپولیس در صورت جدایی قطعی علیپور سراغ جذب یک مهاجم گل‌زن و نامی خواهد رفت و گزینه اول آن‌ها ستاره سپاهان است که فعلا قراردادش را تمدید نکرده است و برای خط هافبک نیز بازیکن محبوب استقلال را در صدر فهرست خود جای دادند. آیاندا پاتوسی مهاجم فصل گذشته استقلال و کی‌روش استنلی مهاجم فصل پیش سپاهان دو بازیکنی هستند که مدنظر مسئولان پرسپولیس قرار دارند و حتی برخی از ایجنت‌ها مذاکراتی هم با این دو بازیکن داشته‌اند. در روزهایی که مسئولان پرسپولیس برای تسویه حساب با بازیکنان فصل گذشته خود مشکلات مالی دارند مشخص نیست با چه پشتوانه مالی قصد جذب این دو بازیکن خارجی را خواهند داشت.

به انتهای لیست رسیدید

کی‌روش

کارلوس مانوئل بریتو لئال کی‌روش مربی فوتبال اهل پرتغال است. او سرمربی کنونی تیم ملی فوتبال ایران است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار مرتبط با کارلوس کی‌روش را می‌خوانید. ویکی‌پدیا