گادوین منشا

اخبار مرتبط با «گادوین منشا»

رکنارکنا1 ماه قبل
گادوین منشا که در سال‌های گذشته مهره تاثیرگذاری در ترکیب پرسپولیس بود با عقد قراردادی رسمی به استقلال پیوست تا به مهمترین و البته جنجالی‌ترین خرید این تیم در نقل و انتقالات زمستانی تبدیل شود. گادوین منشا بعد از درخشش در ترکیب پیکان در لیگ شانزدهم برای لیگ هفدهم به عنوان یک ستاره به پرسپولیس ملحق شد تا بتواند به قهرمانی این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا کمک کند. با این حال شفر به دلیل اعتقاد ویژه‌ای که به سبک بازی گادوین منشا داشت و مهارت بالای او در حفظ توپ و شوت زنی از مدیران استقلال خواست که این بازیکن را جذب کنند که امروز بالاخره این اتفاق افتاد و منشا با قراردادی یک سال و نیمه با آبی‌های تهرانی قرارداد امضا کرد. منشا با حضور در استقلال در کنار فرشید اسماعیلی، اسماعیل گونسالوس، داریوش شجاعیان، مهدی قائدی، الهیار صیادمنش، پاتوسی، روح الله باقری، رضا آذری محسن کریمی، مرتضی تبریزی و … عناصر تهاجمی این تیم را تشکیل خواهد داد و بی تردید رقابت برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی این تیم بسیار بالا خواهد رفت. قرارداد منشا با استقلال یک سال و نیمه خواهد بود اما گفته می‌شود بندهایی در قرارداد او وجود دارد که باشگاه در صورت عدم تمایل می‌تواند در پایان فصل قرارداد او را به صورت یک طرفه فسخ کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، گادوین منشا بالاخره از پرسپولیس جدا شد تا در تیم‌های دیگری به دنبال سرنوشتش باشد. او به دو تیم لیگ برتری نزدیک شده بود؛ فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان، اما تصمیم گیری در این مورد را به آینده واگذار کرد. بیشتر بخوانید: پرسپولیس با منشا تسویه حساب کردبا این حال شنیدیم یک باشگاه قطری در لیگ ستارگان، خواهان جذب منشا شده و حاضر است پول خوبی برای یک فصل و نیم حضور به این بازیکن پرداخت کند. نمایش درخشان منشا در لیگ قهرمانان آسیا باعث شده این باشگاه قطری با رقمی حدود ۶۵۰ هزار دلار دنبال مهاجم نیجریه‌ای باشد. اگر با وجود چنین پیشنهادی، منشا راضی به ادامه بازی در لیگ ایران شد، تعجب نکنید، زیرا رقم پیشنهاد یکی از تیم‌های لیگ برتری به او، از ۶۵۰ هزار دلار هم بیشتر است!
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش ورزش سه، گادوین منشا که در سال‌های گذشته مهره تاثیرگذاری در ترکیب پرسپولیس بود با عقد قراردادی رسمی به استقلال پیوست تا به مهمترین و البته جنجالی‌ترین خرید این تیم در نقل و انتقالات زمستانی تبدیل شود. گادوین منشا بعد از درخشش در ترکیب پیکان در لیگ شانزدهم برای لیگ هفدهم به عنوان یک ستاره به پرسپولیس ملحق شد تا بتواند به قهرمانی این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا کمک کند. با این حال شفر به دلیل اعتقاد ویژه‌ای که به سبک بازی گادوین منشا داشت و مهارت بالای او در حفظ توپ و شوت زنی از مدیران استقلال خواست که این بازیکن را جذب کنند که امروز بالاخره این اتفاق افتاد و منشا با قراردادی یک سال و نیمه با آبی‌های تهرانی قرارداد امضا کرد. منشا با حضور در استقلال در کنار فرشید اسماعیلی، اسماعیل گونسالوس، داریوش شجاعیان، مهدی قائدی، الهیار صیادمنش، پاتوسی، روح الله باقری، رضا آذری محسن کریمی، مرتضی تبریزی و … عناصر تهاجمی این تیم را تشکیل خواهد داد و بی تردید رقابت برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی این تیم بسیار بالا خواهد رفت. قرارداد منشا با استقلال یک سال و نیمه خواهد بود اما گفته می‌شود بندهایی در قرارداد او وجود دارد که باشگاه در صورت عدم تمایل می‌تواند در پایان فصل قرارداد او را به صورت یک طرفه فسخ کند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
ایلناایلنا2 هفته قبل
مهاجم استقلال با دفاع از خودش در کمیته اخلاق محرومیتش را لغو کرد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، گادوین منشا، مهاجم استقلال که به دلیل درگیری با تماشاگر در بازی با فولاد خوزستان از سوی کمیته اخلاق محروم شده بود، امروز در جلسه این کمیته حاضر شد و با ارائه مستندات از خودش دفاع کرد. بدین ترتیب حکم کمیته اخلاق در مورد محرومیت این بازیکن لغو شد و او مشکلی برای همراهی تیمش در دیدارهای بعدی ندارد.
خبر ورزشیخبر ورزشی1 ماه قبل
روز گذشته، اما بحث اصلی ما این بود که گادوین منشا در استقلال موفق می‌شود یا نه؟ علیرضا بیرانوند روزی که به تحریریه خبرورزشی آمده بود ضمن تعریف و تمجید از گادوین منشا گفت: «باور نمی‌کنید، اما محکم‌ترین شوت‌ها را در تمرینات منشا می‌زند. آن روز‌ها گادوین منشا مرد اول خط حمله پیکان بود و همه توپ‌ها به او ختم می‌شد. هواداران پرسپولیس هرگز گل تماشایی و سوم پرسپولیس به الدحیل را فراموش نمی‌کنند که گادوین منشا با یک حرکت زیبا به ثمر رساند. در این میان نقش وینفرد شفر آلمانی و هواداران استقلال خیلی می‌تواند تعیین‌کننده باشد. گادوین منشا همراه پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان رسید در حالی که یکی از مهره‌های شاخص برانکو در این رقابت‌ها بود.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
در حاشیه بازی فولاد و استقلال در اهواز ۲ تماشاگر با برنامه قبلی سراغ گادوین منشا مهاجم نیجریه‌ای استقلال رفتند و پس از تعرض به او و کشیدن موهایش زمینه عصبانیت این بازیکن را فراهم آوردند و طبق برنامه از واکنش منشا فیلم گرفتند. قرار است گادوین منشا روز چهارشنبه همراه ۲ تن از مسئولان باشگاه استقلال به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال برود و پیگیر اثبات حقانیت خود و تعلیق حکم محرومیتش شود. منشا که با استقلال در قطر به سر می‌برد، درباره اعلام حکم محرومیتش گفت: با شنیدن این خبر به شدت ناراحت شدم. پیرو انتشار اخبار و شایعات مربوط به حمله بازیکن استقلال به یکی از طرفداران فوتبال حین خروج از هتل محل اقامت تیمش روز گذشته باشگاه استقلال به این موضوع واکنش نشان داد. شنبه‌شب هم فتحی در این باره توضیح داده بود که باشگاه استقلال پیگیر ماجراست تا حقی از تیم و بازیکنش ضایع نشود.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
انتقال گادوین منشا به تیم فوتبال استقلال شاید عامل قرار گرفتن سرمربی پرسپولیس روی لبه تیغ باشد. گادوین منشا با نظر برانکو از تیم فوتبال پرسپولیس جدا شد و به تیم فوتبال استقلال تهرانپیوست تا در نقل و انتقالات از حریف دیرینه خود سبقت بگیرد. گادوین منشا در پرسپولیس حضور موفقی نداشت، اما گل‌ها و بازی اثر گذار او هیچ‌گاه از یاد هواداران تیم فوتبال پرسپولیس نمی‌رود. گادوین در صورت گلزنی در این دیدار و یا عملکرد موفق در استقلال به نوعی محبوبیت برانکو را تحت تاثیر قرار می‌دهد و بزرگترین اتفاق فصل شاید در این بازی رخ دهد. برانکو باید خیلی خوش شانس باشد که منشا در استقلال هم همان منشای پرسپولیس باشد.
افکارنیوزافکارنیوز3 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشدر حاشیه بازی فولاد و استقلال در اهواز ۲ تماشاگر با برنامه قبلی سراغ گادوین منشا مهاجم نیجریه‌ای استقلال رفتند و پس از تعرض به او و کشیدن موهایش زمینه عصبانیت این بازیکن را فراهم آوردند و طبق برنامه از واکنش منشا فیلم گرفتند. قرار است گادوین منشا روز چهارشنبه همراه ۲ تن از مسئولان باشگاه استقلال به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال برود و پیگیر اثبات حقانیت خود و تعلیق حکم محرومیتش شود. منشا که با استقلال در قطر به سر می‌برد، درباره اعلام حکم محرومیتش گفت: با شنیدن این خبر به شدت ناراحت شدم. پیرو انتشار اخبار و شایعات مربوط به حمله بازیکن استقلال به یکی از طرفداران فوتبال حین خروج از هتل محل اقامت تیمش روز گذشته باشگاه استقلال به این موضوع واکنش نشان داد. شنبه‌شب هم فتحی در این باره توضیح داده بود که باشگاه استقلال پیگیر ماجراست تا حقی از تیم و بازیکنش ضایع نشود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
آیاندا پاتوسی، گادوین منشا و اسماعیل گونسالوس خریدهای استقلال هستند که برای هرکدام از آن‌ها چند صد هزار دلار هزینه شده است. اعتمادآنلاین|‌ گادوین منشا از پرسپولیس به استقلال پیوست. عکس منشا با پیراهن استقلال قطعا برای هواداران پرسپولیس چندان خوشایند نیست. هرچند در ماههای گذشته محبوب هواداران نبود اما منشا سال گذشته گل‌های حساسی برای پرسپولیس به ثمر رساند. آیاندا پاتوسی، گادوین منشا و اسماعیل گونسالوس خریدهای استقلال هستند که برای هرکدام از آن‌ها چند صد هزار دلار هزینه شده است.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
هنوز هیچ باشگاهی به صورت رسمی خواهان منشا نشده و نامه‌ای رسمی برای جذب این بازیکن به باشگاه پرسپولیس ارائه نداده است. از قبل هم می‌دانستیم باشگاه پرسپولیس اگر بتواند مهاجم خارجی مد نظر برانکو را در نقل و انتقالات نیم‌فصل جذب کند آنگاه عذر گادوین منشا را خواهد خواست. گادوین منشا خودش هم دیگر تمایلی به همکاری با برانکو نداشت، اما او تا پایان فصل با پرسپولیس قرارداد دارد. چرا؟ اول آنکه باشگاه‌های خواهان گادوین منشا منتظرند این بازیکن خودش رضایتنامه‌اش را بگیرد. در این میان شنیده می‌شود شاید گادوین منشا دنبال راهکار سوم برود.
تابناکتابناک1 ماه قبل
مهاجم آبی پوشان پایتخت اظهار نظری بر زبان آورد که به نظر می‌رسد طعنه به برانکو است. به گزارش تابناک ورزشی، گادوین منشا یکی از بازیکنانی بود که در فصل نقل و انتقالات زمستانی در فهرست فروش باشگاه پرسپولیس قرار گرفت. این بازیکن نیجریه‌ای با وجود انکه بین هواداران پرسپولیس محبوب بود اما چاره‌ای جز جدایی نداشت و در نهایت هم تصمیم گرفت که راهی استقلال شود. منشا در جدیدترین اظهار نظر خود به نظر می‌رسد که طعنه‌ای به برانکو زد. مهاجم نیجریه‌ای استقلال در دیدار نخست خود با پیراهن این تیم توانست یک پاس گل بدهد تا نشان دهد که انگیزه بالایی برای درخشش در آبی پوشان دارد.
ایلناایلنا1 ماه قبل
مهاجم سابق پرسپولیس به تیم استقلال تهران ملحق شد. به گزارش ایلنا، با اعلام امیرحسین فتحی گادوین منشا با قراردادی ۱٫۵ ساله به استقلال پیوست. این مهاجم ۲۹ ساله در نیم فصل اول عضو تیم پرسپولیس تهران بود و طی دو فصل گذشته هم قهرمانی لیگ برتر را در جمع سرخپوشان تجربه کرد. منشا با تیم پیکان در فصل شانزدهم لیگ برتر به فوتبال ایران معرفی شد و پس از یک فصل حضور در این تیم به پرسپولیس منتقل شد. در حال حاضر به غیر از منشا، مرتضی تبریزی، اسماعیل گونکالوس، محسن کریمی، مهدی قائدی، الهیار صیادمنش، روح اله باقری دیگر مهاجمان استقلال تهران هستند.
افکارنیوزافکارنیوز3 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشگادوین منشا پیش از دیدار برابر فولاد با یک هوادار درگیر شد و به همین دلیل کمیته اخلاق او را تا اطلاع ثانوی از فعالیت ورزشی محروم کرد. پس از این حکم استقلالی‌ها واکنش نشان دادند و نسبت به آن معترض هستند. آنها اعتقاد دارند منشا زمانی در پرسپولیس حضور داشت چنین اتفاقی برایش رخ داد اما کمیته اخلاق به آن ورود نکرد و حالا سعی دارند تا تمرکز استقلال را در آستانه لیگ قهرمانان آسیا و دربی برهم زنند.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، بعد از اینکه محرومیت نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس به اتمام رسید، کادرفنی این تیم نام گادوین منشا را در لیست خروجی خود قرار داد. گادوین منشا از فولاد خوزستان، صنعت نفت آبادان پیشنهاد جدی و مناسب مالی داشت که در نهایت اما این انتقال شکل نگرفت. در سمت مقابل نیز باشگاه برای اینکه حواشی را از تیم خود دور کند، ضمن قرار دادن او در لیست مازاد تیم، به تسویه حساب کامل با او پرداخت. مدیران باشگاه و البته پندار خمارلو به عنوان مدیر روابط عمومی باشگاه در این زمینه مدعی شده بود که گادوین منشا به هیچ عنوان راهی باشگاه استقلال نخواهد شد. در نهایت اما گادوین منشا با تسویه کامل با پرسپولیس، راهی باشگاه استقلال شد و قراردادش را با این تیم به امضا رساند.
خبر ورزشیخبر ورزشی1 ماه قبل
پس از آن که در رسانه‌ها و فضای مجازی پیچید که استقلال تهران به گادوین منشا پیشنهاد رسمی داده، تنی چند از بازیکنان پرسپولیس و رفقای این بازیکن آفریقایی با او تماس گرفته و خواستند که به تیم آبی پایتخت نرود. ظاهرا گادوین منشا هم گفته که هنوز چیزی معلوم نیست و شاید به یک تیم شهرستانی برود! اما شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید استقلالی‌ها در پاسخ به درخواست ۳۰۰ هزار دلاری گادوین منشا اعلام کرده‌اند چنین پولی ندارند. گویا مدیران آبی برای نیم‌فصل دوم پیشنهاد ۱۵۰ هزار دلاری به مهاجم قدرتی پرسپولیس ارائه داده‌اند؛ پیشنهادی که بلافاصله با مخالفت گادوین منشا روبه‌رو شد. فولاد خوزستان هم که خواهان گادوین منشا بود توانایی پرداخت ۳۰۰ یا حتی ۲۰۰ هزار دلار برای نیم‌فصل به این بازیکن آفریقایی را ندارد. بنابراین شاید استقلال تهران تنها گزینه موجود برای ادامه فوتبال گادوین منشا در ایران باشد.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ گادوین منشا مهاجم نیجریه‌ای استقلال که از پرسپولیس به این تیم آمد موفق شد در بازی امروز تیمش مقابل فولاد خوزستان گل اول تیمش را به ثمر برساند. منشا بعد از گلزنی به سمت هواداران استقلال رفت و پیراهن این باشگاه را بوسید. منشا در دقایق پایانی نیز توانست با یک پاس دقیق پاتوسی را در داخل محوطه صاحب توپ کند تا به این ترتیب گل دوم استقلال نیز با نقش آفرینی او باشد.
ایلناایلنا1 ماه قبل
مهاجم سابق پرسپولیس به تیم استقلال تهران ملحق شد. به گزارش ایلنا، با اعلام امیرحسین فتحی گادوین منشا با قراردادی ۱٫۵ ساله به استقلال پیوست. این مهاجم ۲۹ ساله در نیم فصل اول عضو تیم پرسپولیس تهران بود و طی دو فصل گذشته هم قهرمانی لیگ برتر را در جمع سرخپوشان تجربه کرد. منشا با تیم پیکان در فصل شانزدهم لیگ برتر به فوتبال ایران معرفی شد و پس از یک فصل حضور در این تیم به پرسپولیس منتقل شد. در حال حاضر به غیر از منشا، مرتضی تبریزی، اسماعیل گونکالوس، محسن کریمی، مهدی قائدی، الهیار صیادمنش، روح اله باقری دیگر مهاجمان استقلال تهران هستند.
ایلناایلنا1 ماه قبل
مهاجم سابق پرسپولیس قصد دارد فوتبال خود را در لیگ عربستان دنبال کند. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت الکوره، مدیران تیم الباطن عربستان به عقد قرارداد با گادوین منشا، مهاجم نیجریه‌ای سابق تیم پرسپولیس نزدیک شدند تا با این بازیکن اوضاع خط حمله خود را سامان دهند. تیم الباطن تلاش می‌کند یک روز قبل از بسته‌شدن زمان نقل‌انتقالات زمستانی لیگ عربستان مراحل عقد قرارداد گادوین منشا را نهایی کند و وی را به عضویت خود در بیاورد.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
اگر گادوین منشا در نیم فصل در هر شرایطی در ترکیب ثابت پرسپولیس حضور داشت، حالا به تیمی آمده که به اندازه کادر سابق پرسپولیس فقط بازیکن خط جلو دارد! به گزارش «ورزش‌سه»، به این اسامی دقت کنید: *مرتضی تبریزی، روح الله باقری، اسماعیل گونسالوس، گادوین منشا. برای گادوین منشا که در پرسپولیس یک نیم فصل بی رقیب را سپری کرده و در هر شرایطی در ترکیب تیم حضور داشته است، حضور این تعداد رقیب درجه یک ترسناک خواهد بود. البته هنوز کسی ندیده که اسما هموطن منشا در چه فرمی است و قرار است با مدافعان پیش رو چه کند. شاید جنگ این دو نیجریه‌ای استقلال را تبدیل به هیجان انگیز‌ترین تیم نیم فصل دوم هم بکند.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ویدئوهای رسیده به دست استقلال از اتفاق جنجالی درگیری گادوین منشا و یک هوادار به قدری گویاست که نشان می‌دهد مهاجم استقلال در شکل گیری ماجرا نقشی نداشته است. به نوشته روزنامه خبرورزشی، مسئولان استقلال بسیار امیدوارند فیلم‌های جدید باعث شود تا گادوین منشا گناهکار شناخته نشود و درگیری تنها با یک توبیخ کتبی همراه شود. مسئولان باشگاه در این زمینه با مسئولان کمیته اخلاق صحبت کرده‌اند. قرار شده تا در بازگشت تیم به تهران گادوین منشا سریعا به آن کمیته برود و توضیحات لازم را درباره درگیری ارایه دهد. در این صورت هواداران استقلال منجی گادوین منشا خواهند بود.
رکنارکنا1 ماه قبل
گادوین منشا، مهاجم سابق پرسپولسی دقایقی قبل خبر توافقش با استقلال و پیوستنش به این تیم رسانه‌ای شد تا بعد از مدت‌ها شاهد یک جابجایی میان دو تیم باشیم. اولین سوال از برانکو مربوط به بازیکنی بود که در لیست خروجی این باشگاه قرار داشت و در انتقالی جالب توجه راهی استقلال شده است؛ حضور گادوین منشا در استقلال با این واکنش برانکو همراه شد: خب این سوال مربوط به استقلال و کادرفنی آنهاست چون آنها این بازیکن را گرفته‌اند. از سوی دیگر، منشا گفت وگو کرده و به این انتقال واکنش نشان داده است. مهاجم استقلال می‌گوید این تیم مثل پرسپولیس یک تیم بزرگ در فوتبال آسیا است. گادوین منشا بعد از ثبت قرارداد با استقلال گفت: حسم مشابه است چون دوباره در یک تیم بزرگ بازی می‌کنم.
ایلناایلنا3 هفته قبل
مهاجم تازه وارد استقلال کمتر از یک ماه بعد از حضورش در این تیم مواضع خود را کاملا تغییر داده است. او در مدت حضورش در پرسپولیس هرچند از نظر آمار گلزنی نتوانست درخشش سابق خود را به نمایش بگذارد اما گل‌هایی حساس نیز به ثمر رساند. منشا که کاملا با فرهنگ ایرانی‌ها آشنا شده بود در ادامه با خواندن شعرهای ایرانی و … به سوژه هواداران تبدیل شد تا عملکرد خارج از میدان او بیشتر مورد توجه باشد. منشا اما در انتقالی جنجالی بلافاصله با استقلال به توافق دست یافت و به مهره مورداعتماد شفر نیز تبدیل شد. او در بازی امروز برابر فولاد اولین گل خود با پیراهن این تیم را نیز به ثمر رساند و جشن گل خود را با بوسیدن پیراهن آبی به اجرا گذاشت.
افکارنیوزافکارنیوز3 هفته قبل
وی افزود: هرچند که شاگردان شفر در ایران شرایط خوبی دارند، ولی داستان در آسیا متفاوت است. برای لیگ قهرمانان آسیا تیم‌های عربستانی، قطری و اماراتی هزینه‌های زیادی می‌کنند که قابل قیاس با تیم‌های ایرانی نیست. به همین دلیل استقلال بازی سختی مقابل الدحیل دارد و امیدوارم آنها دست‌پر زمین را ترک کنند. پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره حواشی اخیر این تیم تصریح کرد: استقلال تیمی است که کوچک‌ترین موارد در آن بزرگ می‌شود و به نظرم اعضای تیم نباید به این حواشی دامن بزنند. می‌شد ماجرای منشا را با سروصدای کمتری جمع کرد تا تیم در آستانه یک بازی مهم به حاشیه نرود.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری - گادوین منشا بازیکنی که به تازگی به استقلال پیوسته امروز در اردوی آبی پوشان حاضر شد و و مورد استقبال کادر فنی و بازیکنان این تیم قرار گرفت. کادرفنی استقلال، فرهاد مجیدی و بازیکنان برخورد گرمی با منشا داشتند. همچنین جلسه فنی آبی‌ها با حضور گادوین منشا همراه بود.
خبر ورزشیخبر ورزشی1 ماه قبل
گاودین منشا، مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس امروز رسما با قراردادی یک و نیم ساله به استقلال پیوست. در این راستا توئیتر رسمی لیگ قهرمانان آسیا این انتقال را بازتاب داد و نوشت: گاودین منشا قبل از آغاز مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ از پرسپولیس به استقلال پیوست.
خبر ورزشیخبر ورزشی2 ماه قبل
برانکو، سرمربی پرسپولیس گادوین منشا را خرید که توانسته بود ۱۵ گل در پیکان بزند. مرد کروات این مهاجم نیجریه‌ای را خرید که با استفاده از زوج منشا و طارمی دروازه حریفان را گلباران کند، اما گادوین منشا، مهاجم تنومند آفریقایی، آن بازیکن گلزن مد نظر برانکو نشد. قانون نانوشته‌ای در فوتبال وجود دارد که بازی در تیم‌های بزرگ با بازی در تیم‌های کوچک‌تر فرق می‌کند. دیگر خبری از مصاحبه‌های حمایت‌آمیز از گادوین منشا در کار نبود و مرد کروات آشکارا اعلام کرد از گل نزدن‌های مهاجم خارجی خودش شاکی است. شاید جالب‌تر باشد بدانید برانکو نزد مدیران باشگاه پرسپولیس هم گفته بود: «گادوین منشا مهاجمی است که به درد تیم تهاجمی و حمله‌ای نمی‌خورد. او قادر نیست موقعیت‌های تیم را تبدیل به گل کند و به درد تیم‌هایی می‌خورد که تاکتیک اصلی‌شان ضد‌حمله باشد.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، گادوین منشا مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران که به دلیل درگیری با یک هوادار و حمله به سمت او پیش از دیدار با فولاد خوزستان با صدور یک دستور موقت از حضور در میادین فوتبالی محروم شده بود، بخشیده شد. منشا روز پنجشنبه به همراه امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در کمیته اخلاق شرکت کرد تا با ارائه مدارک و اسناد از خود دفاع کرده باشد؛ دفاعی که بر اساس اعلام رای کمیته اخلاق، قابل قبول بوده است. در متنی که روی سایت فدراسیون فوتبال در این باره قرار گرفته، آمده است: در پی حضور گادوین منشا بازیکن باشگاه استقلال در کمیته اخلاق و ارائه توضیحات همچنین مدارک و مستندات لازم از سوی نامبرده دستور موقت کمیته اخلاق درباره این بازیکن لغو شد. به این ترتیب منشا که هفته سختی را سپری کرده بود و پیش از دیدار با الدحیل درگیر این موضوع شد و محرومیت او یکی از معضلات تیم شفر شده بود، حالا می‌تواند برابر نفت مسجد سلیمان به میدان برود و به این ترتیب بی آنکه دیداری را از دست بدهد، به حضور در ترکیب استقلال ادامه خواهد داد.

به انتهای لیست رسیدید

گادوین منشا

گادوین منشا (انگلیسی: Godwin Mensha) یک بازیکن فوتبال اهل نیجریه است که در پست مهاجم برای باشگاه استقلال تهران در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند. او در گذشته در تیم‌های فوتبال کامپوستلا، بالزان، موستا، پیکان و باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران حضور داشته‌است. در این صفحه مهم‌ترین و آخرین اخبار مرتبط با «گادوین منشا» را می‌خوانید. ویکی‌پدیا