آخرین و مهم‌ترین اخبار استان گلستان
گلستان

اخبار « گلستان »

مهرمهر47 دقیقه قبل
محمد صلبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: کمبود ماسک مساله کشوری بوده و فقط مختص گلستان نیست. صلبی با بیان اینکه اکنون هیچ شرکت توزیع کننده‌ای در استان ماسک ندارد، ادامه داد: امروز اعلام شده شرکت هایی که بالاتر از قیمت مصوب مواد ضدعفونی کننده و ماسک می‌فروشند به معاونت غذا و دارو معرفی تا با آنها برخورد شود. وی در خصوص کمیاب بودن ضدعفونی کننده دست، گفت: دستورالعمل و فرمولی را برای داروخانه‌ها ارسال کرده‌ایم تا به وسیله الکل ضدعفونی کننده بسازند و تحویل مردم دهند. صلبی ادامه داد: همچنین به یکی از شرکت‌های دارویی در سطح استان مجوز تولید ضدعفونی کننده دست داده شد و بزودی تولیدات این شرکت در سطح استان توزیع خواهد شد. وی با اشاره به افزایش قیمت ماسک و مواد ضدعفونی کننده دست، گفت: هم در بخش خصوصی و هم در بخش دولتی زمانی که تولید به اندازه کافی نباشد، توزیع کننده‌ها از فرصت پیش آمده سوء استفاده می‌کنند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ساعت قبل
برای مقابله با کرونا مدارس و مراکز آموزش عالی در برخی شهرها تعطیل اعلام شد. سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد همه مدارس شهر تهران در همه مقاطع تحصیلی فردا و پس فردا تعطیل است. تمامی مراکز آموزشی و علمی اعم از مدارس، دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌های غیر دولتی، پیش دبستانی‌ها و مهدهای کودک گیلان تعطیل شدند. تعطیلی مدارس استان قزوین در روزهای یکشنبه و دوشنبهباتوجه به تصمیم آموزش و پرورش استان قزوین، به منظور حفظ سلامت دانش‌آموزان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی مدارس استان قزوین در روزهای یکشنبه ۹۸/۱۲/۴ و دوشنبه ۹۸/۱۲/۵ تعطیل است. مدارس همدان ۲ روز تعطیل شدرئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان از تعطیلی تمامی مدارس دوره‌های تحصیلی استان طی دو روز آینده خبر داد.
عصر ایرانعصر ایران1 ساعت قبل
مدارس استان قزوین تعطیل شدبه منظور حفظ سلامت دانش آموزان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مدارس استان قزوین طی روزهای یک شنبه و دوشنبه تعطیل شد. مدارس کرمانشاه ۲ روز تعطیل شدمدارس کرمانشاه روزهای یکشنبه و دوشنبه (چهارم و پنجم اسفند) تعطیل شد. مدارس استان همدان یکشنبه و دوشنبه تعطیل شدتمامی مدارس دوره‌های تحصیلی، مراکز آموزشی علمی آزاد و زبان سراسر استان همدان در روزهای یکشنبه و دوشنبه چهارم و پنجم اسفندماه ۹۸ در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل است. تمام مدارس زنجان فردا یکشنبه تعطیل شدتمام مدارس زنجان در تمام مقاطع تحصیلی فردا تعطیل است. مدارس استان مرکزی تا پایان هفته تعطیل شدبراساس اعلام آموزش و پرورش استان مرکزی مدارس استان مرکزی تا پایان هفته تعطیل شد.
مهرمهر1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، تمامی برنامه‌های هنری، سینمایی، تئاتری، کنسرت‌ها و غیره، تا پایان هفته جاری در گلستان لغو شد. مدیر روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن تأیید این خبر گفت که با توجه به اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همه برنامه‌های فرهنگی به منظور پیشگیری از شیوع کرونا در استان لغو شد. این لغو شامل سینماها، سالن‌های تئاتر مانند سالن تالار فخرالدین اسعدگرگانی است که با توجه به دستورالعمل وزارت لغو شد. تداوم این وضعیت منوط به بررسی مجدد شرایط و اخذ نظر مراجع ذی‌صلاح خواهد بود.
الفالف2 ساعت قبل
گروه اجتماعی الف، ۳ اسفند ۱۳۹۸، ۲۱:۲۵ ۳۹۸۱۲۰۳۱۳۳به گزارش مهر، طبق اطلاعیه آموزش و پرورش گلستان، مدارس استان در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری تعطیل شد. بنا به تصمیم کار گروه سلامت استان گلستان، همه مدارس استان در تمامی دوره‌های تحصیلی و همچنین مراکز پیش دبستانی در دو نوبت صبح و بعدازظهر، روزهای یکشنبه چهارم اسفند ۹۸ و دوشنبه پنجم اسفند ۹۸ تعطیل اعلام شد. گفته می‌شود که به دلیل پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، بنا بر پیشنهاد دانشگاه علوم پزشکی گلستان، کمیته سلامت استان، با تعطیلی دو روزه مدارس استان موافقت کرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ساعت قبل
موسوی تصریح کرد: شمارش آرا و نمایندگان قطعی شده در دیگر حوزه‌های انتخابیه عبارتند از: محمدتقی نقدعلی از حوزه انتخابیه خمینی شهر، سید صادق طباطبایی نژاد از حوزه انتخابیه اردستان استان اصفهان، ابراهیم رضایی از حوزه انتخابیه دشتستان بوشهر، سلمان اسحاقی از حوزه انتخابیه قائنات و زبرکوه، مصطفی نخعی از حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه، مجید نصیرایی از حوزه انتخابیه فردوس، سرایان، طبس و بشرویه هر سه استان خراسان جنوبی، مجید ناصری نژاد از حوزه انتخابیه شادگان استان خوزستان، اردشیر مطهری از حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان، عباس گلرو از حوزه انتخابیه سمنان، مهدی شهر و سرخه استان سمنان به عنوان نمایندگان مجلس یازدهم انتخاب شدند. وی ادامه داد: رضا حاجی پور از حوزه انتخابیه آمل استان مازندران، علیرضا سلیمی از حوزه انتخابیه محلات و دلیجان استان مرکزی، محمدمهدی مفتح از حوزه انتخابیه تویسرکان، حسن لطفی از حوزه انتخابیه رزن و درگزین، کیومرث سرمدی واله از حوزه انتخابیه اسدآباد هر سه از استان همدان، شهباز حسن پور بیگلری از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، مصطفی رضاحسینی قطب آبادی از حوزه انتخابیه شهربابک، عفت شریعتی کوهبنانی از حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان و حسین جلالی از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار هر چهار نفر از استان کرمان به عنوان نمایندگان مجلس یازدهم انتخاب شدند. موسوی اضافه کرد: همچنین محمد کعب عمیر از حوزه انتخابیه شوش استان خوزستان، سیدمرتضی خاتمی از حوزه انتخابیه ماه نشان وایجرود استان سمنان، علی اکبر علیزاده برمی از حوزه انتخابیه دامغان استان سمنان، مسلم صالحی از حوزه انتخابیه اقلید استان فارس، پرویز اوسطی از حوزه انتخابیه قروه و دهکلان استان کردستان، احمد دنیامالی از حوزه انتخابیه بندرانزلی استان گیلان، محمود احمدی بیغش از حوزه انتخابیه شازند استان مرکزی و محمدرضا دشتی اردکانی از حوزه انتخابیه اردکان و سیدجلیل میرمحمد میبدی از حوزه انتخابیه تفت و میبد استان یزد پس از شمارش آرا، به خانه ملت راه یافتند. قطعی شدن آرای ۱۷ حوزه انتخابیه دیگر تا ساعت ۱۹موسوی گفت: روح الله حضرت پور، سید سلمان ذاکر و وحید جلال زاده از حوزه انتخابیه ارومیه، عادل نجف زاده از حوزه انتخابیه خوی و چایپاره، سید غنی نظری خانقاه از حوزه انتخابیه خلخال و کوثر و فرهاد بشیری از حوزه انتخابیه پاکدشت منتخب مردم شدند. اضافه شدن منتخبان ۱۰ حوزه انتخابیه دیگر به ۱۵۵ حوزهسخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: اله ویردی دهقان از حوزه انتخابیه ورزقان استان آذربایجان شرقی، ابوالفضل ابوترابی از حوزه انتخابیه نجف آباد، تیران و کرون استان اصفهان، محمد جواد عسگری از حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت، حجت الله فیروزی از حوزه انتخابیه فسا، فریدون عباسی دوانی از حوزه انتخابیه کازرون و جلال رشیدی کوچی از حوزه انتخابیه مرودشت، پاسارگاد وارسنجان استان فارس حائز بیشترین در حوزه‌های انتخابیه خود شدند.
مهرمهر2 ساعت قبل
علیرضا سعدی پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تمامی مدارس استان روز یکشبنه و دوشنبه به دلیل پیشگیری از ویروس کرونا تعطیل خواهد بود و هرگونه جلسه و گردهمایی آموزشی در سطح ادارات آموزش و پرورش نیز ممنوع است. سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز درباره تعطیلی مدارس گفت: با توجه مواردی مشکوک ابتلای به ویروس کرونا در استان و از آنجایی که در استان‌های گلستان و گیلان نیز این مشکل وجود دارد، تعطیل مدارس اتخاذ شد تا بررسی‌های بیشتری صورت گیرد و تصمیمات لازم را اتخاذ کنیم. وی با عنوان اینکه هنوز موارد فراگیری از ابتلای به ویروس کرونا در استان گزارش نشده است و با توجه به تصمیم مسئولان استان، تعطیلی مدارس استان اتخاذ شده است. تاکنون شش بیمار مشکوک به ویروس کرونا در مازندران شناسایی شد که به گفته مسئولان علوم پزشکی ابتلای آنان به این بیماری تأیید نشده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ساعت قبل
به گزارش مشرق، منتخبان مردم گرگان و آق قلا در مجلس یازدهم کاندیداهای مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بودند که در مصاف با دیگر رقبا نظر موافق مردم این حوزه انتخابیه را به دست آوردند. هیچ یک از کاندیداهای حوزه انتخابیه غرب گلستان موفق به کسب اکثریت آرا نشدند. در این حوزه انتخابیه، عبدالجلال ایری با ۲۱ هزار و ۱۸۳ رای و محمد رجب آبادی با ۱۴ هزار و ۹۸۳ رای به مرحله دوم انتخابات رفتند. در استان گلستان ۱۲۹ کاندیدا برای کسب هفت کرسی در ۶ حوزه انتخابیه این استان خود را در معرض ارزیابی و انتخاب یک میلیون و ۳۳۰ هزار واجد شرایط رای دادن قرار دادند که ۷۱ هزار نفر از آنان رای اولی بودند. گلستان حدود ۱٫۹ میلیون نفر جمعیت دارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ساعت قبل
تعداد بسیار کمی (حدود ۲۰ الی ۳۰) شوکا در منطقه حفاظت شده بوزین و مره خیل در استان کرمانشاه زندگی می‌کنند. شوکا (گوزن مینیاتوری) کوچکترین گونه گوزن کشوربه شمار می‌رود. ویژگی‌های ظاهری: طول بدن ۱۰۰ تا ۱۴۰ سانتیمتر و طول دم ۱ تا ۳ سانتیمتر. زیستگاه و فراوانی: غالبا مناطق جنگلی جوان و یا نسبتا انبوه و یا جنگل‌های بین دشت و مناطق کوهستانی را ترجیح می‌دهد. وضعیت حفاظت: شوکا بر اساس قوانین سازمان حفاظت محیط زیست در زمره گونه‌های حمایت شده قلمداد شده است.
تسنیمتسنیم3 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، احسان گوهری راد عصر امروز در حاشیه جلسه کارگروه سلامت استان که با موضوع پیشگیری از بیماری کرونا برگزار شد، اظهارداشت: همه مدارس استان که شعبه‌های اخذ رأی بودند امروز (شنبه) تعطیل بودند و ضدعفونی شدند. وی گفت: با توجه به اهمیت سلامت دانش آموزان با تصمیم کارگروه سلامت استان همه مدارس در کلیه مقاطع تحصیلی در روزهای یکشنبه و دوشنبه تعطیل است. مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود: در صورتی که کارگروه سلامت و امنیت غذایی برای تعطیلی روزهای آینده تصمیم جدیدی بگیرد آن را به اطلاع مردم خواهیم رساند. انتهای پیام/۵۸۲/ ع
همشهریهمشهری3 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین، مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان در این خصوص اظهار داشت: به منظور حفظ سلامت دانش آموزان فردا یکشنبه چهارم و پس فردا دوشنبه پنجم اسفندماه تمامی مدارس گلستان در همه مقاطع تعطیل است. در استان گیلان نیز تمامی مهدکودک‌ها، مدرسه‌ها، دانشگاه‌ها و آموزش‌گاه‌های غیر دولتی استان از فردا یک‌شنبه چهارم اسفند تا پایان روز چهارشنبه هفتم اسفند تعطیل شد. از سوی دیگر اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی روز شنبه با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد تمامی مدارس استان مرکزی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تا پایان هفته جاری تعطیل شده است. همچنین بر اساس این اطلاعیه تمامی آموزشگاه‌های زبان و علمی آزاد استان نیز تا پایان هفته تعطیل اعلام شده‌اند. آموزش وپرورش استان قزوین نیز اعلام کرد به منظور حفظ سلامت دانش‌آموزان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی مدارس استان قزوین در روزهای یکشنبه و دوشنبه تعطیل است.
عصر ایرانعصر ایران3 ساعت قبل
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: فردا یکشنبه و پس فردا دوشنبه (چهارم و پنجم اسفند) همه مدارس استان در همه مقاطع و شیفت‌ها، تعطیل است. به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ احسان گوهری راد با اعلام این خبر افزود: این تصمیم در کارگروه سلامت استان برای حفظ سلامت دانش آموزان گرفته شده است. امروز نیز مدارس استان به سبب انجام فرآیند شمارش آرای انتخابات مجلس یازدهم، تعطیل بود.
ایلناایلنا3 ساعت قبل
با اعلام مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان، مدارس استان گلستان روزهای ۴ و ۵ اسفندماه تعطیل شد. به گزارش ایلنا، مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان گفت: به منظور حفظ سلامت دانش آموزان، فردا یکشنبه چهارم و پس فردا دوشنبه پنجم اسفندماه تمامی مدارس گلستان در همه مقاطع تعطیل است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صداوسیما، مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان خبر داد: به منظور حفظ سلامت دانش آموزان، فردا یکشنبه چهارم و پس فردا دوشنبه پنجم اسفندماه تمامی مدارس گلستان در همه مقاطع تعطیل است.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 ساعت قبل
مدارس گلستان در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری تعطیل شدند. روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان اعلام کرد: بنا به تصمیم کار گروه سلامت استان گلستان، کلیه مدارس استان در تمامی دوره‌های تحصیلی و همچنین مراکز پیش دبستانی در دو نوبت صبح و بعدازظهر، روزهای یکشنبه ۴ اسفند ۹۸ و دوشنبه ۵ اسفند ۹۸ تعطیل اعلام می‌گردد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ساعت قبل
به گزارش مشرق، هادی حق شناس در خصوص تعطیلی مدارس استان گلستان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: بنا بر پیشنهاد دانشگاه علوم پزشکی گلستان و طرح موضوع در کمیته سلامت استان، با تعطیلی دو روزه مدارس استان به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا موافقت شد. بیشتر بخوانید: تعطیلی تمام مدارس قم در دو روز آیندهوی ادامه داد: بر این اساس مدارس استان یکشنبه و دوشنبه چهارم و پنجم اسفندماه جاری در تمامی مقاطع صبح و عصر تعطیل است. استاندار گلستان همچنین با تقدیر از اطلاع‌رسانی دقیق و صحیح خبرگزاری‌ها و رسانه‌های استان گلستان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: از مردم عزیز تقاضا دارم اخبار رسمی را از طریق رسانه‌های رسمی استان پیگیری کنند. حق‌شناس گفت: به هیچ عنوان اخباری که در فضای مجازی بخصوص در شبکه‌های اجتماعی بدون استناد به خبر رسمی منتشر می‌شود قابل اعتماد نیست. وی تاکید کرد: تمامی اقدامات لازم برای پیشگیری از شیوع هر نوع بیماری در استان انجام خواهد شد و مردم نگران نباشند.
مهرمهر3 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، طبق اطلاعیه آموزش و پرورش گلستان، مدارس استان در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری تعطیل شد. بنا به تصمیم کار گروه سلامت استان گلستان، همه مدارس استان در تمامی دوره‌های تحصیلی و همچنین مراکز پیش دبستانی در دو نوبت صبح و بعدازظهر، روزهای یکشنبه چهارم اسفند ۹۸ و دوشنبه پنجم اسفند ۹۸ تعطیل اعلام شد. گفته می‌شود که به دلیل پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، بنا بر پیشنهاد دانشگاه علوم پزشکی گلستان، کمیته سلامت استان، با تعطیلی دو روزه مدارس استان موافقت کرد.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
ایسنا/گلستان مدارس گلستان در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری تعطیل شدند. روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان اعلام کرد: بنا به تصمیم کار گروه سلامت استان گلستان، کلیه مدارس استان در تمامی دوره‌های تحصیلی و همچنین مراکز پیش دبستانی در دو نوبت صبح و بعدازظهر، روزهای یکشنبه ۴ اسفند ۹۸ و دوشنبه ۵ اسفند ۹۸ تعطیل اعلام می‌گردد. انتهای پیام
رکنارکنا3 ساعت قبل
هادی حق شناس در خصوص تعطیلی مدارس استان گلستان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: بنا بر پیشنهاد دانشگاه علوم پزشکی گلستان و طرح موضوع در کمیته سلامت استان، با تعطیلی دو روزه مدارس استان به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا موافقت شد. وی ادامه داد: بر این اساس مدارس استان یکشنبه و دوشنبه چهارم و پنجم اسفندماه جاری در تمامی مقاطع صبح و عصر تعطیل است. استاندار گلستان همچنین با تقدیر از اطلاع‌رسانی دقیق و صحیح خبرگزاری‌ها و رسانه‌های استان گلستان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: از مردم عزیز تقاضا دارم اخبار رسمی را از طریق رسانه‌های رسمی استان پیگیری کنند. حق‌شناس گفت: به هیچ عنوان اخباری که در فضای مجازی بخصوص در شبکه‌های اجتماعی بدون استناد به خبر رسمی منتشر می‌شود قابل اعتماد نیست. وی تاکید کرد: تمامی اقدامات لازم برای پیشگیری از شیوع هر نوع بیماری در استان انجام خواهد شد و مردم نگران نباشند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
سینماپرسسینماپرس5 ساعت قبل
سینماپرس: استاندار و نماینده ولی فقیه در استان گلستان ضمن تقدیر از رییس رسانه ملی و صدا و سیمای مرکز این استان به دلیل اهتمام به پوشش انتخابات، این رویداد را مظهر اراده ملت دانستند. به گزارش سینماپرس، حجت‌الاسلام والمسلمین سید کاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه گرگان و هادی حق‌شناس استاندار گلستان با ارسال لوح سپاس، از تلاش‌های رییس رسانه ملی و مدیریت صدا و سیمای این مرکز به دلیل اهتمام به پوشش اخبار و تولید ویژه برنامه‌های انتخابات تقدیر کردند. در پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار گلستان خطاب به علی عسکری رییس رسانه ملی آمده است: «انتخابات مظهر اراده ملت و به فرموده حضرت امام خمینی (ره)، مجلس در رأس امور است. حضور گسترده مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، برگ زرین دیگری در کارنامه افتخارات ملت بزرگ و قهرمان ایران اسلامی به ثبت رساند و بی گمان این مشارکت گسترده، موجب یأس و تلخ‌کامی دشمنان جمهوری اسلامی ایران شد. در بخش دیگری از این لوح تقدیر تصریح شده است: رسانه ملی به عنوان یار و همراه همیشگی مردم در تصویرگری رشادت‌ها، پایمردی‌ها، همدلی‌ها و حضور گسترده آن‌ها در لحظه‌های سرنوشت‌ساز و تاثیرگذار در سطح ملی و بین‌المللی بوده است و در انتخابات دوم اسفندماه بار دیگر این همنوایی و هم‌آوایی را به رخ جهانیان کشانید؛ اینجانبان ضمن تبریک به مردم سلحشور و قدرشناس جمهوری اسلامی ایران جهت حضور در انتخابات باشکوه دوم اسفندماه از جنابعالی و تمامی دست اندرکاران آن سازمان خصوصا در استان گلستان جهت پوشش لحظه به لحظه و انعکاس اخبار این رویداد تاریخی تقدیر کرده و امیدواریم بتوانیم در مسیر توسعه کشور با حفظ وحدت گام‌های موثری را برداریم.»
ایسناایسنا6 ساعت قبل
سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج نهایی ۴۶ حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد. به گزارش ایسنا سید اسماعیل موسوی نتایج ۴۶ حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام کرد: استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه بستان‌آباد: غلامرضا نوری قزلجه با ۱۷۱۲۷ رای از مجموع ۴۶۶۵۶ رای صحیحاستان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه بناب: محمد باقری با ۲۳۵۴۴ رای از مجموع ۵۳۱۵۵ رای صحیحاستان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه سراب: یوسف داودی با ۲۰۲۰۸ رای از مجموع ۶۱۴۰۲ رای صحیحاستان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه مرند و جلفا: معصومه پاشایی بهرام با ۴۰۲۹۴ رای از مجموع ۱۲۰۰۳۷ رای صحیحاستان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه ملکان: سید علی موسوی با ۲۰۱۴۰ رای از مجموع ۶۰۱۹۹ رای صحیحاستان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق: سید حمزه امینی با ۱۴۲۷۷ رای از مجموع ۳۹۸۱۲ رای صحیحاستان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت: کمال حسین پور با ۳۵۶۹۷ رای از مجموع ۶۶۷۲۷ رای صحیحاستان گلستان، حوزه گنبدکاووس: امانقلیچ شادمهر با۳۱۸۲۶رای از ۱۴۶۹۷۰رای صحیحاستان گلستان، حوزه مینودشت، کلاله، مراده تپه و گالیکش: رضا آریان پور با ۴۲۹۴۷ رای از ۱۳۷۵۵۱راس صحیحاستان رشت، حوزه رشت: جبار کوچکی نژاد با ۵۰۶۸۵ رای، سیدعلی آقازاده دافساری با ۴۷۰۵۷ رای و محمدرضا احمدی ۳۳۹۹۲رای از مجموع ۱۶۲۵۶۲رای صحیحاستان لرستان، حوزه دلفان و سلسله: یحیی ابراهیمی با ۲۹۴۴۶رای از ۱۰۹۷۹۶رای صحیحاستان مرکزی، حوزه ساوه و زرندیه: محمد سبزی با ۲۷۵۴۴رای از ۸۱۷۸۱رای صحیحاستان هرمزگان، حوزه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد: حسین رئیسی با ۱۰۳۴۷۰رای از ۲۲۸۰۲۶رای صحیحادامه دارد …
تسنیمتسنیم12 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، عبدالرضا چراغعلی صبح امروز در جمع خبرنگاران با قدردانی از حضور و مشارکت گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی اظهارداشت: مردم استان گلستان با حضور در پای صندوق‌های رأی بار دیگر نشان دادند نسبت به تعیین سرنوشت کشور خود حساس هستند. وی گفت: مردم گلستان روز گذشته در انتخابات مجلس یازدهم آرای خود را در ۶ حوزه انتخابیه شامل ۱۴ شهرستان در یک هزار و ۳۸۹ صندوق رأی انداختند و نمایندگان خود را انتخاب کردند. رئیس ستاد انتخابات استان افزود: میزان مشارکت مردم در این دوره از انتخابات بالاتر از میانگین کشوری و حدود ۵۸ درصد بوده است. وی اعلام کرد: از یک میلیون و ۳۳۰ هزار نفر واجد شرایط در استان روز گذشته ۷۶۱ هزار و ۷۲۹ نفر در انتخابات مجلس یازدهم شرکت کردند. انتهای پیام/۵۸۲/ح
ایمناایمنا12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، عدم تأثیر کرونا ویروس بر عرضه آیفون SE ۲ در ماه آینده، تولید دستگاه نشت‌یاب گاز، قرار گیری شیشه UTG در گلکسی Z Flip و ویژگی جدید گلکسی اس ۲۰ سامسونگ را در بسته تکنولوژی ایمنا بخوانید. کرونا ویروس تاثیری بر عرضه آیفون SE ۲ نداردباوجود اختلالی که ویروس کرونا در روند تولیدی کارخانجات ایجاد کرده، اپل برای عرضه آیفون SE ۲ آماده است و آی‌پد پرو جدید نیز در نیمه دوم سال جاری میلادی معرفی می‌شود. باتری گلکسی Z Flip به دلیل محدودیت وزن و فضا، به دو بخش تقسیم شده است؛ در نیمه بالایی دستگاه، باتری کوچک‌تر بوده و ظرفیت آن ۹۳۰ میلی‌آمپرساعت است. هنگام اجرای بعضی اپلیکیشن‌ها مانند برنامه دوربین و نقشه‌های گوگل به‌صورت هم‌زمان نیز نرخ نوسازی به ۶۰ هرتز تغییر می‌کند. این قابلیت بسته به سناریوهای مختلف، به‌طور خودکار نرخ نوسازی را بین ۶۰ هرتز و ۱۲۰ هرتز تغییر می‌دهد.
ایسناایسنا13 ساعت قبل
ایسنا/گلستان استاندار گلستان نتایج انتخابات در برخی از حوزه‌های انتخابیه استان گلستان را اعلام کرد. هادی حق شناس در جمع خبرنگاران در ستاد انتخابات استان گلستان اظهار کرد: مشارکت مردم گلستان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حدود ۵۸ درصد بوده است. وی در ادامه درخصوص نتایج انتخابات در شش حوزه انتخابیه استان، گفت: در حوزه گنبد کاووس «امان قلی شادمهر» به عنوان نماینده مردم انتخاب شد. استاندار گلستان بیان کرد: در حوزه انتخابیه علی آباد کتول «رحمت اله نوروزی» راهی مجلس شورای اسلامی شد. وی گفت: نتیجه انتخابات در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا نیز تا ساعات آینده اعلام خواهد شد.
تسنیمتسنیم13 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، هادی حق شناس صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: مشارکت مردم استان در ۶ حوزه انتخابیه استان گلستان ۵۸ درصد بود که بالاتر از میانگین کشوری است. وی گفت: در حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا کار شمارش و جمع‌بندی آرا همچنان ادامه دارد و تلاش می‌کنیم تا قبل از ظهر آمار نهایی را اعلام کنیم. پیش بینی می‌کنیم انتخابات در حوزه گرگان و آق‌قلا به دور دوم کشیده نشود. استاندار همچنین اعلام کرد: امان قلیچ شادمهر از حوزه انتخابیه گنبدکاووس، غلامعلی کوهسازی از حوزه انتخابیه آزادشهر و رامیان و رحمت الله نوروزی از حوزه انتخابیه علی آبادکتول به صورت مستقیم به مجلس یازدهم راه یافتند. استاندار افزود: در حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه نیز رضا آریان‌پور به عنوان منتخب قطعی مردم این منطقه به مجلس یازدهم راه یافته است.
مهرمهر13 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، هادی حق شناس صبح شنبه در ستاد انتخابات استان گلستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شاهد حضور پرشکوه مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گلستان بودیم و مشارکت حدود ۵۸ درصد بود. وی با بیان این که آمار مشارکت مردم استان از میانگین کشوری بالاتر است، افزود: نتیجه حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا تا ساعتی دیگر اعلام خواهد شد. حق شناس ادامه داد: در حوزه انتخابیه گنبدکاووس امان قلیچ شادمهر به عنوان نماینده مردم این شهرستان انتخاب شد. استاندار گلستان تأکید کرد که در حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، ترکمن و گمیشان عبدالجلال ایری و رجب محمدآبادی به مرحله دوم که در ۲۹ فروردین سال آینده برگزار می‌شود، رفتند. یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گلستان روز گذشته (دوم اسفندماه) همزمان با سراسر کشور در گلستان برگزار شد.
ایسناایسنا13 ساعت قبل
ایسنا/خراسان شمالی فرماندار شیروان از مشارکت حدود ۶۱ درصدی مردم این شهرستان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری خبر داد. امین رضا مرآتی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه ۱۱۵ هزار نفر در این شهرستان واجد شرایط رای هستند، اظهارکرد: البته از این تعداد جمعیت بیش از ۱۰ هزار نفر جمعیت عشایری هستند که هم اکنون در استان گلستان مستقر هستند. وی با بیان اینکه علی جدی بیشترین رای را در شهرستان شیروان از آن خود کرد، افزود: علی اسدی و محمد محمدزاده به ترتیب نفر دوم و سوم در کسب آراء از سوی مردم شدند. وی ادامه داد: در شهرستان شیروان ۱۴ کاندیدا تایید صلاحیت شدند که تعدادی انصراف داده و در انتها ۹ نفر با یکدیگر به رقابت پرداختند. انتهای پیام
ایرناایرنا13 ساعت قبل
دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران در تاریخ چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸، میزبان محققانی بود که در زمینه پیامدهای اجتماعی روانی سیل در ایران، نتایج تحقیقات خود را ارائه دادند. به گفته وی، بخشی از یافته‌های مطالعه در مورد تشخیص یا تشخیص احتمالی اختلالات روانپزشکی در بزرگسالان نشان داد که اختلالات عمده شامل اختلال «افسردگی» و اختلال «استرس» بعد از سانحه بوده است. شیوع افسردگی در کشورهای پردرآمد حداقل ۲ درصد و حداکثر ۸ درصد و در کشورهای کم درآمد بین ۸/۳ تا ۴/۱۰ است. همچنین مطالعات اجتماعی هم نشان می‌دهد، در مناطقی که سرمایه اجتماعی پایینی دارند، شیوع افسردگی افزایش پیدا کرده و در حالی که سرمایه اجتماعی بالا باشد، بیماری روانی هم کاهش می‌یابد. باید در نظر داشت که شیوع پایه اختلالات روانی در ایران بالا بوده و بنابراین آسیب‌پذیری مردم هم بسیار بالاست.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین16 ساعت قبل
پیام خوزستان - یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی به اتمام رسید که تا زمان ارسال این گزارش، نتایج رسمی این مرحله از انتخابات از سوی وزارت کشور اعلام نشده است. یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی به اتمام رسید که تا زمان ارسال این گزارش، نتایج رسمی این مرحله از انتخابات از سوی وزارت کشور اعلام نشده است. نتایج انتخابات در استان البرزساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد: علی حدادی پیشتاز است و محمود بهمنی نفر دوم است. نتایج انتخابات در استان فارسشیراز: جعفر قادری، نجابت، احمدرضا پاک فطرت و ابراهیم عزیزی تا این لحظه پیشتاز هستند. نتایج انتخابات در استان مازندرانرامسر، تنکابن، عباس‌آباد: سیدشمس‌الدین حسینی (اصولگرا) نور و محمودآباد: عبدالوحید فیاضی (اصولگرا) پیشتاز است، بعد از وی ولی الله فرزانه قرار دارد.
مازن آنلاینمازن آنلاین16 ساعت قبل
پیام مازند - یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی به اتمام رسید که تا زمان ارسال این گزارش، نتایج رسمی این مرحله از انتخابات از سوی وزارت کشور اعلام نشده است. یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی به اتمام رسید که تا زمان ارسال این گزارش، نتایج رسمی این مرحله از انتخابات از سوی وزارت کشور اعلام نشده است. نتایج انتخابات در استان البرزساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد: علی حدادی پیشتاز است و محمود بهمنی نفر دوم است. نتایج انتخابات در استان فارسشیراز: جعفر قادری، نجابت، احمدرضا پاک فطرت و ابراهیم عزیزی تا این لحظه پیشتاز هستند. نتایج انتخابات در استان مازندرانرامسر، تنکابن، عباس‌آباد: سیدشمس‌الدین حسینی (اصولگرا) نور و محمودآباد: عبدالوحید فیاضی (اصولگرا) پیشتاز است، بعد از وی ولی الله فرزانه قرار دارد.

به انتهای لیست رسیدید

گلستان

استان گُلِستان از استان‌های شمالی ایران است. مرکز این استان گرگان است. بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهرستان آن گرگان است. مذهب اکثریت این استان تشیع و اقلیت قابل ملاحظه‌ای از آنان اهل سنت است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار استان گلستان را می‌خوانید. ویکی‌پدیا