گل دهم

گل دهم

گل‌های نیمه دوم ایران به کامبوج (ویدیو)

ایلناایلنا1 ماه قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
گل، گل، گل … بچه‌ها فقط مشغول گل زنی هستند! از همان سوت داور برای شروع نیمه دوم که با پنالتی برای کامبوج همراه شد و مهار توپ توسط بیرو تا شادی گل کریم برای گل هشتم. طارمی برای گل نهم و باز کریم برای گل دهم خیلی پرشور شادی گل نگرفتند. دیگر شمارش گل‌ها از دست خود بچه‌های تیم ملی هم در رفته بود ولی سه اتفاق انگار پایانی نداشت. تلویزیونی‌ها یواشکی کنار زمین از نشان دادن تصاویر زنان در آزادی بعد از ده گل تیم ملی می‌گفتند.
ایمناایمنا1 ماه قبل
۰-۵ (دقیقه ۳۵- ایران) - شوت بازیکن ایران پس از اشتباه دروازه بان کامبوج با ضربه آزمون به گل تبدیل شد. ۰-۶ (دقیقه ۴۰- ایران) - ضربه آزاد غیر مستقیم ایران از درون محوطه جریمه را کریم انصاری فرد با ضربه‌ای دقیق به گل ششم تبدیل کرد. ۰-۷ (دقیقه ۴۴- ایران) - ارسال از سمت چپ بازیکنان ایران پس از دفع ناقص دروازه بان با ضربه آزمون به گل هفتم ایران تبدیل شد. ۰-۱۰ (دقیقه ۶۰- ایران) - کرنر ارسالی ایران با ضربه سر پورعلی گنجی و سپس ضربه تمام کننده کریم انصاری فرد گل دهم ایران را رقم زد. ۰-۱۲ (دقیقه ۶۷- ایران) - ارسال از سمت چپ در تیر دوم با ضربه سر زیبای محبی تبدیل به گل دوازدهم ایران شد.
مهرمهر1 ماه قبل
ابتدا احمد نوراللهی در دقیقه ۴ با یک شوت از راه دور دروازه کامبوج را باز کرد. مهدی طارمی در دقیقه ۲۱ ضربه‌ای را به سمت دروازه کامبوج زد که «ویسال» بازیکن این تیم به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. کریم انصاریفرد دیگر مهاجم ایران توانست این ضربه را به گل ششم ایران تبدیل کند. در دقیقه ۵۴ مهدی طارمی با فرار از پشت مدافعان کامبوج توانست با یک ضربه آرام گل نهم را وارد دروازه کامبوج کند. سومین برد پرگل تاریخ فوتبال ایرانبرد امروز تیم ملی فوتبال ایران مقابل کامبوج سومین برد پرگل تیم کشورمان محسوب می‌شود.

فیلم/ گل دهم ایران به کامبوج توسط انصاری‌فرد

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
تابناکتابناک1 ماه قبل
تیم ملی با نمایشی یکطرفه حریف ضعیف آسیایی را گلباران کرد و شش امتیازی شد. درهای ورزشگاه آزادی برای نخستین بار به روی بانوان ایرانی باز شد و آن‌ها توانستند بازی تیم ملی کشورشان را از نزدیک تماشا کنند. به گزارش تابناک ورزشی، تیم ملی با نمایشی یکطرفه حریف ضعیف آسیایی را گلباران کرد و شش امتیازی شد. در‌های ورزشگاه آزادی برای نخستین بار به روی بانوان ایرانی باز شد و آن‌ها توانستند بازی تیم ملی کشورشان را از نزدیک تماشا کنند. بازیکنان تیم ملی نیز به محض حضور در زمین برای گرم کردن، به سمت جایگاه آنها رفته و ادای احترام کردند. در ادامه توپ زیر پای سردار آزمون افتاد و او با یک بغل پای دقیق دومین گل ایران را به ثمر رساند.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
مهاجم بارسلونا از پیروزی تیمش برابر اینتر خوشحال است و تاکید کرد که با قدرت به راه خود ادامه می‌دهد و هیچ وقت تسلیم نمی‌شود. سوارس هر دو گل تیمش را در این دیدار به ثمر رساند. در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم اما در نیمه دوم وضعیت تغییر کرد. سوارس ادامه داد: با صبر و حوصله در نیمه دوم فرصت‌های خوبی را ایجاد کردیم. من هیچ وقت تسلیم نمی‌شوم و با قدرت راه خود را ادامه می‌دهم.
ایسناایسنا1 ماه قبل
مهاجم بارسلونا از پیروزی تیمش برابر اینتر خوشحال است و تاکید کرد که با قدرت به راه خود ادامه می‌دهد و هیچ وقت تسلیم نمی‌شود. به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، بارسلونا با درخشش لوئیس سوارس توانست اینتر را شکست دهد. در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم اما در نیمه دوم وضعیت تغییر کرد. سوارس ادامه داد: با صبر و حوصله در نیمه دوم فرصت‌های خوبی را ایجاد کردیم. من هیچ وقت تسلیم نمی‌شوم و با قدرت راه خود را ادامه می‌دهم.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
بازیکنان در دقیقه دوم بازی موقعیتدیگری روی دروازه مالدیو ایجاد کردند اما بازهم با خوششانسی تیم مالدیو تبدیل به گل اول ایران نشد. در ادامه نیز حملات متعددی از سوی بازیکنان نوجوانکشورمان در زمین و روی دروازه مالدیو خلق شد که تبدیلبه گل نشد. تا اینکه در دقیقه ۲۵ روی سانتر ارسالی از نقطه کرنر ایمان دانش سومین گل ایران را وارد دروازه حریفکرد. در ادامه نیز فردین بحری با یک شوت از پشت محوطه جریمه دروازه مالدیو را برای پنجمین بار گشود. حملات پرتعداد نوجوان‌های فوتبال ایران روی دروازه حریفادامه پیدا کرد اما مالدیو در دقیقه ۵۳ روی یکموقعیت‌سازی تیرک دروازه ایران را لرزاند.
عصر ایرانعصر ایران2 ماه قبل
تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان چهارشنبه شب در چارچوب رقابت‌های دور مقدماتی زیر ۱۶ سال آسیا مقابل تیم ملی مالدیو جشنواره گل راه انداخت و با زدن ۱۳ گل، حریف را درهم کوبید. در این دیدار که نیمه نخست آن دقایقی قبل به میزبانی ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج به پایان رسید، تیم ملی کشورمان با نتیجه پرگل ۱۳ بر صفر به پیروزی رسید. ابراهیم زاده در دقیقه ۸۳ نیز ایران را به گل رساند که داور آن را آفساید اعلام کرد. در این دیدار تیم ملی مالدیو فرصت حمله و فشار روی دروازه ایران را پیدا نکرد و حریف تمرینی ملی پوشان کشورمان در بازی امشب بود. تیم ملی کشورمان یکبار در سال ۱۳۷۴ و در چارچوب مقدماتی جام ملت‌های آسیا توانسته بود با ۱۷ گل تیم ملی مالیدو را شکست دهد.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۸ امروز ۲ تیم گیتی‌پسند اصفهان و آذرخش بندرعباس در مجموعه ورزشی پیروزی اصفهان به مصاف هم رفتند. در دقیقه ۵ این دیدار مرتضی عزتی روی غفلت دروازه‌بان آذرخش گل دوم گیتی‌پسند را به ثمر رساند تا بار دیگر مشکی‌پوشان میدان پیروز این دیدار باشند. گل ششم تیم فوتسال گیتی‌پسند در دقیقه ۱۵ نیمه نخست توسط پیمان حفیظی و روی یک حرکت ترکیبی دیگر توسط بازیکنان گیتی‌پسند به ثمر رسید. محمد کشاورز کاپیتان تیم گیتی‌پسند گل هشتم تیم خود را با یک ضربه سرضرب و محکم از پشت محوطه جریمه آذرخش به ثمر رساند. گل نهم تیم فوتسال گیتی‌پسند بار دیگر توسط محمد کشاورز به ثمر رسید تا گیتی‌پسند در آستانه یک پیروزی پر گل قرار داشته باشد.
ورزش۳ورزش۳4 ماه قبل
من هیمشه عادت به تمرین اضافه دارم اما آقای برانکو با این موضوع مشکل داشت. * به نظر می‌رسد فشار روی تیم ملی و ترس از باخت بالا بود؟ بله، دقیقا همین نکته را می‌خواستم بگویم. هر وقت انرژی مثبتی روی تیم ما بوده و همه دل‌ها با تیم ملی بوده، شرایط خوبی داشتیم. بعد از این اتفاقات همه از تیم ملی می‌گفتند و تیم ملی ایران یک تیم است. بعد از بازی آقای کی‌روش در رختکن داد زد کسی که پیراهنش را عوض نکرده؟ و هیچ کس هم عوض نکرده بود.
ایلناایلنا8 ماه قبل
او در ۲۱ بازی لیگ برتر ۹ گل و در ۹ بازی لیگ قهرمانان تنها یک گل به ثمر رساند، هرچند سه پاس گل هم به هم تیمی‌هایش داد. کی‌روش امسال نیز در ۱۶ بازی لیگ برتر ۱۱ گل، ۳ بازی جام حذفی یک گل و در مجموع ۱۹ بازی ۱۲ گل برای سپاهان زده است. او در سه بازی برابر نفت مسجدسلیمان، نساجی و سایپا در یک بازی دو گل به ثمر رسانده است. او سه گل سه امتیازی برای سپاهان به ثمر رسانده و ۹ امتیاز برای تیمش کسب کرده است. کسب ۱۰ امتیاز برای سپاهانمی‌توان گفت کی‌روش دست کم ۱۰ امتیاز در این فصل برای سپاهان گرفته است.
ایلناایلنا9 ماه قبل
تفاضل گل مثبت ۱۶ استقلال نشان می‌دهد در کنار کم گل خوردن، در گل زدن هم نسبتا موفق عمل کرده‌اند. این خط حمله دهم استدر نقطه مقابل آمار گل‌های زده استقلال در پایان هفته شانزدهم لیگ برتر اصلا تعریفی ندارد. در لیگ‌های پنجم، هفتم و نهم نیز تعداد گل‌های زده آبی‌ها بعد از ۱۶ بازی مثل این فصل ۲۲ گل بود. در اینجا هم نزدیک‌ترین آمار به لیگ پنجم و نخستین قهرمانی آبی‌ها در لیگ برتر بر می‌گردد که تفاضل تیم ژنرال در پایان هفته شانزدهم ۱۵+ بود. اگر استقلال شفر با همین فرمان جلو برود و تفاضل گل‌اش را بهتر کند و بالاتر ببرد بیش از همیشه شانس کسب عنوان قهرمانی را خواهد داشت.
ورزش۳ورزش۳9 ماه قبل
استنلی کی روش پس از وقفه‌ای که در روند گلزنی اش ایجاد شده بود، موفق شد برابر سپیدرود گلزنی کند. به گزارش «ورزش سه»، کی روش استنلی از هفته ششم گلزنی اش را آغاز کرد و در ۶ دیدار متوالی موفق به ثبت ۹ گل شد. روند گلزنی‌های این مهاجم برزیلی در دیدار برابر ماشین سازی که با محرومیت او از دیدار برابر پدیده هم همراه شد، قطع شد و از آن مسابقه پای کی روش به گلزنی باز نشده بود. در نهایت کی روش پس از چند بازی که با عدم گلزنی برای او همراه شده بود، مقابل سپیدرود پس از ۹۰ دقیقه، مزد تلاش هایش را گرفت و گل دهم خود را در لیگ هجدهم ثبت کرد. حالا سپاهانی‌ها امیدوارند این بازیکن که از وقت‌های اضافی دیدار برابر پارس جنوبی جم گلزنی هایش را آغاز کرد، باز هم با گلزنی در دقایق پایانی همان روند نیم فصل اول را در نیم فصل دوم تکرار کند.
ورزش۳ورزش۳9 ماه قبل
با پیروزی سپاهان مقابل سپیدرود، شکست ناپذیری سپاهان در لیگ برتر به ۱۷ بازی رسید و باخت پرسپولیس در اهواز آنها را به تنها تیم جدول رقابت‌ها تبدیل کرد که هنوز شکست نخورده. به گزارش «ورزش سه»، شاگردان امیرقلعه نویی پس از سه تساوی پیاپی با سه گل مقابل سپیدرود به برتری دست یافتند تا علاوه بر بازگشت به صدر، آمارهای خوبشان هم طی لیگ هجدهم ادامه دار باشد. مهرداد محمدی تعویض طلایی امیرقلعه نویی بود؛ او پس از ورود به زمین موفق شد در دقیقه ۵۷ و با شوتی زیبا از پشت محوطه جریمه تیمش را با دو گل از حریف پیش بیاندازد تا این چنین به شادی گل بپردازد. علی قربانی خرید طلایی پوشان در پنجره زمستانی در دقیقه ۴۷ موفق شد از اشتباه ملکی گلر سپیدرود بهترین استفاده را ببرد و گل اول خودش برای سپاهان و البته گل اول دیدار برابر شاگردان علی کریمی را ثبت کند. استنلی کی روش که مدت‌ها از گلزنی اش سپری می‌شد و پس از دیدار برابر پرسپولیس هم دو جلسه محرومیت را پشت سر گذاشته بود، در دقیقه ۸۹ موفق به ثبت دهمین گل فصل شد تا همچنان آقای گل فصل هجدهم لیگ برتر باشد.
ورزش۳ورزش۳9 ماه قبل
کریم بنزما، مهاجم رئال مادرید پس از شب درخشانی که مقابل اسپانیول پشت سر گذاشت، مدعی شد که او یک مهاجم است ولی روح یک بازیساز را در خود دارد. به گزارش «ورزش سه»، بنزما شب گذشته موفق شد دو گل برای رئال به ثمر برساند و همچنین موقعیت‌های بسیاری برای هم تیمی هایش ایجاد کرد. حال او پس از بازی درباره پستی که در آن بازی می‌کند و وظایفی که دارد، توضیحاتی ارائه کرد. مردم از مهاجم گل می‌خواهند ولی من فکر می‌کنم من یک بازیکن شماره ۹ هستم که روح شماره ۱۰ در من وجود دارد. " بنزما پس از پایان مصاحبه‌اش، بانداژ دستش را به دوربین‌ها نشان داد و مدعی شد که برای چنین نمایشی، در زمین سختی زیادی کشیده است.
خبر فوریخبر فوری10 ماه قبل
لیونل مسی در سن ۳۱ سالگی توانست باز هم با بارسلونا تاریخ سازی کند و چهارصدمین گل خود در لالیگا را به ثمر برساند، این ملی پوش آرژانتینی در گفتگو با الموندو دیپورتیوو در خصوص این اتفاق صحبت کرد. مسی در خصوص چهارصدمین گل خود در لالیگا گفت: از این که به این تعداد گل رسیده‌ام بسیار خوشحالم و امیدوارم بتوانم بیشتر از این را نیز به ثبت برسانم. من تمام تلاش خودم را برای کمک به تیم میکنم و این نه تنها با زدن گل ممکن است بلکه سعی میکنم پاس گل دهم یا موقعیت گلزنی ایجاد کنم. او در خصوص اولین گلش در لالیگا نیز گفت: اولین گل من در برابر آلباسته در ۱ می‌سال ۲۰۰۵ بود. در نهایت مهم‌ترین گل‌ها برای من گل هایی بود که به پیروزی تیم کمک کرده است.

به انتهای لیست رسیدید