گنبدکاووس

گنبدکاووس

مهرمهر27 دقیقه قبل
عبدالرضا چراغعلی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین آمار ثبت نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: تعداد داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گلستان در ششمین روز ثبت نام به ۲۴۷ نفر رسید. وی افزود: از این تعداد ۷۲ نفر در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا، ۴۰ نفر در گنبدکاووس، ۴۰ نفر در گمیشان، بندرگز، کردکوی و بندرترکمن، ۳۳ نفر در رامیان و آزادشهر، ۴۳ نفر در مینودشت، گالیکش، مراوه تپه و کلاله و ۱۹ نفر در علی آبادکتول ثبت نام خود را نهایی کردند. لازم به ذکر است که ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ۱۰ آذر آغاز شده و تا فردا (شنبه) ادامه خواهد داشت. گفتنی است که انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوم اسفند امسال برگزار می‌شود و از ۶ حوزه انتخابیه در گلستان، هفت نماینده به مجلس راه می‌یابند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین10 ساعت قبل
نگاه‌ها در آن سال‌ها نسبت به سازمان مجاهدین مثبت بود* در ابتدای دهه ۴۰. کسانی که با عنوان سازمان مجاهدین در آنجا حضور داشتند، افرادی بودند که اخلاق و نزاکت‌شان طوری بود که زنندگی ایجاد نمی‌کرد. بعدها معلوم شد بخش عمده‌ای از کسانی که در شورای مرکزی سازمان مجاهدین هستند، تغییر ایدئولوژی دادند. مجموعه‌ای که بر روحانیت مبارز حاکم بود که آقای مهدوی‌کنی، آقای محلاتی و آقای شاه‌آبادی و مجموعه ‌دیگری بودند، درواقع آقای بهشتی، آقای خامنه‌ای، آقای هاشمی در خود روحانیت مبارز در اقلیت قرار گرفتند. همین که چرا چهار نفر هستند، چون همه می‌دانند اساسنامه باید پنج نفر، هفت نفر، ۹ نفر باشند.
تسنیمتسنیم23 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، در پایان پنجمین روز از مهلت ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس با احتساب ثبت‌نام‌های قطعی که تا پایان وقت امروز انجام شده تعداد داوطلبان در استان گلستان به ۲۰۰ نفر رسیده است. امروز رمضانعلی سنگدوینی مدیرعامل اسبق شرکت گاز استان و مدیر خط ششم انتقال گاز ایران به عراق و محمد احمری مدیر بانک ملی غرب استان ثبت‌نام کردند. همچنین سعید یلقی کارشناس شیلات عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات کشاورزی، حسین احمدی مدیرعامل هلال‌احمر استان گلستان و رقیه‌بیگم کاظمی عضو سازمان معلمان ایران نیز امروز در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا ثبت نام کردند. در حوزه انتخابیه غرب گلستان هم آقایان امید شکری، سید تقی میرکریمی و محمد طیبی با حضور در فرمانداری کردکوی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شدند. در حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر آقایان غلامعلی کوهساری، یعقوب نظرخانی، سید مهدی میری، ایوب منصوری و خانم ساره طاهری برای نامزدی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کردند.
مهرمهر1 روز قبل
عبدالرضا چراغعلی در خصوص آخرین آمار ثبت نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: تعداد داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گلستان در چهارمین روز ثبت نام به ۲۰۰ نفر رسید. وی افزود: از این تعداد ۶۲ نفر در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا، ۳۳ نفر در گنبدکاووس، ۳۳ نفر در گمیشان، بندرگز، کردکوی و بندرترکمن، ۲۷ نفر در رامیان و آزادشهر، ۳۳ نفر در مینودشت، گالیکش، مراوه تپه و کلاله و ۱۲ نفر در علی آبادکتول ثبت نام خود را نهایی کردند. لازم به ذکر است که ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ۱۰ آذر آغاز شده و تا ۱۶ آذر ادامه خواهد داشت. گفتنی است که انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوم اسفند امسال برگزار می‌شود و از ۶ حوزه انتخابیه در گلستان، هفت نماینده به مجلس راه می‌یابند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس، در روز اول از هفته چهارم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبد عصر امروز ۵۷ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد در ۶ دور هزار و هزار و ۲۰۰ متری در مجموعه سوارکاری این شهرستان با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان ۱۱۹ میلیون تومان جایزه نقدی به صاحبان اسب‌های اول تا سوم کورس‌های ۶ گانه اهدا شد. در دور نخست اسب‌های ترکمن دو ساله در کلاس میدن به مسافت هزار متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که حسین ایزدی با اسب بیلیا زودتر از خط پایان گذشت و کمال دلیجه عطا با اسب یاشار (۳) و آرمین آق آتابای با اسب آلرا به ترتیب دوم و سوم شدند. رقابت در دور چهارم میان اسب‌های دوخون دو ساله در کلاس برنده به مسافت هزار متر شکل گرفت که امیر مختومی با اسب پرنس آلپ زودتر از خط پایان عبور کرد و یاسر جرجانی با اسب ویهان بابا و کمال دلیجه عطا با اسب الماس بندر به ترتیب دوم و سوم شدند. روز دوم از هفته چهارم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبد عصر فردا (جمعه) در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار خواهد شد. انتهای پیام/۵۸۱/ف
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، پنجمین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم آغاز شد و از همان ساعت نخست برخی افراد برای نام‌نویسی به فرمانداری‌ها مراجعه کردند. گفته شده برخی از افراد که احتمال ثبت‌نام آنها در انتخابات این دوره زیاد است، امروز را برای نام‌نویسی انتخاب کرده‌اند. تا پایان روز چهارم ثبت‌نام‌ها، ۱۳۵ نفر در ۶ حوزه انتخابیه استان گلستان داوطلب شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شدند. براساس آخرین آمار و اطلاعات در حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا ۴۲ نفر، گنبدکاووس ۲۶ نفر، کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان ۲۳ نفر، علی‌آبادکتول ۸ نفر، رامیان و آزادشهر ۱۹ نفر، مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه نیز ۱۶ نفر نام‌نویسی کردند. در سایر حوزه‌های انتخابیه نیز داوطلبان با مراجعه به فرمانداری‌ها در حال تکمیل روند ثبت‌نام برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، در پایان چهارمین روز از مهلت ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گلستان ۴۴ نفر در ۶ حوزه انتخابیه نام‌نویسی کردند. با احتساب ثبت‌نام‌های قطعی که تا پایان وقت امروز انجام شده تعداد داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گلستان به ۱۳۵ نفر رسیده است. براساس آخرین اطلاعات در حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا ۴۲ نفر، گنبدکاووس ۲۶ نفر، کردکوی، بندرترکمن، بندرگز و گمیشان ۲۳ نفر، علی‌آبادکتول ۸ نفر، رامیان و آزادشهر ۱۹ نفر، مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش ۱۶ نفر نام‌نویسی کردند. همچنین در حوزه انتخابیه غرب استان در حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان نیز جواد نظری مهر نماینده اسبق با حضور در فرمانداری کردکوی ثبت نام کرد. سکینه عاشوری شیخی هم از حوزه انتخابیه علی آبادکتول و قرجه‌طیار نماینده کنونی مردم گنبدکاووس در مجلس هم امروز ثبت نام کردند.
مهرمهر2 روز قبل
عبدالرضا چراغعلی در خصوص آخرین آمار ثبت نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: تعداد داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گلستان در چهارمین روز ثبت نام به ۱۳۵ نفر رسید. وی افزود: از این تعداد ۴۲ نفر در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا، ۲۶ نفر در گنبدکاووس، ۲۳ نفر در گمیشان، بندرگز، کردکوی و بندرترکمن، ۱۹ نفر در رامیان و آزادشهر، ۱۶ نفر در مینودشت، گالیکش، مراوه تپه و کلاله و هشت نفر در علی آبادکتول ثبت نام خود را نهایی کردند. چراغعلی با بیان این که از این تعداد هفت نفر بانو و بقیه آقا هستند، تأکید کرد که داوطلبان، ثبت نام را به ساعات و یا روزهای آخر موکول نکنند. لازم به ذکر است که ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ۱۰ آذر آغاز شده و تا ۱۶ آذر ادامه خواهد داشت. گفتنی است که انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوم اسفند امسال برگزار می‌شود و از ۶ حوزه انتخابیه در گلستان، هفت نماینده به مجلس راه می‌یابند.
ایسناایسنا2 روز قبل
ایسنا/گلستان چهارمین روز نام‌نویسی کاندیدای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه سطح گلستان آغاز شد. دبیر ستاد انتخابات استان گلستان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: تاکنون و پس از گذشت سه روز از زمان ثبت نام کاندیدای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، ثبت‌نام ۹۱ نفر در استان گلستان قطعی شده است. حمیدرضا ملک‌حسینی با اشاره به اینکه گلستان دارای شش حوزه انتخابیه است، تصریح کرد: بیشترین ثبت‌نام در استان با تعداد ۲۵ نفر در حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا بوده است. دبیر ستاد انتخابات استان گلستان خاطرنشان کرد: در مجموع ۹ نفر دارای مدرک تحصیلی دکتری و ۸۲ نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند. استان گلستان با ۶ حوزه انتخابیه اصلی، ۷ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، در پایان سومین روز از مهلت ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گلستان ۲۲ نفر در ۶ حوزه انتخابیه نام‌نویسی کردند. با احتساب ثبت‌نام‌های قطعی که تا پایان وقت امروز انجام شده تعداد داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گلستان به ۹۱ نفر رسیده است. منصور خمر امیر سابق لشکر ۳۰ پیاده گرگان و ارشد سابق آجا در استان‌های گلستان و مازندران که از سیستانی‌های گلستان است، امروز با مراجعه به فرمانداری گرگان برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نام‌نویسی کرد. سیدمحمد قدس مفیدی، رئیس اسبق شورای اسلامی شهر گرگان نیز یکی دیگر از داوطلبان امروز از حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا بود. در غرب استان و در حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیاشن نیز یوسف بسنجیده، مدیرکل سابق امور اقتصادی استانداری و از فعالان اقتصادی ترکمن داوطلب شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شد.
مهرمهر3 روز قبل
عبدالرضا چراغعلی در خصوص آخرین آمار ثبت نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: تعداد ثبت نامی‌های داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گلستان به ۹۱ نفر رسید. وی افزود: از این تعداد ۲۵ نفر در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا، ۱۷ نفر در گمیشان، بندرگز، کردکوی و بندرترکمن، ۱۶ نفر در گنبدکاووس، ۱۵ نفر در رامیان و آزادشهر، ۱۱ نفر در مینودشت، گالیکش، مراوه تپه و کلاله و هفت نفر در علی آبادکتول ثبت نام خود را نهایی کردند. چراغعلی با بیان این که از این تعداد دو نفر بانو و بقیه آقا هستند، گفت که داوطلبان، ثبت نام را به ساعات و یا روزهای آخر موکول نکنند. لازم به ذکر است که ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ۱۰ آذر آغاز شده و تا ۱۶ آذر ادامه خواهد داشت. گفتنی است که انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوم اسفند امسال برگزار می‌شود و از ۶ حوزه انتخابیه در گلستان، هفت نماینده به مجلس راه می‌یابند.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شرکت نفت منطقه گلستان، منصور سلیمانی از رمز گشایی حدود ۱۱ هزار کارت سوخت از ابتدای آبان ماه سال جاری تا پایان دهمین روز آذر خبر داد و اظهار کرد: پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و افزایش تعداد مراجعان، به منظور افزایش سرعت پاسخگویی و جلب رضایتمندی ارباب رجوع تعداد مراکز رمز گشایی در سطح استان افزایش یافت. رئیس سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه گلستان گفت: رمز کارت سوخت به صورت پیش فرض چهار رقم آخر سمت راست کد ملی شخصی است که نامش بر روی کارت سوخت درج شده است. وی ادامه داد: شهروندانی که به هر دلیل با مشکل رمز مواجه هستند می‌توانند با در دست داشتن مدارک شناسایی خودرو و مالک آن (کارت ماشین، کارت ملی مالک و کارت سوخت) به نواحی چهارگانه (گرگان، گنبدکاووس، کردکوی و مینودشت) و ستاد شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه گلستان (گرگان، خیابان جمهوری) مراجعه و در کمترین زمان ممکن نسبت به حذف رمز کارت خود اقدام کنند. این مقام مسئول بیان کرد: مالکان خوروهایی که تاکنون برای دریافت کارت سوخت اقدام نکرده‌اند و یا کارت سوخت آنها به هر دلیل معیوب و یا خراب است می‌توانند با در دست داشتن کارت ملی، کارت ماشین و برگ سبز خودرو با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ در سطح استان نسبت به درخواست کارت سوخت جدید اقدام کنند.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط‌عمومی و امور فرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان، ابراهیم کریمی با اشاره به ظرفیت‌های بسیار خوب گردشگری در گلستان اظهار کرد: در هشت ماه نخست سال جاری ۱۷ میلیون و ۴۹۶ هزار و ۵۳۱ بازدید از زیبایی‌های چشم گیر استان گلستان صورت‌ گرفته است. مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان افزود: دو میلیون و ۷۰۳ هزار و ۴۹۲ بازدید در این مدت ۲۴۶ روز از جاذبه‎های گردشگری تاریخی و فرهنگی استان و همچنین ۱۲ میلیون و ۲۷۶ هزار و ۵۹۷ بازدید نیز از جاذبه‎های گردشگری طبیعی استان به ثبت رسیده است. دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر گلستان اضافه کرد: جاذبه‌های دست‌ساز استان گلستان نیز مورد استقبال گردشگران و مسافران قرار داشت و این مدت دو میلیون و ۵۱۶ هزار و ۴۴۲ مسافر و گردشگر را به خود جلب کرده است. او یادآور شد: بر اساس آمار شهرستان گرگان با جذب سه میلیون و ۹۶۲ هزار و ۸۳۷ بازدید، علی‌آبادکتول با جذب دو میلیون و ۴۲۷ هزار و ۲۸۳ مورد و شهرستان گنبدکاووس با جذب یک میلیون و ۷۶۷ هزار و ۲۹۹ مورد بیشترین بازدید گردشگران را از جاذبه‎های گردشگری استان به خود اختصاص دادند.
فارسفارس3 روز قبل
وی تصریح کرد: مبلغ تسهیلات برای واحدهای مسکونی شهری خانواده‎های دارای دو معلول در سال گذشته ۳۰ میلیون تومان بود که امسال به ۶۰ میلیون تومان افزایش یافته است. مدیرکل بهزیستی گلستان با اشاره به افزایش تعداد مستمری‎بگیران تحت پوشش بهزیستی در گلستان بیان داشت: در سال ۱۳۹۶ تعداد مستمری‎بگیران گلستان ۱۲ هزار نفر بود که امسال این تعداد به ۴۱ هزار نفر افزایش یافته است. ۶۰ میلیارد ریال به معلولان استان گلستان مستمری پرداخت می‌شودوی افزود: از این تعداد ۳۷ هزار و ۸۰۰ نفر آنها دارای معلولیت هستند و امسال برای این افراد معلول بالغ بر ۶ میلیارد تومان به عنوان مستمری پرداخت می‌شود. وی با بیان اینکه امسال برای خانواده‎هایی که سرپرست آنها دارای معلولیت هستند مستمری پرداخت می‎شود، خاطرنشان کرد: در گذشته مستمری تنها به خود معلول پرداخت می‌شد اما با سیاست‎های دولت امسال علاوه بر پرداخت مستمری به معلولان سرپرست خانوار به خانواده‎های آنان نیز مستمری پرداخت می‎شود. مدیر کل بهزیستی گلستان افزود: در گلستان ۵۸ هزار معلول در سامانه مربوطه ثبت‎نام کردند و پیش‎بینی می‎شود تعداد کل معلولان استان بیش از سه درصد این جمعیت باشد.
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/گلستان مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان گفت: از ابتدای سال‌جاری تا پایان آبان‌ماه، بیش از ۱۷ میلیون و ۴۹۶ هزار بازدید از ظرفیت‌های گردشگری استان گلستان صورت گرفته است. ابراهیم کریمی اظهار کرد: در هشت ماهه امسال ۲ میلیون و ۷۰۳ هزار و ۴۹۲ بازدید از جاذبه‎های گردشگری تاریخی و فرهنگی استان و ۱۲ میلیون و ۲۷۶ هزار و ۵۹۷ بازدید نیز از جاذبه‎های گردشگری طبیعی استان به ثبت رسیده است. وی افزود: جاذبه‌های دست‌ساز استان گلستان نیز مورد استقبال گردشگران و مسافران قرار گرفت و در این مدت ۲ میلیون و ۵۱۶ هزار و ۴۴۲ مسافر و گردشگر را به خود جلب کرد. بر اساس اعلام روابط عمومی میراث‌فرهنگی گلستان، شهرستان گرگان با جذب ۳ میلیون و ۹۶۲ هزار و ۸۳۷ بازدید، علی‌آبادکتول با جذب ۲ میلیون و ۴۲۷ هزار و ۲۸۳ مورد و شهرستان گنبدکاووس با جذب یک میلیون و ۷۶۷ هزار و ۲۹۹ مورد بیشترین بازدید گردشگران را به خود اختصاص دادند. انتهای پیام
افکارنیوزافکارنیوز3 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشفیلم تلویزیونی «عزیز خاکستری من» روایت پسر نوجوان ترکمن به نام ایلکان است که رویای قهرمانی در مسابقات اسب دوانی دارد، پدرش از قهرمانان اسب دوانی ترکمن بود که براثر حادثه‌ای جان خود را از دست می‌دهد، تلاش ایلکان برای زنده نگه داشتن خاطرات قهرمانی‌های پدر دستمایه قصه‌ای پر از حادثه است. اخبار فرهنگ و هنر - تمامی قصه‌ فیلم در روستا‌ها و شهر گنبدکاووس می‌گذرد و روایتگر عجین بودن مردم ترکمن با اسب و سودای قهرمانی است. پرویز فلاحی پور در نقش اتامان، امین ایمانی نقش امیر، علیرضا دلدل نقش ایلکان، سارا کیا نقش ایلناز، امیر مهدی مقدم نقش ارش، فاطمه جرجانی نقش «سودا و حسین فدایی ایفاگر نقش «اراز» است. فرشید محمودی تهیه کننده فیلم تلویزیونی «عزیز خاکستری من» به کارگردانی هژار نورانی است. عوامل مجموعه عبارتند از: نویسنده گلزار رضوی، مدیر تولید: سارا کیا، مدیر برنامه ریزی و دستیار کارگردان: حیدر شیرزاد، مدیر تصویربرداری: عزیزالله ارجونی، عبدالقادر طه زاده، طراح صحنه و لباس: سمیه سنقری، صدابردار: ماهان جعفر زاده، طراح گریم: مالک کوهستانی، مدیر تدارکات: محمود کریمی، جانشین تهیه کننده: محمد ناظری، عکاس: مهدیه محمودی، جانشین تولید: علی کیا.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
امروز هم برخی افراد در مراجعه به فرمانداری‌ها به علت نقص مدارک موفق به تکمیل فرم‌ها و ثبت‌نام قطعی نشدند. حامد احمدی برادر فرماندار بندرگز هم در انتخابات ثبت‌نام کرد که بلافاصله انصراف داد. در حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا نیز با اینکه تعداد ثبت‌نامی‌ها در روز دوم مانند روز نخست چندان چشمگیر نبود اما حواشی جالب توجهی به همراه داشت. امروز منصور گرکز از فعالان سیاسی ترکمن و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان برای حضور در انتخابات ثبت‌نام کرد. یکی دیگر از نکات قابل توجه در دومین روز از ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس تغییر فرماندار گالیکش بود.
رکنارکنا3 روز قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی گنبدکاووس با اشاره به معرفی ضاربان به مراجع قضائی، گفت: متهمان انگیزه خود را اختلافات ملکی و شخصی اعلام کردند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
سینماپرسسینماپرس4 روز قبل
سینماپرس: زندگی مردم ترکمن و سودای قهرمانی دستمایه فیلمی تلویزیونی در گنبدکاووس شد. به گزارش سینماپرس، فیلم تلویزیونی «عزیز خاکستری من» وارد مرحله تدوین شد. این فیلم تلویزیونی که به تازگی تصویربرداری خود را پشت سر گذاشته است وارد تدوین و مراحل بعدی فنی خود شده است. پرویز فلاحی‌پور در نقش اتامان، امین ایمانی نقش امیر، علی‌رضا دلدل نقش ایلکان، سارا کیا نقش ایلناز، امیرمهدی مقدم نقش آرش، فاطمه جرجانی نقش سودا و حسین فدایی ایفاگر نقش آراز است. فرشید محمودی تهیه‌کننده این فیلم تلویزیونی است و کارگردانی آن را هژار نورانی بر عهده دارد.
مهرمهر4 روز قبل
عبدالرضا چراغعلی در خصوص آخرین آمار ثبت نام داوطلبان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: در روز دوم ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گلستان ۳۰ نفر به فرمانداری‌ها مراجعه و ثبت نام خود را قطعی کردند. وی بیان کرد: همچنین در روز گذشته ۴۰ نفر برای نامزدی در انتخابات مجلس ثبت نام کردند که در مجموع آمار ثبت نامی‌ها این رقم امروز به ۷۰ رسید. چراغعلی توضیح داد که در کردکوی، گمیشان، بندرگز و ترکمن ۱۵ نفر، گنبدکاووس ۱۶ نفر، گرگان و آق قلا ۱۴ نفر، رامیان و آزادشهر ۱۱ نفر، مینودشت، گالیکش و مراوه تپه هشت نفر و در علی آبادکتول هم پنج نفر ثبت نام کردند. چراغعلی تأکید کرد که داوطلبان ثبت نام را به روزهای آخر موکول نکنند. گفتنی است که انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوم اسفند امسال برگزار می‌شود و از ۶ حوزه انتخابیه در گلستان، هفت نماینده به مجلس راه می‌یابند.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، فیلم تلویزیونی «عزیز خاکستری من» وارد مرحله تدوین شد. این فیلم سینمایی روایت پسر نوجوان ترکمنی به نام ایلکان است که رویای قهرمانی در مسابقات اسبدوانی دارد. این فیلم تلویزیونی که به تازگی تصویربرداری خود را پشت سر گذاشته است وارد تدوین و مراحل بعدی فنی خود شده است. پرویز فلاحی‌پور در نقش اتامان، امین ایمانی نقش امیر، علی‌رضا دلدل نقش ایلکان، سارا کیا نقش ایلناز، امیرمهدی مقدم نقش آرش‌، فاطمه جرجانی نقش سودا و حسین فدایی ایفاگر نقش «آراز» است. فرشید محمودی تهیه‌کننده این فیلم تلویزیونی است و کارگردانی آن را هژار نورانی بر عهده دارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
خبرگزاری میزان- فیلم تلویزیونی «عزیز خاکستری من» روایت پسر نوجوان ترکمن به نام ایلکان است که رویای قهرمانی در مسابقات اسب دوانی دارد، پدرش از قهرمانان اسب دوانی ترکمن بود که بر اثر حادثه‌ای جان خود را از دست می‌دهد، تلاش ایلکان برای زنده نگه داشتن خاطرات قهرمانی‌های پدر دستمایه قصه‌ای پر از حادثه است. به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، فیلم تلویزیونی «عزیز خاکستری من» در روستا‌ها و شهر گنبدکاووس می‌گذرد و روایتگر عجین بودن مردم ترکمن با اسب و سودای قهرمانی است. در این فیلم پرویز فلاحی پور در نقش اتامان، امین ایمانی نقش امیر، علیرضا دلدل نقش ایلکان، سارا کیا نقش ایلناز، امیر مهدی مقدم نقش ارش، فاطمه جرجانی نقش «سودا و حسین فدایی ایفاگر نقش» اراز " است. فرشید محمودی تهیه کننده فیلم تلویزیونی «عزیز خاکستری من» به کارگردانی هژار نورانی است. انتهای پیام/خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، عبدالرضا چراغعلی امشب و در پایان روز نخست ثبت‌نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: در پایان روز نخست ۴۰ نفر در ۶ حوزه انتخابیه استان گلستان به عنوان داوطلب این دوره از انتخابات ثبت‌نام کردند. رئیس ستاد انتخابات استان ادامه داد: بیشترین تعداد داوطلبان با ۱۲ نفر در حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان ثبت‌نام کردند. همچنین در حوزه انتخابیه گنبدکاووس ۱۱ نفر، گرگان و آق‌قلا ۷ نفر، آزادشهر و رامیان ۴ نفر، مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه ۴ نفر و علی‌آبادکتول ۲ نفر نام‌نویسی کردند. چراغعلی تصریح کرد: کسانی که فکر می‌کنند نمی‌توانند تأثیر بسزایی در حل مشکلات مردم داشته باشند از ثبت‌نام خودداری کنند. رئیس ستاد انتخابات استان با بیان اینکه مجریان انتخابات از هرگونه جانبداری از فرد یا جریان خاصی پرهیز می‌کنند، افزود: برای مجریان انتخابات فرقی نمی‌کند که چه کسانی رأی بیاورند و مهم برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم است که اعضای هیئت‌های اجرایی امانتدار آرای مردم خواهند بود.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، نخستین روز ثبت‌نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اسلامی ساعت ۸ صبح امروز همزمان با سراسر کشور در استان گلستان نیز آغاز شد که تا پایان وقت امروز ۴۰ داوطلب برای انتخابات مجلس ثبت‌نام کردند. براساس گزارش خبرنگار ما در حوزه انتخابیه گنبدکاووس ۱۱ نفر، حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان نیز ۱۲ نفر برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس، داوطلب شدند. همچنین تعداد ثبت‌نامی‌ها در حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا ۷ نفر، آزادشهر و رامیان ۴ نفر، علی‌آبادکتول ۲ نفر و حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه نیز ۴ نفر ثبت‌نام کردند. صبح امروز محمود ربیعی به عنوان چهره شاخص سیاسی از حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا در فرمانداری گرگان حاضر و ثبت‌نام کرد. در روز نخست ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بانوان بی‌فروغ بوده و تمامی داوطلبان نیز آقایان بودند.
ایسناایسنا5 روز قبل
ایسنا/گلستان رئیس ستاد انتخابات استان گلستان گفت: در نخستین روز ثبت نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، مجموعا در شش حوزه انتخابیه در استان گلستان ۳۷ نفر ثبت نام خود را قطعی کردند. عبدالرضا چراغعلی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: از ساعت ۸ صبح امروز یکشنبه ۱۰ آذر ماه، روند ثبت نام داوطلبان نامزدی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغاز شد. وی افزود: در پایان نخستین روز ثبت نام از کاندیدا در حوزه انتخابیه کردکوی، گمیشان، ترکمن و بندرگز ۱۲ نفر، حوزه انتخابیه گنبدکاووس ۱۱ نفر، حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا ۶ نفر و هشت نفر هم در سه حوزه انتخابیه دیگر در استان ثبت نام خود را قطعی کردند. چراغعلی با اشاره به اینکه در دوره گذشته انتخابات مجلس شورای اسلامی حدود ۳۰۰ نفر در گلستان نامزدی خود را ثبت کردند، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود در این دوره نیز همین تعداد ثبت نامی در استان داشته باشیم. انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوم اسفند امسال برگزار می‌شود و از ۶ حوزه انتخابیه در گلستان، ۷نماینده به مجلس راه می‌یابند.
مهرمهر5 روز قبل
عبدالرضا چراغعلی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: ثبت نام از کاندیدای مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت یکشنبه آغاز و تا ۱۶ آذر ادامه دارد. چراغعلی گفت که در روز نخست ۳۷ نفر در گلستان برای نامزدی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند. وی توضیح داد که در کردکوی و ترکمن ۱۲ نفر، گنبدکاووس ۱۱ نفر، گرگان و آق قلا ۶ نفر و هشت نفر هم در سایر مراکز ثبت نام کردند. چراغعلی با تأکید بر این که همه مدارک باید در یک نوبت تحویل داده شود، اضافه کرد: داوطلبان ثبت نام را به روزهای آخر موکول نکنند. گفتنی است که انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوم اسفند امسال برگزار می‌شود.
مهرمهر5 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمد حمیدی بعدازظهر یکشنبه در کنفرانس خبری در خصوص آخرین وضعیت ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در گرگان اظهارکرد: ثبت نام از داوطلبان را از ساعت هشت صبح امروز (یکشنبه) برای دو حوزه گرگان و آق قلا از طریق سامانه جامع انتخابات آغاز کردیم. وی افزود: تمهیدات لازم برای ثبت نام از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مرکز حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا کاملا پیش بینی شده است. فرماندار گرگان ادامه دادک سه کارشناس آموزش دیده مدارک داوطلبان را بررسی و اسکن کرده و سه کارشناس دیگر وظیفه ثبت نام از داوطلبان را بر عهده دارند. حمیدی از آماده باش بودن دو کارشناس دیگر در صورت تراکم داوطلبان خبرداد و گفت: تاکنون سه نفر ثبت نام قطعی شده و ‌سه نفر هم در حال نهایی کردن مراحل ثبت نام هستند و پیش بینی می‌شود بیش از ۶۰ نفر در گرگان و آق قلا ثبت نام کنند. حمیدی همچنین گفت که داوطلبان ثبت نام را به روزها و ساعات آخر موکول نکنند.
ایسناایسنا5 روز قبل
ایسنا/گلستان معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی گلستان از ورود سامانه سرد و بارشی به استان و کاهش ۱۰ تا ۱۲ درجه‌ای دما خبرداد. معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی گلستان بیان کرد: از بعد از ظهر فردا بارش‌های خفیف و پراکنده در ابتدا از نیمه غربی آغاز می‌شود و رفته‌رفته بارش‌ها شکل منظم‌تری می‌گیرد. در کل روز سه‌شنبه نیز بارش باران پیش‌بینی شده است. وی خاطرنشان کرد: به واسطه کاهش دما، در ارتفاعات استان بارش برف را خواهیم داشت که موجب اختلال در تردد از جاده‌های محورهای کوهستانی می‌شود. معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی گلستان تصریح کرد: با توجه به متلاطم بودن دریا تا اواخر وقت سه‌شنبه و روز چهارشنبه، صیادان و فعالان عرصه دریا نسبت به فعالیت در دریا تمهیدات لازم را به‌عمل آورند.
ایسناایسنا5 روز قبل
ایسنا/گلستان ثبت نام داوطلبان نامزدی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از صبح امروز یکشنبه ۱۰ آذرماه همزمان با سراسر کشور در گلستان آغاز شد. عبدالرضا چراغعلی بیان کرد: ۶ فرمانداری حوزه‌های انتخابیه در گلستان شامل فرمانداری‌های شهرستان گرگان، گنبدکاووس، علی آبادکتول، مینودشت، کردکوی و رامیان هستند. رئیس ستاد انتخابات گلستان ضمن اینکه از داوطلبان خواست روند ثبت نام را به روزهای پایانی موکول نکنند، گفت: ثبت نام کنندگان از آوردن افراد غیرضرور در هنگام ثبت نام پرهیز کنند. انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند امسال در سراسر کشور برگزار می‌شود. استان گلستان ۱۴ شهرستان و ۶ حوزه انتخابیه دارد که از آن ۷ نماینده به مجلس راه می‌یابند.
مهرمهر6 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا چراغعلی عصر شنبه در خصوص ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهارکرد: ثبت نام از کاندیدای مجلس شورای اسلامی از فردا (یکشنبه) آغاز و تا ۱۶ آذر ادامه دارد. وی با بیان این که در دوره قبلی ۳۰۰ نفر اعلام آمادگی کرده بودند، گفت: پیش بینی می‌شود آمار ثبت نامی‌ها امسال هم به همین تعداد برسد. چراغعلی بیان کرد: همزمان با ثبت نام از داوطلبان، استعلام از مراجع چهارگانه و فعالیت هیئت‌های اجرایی هم آغاز می‌شود. انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوم اسفند امسال برگزار می‌شود. از ۶ حوزه انتخابیه در گلستان، هفت نماینده به مجلس راه می‌یابند.

به انتهای لیست رسیدید