گوشی تلفن همراه

گوشی تلفن همراه

ایسناایسنا9 ساعت قبل
رئیس پلیس متروی پایتخت از دستگیری دو مسافرنمای مترو که اقدام به جیب‌بری از مسافران مترو کرده بودند، خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ سعید عطا اللهی دراین‌باره گفت: ‌ روز گذشته مأموران پلیس مترو درایستگاه مترو صادقیه در حال گشت‌زنی بودند که به رفتار دو مسافر مشکوک شده و آنان را تحت نظر قرار دادند که در جریان آن مشاهده کردند که این افراد هنگام شلوغ شدن مترو سوار واگن شده اما قبل از بسته شدن در و حرکت قطار از آن پیاده شده و این کار را چندین بار تکرار کردند. وی ادامه داد: ‌ در همین راستا نیز مأموران اقدام به بازداشت این افراد کرده و آنان را به مقر انتظامی منتقل کردند که در جریان آن مشخص شد این افراد اقدام به جیب‌بری از مسافران مترو کرده‌اند که در همین راستا دو متهم که مشخص شد ۱۹ و ۲۵ سال سن داشته و پسرعموی یکدیگر هستند دستگیر شدند. عطااللهی با اشاره به انجام بازجویی از دو متهم گفت: ‌ این افراد در بازجویی‌های انجام شده به بیش از ۲۰فقره سرقت از مسافران مترو طی چند روز گذشته اعتراف کردند که در همین راستا نیز برای آنان پرونده‌ای تشکیل شده و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم و کشف دیگر جرائم احتمالی به دادسرا معرفی شدند. انتهای پیام
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین15 ساعت قبل
به دلیل اینکه گفته شد بسیاری از کاربران در طی کردن مراحل دریافت رمز ارز به مشکل برخورده‌اند، تصمیم بر آن شد تا مبلغ ۱۰۰ هزار تومان، با مسئولیت خود کاربر، رمز ایستایی استفاده شود، اما برای مبالغ بیشتر دریافت رمز پویا اجباری است. ابتدا بنا بود از اول دی‌ماه سال جاری، استفاده از رمز پویا برای همه خریدهای اینترنتی اجباری شود؛ اما به دلیل اینکه گفته شد بسیاری از کاربران در طی کردن مراحل دریافت رمز ارز به مشکل برخورده‌اند، تصمیم بر آن شد تا مبلغ ۱۰۰ هزار تومان، با مسئولیت خود کاربر، رمز ایستایی استفاده شود، اما برای مبالغ بیشتر دریافت رمز پویا اجباری است. بانک پارسیاندارندگان کارت‌های نقدی بانک سپه می‌توانند برای فعال‌سازی رمز پویا به خودپردازهای این بانک مراجعه و مراحل دریافت رمز پویا را طی کنند. بانک توسعه تعاوناین بانک دریافت رمز پویا را به هشت شیوه قابل اجرا کرده است. موسسه مالی و اعتباری نوربرای آگاهی از چگونگی دریافت رمز پویا از طریق پیامک یا اپلیکیشن ریما اینجا را بخوانید.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
مدیر یک کانال فعال در شبکه اجتماعی تلگرام که با عنوان «خط هشتم» در فضای مجازی فعالیت دارد، در مشهد بازداشت شد. وی افزود: متهمه به ایجاد این کانال اجتماعی در شبکه تلگرام و فعالیت به عنوان ادمین آن اقرار کرده است. رییس شعبه ۷۷۲ داسرای ویژه جرایم یارانه‌ای دادگستری خراسان رضوی ادامه داد: بر اساس اعتراف فرد بازداشت شده، وی به تنهایی اقدام به انتشار مطلب روی کانال اجتماعی مورد نظر می‌کرده است. غلامی افزود: همچنین تاکنون ۱۰ نفر از شهروندان مشهدی شکایتهای خود را در ارتباط با اتهامات فرد بازداشت شده، به دادسرا اعلام کرده‌اند. کانال تلگرامی «خط هشتم» با دو هزار و ۸۹۹ عضو، از مدتها پیش دست‌اندرکار انتشار مطالبی علیه مدیران شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد بوده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، سردار علی ذوالقدری در تشریح این خبر اظهار کرد: با دریافت خبری مبنی بر اینکه مالک انباری در محدوده شهر ری مقادیری کالای قاچاق در آن محل دپو تا در فرصت مناسبی به بازار مصرف عرضه کند، بررسی موضوع بر عهده تیمی از مأموران پایگاه هشتم و پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت. رئیس پلیس امنیت عمومی فاتب با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی هویت مالک این انباری شناسایی شد، عنوان کرد: با تأیید صحت خبر و محرز شدن تخلیه محموله‌های قاچاق در این انبار با دستور قضائی، مأموران پلیس در یک عملیات ضربتی با دستگیری متهم، بازرسی از انبار مورد نظر در دستور کار قرار گرفت. رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت افزود: در بررسی‌های بیشتر و در شاخه‌ای دیگر از تحقیقات پلیسی انبار دیگری در همان اطراف انبار اول که متعلق به متهم بود، شناسایی و پس از هماهنگی‌های قضائی از این انباری نیز تعداد زیادی گوشی تلفن‌های ثابت (باسیم) و باندهای سینما خانواده کشف شد. ذوالقدری با اشاره به اینکه هر دو انبار مذکور با دستور قضائی پلمب و محموله قاچاق تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی شد، ابراز داشت: ارزش این کالاها ۱۵۰ میلیارد ریال از سوی کارشناسان برآورد شده است. رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با تکمیل تحقیقات مقدماتی متهم در اختیار تعزیرات حکومتی شهرستان ری قرار گرفت.
ایرناایرنا1 روز قبل
این دانش آموز علاقه مند به کتاب گفت: البته اگر بخواهیم نمایشگاه کتاب اهواز را با نمایشگاه کتاب تهران مقایسه کنیم واقعا در یک سطح نیستند. نمایشگاه کتاب خوزستان مهمترین نمایشگاه کتاب کشور پس از تهرانمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در خصوص برگزاری نمایشگاه کتاب خوزستان می‌گوید: به جرات می‌توان گفت نمایشگاه کتاب خوزستان بعد از نمایشگاه کتاب تهران مهمترین نمایشگاه کتاب کشور است و ناشران حاضر هم در صحبتی که با آنها داشتم از نحوه فروش راضی بودند. جوروند با تاکید بر اینکه سرانه مطالعه در خوزستان پایین نیست، تصریح کرد: سرانه مطالعه در خوزستان ۶ دقیقه بیشتر از متوسط سرانه مطالعه کشور است. وی با اشاره به اینکه سرانه مطالعه کتاب در کشور ۱۲ دقیقه و در خوزستان هشت دقیقه است، گفت: سرانه مطالعه مجلات، روزنامه فیزیکی و اینترنتی در کشور ۲۸ دقیقه و در خوزستان ۳۸ دقیقه است. چهاردهمین نمایشگاه کتاب خوزستان با حضور ۴۰۰ ناشر استانی و کشوری با بیش از ۹۰ هزار عنوان کتاب در ۳۵۰ غرفه کتاب‌های خود را عرضه کرد، بانک عامل مستقر در نمایشگاه کتاب امسال خوزستان مبلغ هشت میلیارد ریال بن کارت یارانه‌ای الکترونیکی توزیع کرد.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علی ذوالقدری در تشریح این خبر اظهار کرد: با دریافت خبری مبنی بر اینکه مالک انباری در محدوده شهر ری مقادیری کالای قاچاق در آن محل دپو تا در فرصت مناسبی به بازار مصرف عرضه کند، بررسی موضوع بر عهده تیمی از مأموران پایگاه هشتم و پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت. رئیس پلیس امنیت عمومی فاتب با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی هویت مالک این انباری شناسایی شد، عنوان کرد: با تأیید صحت خبر و محرز شدن تخلیه محموله‌های قاچاق در این انبار با دستور قضائی، مأموران پلیس در یک عملیات ضربتی با دستگیری متهم، بازرسی از انبار مورد نظر در دستور کار قرار گرفت. رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت افزود: در بررسی‌های بیشتر و در شاخه‌ای دیگر از تحقیقات پلیسی انبار دیگری در همان اطراف انبار اول که متعلق به متهم بود، شناسایی و پس از هماهنگی‌های قضائی از این انباری نیز تعداد زیادی گوشی تلفن‌های ثابت (باسیم) و باندهای سینما خانواده کشف شد. ذوالقدری با اشاره به اینکه هر دو انبار مذکور با دستور قضائی پلمب و محموله قاچاق تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی شد، ابراز داشت: ارزش این کالاها ۱۵۰ میلیارد ریال از سوی کارشناسان برآورد شده است. رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با تکمیل تحقیقات مقدماتی متهم در اختیار تعزیرات حکومتی شهرستان ری قرار گرفت.

پد خنک کننده مخصوص موبایل رسید! + فیلم

رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش رکنا، پد خنک کننده گوشی با بهره گیری از تکنولوژی نیمه هادی‌ها می‌تواند در عرض تنها سه ثانیه گوشی تلفن همراه را خنک کند. این پد برای گوشی‌های چهار تا هفت اینچ مناسب است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز2 روز قبل
هدف از راه‌اندازی سامانه جامع تجارت ایجاد زیرساختی ضروری برای رصد آنلاین تجارت خارجی است که می‌تواند زمینه‌ساز تقویت و توسعه دولت الکترونیک شود. مراحل ثبت آماری از سوی کولبرانپس از ثبت پرونده از سوی کولبران در سامانه جامع تجارت، پرونده برای بررسی ضوابط تجاری، به‌صورت برخط به سامانه ضوابط تجاری ارسال می‌شود. پس از ثبت‌نهایی پرونده، کولبران باید برای تکمیل عملیات واردات خود اقدام به ثبت منشأ ارز کنند. چه کالاهایی مجوز ورود دارند؟ کاربران در پرونده‌های متعلق به نقش کولبر حقیقی، تنها کالاهای با تعرفه‌های مجاز برای ثبت‌سفارش کولبران را می‌توانند ثبت کنند. علاوه بر این، این پرونده‌ها قابل ویرایش نیستند و در صورت نیاز به اصلاح پرونده، باید پرونده ثبت‌آماری جدید ایجاد شود.

پد خنک کننده مخصوص موبایل رسید! + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، پد خنک کننده گوشی با بهره گیری از تکنولوژی نیمه هادی‌ها می‌تواند در عرض تنها سه ثانیه گوشی تلفن همراه را خنک کند. این پد برای گوشی‌های چهار تا هفت اینچ مناسب است. بیشتر بخوانید: حرکت به سوی هوای پاک با موتورهای برقی + فیلمانتهای پیام/
قدس آنلاینقدس آنلاین2 روز قبل
به دنبال هک شدن تلفن همراه مدیرعامل آمازون از راه واتس‌اپ و اتهام به ولیعهد عربستان در این رابطه، سخنگوی سازمان ملل اعلام کرد استفاده از واتس‌اپ به دلیل ناامن بودن، برای مقامات ارشد این سازمان از ژوئن ۲۰۱۹ ممنوع شده است. قدس آنلاین؛ یک روز بعد از متهم شدن عربستان در رابطه با موضوع هک کردن تلفن مدیرعامل شرکت آمازون، سخنگوی سازمان ملل اعلام کرد که مقامات این سازمان از ژوئن ۲۰۱۹ (تیرماه) از نرم‌افزار «واتس‌اپ» برای ارتباط و تماس استفاده نمی‌کنند. از سوی دیگر، کارشناسان مستقل سازمان ملل گفتند اطلاعاتی در مورد «دخالت احتمالی» محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان، در حمله سایبری به آقای بزوس در سال ۲۰۱۸ در اختیار دارند. اتهام هک تلفن آقای بزوس توسط ولیعهد عربستان به موضوع قتل یک روزنامه نگار منتقد دولت عربستان باز می‌گردد. آیا دبیرکل سازمان ملل از واتس‌اپ استفاده می‌کند؟ فرحان حق، سخنگوی دبیرکل سازمان ملل، در پاسخ به این سئوال که آیا آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل، برای تماس با ولیعهد عربستان یا دیگر رهبران جهان از واتس‌اپ استفاده کرده است، گفت: «به مقامات ارشد سازمان ملل دستور داده شده تا از این نرم‌افزار استفاده نکنند، چراکه این نرم‌افزار مکانیسم مطمئن پشتیبانی ندارد.» آقای حق در ادامه پاسخ خود، اضافه کرد: «بنابراین خیر، اعتقاد ندارم که دبیرکل از آن استفاده می‌کند.» بخشنامه عدم استفاده از واتس‌اپ در ژوئن سال گذشته به مقامات سازمان ملل داده شد.

سران اروپا از حضور در نشست ریاض خودداری کنند

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ‎‏ به نقل از تلویزیون الجزیره، رئیس کمیسیون حقوق بشر پارلمان اروپا از سران اتحادیه اروپا خواست از حضور در نشست سران گروه ۲۰ در ریاض، خودداری کنند. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیماری آرنا در پی افشای دست داشتن محمد بن سلمان ولیعهد سعودی در هک کردن گوشی تلفن همراه جف بزوس مالک شرکت آمازون، از سران اتحادیه اروپا خواست از حضور در نشست سران گروه ۲۰ که قرار است در ماه نوامبر آینده در ریاض برگزار شود، خودداری کنند. آرنا، اقدام مقامات سعودی در هک کردن گوشی تلفن همراه جف بزوس را رفتار بسیار نگران کننده توصیف کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
طبق مصوبه کمیسیون تلفیق، شهرداری‌ها مکلف به شناسایی خانه‌های خالی شده و ۵۰ درصد از مالیات بر خانه‌های خالی را دریافت می‌کنند. همچنین براساس بررسی‌هایی که از سوی گمرک صورت گرفته، کشفیات قاچاق خودرو افزایش چشمگیری داشته است. یعنی ارزش کشفیات قاچاق این محصول در بازه زمانی یاد شده، بیش از ۳۱ درصد کاهش یافته است. در همین حال، آمار مربوط به کشفیات قاچاق «فرآورده‌های نفتی» نیز نشان از رشد حدود ۲۱۴ درصدی کشفیات این محصول تا پایان آبان ۹۸ دارد. ارزیابی‌های صورت گرفته نیز نشان می‌دهد، ۳هزار و ۶۱۰ میلیارد ریال معادل ۲۵ درصد کل را عملیات فروش به خود اختصاص داده و ۵۰۷ میلیارد ریال (۳٫۵ درصد) به انهدام کالا اختصاص داشته است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 روز قبل
هدف از راه‌اندازی سامانه جامع تجارت ایجاد زیرساختی ضروری برای رصد آنلاین تجارت خارجی است که می‌تواند زمینه‌ساز تقویت و توسعه دولت الکترونیک شود. مراحل ثبت آماری از سوی کولبرانپس از ثبت پرونده از سوی کولبران در سامانه جامع تجارت، پرونده برای بررسی ضوابط تجاری، به‌صورت برخط به سامانه ضوابط تجاری ارسال می‌شود. پس از ثبت‌نهایی پرونده، کولبران باید برای تکمیل عملیات واردات خود اقدام به ثبت منشأ ارز کنند. چه کالاهایی مجوز ورود دارند؟ کاربران در پرونده‌های متعلق به نقش کولبر حقیقی، تنها کالاهای با تعرفه‌های مجاز برای ثبت‌سفارش کولبران را می‌توانند ثبت کنند. علاوه بر این، این پرونده‌ها قابل ویرایش نیستند و در صورت نیاز به اصلاح پرونده، باید پرونده ثبت‌آماری جدید ایجاد شود.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 روز قبل
مراحل ثبت آماری از سوی کولبرانپس از ثبت پرونده از سوی کولبران در سامانه جامع تجارت، پرونده برای بررسی ضوابط تجاری، به‌صورت برخط به سامانه ضوابط تجاری ارسال می‌شود. پس از ثبت‌نهایی پرونده، کولبران باید برای تکمیل عملیات واردات خود اقدام به ثبت منشأ ارز کنند. چه کالاهایی مجوز ورود دارند؟ کاربران در پرونده‌های متعلق به نقش کولبر حقیقی، تنها کالاهای با تعرفه‌های مجاز برای ثبت‌سفارش کولبران را می‌توانند ثبت کنند. همان‌طور که پیش از این اشاره شد، همزمان با راه‌اندازی این بخش، کولبران تنها کالاهای با تعرفه‌های مجاز برای ثبت‌سفارش کولبران را می‌توانند ثبت کنند. علاوه بر این، این پرونده‌ها قابل ویرایش نیستند و در صورت نیاز به اصلاح پرونده، باید پرونده ثبت‌آماری جدید ایجاد شود.
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/گیلان امام جمعه رشت، برجام را بزرگترین جفا به جامعه ایرانی دانست و تصریح کرد: ماهیت برجام روز به روز بیشتر برای مردم آشکار می‌شود و در قالب برجام می‌خواستند قدرت موشکی ما را از بین ببرند. نماینده ولی فقیه در گیلان، قدرت فرهنگی جمهوری اسلامی را یکی از مولفه‌های قدرت نرم دانست و تصریح کرد: اگر اقتدار فرهنگی و اجتماعی داشته باشیم در عرصه تهاجم فرهنگی دشمن علیه ارزش‌های دینی و اسلامی مقاومت می‌کنیم و دچار فروپاشی فرهنگی و ارزشی نمی‌شویم. امام جمعه رشت با بیان اینکه ایران از رتبه ۷۴ علمی به رتبه ۱۷ رسیده است، عنوان کرد: قدرت علمی زمینه‌ساز قدرت اقتصادی و نظامی خواهد بود و با استفاده از علم و دانش و فناوری می‌توانیم ایران را بسازیم و برای دیگران آبادانی به ارمغان بیاوریم. آیت‌الله فلاحتی، برجام را بزرگترین جفا به جامعه ایرانی دانست و تصریح کرد: ماهیت برجام روز به روز بیشتر برای مردم آشکار می‌شود و در قالب برجام می‌خواستند قدرت موشکی ما را از بین ببرند، اما با درایت رهبر انقلاب و اقتدار نیروهای مسلح قدرت نظامی خودمان را افزایش دادیم و در مقابل آمریکا ایستادیم و دشمن را به عقب راندیم. چنین افرادی در خانه نیز موفقیت تربیتی کسب نمی‌کنند، زیرا خودشان الگوی خوبی برای فرزندان نیستند.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
خبرگزاری ایرنا: رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۲ موبایل قاپ با ۴۰ فقره سرقت خبر داد و گفت: ترس از انتشار فیلم صحنه سرقت در شبکه‌های اجتماعی سارقان را لو داد. این مسئول خاطرنشان کرد: ماموران سریعا نسبت به تجمیع و احصاء تصاویر صحنه‌های سرقت اقدام و در نهایت موفق شدند مشخصات ظاهری متهمان و تصویر نیمه واضحی از چهره هر دو سارق را به دست بیاورند. معظمی اضافه کرد: پس از این اقدام چند روزی است فردی به اکانت شبکه اجتماعی من مراجعه و با ارسال چندین پیام اعلام کرده که من سارق گوشی شما هستم و می‌خواهم به هر طریقی رضایت شما را جلب کنم تا فیلم را از شبکه اجتماعی حذف کنید. وی اضافه کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی، ماموران موفق شدند یکی از متهمان پرونده به نام «فرید» ۲۲ساله را شناسایی و هویت واقعی وی را به دست بیاورند. معظمی تصریح کرد: با شناسایی هویت متهم، همدستش نیز به نام «احمد» ۲۴ ساله و مخفیگاه وی در محدوده خیابان مختاری شناسایی شد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
به گزارش مشرق، دولت آمریکا روز پنج‌شنبه از اظهار نظر روشن در خصوص افشای نقش مستقیم «محمد بن سلمان» ولی‌عهد سعودی در جاسوسی ریاض از یک سرمایه‌دار آمریکایی، طفره رفت. به نوشته پایگاه خبری شبکه «سی‌ان‌ان»، «هوگان گیدلی» سخنگوی کاخ سفید در این مورد گفت: «روشن است که عربستان سعودی یک متحد مهم ماست.» وی افزود: «من اطلاعات بیشتری در این خصوص ندارم. ظاهرا سعودی‌ها بعدا از این طریق توانسته‌اند به محتوای تلفن همراه بزوس دست یافته و این اطلاعات را در اختیار نشریه «اینکوایرر» قرار دهند. این نشریه نیز با افشای روابط نامشروع بزوس، نهایتا موجب طلاق همسر وی شد. رسانه‌های آمریکایی نوشته‌اند که این اقدام احتمالا به تلافی افشاگری‌های واشنگتن‌پست بعد از قتل «جمال خاشقچی» روزنامه‌نگار منتقد عربستانی در کنسولگری سعودی در استانبول، صورت گرفته است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
پس‌از اعلام این گزارش پرونده با موضوع سرقت به عنف تشکیل و برای رسیدگی تخصصی با دستور مقام قضایی در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت. وی در تحقیقات گفت: فرهاد خواستگار خواهرم بود اما از آنجایی که او بیکار است و وضع مالی خوبی ندارد من مانع ازدواج او با خواهرم شدم. متهم نیز برای تحقیقات تکمیلی به پایگاه یکم منتقل شد و به جرم ارتکابی اعتراف کرد. او در خصوص انگیزه خود گفت: من خواستگار دختر خاله‌ام بودم ولی به خاطر دخالت‌های خواهرش این خواستگاری بهم خورد. باتوجه به اعتراف صریح متهم به بزه ارتکابی وی با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی روانه زندان شد.
نامه‌نیورنامه‌نیور4 روز قبل
مرد ۵۰ ساله‌ای که متهم است پس از اجاره منازل مسکونی گران قیمت در مشهد، این خانه‌ها را از طریق سایت دیوار و با همکاری برخی بنگاه‌های املاک به رهن مستاجران دیگر واگذار می‌کرد دستگیر شد. ماجرای کلاهبرداری‌های این مرد ۵۰ ساله که از حدود سه سال قبل در مشهد آغاز شده بود، خرداد امسال زمانی لو رفت که تعداد زیادی از مالکان و مستاجران واحد‌های آپارتمانی و منازل مسکونی با مراجعه به مجتمع قضایی شهید کامیاب مشهد از مردی به نام «ع-ک» شکایت و اظهار کردند که طعمه کلاهبرداری‌های ده‌ها میلیونی شده‌اند. در میان مال باختگان از افراد کارگر، زنان سرپرست خانوار تا پزشک و خلبان نیز به چشم می‌خورد. از سوی دیگر نیز با صدور دستورات خاص و محرمانه‌ای از سوی قاضی رحمانی (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) تحقیقات گسترده‌ای برای ریشه یابی این پرونده و شناسایی دیگر عوامل مرتبط با کلاهبرداری‌های مذکور، زیر نظر قاضی جوادی (قاضی پرونده) آغاز شده است. منبع: خراسان
فردا نیوزفردا نیوز4 روز قبل
بی احتیاطی و افتادن گوشی تلفن همراه در توالت دردسرسازشد و باعث گیر کردن دست مرد ۲۶ ساله‌ای در کاسه توالت منزل مسکونی اش شد. مشرق: بی احتیاطی و افتادن گوشی تلفن همراه در توالت دردسرسازشد و باعث گیر کردن دست مرد ۲۶ ساله‌ای در کاسه توالت منزل مسکونی اش شد. به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، با اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۰۸ و گروه امداد و نجات ۱۸ را ساعت ۱۴:۴۵ ظهر روز گذشته به یوسف آباد، خیابان جهان آرا رهسپار کرد. وی اضافه کرد: این مرد برای رهاسازی دستش، اقدام به شکستن کاسه توالت کرد که باعث جراحاتی در دست خود شد، ولی بازهم دست او از داخل حفره کاسه توالت بیرون نیامد. رئیس ایستگاه آتش نشانی تصریح کرد: نیرو‌های آتش نشانی با استفاده از تجهیزات ویژه و با رعایت کامل نکات ایمنی، پس از شکافتن قسمتی از کاسه توالت، دست این فرد را که دچار مصدومیت نیز شده بود از داخل حفره کاسه توالت خارج کردند.
فردا نیوزفردا نیوز4 روز قبل
شاکیان پرونده که هر روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شد در حالی که مدعی بودند از طریق سایت دیوار در دام کلاهبرداری‌های مرد هزار چهره افتاده‌اند در اظهاراتشان بیان کردند که همه سرمایه زندگی خود را از دست داده‌اند! این گزارش حاکی است، کارآگاهان اداره عملیات ویژه آگاهی موفق شدند، در یک عملیات ضربتی و هماهنگ این متهم فراری را با قیافه‌ای دیگر در چنگ قانون گرفتار کنند. در ادامه این عملیات و با اعترافات مرد هزار چهره سه همدست او نیز درحالی دستگیر شدند که طبق بررسی‌های پلیس، او روزی حدود یک میلیون تومان فقط برای اجاره خودرو‌های لوکس می‌پرداخت و با پول‌های میلیاردی درحال خوش گذرانی بود! در میان مال باختگان از افراد کارگر، زنان سرپرست خانوار تا پزشک و خلبان نیز به چشم می‌خورد. از سوی دیگر نیز با صدور دستورات خاص و محرمانه‌ای از سوی قاضی رحمانی (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) تحقیقات گسترده‌ای برای ریشه یابی این پرونده و شناسایی دیگر عوامل مرتبط با کلاهبرداری‌های مذکور، زیر نظر قاضی جوادی (قاضی پرونده) آغاز شده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری ۱۲۵، با اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۰۸ و گروه امداد و نجات ۱۸ را ساعت ۱۴:۴۵ ظهر روز گذشته به یوسف آباد، خیابان جهان آرا رهسپار کرد. به گفته حمید جهان بانی رییس ایستگاه ۱۰۸ آتش نشانی، محل حادثه یک ساختمان ۵ طبقه مسکونی بود که در طبقه سوم این ساختمان مردی ۲۶ ساله پس از افتادن گوشی تلفن همراه‌اش به داخل حفره کاسه توالت برای بیرون آوردن آن، دست راستش را به داخل این حفره فروبرد که به علت گیر کردن و متورم شدن، دستش دیگر خارج نشد. وی اضافه کرد: این مرد برای رهاسازی دستش، اقدام به شکستن کاسه توالت کرد که باعث جراحاتی در دست خود شد ولی بازهم دست او از داخل حفره کاسه توالت بیرون نیامد. رئیس ایستگاه آتش نشانی تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی با استفاده از تجهیزات ویژه و با رعایت کامل نکات ایمنی، پس از شکافتن قسمتی از کاسه توالت، دست این فرد را که دچار مصدومیت نیز شده بود از داخل حفره کاسه توالت خارج کردند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین5 روز قبل
این موقعیت ویژه، باب تحلیل‌های مختلف را درباره شخصیت ظریف و نقش او در موقعیت جهانی ایران در میان رسانه‌های عربی باز کرد. ازجمله مشهورترین این تحلیل‌ها، می‌توان به مقاله سایت عربی‌پست درباره شخص جواد ظریف با عنوان «ظریف؛ قدرت نرم ایران در مقابله با دشمنانش» اشاره کرد. قدرت نرم ایراندر این مقاله با استناد به مواضع مختلف ظریف طی سال‌های گذشته و تأثیر این مواضع بر موقعیت و تصویر ایران نزد جهان، از او به‌عنوان نماد قدرت نرم ایران نام برده شده است. چرا ظریف را تحریم کردند؟ از جمله دیگر گزارش‌های عربی درباره شخصیت و موقعیت ظریف در معادلات منطقه‌ای و حتی بین‌المللی می‌توان به گزارش روزنامه القدس‌العربی تحت عنوان «ظریف؛ چهره ظریف ایران» پرداخت. پیش از این، عبدالباری عطوان، دلیل فشارهای مستقیم دولت آمریکا علیه ظریف را سردرگمی ترامپ در مواجهه با ایران عنوان کرده بود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین5 روز قبل
شاکیان پرونده که هر روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شد در حالی که مدعی بودند از طریق سایت دیوار در دام کلاهبرداری‌های مرد هزار چهره افتاده‌اند در اظهاراتشان بیان کردند که همه سرمایه زندگی خود را از دست داده‌اند! این گزارش حاکی است، کارآگاهان اداره عملیات ویژه آگاهی موفق شدند، در یک عملیات ضربتی و هماهنگ این متهم فراری را با قیافه‌ای دیگر در چنگ قانون گرفتار کنند. در ادامه این عملیات و با اعترافات مرد هزار چهره سه همدست او نیز درحالی دستگیر شدند که طبق بررسی‌های پلیس، او روزی حدود یک میلیون تومان فقط برای اجاره خودروهای لوکس می‌پرداخت و با پول‌های میلیاردی درحال خوش گذرانی بود! در میان مال باختگان از افراد کارگر، زنان سرپرست خانوار تا پزشک و خلبان نیز به چشم می‌خورد. از سوی دیگر نیز با صدور دستورات خاص و محرمانه‌ای از سوی قاضی رحمانی (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) تحقیقات گسترده‌ای برای ریشه یابی این پرونده و شناسایی دیگر عوامل مرتبط با کلاهبرداری‌های مذکور، زیر نظر قاضی جوادی (قاضی پرونده) آغاز شده است.
خبر فوریخبر فوری5 روز قبل
شاکیان پرونده که هر روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شد در حالی که مدعی بودند از طریق سایت دیوار در دام کلاهبرداری‌های مرد هزار چهره افتاده‌اند در اظهاراتشان بیان کردند که همه سرمایه زندگی خود را از دست داده‌اند! این گزارش حاکی است، کارآگاهان اداره عملیات ویژه آگاهی موفق شدند، در یک عملیات ضربتی و هماهنگ این متهم فراری را با قیافه‌ای دیگر در چنگ قانون گرفتار کنند. در ادامه این عملیات و با اعترافات مرد هزار چهره سه همدست او نیز درحالی دستگیر شدند که طبق بررسی‌های پلیس، او روزی حدود یک میلیون تومان فقط برای اجاره خودروهای لوکس می‌پرداخت و با پول‌های میلیاردی درحال خوش گذرانی بود! در میان مال باختگان از افراد کارگر، زنان سرپرست خانوار تا پزشک و خلبان نیز به چشم می‌خورد. از سوی دیگر نیز با صدور دستورات خاص و محرمانه‌ای از سوی قاضی رحمانی (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) تحقیقات گسترده‌ای برای ریشه یابی این پرونده و شناسایی دیگر عوامل مرتبط با کلاهبرداری‌های مذکور، زیر نظر قاضی جوادی (قاضی پرونده) آغاز شده است.
سلامت نیوزسلامت نیوز5 روز قبل
سلامت نیوز: بازپرس جنایی تهران با استناد به چند دلیل قضایی پسر جوانی را به اتهام قتل پدرش بازداشت کرد. آنها ناگهان با جسد خونین مرد همسایه به‌نام شاهرخ رو‌به‌رو شدند که از پشت بام ساختمان ۳ طبقه به پایین افتاده بود. در تحقیقات اولیه پسر شاهرخ به مأموران گفت: من بیرون از خانه بودم پدرم در را به رویم باز کرد. ناگهان به لبه پشت بام رفت و نمی‌دانم چه شد که تعادلش را از دست داد و به پایین افتاد. از جمله دلایل بازپرس این بود که پشت بام دیواری با ارتفاع حدود دو متر داشته و مانعی برای سقوط مرد میانسال بوده است.
الفالف5 روز قبل
روزنامه خراسان در ادامه نوشت: همین کافی بود تا گروهی از ماموران کلانتری ۱۰۸ نواب برای بررسی موضوع به محل اعزام شوند. من سرگرم کارهای خانه بودم که ناگهان صدای افتادن چیزی به حیاط را شنیدم و وقتی به پشت پنجره رفتم دیدم شوهرم غرق خون کف حیاط افتاده است. ادعای بی گناهیکارآگاهان در این مرحله با اطلاعات به دست آمده به سراغ پسر جوان رفتند و او به ماموران گفت: با پدرم اختلاف داشتم. نخستین دلیل، اختلافات و درگیری‌های قبلی و تهدیدهای پسر جوان مبنی بر قتل پدر و مادر و دومین دلیل هم این بود که روی دست‌های پسر جوان آثار خراشیدگی مبنی بر گلاویز شدن با یک نفر که به تازگی رخ داده بود مشاهده می‌شد. بنا بر این گزارش، پسر جوان برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس شعبانی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.
ایران‌جیبایران‌جیب5 روز قبل
به گزارش اختصاصی خراسان، ماجرای کلاهبرداری‌های این مرد ۵۰ ساله که از حدود سه سال قبل در مشهد آغاز شده بود، خرداد امسال زمانی لو رفت که تعداد زیادی از مالکان و مستاجران واحدهای آپارتمانی و منازل مسکونی با مراجعه به مجتمع قضایی شهید کامیاب مشهد از مردی به نام «ع-ک» شکایت و اظهار کردند که طعمه کلاهبرداری‌های ده‌ها میلیونی شده‌اند. شاکیان پرونده که هر روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شد در حالی که مدعی بودند از طریق سایت دیوار در دام کلاهبرداری‌های مرد هزار چهره افتاده‌اند در اظهاراتشان بیان کردند که همه سرمایه زندگی خود را از دست داده‌اند! این گزارش حاکی است، کارآگاهان اداره عملیات ویژه آگاهی موفق شدند، در یک عملیات ضربتی و هماهنگ این متهم فراری را با قیافه‌ای دیگر در چنگ قانون گرفتار کنند. متهم ۵۰ ساله این پرونده حساس که دارای سوابق سرقت مسلحانه خودرو و جعل عناوین است، با صدور دستوراتی از سوی قاضی جوادی مورد بازجویی‌های تخصصی قرار گرفت و راز صدها فقره کلاهبرداری از مستاجران منازل مسکونی درحالی فاش شد که تحقیقات نشان می‌دهد تاکنون بیش از پنج میلیارد تومان از طعمه‌ها کلاهبرداری شده است. در میان مال باختگان از افراد کارگر، زنان سرپرست خانوار تا پزشک و خلبان نیز به چشم می‌خورد.

به انتهای لیست رسیدید