یان اوبلاک

یان اوبلاک

طرفداریطرفداری22 ساعت قبل
طرفداری - یان اوبلاک با اورال ۹۱ بیشترین ریتینگ را بین دروازه بان‌های FIFA ۲۰ دارد. بعد از او نیز مارک اندره تراشتگن و الیسون بکر حضور دارند. اورال دخیا و مانوئل نویر و کورتوا نسبت به نسخه قبلی فیفا کمتر شده است.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
لوسین فاوره سرمربی آن‌ها ۱۲۷٫۵ میلیون یورو بازیکن خرید و ۷۳٫۵ میلیون یورو نیز از انتقال بازیکنان خود به تیم‌های دیگر درآمدزایی کرد. نکته قابل توجه برای این دو تیم، ترازمالی منفی هردوی آن‌هاست؛ تراز بارسلونا ۹۸٫۶- میلیون یورو و دورتموند ۵۴- میلیون یورو است. فیلیکس با حدود ۱۲۶ میلیون یورو از بنفیکا به اتلتیکو مادرید پیوست و یوونتوس برای جذب ماتیاس دلیخت ۷۵ میلیون یورو هزینه کرد. اتلتیکو مادرید ۸۷۲٫۵ میلیون یورو ارزش‌گذاری شده است، ۲۴۳٫۵ میلیون یورو بازیکن خرید و ۳۱۳٫۱ میلیون یورو بازیکن فروخت تا ترازمالی ۶۹٫۶ میلیون یورویی را داشته باشد. در مقابل یوونتوس نیز ۸۶۴ میلیون یورو ارزش دارد و با ۱۸۸٫۵ میلیون یورو خرید و ۲۰۱٫۵ میلیون یورو، ترازمالی خود را به ۱۳ میلیون یورو رساند.
انتخابانتخاب2 روز قبل
اگر بخواهم اکنون یک دروازه‌بان را انتخاب کنم او کسی نیست جز یان اوبلاک. توپ طلا: فان دایک بهترین مدافع فصل گذشته بود. انتخاب برنده توپ طلا سخت است. چه کسی شایسته‌اش است؟ باید برای هر پست یک توپ طلا اختصاص دهند. برخی دیگر هم هستند و می‌خواهند به تیم ملی بروند یا به آن بازگردند.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
پس از او نیز فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید در مجمع سالانه باشگاه اعلام کرد که اکثریت اعضای باشگاه نسبت به بازگشت خامس به سانتیاگو برنابئو نظر مثبتی داشته‌اند. ارزیابی شایستگی بازیکنان برای بردن توپ طلا و پاسخ دادن به اینکه کدامیک از آنها لایق بردن این جایزه هستند، کار سختی است. به نظرم باید برای هر پست یک توپ طلا در نظر بگیرند. توپ طلا برای مهاجم‌ها، هافبک‌ها، مدافعان و دروازه‌بان‌ها. یکی جالب‌ترین سؤالاتی که از کاسیاس پرسیده شد این بود که آیا امکان دارد که او دوباره به رئال مادرید برگردد و او در پاسخ اظهار داشت: من بسیار مفتخرم که ۲۵ سال پیراهن رئال مادرید را پوشیدم.
طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- ایکر کاسیاس، دروازه‌بان سابق رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا، ویرجیل فن دایک را شایسته کسب توپ طلا می‌داند ولی می‌گوید اهدا کردن این جایزه فقط به یک نفر دشوار است. این مرد ۳۸ ساله در خصوص مدافع هلندی لیورپول گفت: از دید من بهترین مدافع فصل گذشته بود. باید جایزه‌ای برای هر پست در نظر گرفته شود: بهترین دروازه‌بان، مدافع، هافبک و مهاجم. وی در مورد کپا آریزابالاگا و رقابت در خط دروازه تیم ملی اسپانیا افزود: به نظرم تیم ملی از نظر دروازه‌بانی در شرایط خیلی خوبی قرار دارد. علاوه بر سه دروازه‌بانی که به طور مستمر به تیم ملی دعوت می‌شوند، نفرات دیگری هم هستند که تلاش می‌کنند تا به تیم ملی برگردند.
روزنوروزنو2 روز قبل
در جریان بازی بین دو تیم رئال سوسیداد و اتلتیکو مادرید یک اتفاق تلخ و بد موقع برای تیم سیمئونه رخ داد. در حالی که بازی با نتیجه دو بر صفر به سود سوسیداد در جریان بود، روی یک ارسال از کناره‌ها یان اوبلاک دروازه بان اسپانیایی اتلتیکو مادرید قصد داشت توپ را در آغوش بگیرد. اوبلاک که درد زیادی را تحمل می‌کرد در نهایت نتوانست به بازی ادامه دهد و در نهایت جای خود را به آدان دروازه بان دوم اتلتیکو مادرید داد. حال باید منتظر اعلام میزان مصدومیت اوبلاک ماند و دید که این دروازه بان اسلونیایی تا چه مدت باید دور از میادین باشد. این اتفاق در آستانه شروع لیگ قهرمانان اروپا بدترین خبر برای سیمئونه و شاگردانش خواهد بود چرا که این دروازه بان نقش مهمی در نتایج خوب سال‌های گذشته اتلتیکو مادرید داشته است.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی - ایکر کاسیاس، اسطوره تیم ملی اسپانیا و باشگاه رئال مادرید، باور دارد که ویرجیل فن دایک شایسته کسب توپ طلاست اما انتخاب تنها یک بازیکن برای این عنوان کار دشواری است. کاسیاس در این باره در توییتر خود نوشت: " فکر می‌کنم فن دایک بهترین مدافع فصل گذشته بود. چه کسی شایستگی دریافت آن را دارد؟ آنها باید برای هر پست یک جایزه تعریف کنند. اگر چنین اتفاقی رخ دهد، کاسیاس می‌داند که در پست خودش به چه کسی رای خواهد داد. او در این باره نیز نوشت: " پاسخ این سوال یک میلیون دلار ارزش دارد.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
ارزیابی شایستگی بازیکنان برای بردن توپ طلا و پاسخ دادن به اینکه کدامیک از آنها لایق بردن این جایزه هستند، کار سختی است. به نظرم باید برای هر پست یک توپ طلا در نظر بگیرند. توپ طلا برای مهاجم‌ها، هافبک‌ها، مدافعان و دروازه‌بان‌ها. کاسیاس در مقطع پایانی فصل گذشته دچار سکته قلبی شد و از آن زمان دیگر به میدان نرفته است. یکی جالب‌ترین سؤالاتی که از کاسیاس پرسیده شد این بود که آیا امکان دارد که او دوباره به رئال مادرید برگردد و او در پاسخ اظهار داشت: من بسیار مفتخرم که ۲۵ سال پیراهن رئال مادرید را پوشیدم.
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
ایکر کاسیاس، دروازه بان سابق رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا، معتقد است که ویرژیل فن دایک، مدافع لیورپول، شایسته کسب توپ طلاست اما تایید کرد که انتخاب یک بازیکن به عنوان بهترین بازیکن دنیا دشوار است. او همچنین توانست عنوان بهترین بازیکن فصل اروپا را از آن خود کند. او در مورد مدافع لیورپول گفت: " فکر می‌کنم او بهترین مدافع فصل گذشته بود. چه کسی شایسته است؟ باید برای هر پست، دروازه بان، مدافع، هافبک و مهاجم یک جایزه جدا طراحی کرد. " کاسیاس که خود برای سال‌ها یکی از بهترین دروازه‌های دنیا بود و به همه افتخارات ممکن رسید، در مورد اینکه چه کسی بهترین دروازه بان حال حاضر دنیاست، گفت: " این سوالی یک میلیون دلاری است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
به گزارش مشرق، اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته چهارم لالیگا برابر رئال سوسیداد قرار گرفت و با دو گل از میزبانش شکست خورد. اتلتیکو در آغاز نیمه دوم یک تعویض انجام داد و مارکوس یورنته به جای توماس لمار وارد زمین شد. میزبان در آغاز نیمه دوم نمایش بهتری داشت اما اتلتیکو هم توانست چند حمله نه چندان موفق کند. بهترین فرصت گلزنی برای اتلتیکو به ویتولو رسید که ضربه این بازیکن را دروازه‌بان رئال به نحو باورنکردنی به کرنر فرستاد. اتلتیکو با وجود این شکست با ۹ امتیاز صدرنشین است.
طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری - در جریان هفته چهارم لالیگای اسپانیا، رئال سوسیداد و اتلتیکو مادرید به مصاف هم رفتند که در پایان سوسیداد موفق به کسب برد ۲-۰ شد. به گزارش وب سایت رسمی باشگاه اتلتیکو مادرید، یان اوبلاک در دقیقه ۶۶ مسابقه از زمین مسابقه خارج شد و جای خود را به آنتونیو آدان داد. دروازه بان اسلوونیایی اتلتیکو به دلیل ضربه شدید ناشی از اصابت توپ به سرش، از زمین مسابقه خارج شد. وی هرگز هوشیاری خود را پس از این ضربه، از دست نداد، اما شوک ناشی از این ضربه موجب شد، تا دیگو سیمئونه ریسک نکند و اوبلاک به همین دلیل تعویض شد.
ایسناایسنا3 روز قبل
به گزارش ایسنا، اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته چهارم لالیگا برابر رئال سوسیداد قرار گرفت و با دو گل از میزبانش شکست خورد. اتلتیکو در آغاز نیمه دوم یک تعویض انجام داد و مارکوس یورنته به جای توماس لمار وارد زمین شد. میزبان در آغاز نیمه دوم نمایش بهتری داشت اما اتلتیکو هم توانست چند حمله نه چندان موفق کند. بهترین فرصت گلزنی برای اتلتیکو به ویتولو رسید که ضربه این بازیکن را دروازه‌بان رئال به نحو باورنکردنی به کرنر فرستاد. اتلتیکو با وجود این شکست با ۹ امتیاز صدرنشین است.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
خبرگزاری ایسنا: اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته چهارم لالیگا برابر رئال سوسیداد قرار گرفت و با دو گل از میزبانش شکست خورد. اتلتیکو در آغاز نیمه دوم یک تعویض انجام داد و مارکوس یورنته به جای توماس لمار وارد زمین شد. میزبان در آغاز نیمه دوم نمایش بهتری داشت اما اتلتیکو هم توانست چند حمله نه چندان موفق کند. بهترین فرصت گلزنی برای اتلتیکو به ویتولو رسید که ضربه این بازیکن را دروازه‌بان رئال به نحو باورنکردنی به کرنر فرستاد. اتلتیکو با وجود این شکست با ۹ امتیاز صدرنشین است.
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، در جریان بازی بین دو تیم رئال سوسیداد و اتلتیکو مادرید یک اتفاق تلخ و بد موقع برای تیم سیمئونه رخ داد. در حالی که بازی با نتیجه دو بر صفر به سود سوسیداد در جریان بود، روی یک ارسال از کناره‌ها یان اوبلاک دروازه بان اسپانیایی اتلتیکو مادرید قصد داشت توپ را در آغوش بگیرد. اوبلاک که درد زیادی را تحمل می‌کرد در نهایت نتوانست به بازی ادامه دهد و در نهایت جای خود را به آدان دروازه بان دروازه بان دوم اتلتیکو مادرید داد. حال باید منتظراعلام میزان مصدومیت اوبلاک ماند و دید که این دروازه بان اسلونیایی تا چه مدت باید دور از میادین باشد. این اتفاق در آستانه شروع لیگ قهرمانان اروپا بدترین خبر برای سیمئونه و شاگردانش خواهد بود چرا که این دروازه بان نقش مهمی در نتایج خوب سال‌های گذشته اتلتیکو مادرید داشته است.

رئال زیدان با ۱۰ مصدوم +عکس

6+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل

زیدان را هم در بیمارستان بستری کنید!

6+
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
طرفداریطرفداری6 روز قبل
طرفداری- جانلوییجی دوناروما، سنگربان جوان و ۲۰ ساله میلان، از لحاظ عملکرد برترین دروازه بان اروپا محسوب می‌شود. به گزارش سایت آماری Whoscored، سنگربان باشگاه میلان و تیم ملی ایتالیا، با ۸۱٫۹ درصد مهار توپ‌ها، به عنوان مورد اعتمادترین سنگربان در میان پنج لیگ معتبر اروپایی محسوب می‌شود. پشت سر دوناروما، یان اوبلاک، دروازه بان باشگاه اتلتیکو مادرید با ۸۱٫۲ درصد موفقیت، در رده دوم قرار دارد. سالواتوره سیریگو، دروازه بان باشگاه تورینو با ۷۹٫۲ درصد موفقیت، در رده سوم قرار گرفته است. گفتنی است دروازه بان شماره یک باشگاه میلان، وقتی شانزده سال و هشت ماه داشت، درون دروازه قرار گرفت و از آن روز تا الان، مسئولیت حفاظت از دروازه‌های روسونری را برعهده دارد.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری - سرانجام مانند هر سال شاهد رونمایی از بهترین بازیکنان فیفا هستیم. اما با رونمایی از ریتینگ بازیکنان، شاهد ان هستیم که لیونل مسی بالاترین اورال را نسبت به دیگر بازیکنان دارد. بازیکنانی مانند محمد صلاح و ویرجیل فن دایک امسال به جمع ۱۰ بازیکن برتر فیفا پیوسته‌اند. کوین دی بروین نیز طبق پیش بینی‌ها در جمع ۱۰ بازیکن برتر حضور دارد. یان اوبلاک و مارک اندره تراشتگن دروازه بان هایی هستند که در بین ۱۰ بازیکن برتر قرار دارند.
موجموج1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری موج، اسامی ۵۵ نامزد برای حضور در تیم منتخب فوتبال جهان سال ۲۰۱۹ توسط فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) اعلام شد. بر این اساس بازیکنان حاضر در این تیم از طریق رای‌گیری مشخص خواهند شد. ۵ دروازه‌بان، ۲۰ مدافع، ۱۵ هافبک و ۱۵ مهاجم در این لیست قرار دارند. سون هیونگ مین ستاره کره‌ای تاتنهام به عنوان تنها بازیکن آسیایی در این فهرست قرار دارد. بر این اساس اسامی ۵۵ نامزد برای حضور در تیم فوتبال منتخب سال ۲۰۱۹ به شرح زیر است: دروازه‌بانانآلیسون بکر، داوید دخه‌آ، ادرسون مورائس، یان اوبلاک و مارک آندره تراشتگنمدافعانجوردی آلبا، الکساندر آرنولد، دنی آلوس، ژائو کانسلو، دنی کارواخال، جورجیو کیلینی، ویرجیل فان دایک، دیگو گودین، یاشوا کیمیش، کالیدو کولیبالی، آیمار لاپورت، ماتیاس دلیخت، جرارد پیکه، سرخیو راموس، آندرو روبرتسون، الکس ساندرو، تیاگو سیلوا، رافائل واران، مارسلو ویرا، کایل واکرهافبک‌هاسرخیو بوسکتس، کاسیمیرو، کوین دبروینه، کریستین اریکسن، فرانکی دی‌یونگ، ادن هازارد، انگولو کانته، تونی کروس، آرتور ملو، لوکا مودریچ، پل پوگبا، ایوان راکیتیچ، برناردو سیلوا، دوشان تادیچ، آرتورو ویدالمهاجمانسرخیو آگوئرو، کریم بن زما، روبرتو فیرمینیو، آنتوان گریژمان، هری کین، روبرت لواندوفسکی، سادیو مانه، کیلیان ام‌باپه، لیونل مسی، نیمار جونیور، کریستیانو رونالدو، محمد صلاح، سون هیونگ مین، رحیم استرلینگ و لوئیس سوارز
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری - یان اوبلاک دروازه بان اسلونیایی اتلتیکو مادرید، معتقد است که در بحث اهدای جوایز فردی، تنها شایستگی فردی ملاک نیست و موفقیت تیمی هم مهم است. به گزارش Marca، سنگربان ۲۶ ساله روخی بلانکوس، در این فصل به دنبال کسب پنجمین جایزه دستکش طلایی لالیگا، موسوم به جایزه زامورا خواهد بود. اوبلاک که در حال حاضر در اردوی تیم ملی اسلونی حضور دارد، نظرش را در مورد جوایز فردی در دنیای فوتبال، ابراز کرد. او گفت: در بحث اهدای جوایز فردی، مهم نیست که کدام بازیکن بهتر است. اوبلاک امیدوار است که سال آینده در بین سه نامزد نهایی کسب جوایز فیفا قرار بگیرد.
نودنود2 هفته قبل
اتلتیکومادرید بعد از مدتها به صدر جدول لالیگا رسید. در پایان هفته سوم، اتلتیکومادرید تبدیل به تنها تیم ۹ امتیازی لالیگا شده و در روزهایی که بارسلونا و رئال مادرید مجموعا به اندازه اتلتی امتیاز گرفته‌اند، یک تنه و بدون شریک صدر جدول لالیگا را در اختیار گرفته است. روند بد اتلتی در ادامه، این تیم را کاملا از صدر جدول دور کرد. این تیم از هفته شانزدهم فصل ۱۸-۲۰۱۷ تا پایان فصل در رده دوم قرار داشت و در فصل ۱۹-۲۰۱۸ نیز، از هفته هفدهم به بعد همواره در رده دوم جدول دیده می‌شد. خیلی‌ها پیش از آغاز فصل، منتظر رونمایی از تیم دگرگون شده سیمئونه بودند و ورژن جدید اتلتیکو را مدعی قهرمانی می‌دانستند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، روزنامه «سان» چاپ انگلیس خبر داد منچستریونایتد قصد دارد با فروش داوید دخه‌آ، دروازه‌بان اسپانیایی خود در پنجره نقل‌وانتقالات ژانویه، یان اوبلاک دروازه‌بان اهل اسلونی اتلتیکومادرید را جایگزین وی کند. قرارداد دخه‌آ تا ژوئن سال ۲۰۲۰ با منچستریونایتد اعتبار دارد و سران باشگاه برای تمدید قرارداد این بازیکن پیشنهادی جدید با دستمزد ۳۵۰ هزار پوند در هفته را به او داده‌اند، اما این دروازه‌بان هنوز تن به امضای قرارداد جدید نداده است، به همین دلیل شیاطین سرخ قصد دارند در پنجره نقل و انتقالات ژانویه این بازیکن را به فروش برسانند تا پایان فصل از جدایی او به صورت بازیکن آزاد جلوگیری کنند. گفته می‌شود یونایتدی‌ها برای جانشینی دخه‌آ به دنبال دروازه‌بانی هستند که قرارداد بلندمدت با این باشگاه امضا کند و از یان اوبلاک به عنوان اولین گزینه این باشگاه یاد می‌شود. سرخیو رومرو و دین هندرسون هم که پس از تمدید قراردادش با منچستریونایتد تا سال ۲۰۲۲ به مدت یک فصل به طور قرضی راهی شفیلدیونایتد شد، دروازه‌بانان ذخیره منچستری‌‌ها خواهند بود. انتهای پیام/
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
خبرگزاری میزان: روزنامه «سان» چاپ انگلیس خبر داد منچستریونایتد قصد دارد با فروش داوید دخه‌آ، دروازه‌بان اسپانیایی خود در پنجره نقل‌وانتقالات ژانویه، یان اوبلاک دروازه‌بان اهل اسلونی اتلتیکومادرید را جایگزین وی کند. قرارداد دخه‌آ تا ژوئن سال ۲۰۲۰ با منچستریونایتد اعتبار دارد و سران باشگاه برای تمدید قرارداد این بازیکن پیشنهادی جدید با دستمزد ۳۵۰ هزار پوند در هفته را به او داده‌اند، اما این دروازه‌بان هنوز تن به امضای قرارداد جدید نداده است، به همین دلیل شیاطین سرخ قصد دارند در پنجره نقل و انتقالات ژانویه این بازیکن را به فروش برسانند تا پایان فصل از جدایی او به صورت بازیکن آزاد جلوگیری کنند. گفته می‌شود یونایتدی‌ها برای جانشینی دخه‌آ به دنبال دروازه‌بانی هستند که قرارداد بلندمدت با این باشگاه امضا کند و از یان اوبلاک به عنوان اولین گزینه این باشگاه یاد می‌شود. سرخیو رومرو و دین هندرسون هم که پس از تمدید قراردادش با منچستریونایتد تا سال ۲۰۲۲ به مدت یک فصل به طور قرضی راهی شفیلدیونایتد شد، دروازه‌بانان ذخیره منچستری‌‌ها خواهند بود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، روزنامه انگلیسی «سان» مدعی شد تن ندادن داوید دخه‌آ به امضای قرارداد جدید با منچستریونایتد، مسئولان این باشگاه را به فکر یافتن جانشینی برای این دروازه‌بان اسپانیایی انداخته است. قرارداد دخه‌آ تا ژوئن سال ۲۰۲۰ با منچستریونایتد اعتبار دارد و سران باشگاه برای تمدید قرارداد این بازیکن پیشنهادی جدید با دستمزد ۳۵۰ هزار پوند در هفته را به او داده‌اند، اما این دروازه‌بان هنوز تن به امضای قرارداد جدید نداده است. این موضوع باعث نگرانی شیاطین سرخ شده به همین دلیل استعداد‌یاب‌های خود را به سرتاسر اروپا فرستاده تا مناسب‌ترین گزینه برای جانشینی دخه‌آ را پیدا کنند. از یان اوبلاک دروازه‌بان اتلتیکومادرید و دومنیک لیواکوویچ دروازه‌بان دینامو زاگرب به عنوان گزینه‌های جانشینی دخه‌آ در منچستریونایتد یاد شده است. دو باشگاه رئال مادرید و پاری‌سن‌ژرمن مشتریان جدی داوید دخه‌آ هستند.
وانانیوزوانانیوز2 هفته قبل
به گزارش وانانیوز، به نقل از سان، دخه‌آ بعد از ماه‌ها مذاکره پیشنهاد یونایتد را برای امضای قراردادی جدید و دریافت حقوق هفتگی‌ ۳۵۰ هزار پوندی نپذیرفته است. به همین خاطر خرید یک بازیکن برای جانشینی وی در دستور کار شیاطین سرخ قرار گرفته است. به این دلیل گفته می‌شود جدی‌ترین گزینه مورد نظر، ‌ «یان اوبلاک» دروازه‌بان آتلتیکومادرید بوده که در رادار یونایتد قرار گرفته است. وی در مدت ۸ سال حضورش ۳۶۲ بازی برای تیم نخست شهر منچستر، ۳۷۳ گل دریافت کرده است. قرارداد کنونی او تا تابستان سال آینده است.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
یان اوبلاک در دو هفته‌ای که از لالیگا گذشت اجازه نداد دروازه اتلتیکو مادرید باز شود. یان اوبلاک نه برابر ختافه و نه برابر لگانس دروازه‌اش باز شد. این تیم آلاوس بود. دروازه‌بان آلاوس پس از بازی سوم همچنان بدون گل باقی ماند اما تیمش دروازه‌اش باز شد. این تیم در فصل ۱۸-۲۰۱۷ دو بار در واندا گلزنی کرد و فصل گذشته یک گل به ثمر رساند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
علاوه بر اتلتیکو یک تیم نیز تا پایان هفته دوم دروازه‌اش را بسته نگه داشته بود. این تیم آلاوس بود. پاچچو در پیروزی یک بر صفر برابر لوانته و تساوی بدون گل مقابل اسپانیول کلین شیت کرد. دروازه‌بان آلاوس پس از بازی سوم همچنان بدون گل باقی ماند اما تیمش دروازه‌اش باز شد. این تیم در فصل ۱۸-۲۰۱۷ دو بار در واندا گلزنی کرد و فصل گذشته یک گل به ثمر رساند.
ایسناایسنا2 هفته قبل
یان اوبلاک در دو هفته‌ای که از لالیگا گذشت اجازه نداد دروازه اتلتیکو مادرید باز شود. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، اتلتیکو مادرید تنها تیم حاضر در لالیگاست که گلی دریافت نکرده است. این تیم آلاوس بود. دروازه‌بان آلاوس پس از بازی سوم همچنان بدون گل باقی ماند اما تیمش دروازه‌اش باز شد. این تیم در فصل ۱۸-۲۰۱۷ دو بار در واندا گلزنی کرد و فصل گذشته یک گل به ثمر رساند.

به انتهای لیست رسیدید