یوتو ناگاتومو

یوتو ناگاتومو

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز4 روز قبل
در این که نهادهایی مثل فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا از سلامت برخوردار نیستند، کسی شک ندارد. یعنی اکرم عفیف که امسال بهترین بازیکن فوتبال آسیا لقب گرفت از بهترین‌های آسیا که در اروپا توپ می‌زنند، نادیده بهتر است؟ واقعا این جایزه معتبر است؟ یعنی الان اکرم عفیف «بهترین بازیکن فوتبال قاره» است؟! در واقع تا قبل از ۲۰۱۱ این جایزه واقعی‌تر بود و برندگان می‌توانند ادعا کنند که واقعا بهترین بازیکن قاره بودند. علیرضا بیرانوند تنها دروازه‌بان ایرانی است که خودش را تا این مرحله بالا کشیده، اگر خطا نکنم هرگز نام هیچ دروازه‌بانی در میان سه گزینه نهایی بهترین بازیکن آسیا قرار نگرفته است. علیرضا بیرانوند این جایزه را به دست نیاورد چون به تنهایی نمی‌توانست پرسپولیس و ایران را قهرمان کند.
عصر ایرانعصر ایران6 روز قبل
در اینکه نهادهایی مثل فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا از سلامت برخوردار نیستند کسی شک ندارد. علیرضا بیرانوند یک ستاره تمام عیار در فوتبال آسیاست. یعنی اکرم عفیفکه امسال بهترین بازیکن فوتبال آسیا لقب گرفت از بهترین‌های آسیا که در اروپا توپ می‌زنند نادیده بهتر است؟ واقعا این جایزه معتبر است؟ یعنی الان اکرم عفیف «بهترین بازیکن فوتبال قاره» است؟! در واقع تا قبل از ۲۰۱۱ این جایزه واقعی‌تر بود و برندگان می‌توانند ادعا کنند که واقعا بهترین بازیکن قارع بودند. علیرضا بیرانوند این جایزه را به دست نیاورد چون به تنهایی نمی‌توانست پرسپولیس و ایران را قهرمان کند.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، تیم ملی ایران توانست در دومین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام جهانی تیم ملی کامبوج را با شکست سنگینی مواجه کند تا در روزی که ورود زنان بعد از ۴ دهه به ورزشگاه آزاد اعلام شد پرگل‌ترین دیدار ایران بعد از چهارده سال را به تماشا بنشینند. در خصوص تیم ملی کامبوج آنچه که مسلم است و قابل پیش‌بینی هم بود، کیفیت پایین این تیم با توجه به فیزیک بدنی آن منطقه و همچنین استقبال مردمی و امکاناتی است که برای این تیم قائل می‌شوند. جام جهانی هنوز دیدار زیبای ژاپن مقابل بلژیک را فراموش نکرده است دیداری که می‌توانست سند حضور این تیم را در جمع ۸ تیم برتر دنیا امضا کند. این خط دفاع شاید یکی از بهترین خطوط دفاعی سال‌های اخیر تیم ملی ژاپن را تشکیل می‌دهند. می بینیم از جمع ۲۳ بازیکنی که به تیم ملی ژاپن دعوت شده‌اند تنها ۳ بازیکن در جی لیگ یا همان لیگ برتر ژاپن بازی می‌کنند و ۲۰ بازیکن در فوتبال اروپا حضور دارند که هر کدام نقشی تعیین کننده در تیمشان ایفا می‌کنند.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- در چارچوب مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، تیم فوتبال ژاپن توانست با برتری پر گل ۶ بر صفر مغولستان را در هم بکوبد. گل‌های ژاپن را تاکومی مینامینو ۲۳، مایا یوشیدا ۲۹، یوتو ناگاتومو ۳۳، ناگای ۴۰، واتارو اندو ۵۷، کامادا ۸۲ به ثمر رساندند. پیش از این مردان چشم بادامی میانمار را شکست داده بودند و حالا با ۶ امتیاز در صدر جدول گروه F مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر قرار دارند و به ترتیب کویت، اردن، نپال و چین تایپه در جایگاه بعدی هستند.

همه میهمانان ضیافت کوپا آمه ریکا؛ از مکزیک تا قطر

3+
ورزش۳ورزش۳5 ماه قبل

قطر قهرمان جام ملت‌های آسیا شد/ عنابی، ابر قدرت جدید فوتبال قاره کهن

5+
الفالف10 ماه قبل

قطر ۳ - ژاپن ۱ / قطر برای نخستین بار قهرمان آسیا شد / VAR این بار علیه ژاپن / حمایت هواداران ایران از قطر در فینال / سامورایی‌ها طلسم تنها دروازه بسته جام را هم شکستند/ رکورد رویایی علی دایی سرانجام قیچی شد / رکورد باورنکردنی عفیف؛ ۱۰پاس گل!

6+
تابناکتابناک10 ماه قبل
تابناکتابناک10 ماه قبل
در حالی که ژاپن صاحب توپ و میدان بود، این سفیدپوشان قطر بودند که در نخستین حمله شان در دقیقه ۱۲ با گل استثنایی و برگردان زیبای المعز علی، از حریف پیش افتادند. ترکیب دو تیم برای این دیدار به شرح زیر است: قطر: سعد الشیب، پدرو میگوئل، عبدالکریم حسن، طارق سلمان، عبدالعزیز حاتم، حسن الهیدوس، اکرم عفیف، بسام الراوی، بوعلام خوخی، المعز علی و عصیم مادیبو. ژاپن: شویچی گوندا، یوتو ناگاتومو، مایا یوشیدا، ریتسو دوان، هیروکی ساکایی، گاکو شیباساکی، گنکی هاراگوچی، تاکومی مینامینو، یویا اوساکو، تاکهیرو تومیاسو و سوکاسا شیوتانی. در حالی که ژاپن صاحب توپ و میدان بود، این سفیدپوشان قطر بودند که در نخستین حمله شان در دقیقه ۱۲ با گل استثنایی و برگردان زیبای المعز علی، از حریف پیش افتادند. در ادامه العزیز با شوت فنی از پشت محوطه جریمه، دروازه ژاپنی‌ها را برای دومین مرتبه گشود تا جبران سخت شود.
خبر فوریخبر فوری10 ماه قبل
فینال هفدهمین دوره جام ملت‌های آسیا دقایقی پیش بین ژاپن و قطر آغاز شد. به گزارش خبرنگار ورزشی سایت خبر فوری، هفدهمین فینال جام ملت‌های آسیا با برگزاری مسابقه میان دو تیم فوتبال ژاپن و قطر دقایقی پیش آغاز شد. این دیدار در ورزشگاه زاید اسپورت ابوظبی برگزار می‌شود و ایرماتوف ازبکستانی قضاوت این بازی را برعهده دارد. شوئیچی گوندا، تاکهیرو تومی‌یاسو، مایا یوشیدا، هیروکی ساکای، یوتو ناگاتومو، گاکو شیباساکی، سوکاسا شیوتانی، ریتسو دوآن، گنکی هاراگوچی، یویا اوساکو و تاکومی مینامینو بازیکنان منتخب هاجیمه موری‌یاسو هستند که از ابتدا برای تیم ملی ژاپن برابر قطر بازی می‌کنند. واتارو اندو، هافبک دفاعی سامورایی‌ها که در دیدار مقابل ایران در ترکیب بود، اما به دلیل مصدومیت تعویض شد، در فینال جام ملت‌ها برابر قطر حضور ندارد و جای خود را به سوکاسا شیوتانی داده است، اما ۱۰ بازیکن دیگر ژاپن تغییری نسبت به مسابقه نیمه نهایی نداشته‌اند.
ورزش۳ورزش۳10 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، تیم‌های ملی ژاپن و قطر که در هر سه مسابقه مرحله گروهی و سه دیدار دور حذفی جام ملت‌های آسیا به برتری رسیدند و با نمایش برتر نسبت به حریفان خود شکست‌ناپذیر بودند، از ساعت ۱۷:۳۰ امشب در فینال این رقابت‌ها به مصاف هم رفتند تا سرنوشت قهرمان جام را مشخص کنند. * ترکیب تیم ملی ژاپن در بازی برابر قطر، نسبت به مسابقه مرحله نیمه نهایی مقابل ایران، تنها یک تغییر داشته که سوکاسا شیوتانی جانشین واتارو اندو مصدوم شده است. * هواداران عمانی باز هم مثل دیگر مسابقات مراحل حذفی، برای حمایت از تیم ملی قطر به ورزشگاه آمدند. * تماشاگران ایرانی که فکر می‌کردند تیم ملی ایران به فینال صعود می‌کند و بلیت این مرحله را تهیه کرده بودند، اکنون در استادیوم زاید اسپورت حضور دارند. * طرفداران زیادی از سایر تیم‌هایی که در مراحل قبل حذف شدند، برای تماشای فینال به استادیوم آمدند.
ورزش۳ورزش۳10 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، در دیدار فینال جام ملت‌های آسیا، تیم‌های ملی ژاپن و قطر از ساعت ۱۷:۳۰ امشب در ورزشگاه زاید اسپورت ابوظبی به مصاف هم می‌روند که روشن ایرماتوف ازبکستانی قضاوت این بازی را برعهده دارد. شوئیچی گوندا، تاکهیرو تومی‌یاسو، مایا یوشیدا، هیروکی ساکای، یوتو ناگاتومو، گاکو شیباساکی، سوکاسا شیوتانی، ریتسو دوآن، گنکی هاراگوچی، یویا اوساکو و تاکومی مینامینو بازیکنان منتخب هاجیمه موری‌یاسو هستند که از ابتدا برای تیم ملی ژاپن برابر قطر بازی می‌کنند. واتارو اندو، هافبک دفاعی سامورایی‌ها که در دیدار مقابل ایران در ترکیب بود، اما به دلیل مصدومیت تعویض شد، در فینال جام ملت‌ها برابر قطر حضور ندارد و جای خود را به سوکاسا شیوتانی داده است، اما ۱۰ بازیکن دیگر ژاپن تغییری نسبت به مسابقه نیمه نهایی نداشته‌اند.
طرفداریطرفداری10 ماه قبل
طرفداری- یوتو ناگاتومو، بازیکن تیم ملی فوتبال ژاپن پس از پیروزی تیمش مقابل ایران در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ با انتشار پستی در اینستاگرام خود نوشت از درگیری در پایان بازی (با ایران) آزرده خاطر شدم. یوتو ناگاتومو پس از بازی ژاپن مقابل ایران در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ نوشت: از درگیری در پایان بازی (با ایران) آزرده شدم، اما اندکی پس از آن با یک بازیکن ایرانی در آسانسور بودم و از او برای حرف‌های دیروزم عذرخواهی کردم. من عذرخواهی کردم چون خودم هم (در آن درگیری) عامل تحریک بودم. در درون زمین بار مسئولیت کشورمان را به دوش گرفتیم و برای هر نبرد به خود افتخار کردیم. خارج از زمین همان انسان و دوست همیشگی هستیم.
طرفداریطرفداری10 ماه قبل
وقتی آدم حرکاتو رفتار امثال آزمون و رضاییان رو داخل زمین می‌بینه که فقط دنبال ددرگیری و تنش هستن و دوزار فوتبال بازی نمیکننبه این حرفای ناگاتومو حق میده و حتی دلش خنک میشه! داداش نوش جونتون شما با برنامه ریزی و شایسته سالاری موفق نباشید ما موفق باشیم؟
ایسناایسنا10 ماه قبل
یازده بازیکن اصلی ژاپن برابر ایران در نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا مشخص شد. به گزارش ایسنا، هاجیمو موریاسو سرمربی ژاپن ترکیب اصلی این تیم برابر ایران را در نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا اعلام کرد. بدین ترتیب شوئیچی گوندا، یوتو ناگاتومو، تاکهیرو تومیاسو، هیروکی ساکای، مایا یوشیدا، واتارو اندو، گاکو شیباساکی، گمکی هاراگوچی، تاکومی مینامینو، ریتسو دوان و یویا اوساکو نفرات اصلی ژاپن برابر ایران هستند. انتهای پیام
تابناکتابناک10 ماه قبل
آنها با توجه به نتایج قبلی تیم ملی توقع دارند در این بازی هم تیم ملی کشورمان با اختلاف گل زیاد ژاپن را بدرقه کند! لحظات حساس بازی ایران و ژاپندقیقه ۲۸: ارسال مورب و بی نظیر حاج‌صفی از جناج چپ برای آزمون را یوشیدا زودتر از سردار راهی کرنر کرد. کی روش در آخرین دقایق قبل از بازی با ژاپن چه گفتکارلوس کی‌روش طبق قوانین ای اف سی دقایقی پیش از آغاز بازی ایران برابر حریفش در نیمه نهایی جام ملتها اظهار کرد: می‌خواهیم خوب بازی کنیم. یازده مرد اصلی کی روش مقابل سامورایی‌ها اعلام شداسامی ۱۱ بازیکن اصلی تیم ملی ایران در مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا اعلام شد. مهدی طارمی که در بازی‌های قبلی تیم ملی فیکس بود، این دیدار را به علت دو اخطاره بودن از دست داده‌است.
ورزش۳ورزش۳10 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، تیم ملی ژاپن امروز یکی از حساس‌ترین بازی‌های چند سال اخیر خود را در مقابل ایران برگزار می‌کند. هاجیمه موری یاسو سرمربی بومی تیم ملی ژاپن در این جام ملت‌ها بیشتر با سیستم ۴۴۲ بازیکنانش را به زمین فرستاده است. پست دروازه بان در تیم ملی ژاپن تنها پستی است که یک بازیکن از جی لیگ در آن قرار می‌گیرد. هافبک دفاعی ژاپنی‌ها بازیکن حاضر در لیگ بلژیک اندو خواهد بود که تنها ۱۹ بازی ملی دارد. اوساکا و ریتسو دوان با ۲ گل بهترین گلزنان تیم ملی ژاپن هستند.
ورزش۳ورزش۳10 ماه قبل
مدافع چپ و باتجربه تیم ملی ژاپن اعتقاد دارد تنها با اتحاد است که می‌توانند در مقابل ایران به برتری برسند. ضمن آنکه سردار آزمون را بهترین بازیکن اسیا می‌داند. ضمن اینکه ایران از لحاظ دفاعی تیم بسیار مستحکمی دارد و هنوز در این جام گلی را دریافت نکرده است. دفاع تیم ملی ایران عملکرد بسیار خوبی دارد و بخصوص برای تیم‌های خاورمیانه عبور از آن خیلی مشکل است.» ناگاتومو در خصوص بازیکنان برتر این جام گفت: «سردار آزمون را می‌توانیم بهترین بازیکن حال حاضر آسیا بدانیم. آزمون بازیکنی بسیار خوب، خطرناک و سریع است و می‌تواند دروازه حریفان را باز کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز10 ماه قبل
آنها اصولا لقب ثابتی برای تیم ملی فوتبالشان قائل نیستند و با توجه به سرمربی وقت خود، آن تیم را صدا می‌زنند. ۳-۲ مقابل ترکمنستان، ۱-۰ در برابر عمان، ۲-۱ مقابل ازبکستان، ۱-۰ در رویارویی با عربستان و ۱-۰ در دیدار با ویتنام. ترکیبی‌های حوالی محوطهپاس‌های بریده، مثلث‌های نابود کننده و تصمیم‌های ناگهانی هافبک‌های خلاق تیم ژاپن، مهاجمین این تیم را در موقعیت‌های خوبی داخل محوطه یا روی قوس پشت ۱۸ قدم قرار می‌دهد. ضربات ایستگاهیسه گل ژاپن در این جام از روی ضربات ایستگاهی بوده است. در کنار این ضعف شوئیچی گوندا گلر ژاپن روی خروج‌ها ضعف دارد و قد و قامت نه چندان بلندش مزید بر علت شده است.
طرفداریطرفداری10 ماه قبل
طرفداری- مدافع چپ و باتجربه تیم ملی ژاپن می‌گوید اتحاد بالا مقابل قوی‌ترین تیم آسیا قرارمی‌گیریم. به گزارش فارس، در آستانه رویارویی ایران و ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌‌‌های فوتبال آسیا که امروز عصر در ورزشگاه العین انجام می‌شود، یوتو ناگاتومو اظهارنظر کرد. وی که در تیم گالاتاسارای ترکیه توپ می‌زند، اظهارداشت: ژاپن می‌داند که در نیمه نهایی مقابل قوی‌‌ترین تیم آسیا قرارمی‌گیرد. عضو ۳۲ ساله افزود: با اتحاد بالا سعی می‌کنیم از بازی با تیم قدرتمند ایران نتیجه بگیریم. این دیدار از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه آغاز خواهد شد.
تسنیمتسنیم10 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در گزارشی به بررسی دیدار تیم‌های ملی ایران و ژاپن، در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ پرداخت. ژاپن نیز در این دوره از مسابقات جام ملت‌های آسیا، آمار جدیدی در تاریخ رقابت‌ها به نام خود ثبت کرده است. ژاپن در فرمت جدید جام ملت‌های آسیا، تنها مقابل عربستان در سال ۲۰۰۷ شکست خورده است که صرف‌نظر از ضربات پنالتی، این آخرین شکست سامورایی آبی در جام ملت‌های آسیا بود. * رقبای ناآشنابا وجود حضور متوالی ایران و ژاپن در مرحله مقدماتی دوره‌های اخیر جام ملت‌های آسیا و جام جهانی، این دو تیم همیشه در قرعه‌کشی‌های مختلف از هم دور بوده‌اند. به گزارش تسنیم، تیم‌های ملی ایران و ژاپن از ساعت ۱۷:۳۰ فردا (دوشنبه) در ورزشگاه هزاع بن زاید شهر العین به مصاف هم می‌روند.
ورزش۳ورزش۳10 ماه قبل
موریاسو؛ ۲٫۸۰ امتیازهاجیمه موریاسو از اول آگوست سال ۲۰۱۸ هدایت تیم ملی ژاپن را از آکیرا نیشینو گرفت. ۱-یوشیوری موتو (مهاجم-نیوکاسل) مهاجم مرکزی ۲۶ ساله تیم نیوکاسل ستاره تیم ملی ژاپن است. او ۲۸ بازی ملی برای تیم ملی ژاپن انجام داده و ۳ گل زده و ۳ پاس گل هم داده است. ۴-مایا یوشیدا (مهاجم-ساوتهمپتون) مهاجم سی ساله تیم ساوتهمپتون انگلستان کاپیتان تیم ملی ژاپن در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا است. ناگاتومو با ۱۱۴ بازی ملی باتجربه‌ترین بازیکن در ترکیب تیم ملی ژاپن است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین10 ماه قبل
اعتمادآنلاین| تیم ملی فوتبال ژاپن امروز در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا در ورزشگاه هزابن‌زاید برابر ایران به میدان می‌رود و آخرین جلسه تمرینی سامورایی‌ها پیش از این مسابقه برگزار شد. برنامه مسابقات جام ملت‌های آسیا برای ما مشکل بزرگی است اما به ما اجازه داد تا به تیم قوی‌تری تبدیل شویم. او ادامه داد: ما اکنون ایران را پیش رو داریم که قوی‌ترین تیم آسیا شناخته می‌شود، بنابراین اگر ما هرگونه اشتباه را کنار بگذاریم، حریف ما قطعا بر آن سرمایه گذاری خواهند کرد. اگر ما بازی کردن را روی یک روش ادامه بدهیم قطعا کار سختی خواهیم داشت. مطمئنم که این مسابقه در سطح یک برگزار خواهد شد.
ایلناایلنا10 ماه قبل
بازیکن باتجربه تیم فوتبال ملی ژاپن انتظار دیدار دشواری در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا برابر ایران دارد. به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال ژاپن فردا در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا در ورزشگاه هزابن‌زاید برابر ایران به میدان می‌رود و آخرین جلسه تمرینی سامورایی‌ها پیش از این مسابقه برگزار شد. برنامه مسابقات جام ملت‌های آسیا برای ما مشکل بزرگی است اما به ما اجازه داد تا به تیم قوی‌تری تبدیل شویم. او ادامه داد: ما اکنون ایران را پیش رو داریم که قوی‌ترین تیم آسیا شناخته می‌شود، بنابراین اگر ما هرگونه اشتباه را کنار بگذاریم، حریف ما قطعا بر آن سرمایه گذاری خواهند کرد. اگر ما بازی کردن را روی یک روش ادامه بدهیم قطعا کار سختی خواهیم داشت.
خبرآنلاینخبرآنلاین10 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ایران و ژاپن فردا ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران در نخستین بازی مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به مصاف یکدگیر خواهند رفت. یوتو ناگاتومو درباره این بازی به توکیو وردی گفت: «ایران تیمی است که می‌تواند رقابت نزدیکی حتی با بهترین تیم‌های جهان داشته باشد. به نظرم این بازی جدال شیر و پلنگ است و نمی‌توان برنده آن را تعیین کرد.» او درباره کارلوس کی‌روش گفت: «سرمربی تیم ملی ایران از لحاظ تاکتیکی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. دفاع تیم ملی ایران عملکرد بسیار خوبی داشته و هنوز گلی در این مسابقات دریافت نرکده است. عبور از آن خیلی مشکل است و این موضوع برای تیم‌های غرب آسیا دشوارتر است.» او درباره درخشش مهاجم تیم ملی ایران اظهار کرد: «سردار آزمون را یکی از بهترین بازیکن آسیا می‌دانم.
طرفداریطرفداری10 ماه قبل
طرفداری - فردا (دوشنبه) چهره یکی از فینالیست‌های جام ملت‌های آسیا مشخص می‌شود و تیم ملی فوتبال ژاپن باید در العین برابر ایران قرار گیرد. به نقل از ایسنا و به گزارش از توکیو وردی، یوتو ناگاتومو، مدافع پیشین اینتر درباره این دیدار گفت: ایران تیمی است که قادر به رقابت نزدیک حتی با بهترین تیم‌های جهان است. آن‌ها این موضوع را در جام جهانی در گروه خودشان نشان دادند جایی که تیم‌های بزرگ نتوانستند بازی راحتی برابر ایران داشته باشند. ایران تیمی است که باعث می‌شود مدافعان حریف اشتباه کنند. اگر بخواهیم جور دیگری بگویم این بازی جدال شیر و پلنگ است و نمی‌توان برنده آن را تعیین کرد.
تسنیمتسنیم10 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، یوتو ناگاتومو مدافع تیم ملی فوتبال ژاپن درخصوص دیدار این تیم مقابل تیم ملی ایران در مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: ما شاهد بازی برابری خواهیم بود و مشخص نیست چه تیمی در این مسابقه به برتری می‌رسد. ایران تیم و دفاعی مستحکم دارد و هنوز گلی دریافت نکرده است. دفاع تیم ملی ایران عملکرد بسیار خوبی دارد و عبور از آن خیلی مشکل است، به خصوص برای تیم‌های خاورمیانه. مدافع سامورایی آبی با تمجید از مهاجم ۴ گله تیم ملی ایران در مسابقات گفت: سردار آزمون را می‌توانیم بهترین بازیکن آسیا بدانیم. آزمون و یویا اوساکو سرعت بالایی دارند که در آسیا شاهد خیلی شاهد چنین بازیکنانی نیستیم، البته که این دو در سطح کاکا نیستند اما همانند او بازی می‌کنند.
ایسناایسنا10 ماه قبل
مدافع باتجربه تیم ملی ژاپن از تعبیر جالبی برای بازی تیم ملی کشورش و ایران استفاده کرد. یوتو ناگاتومو، مدافع پیشین اینتر درباره این دیدار گفت: ایران تیمی است که قادر به رقابت نزدیک حتی با بهترین تیم‌های جهان است. ایران تیمی است که باعث می‌شود مدافعان حریف اشتباه کنند. اگر بخواهیم جور دیگری بگویم این بازی جدال شیر و پلنگ است و نمی‌توان برنده آن را تعیین کرد. بازی ایران و ژاپن فردا ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در شهر العین آغاز می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها10 ماه قبل
ژاپن نسبت به جام جهانی تغییرات زیادی داشته اما همچنان از پرستاره‌ترین تیمهای جام ملت‌ها به حساب می‌آید. آیا آنها جام ملت‌ها را جدی گرفته‌اند یا خیر و سوالاتی از این دست. ژاپن بعد از نمایش قابل قبول در جام جهانی ۲۰۱۸ که منجر به سومین حضورشان در جمع ۱۶ تیم برتر شد تغییرات زیادی را به خود دید. سرمربی ۵۰ ساله‌ای که همزمان هدایت تیم زیر ۲۳ ساله‌های ژاپن را هم بر عهده داشت. از همان مسابقه ۱۲ بازیکن این تیم در جام جهانی دیگر به تیم ملی دعوت نشدند که از بین کیسوکه هوندا خودش از بازی‌های ملی خداحافظی کرد.
خبر فوریخبر فوری10 ماه قبل
تیم ملی فوتبال ایران در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا به مصاف ژاپن می‌رود. شاید یکی از دلایل هجومی بازی نکردن سامورایی‌ها به بازی این تیم مقابل بلژیک در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باز گردد. ژاپن در جام ملت‌ها فوتبالی را به نمایش گذاشته که از آن به عنوان «فوتبال اتوبوسی» یاد می‌شود. تیم ملی ژاپن نخستین بازی اش در جام ملت‌های آسیا را با برتری ۳ بر ۲ مقابل ترکمنستان پشت سر گذاشت. یویا اوساکو و ریتسو دوان با ۲ گل بهترین گلزنان ژاپن در جام ملت‌ها هستند.

به انتهای لیست رسیدید