یورش

یورش

صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری فرانسه از رام الله، نظامیان رژیم صهیونیستی به دفاتر متعلق به موسسه حقوق بشری فلسطینی حمایت از اسیران «الضمیر» در کرانه باختری حمله کردند. در حالی سحر فرانسیس مدیر موسسه حقوق بشری الضمیر از حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به دفاتر این موسسه خبر می‌دهد عفو بین الملل این اقدام را تلاش برای «نابودی فعالیت صلح طلبانه» توصیف کرد. سحر فرانسیس اعلام کرد نظامیان این رژیم در ساعت ۲ بامداد به دفتر الضمیر گروه حمایت از زندانیان در رام الله در کرانه باختری رود اردن حمله کردند. هنگام حمله نظامیان کسی در دفتر نبود، اما نظامیان صهیونیست، تجهیزاتی به ارزش هزاران دلار شامل ۵ دستگاه رایانه را توقیف و همه دفتر را بازرسی کردند.

بهترین فیلم‌های اکشن ۲۰۱۹

13+
زوم‌جیزوم‌جی15 ساعت قبل

:: صبارنه - یورش نظامیان صهیونیست به شهر رام الله

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از رام الله؛ ارتش رژیم اشغالگر با حضور بسیار زیادی از نظامیان، دیشب به رام الله یورش برد و بیشتر محله‌های آن را محاصره کرد به طوری که درگیریهای شدیدی بین جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست درگرفت. نظامیان صهیونیست نوزده جوان فلسطینی را از شهرها و روستاهای این منطقه بازداشت کردند. رام الله مرکز اصلی تشکیلات خودگردان فلسطین است و رژیم اشغالگر هر زمان که بخواهد به آن یورش می‌برد. نظامیان صهیونیست از این طریق، برای جلوگیری از ادامه مقاومت فلسطینیان در برابر رژیم اشغالگر تلاش کردند. عضو جبهه مردمی مقاومت گفت: به نظرم هدف از تشدید اقدامات امنیتی و نظامی و سرکوب فلسطینیان، عملی کردن طرح این رژیم است. در حالی که فلسطینیان با مقاومت عملی، کاملا برای رویارویی با آن آمادگی دارند. تشکیلات خودگردان فلسطین، قدرتی ندارد و رژیم اشغالگر به وجب وجب رام الله یورش می‌برد.
صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما؛ به نقل از شبکه تلویزیونی العالم، در پی یورش نظامیان صهیونیست به شهر رام الله (مرکز کرانه باختری اشغالی رود اردن و مقر تشکیلات خودگردان فلسطینی) و درگیری آنها با فلسطینیان، ده تن از جوانان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست زخمی شدند و ده‌ها تن بر اثر استنشاق گاز اشک آور مصدوم شدند.
مهرمهر23 ساعت قبل
به دنبال یورش وحشیانه نظامیان صهیونیست به کرانه باختری درگیری شدیدی میان آن‌ها و شهروندان فلسطینی درگرفت. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، اقدامات خصمانه نظامیان صهیونیست علیه شهروندان فلسطینی در اراضی اشغالی ادامه دارد. بر اساس این گزارش، نظامیان رژیم صهیونیستی به صورت وحشیانه به مناطق مختلف کرانه باختری یورش بردند. به دنبال این حمله وحشیانه درگیری شدیدی میان صهیونیست‌ها و فلسطینیان درگرفت. شاهدان عینی اعلام کردند که به دنبال این حمله ۲۳ نفر از شهروندان فلسطینی بازداشت شدند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
کاسیمیرو با وجود شکست سنگین رئال مقابل پی اس جی امیدوار به تغییر شرایط تیمش است. دو گل دی ماریا و یک گل از مونیه حکم شکست کهکشانی‌های افول کرده را امضا کرد. کاسیمیرو هافبک برزیلی رئال در پایان بازی گفت: «واقعیت این است که خوب بازی نکردیم. پی اس جی کنترل بازی را در اختیار داشت و همه می‌دانستیم که بازی در پارک دو پرنس دشوار است. پی اس جی تیم بسیار قدرتمندی است و بازیکنان بزرگی دارد اما جای هیچ توجیهی نیست.

(ویدئو) دفاع دو شترمرغ در برابر یورش کفتار‌ها

فراروفرارو1 روز قبل
شترمرغ‌ها به صورت گله‌ای زندگی می‌کنند. تخم‌های آن‌ها و جوجه شترمرغ‌ها، طعمه مناسبی برای حیوانات دیگر است. کفتار‌ها همیشه به صورت گله‌ای به طعمه خود حمله می‌کنند. این بار هم سعی دارند جوجه شترمرغ‌ها را طعمه خود کنند. از شانس بد شترمرغ‌ها، فقط دو بالغ بین آن‌ها حضور دارد و همین دو شترمرغ باید در برابر گله کفتار‌ها بایستند.
فارسفارس1 روز قبل
بیش از ۱۰۰ اسیر فلسطینی دربند رژیم صهیونیستی در اعتراض به شرایط خود، برای نهمین روز متوالی دست به اعتصاب غذا زدند. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رسانه‌های فلسطینی از تداوم اعتصاب غذای شمار زیادی از زندانیان فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی خبر دادند. اعتصاب غذای این زندانیان فلسطینی از نه روز پیش آغاز شده و بنا به گفته آنها، تا زمانی که خواسته‌های آنها محقق نشود، ادامه خواهد داشت. اسرای فلسطینی از مقامات زندان‌های رژیم صهیونیستی خواسته‌اند به جای دستگاه‌های سرطان‌زا، همانند گذشته تلفن‌های عمومی را راه‌اندازی کنند. تظاهرات همبستگی با اسرای فلسطینیتظاهرات همبستگی با اسرای فلسطینیتظاهرات همبستگی با اسرای فلسطینیتظاهرات همبستگی با اسرای فلسطینیانتهای پیام/ص

روایت نسل‌کشی رژیم صهیونیستی در «صبرا و شتیلا» + ویدئو

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
روایت نسل‌کشی رژیم صهیونیستی در «صبرا و شتیلا» + ویدئوصهیونیست‌ها با تقویت گروه طرفدار خود در لبنان (فالانژیست‌ها) به اردوگاه صبرا و شتیلا یورش بردند. فالانژها بعضا قبل از کشتن آنان را شکنجه می‌دادند، چشم‌هایشان را درمی‌آوردند و سپس آنها را می‌کشتند.

روایت نسل‌کشی رژیم صهیونیستی در «صبرا و شتیلا»

مهرمهر1 روز قبل
صهیونیستها با تقویت گروه طرفدار خود در لبنان (فالانژیستها) به اردوگاه صبرا و شتیلا یورش بردند. فالانژها بعضا قبل از کشتن آنان را شکنجه میدادند چشمهایشان را درمی‌آوردند، سپس آنها را می‌کشتند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
اما علی رغم هزینه‌ها و برنامه ریزی‌های آمریکا برای اطمینان خاطر دارندگان از کیفیت و امنیت این سامانه، این اتفاق تاکنون رخ نداده و عربستان دهه‌های متوالی است با این سامانه میهن پرست، دچار مشکل است؛ گویی این سلاح میلی به حفاظت از خریدارانش ندارد. در اولین آزمون جدی در فوریه ۱۹۹۱ و در خلال جنگ خلیج فارس، سکوی پرتاب موشک پاتریوت آمریکا در ظهران عربستان در درگیری با یک موشک اسکاد عراقی ناکام ماند و ۲۸ نظامی کشته و حدود ۱۰۰ نفر دیگر مجروح شدند. بررسی‌ها نشان داد این مشکل ناشی از یک خطای نرم افزاری در محاسبات رایانه‌ای این سامانه بود. این اتفاق در دنیای تکنولوژی نیز بازتاب زیادی داشته و یکی از معروف‌ترین باگ‌های نرم افزاری تاریخ توصیف گردیده. سامانه پاتریوت ۳ (pack-۳) آخرین مدل ساخت کمپانی‌های تسلیحاتی آمریکاست که شناسایی موشک‌های کروز و پهپادهای دوربرد و درگیری با آن یکی از ویژگی‌های این سامانه در زمان تولید و فروش اعلام شده است.
ایسناایسنا1 روز قبل
منابع محلی سوریه از افزایش روند آدم‌ربایی جوانان اهالی «الجزیره» توسط نیروهای سوریه دموکراتیک (قسد) با هدف به عضویت درآوردن آنها در صفوف این نیروها خبر دادند. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه «سانا»، منابع محلی در سوریه اعلام کردند: شهروندان سوری در راستای محکوم کردن اقدامات نیروهای سوریه دموکراتیک از جمله بازداشت و ربودن شماری از اهالی شهرک «الحصان» واقع در حومه شمالی دیرالزور و بردن آنها به مکانی نامعلوم جهت به عضویت درآوردن اجباری آنها در صفوفشان یا باج‌خواهی در مقابل آزادی‌شان تظاهراتی به راه انداختند. منابعی در شهر الحسکه اعلام کردند که نیروهای سوریه دموکراتیک در ورودی محله «النشوة الغربیة» واقع در شهر الحسکه موانع و ایست‌های بازرسی ایجاد کردند و ۲۰ جوان را برای خدمت اجباری و به عضویت درآوردن آنها در صفوفشان ربودند. مناطق استقرار نیروهای سوریه دموکراتیک صحنه برگزاری تظاهرات در روستاها و شهرهای حومه‌های الحسکه، دیرالزور و الرقه شده و این تظاهرات‌ها در اعتراض به اقدامات نیروهای سوریه دموکراتیک در این مناطق و افزایش آدم‌ربایی به ویژه ربودن جوانان برگزار می‌شود. طبق اطلاعات دیده‌بان حقوق بشر اروپا- مدیترانه نیروهای سوریه دموکراتیک طی روزهای اخیر حدود ۲۰۰ کودک را از داخل اردوگاه «الهول» واقع در جنوب شرق «الحسکه» ربودند تا آنها را به عضویت در یکی از پایگاه‌های نظامی وابسته به خود درآورند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
از آنجا که حکومت نظامی سیاه هند با ایام عزای حسینی همراه شد مردم کشمیر با مشکلات فراوان تلاش کردند رنگ و بوی محرم را در این منطقه اشغالی زنده نگاه دارند. سوم محرم: نیروهای بیشتری به منطقه اعزام شد به گونه‌ای که به طور تقریبی برای هر خانه یک نیروی امنیتی وجود داشت تا اینکه کسی از خانه خارج نشود. پنجم محرم: در مناطق قدیمی شهر سرینگر دو بار تلاش کردند که دسته‌های عزاداری را برپا کنند اما هر بار سرکوب شدند. مردم از مناطق مختلف برای برگزاری مراسم روز هفتم محرم به منطقه می‌آمدند. نیروهای نظامی تمام منطقه را بسته بودند.
مهرمهر1 روز قبل
وی با بیان اینکه امروز نیز در سطح بین الملل دشمن از هنر برای اهداف شوم خود استفاده می‌کند، بیان کرد: به طور متقابل نیز انسان هایی که شرف، انسانیت، هویت و استقلال دارند باید در مقابل این دشمن متجاوز استعمارگر سنگر بگیرند. نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه پاسخ هر سلاحی متناسب با خود آن است، عنوان داشت: پاسخ تهاجم‌ها و هنرهای گمراه کننده دشمن نیز هنرهای صادق و صالح است تا حقایق را تبیین و جامعه را امیدوار و با نشاط کند. وی با بیان اینکه هرچند امکانات و اعتبارات در حوزه هنر پاسخگو نیازها نیست اما تعهدها جای آن را پر می‌کند، افزود: هنوز هم فاصله کشور با دنیا از جهت‌های مختلف زیاد است. عبادی اضافه کرد: بنابراین باید هم خلا موجود در فاصله با دشمن را پر کنیم و هم فاصله خود با ارزش‌های الهی و مکتبی و انسانی کم کنیم. وی با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر برخی نیروهای داخلی نیز از روش‌های نادرست در حوزه هنر استفاده کرده‌اند، خطاب به فعالان حوزه هنری گفت: کارها در همه این حوزه‌ها وظیفه شماست که اگر موفق شوید جبهه بزرگی را مدیریت خواهید کرد.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، اقدامات خصمانه نظامیان صهیونیست علیه شهروندان فلسطینی در اراضی اشغالی ادامه دارد. بر اساس این گزارش، نظامیان رژیم صهیونیستی به صورت وحشیانه به مناطق مختلف کرانه باختری یورش بردند. به دنبال این حمله وحشیانه درگیری شدیدی میان صهیونیست‌ها و فلسطینیان درگرفت. شاهدان عینی اعلام کردند که به دنبال این حمله شماری از شهروندان فلسطینی بازداشت شدند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
آیت‌الله خامنه‌ای در ۲۴ اردیبهشت گفت مذاکره با آمریکا «سم است» و «مذاکره با دولت کنونی آمریکا یک سم مضاعف است». مشابه این اقدام را در موضوع فجیره می‌توان دید، در حالی که امارات هیچ کشوری را محکوم نکرده بود، آمریکا ایران را به‌عنوان مجری خرابکاری معرفی کرد. تام کاد، تام فاز، تام اچ … و چند اسم دیگردولت در ۶ سال گذشته ۱۵ طرح مسکن اجرا کرده اما هیچ‌کدام موفق و مفید نبوده است. با وجود این او در ابتدای تصدی بر وزارت مسکن، دو طرح مسکن اجتماعی و مسکن حمایتی را با هدف حمایت از اقشار کم‌درآمد ارائه داد. به گفته بعیدی‌نژاد، این رأی با توجه به تصمیم اخیر کانادا برای فروش اموال دولت ایران در این کشور، اهمیت بیشتری می‌یابد و نشان می‌دهد که چگونه امریکا و کانادا اصولی‌ترین مقررات بین‌المللی را نقض می‌کنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
مشرق- امیرالمومنین امام علی علیه‌السلام: همانا جهاد شریفترین کارها بعد از اسلام است. جهاد مایه پایداری دین است و علاوه بر آن که عزت و اقتدار می‏‌آورد اجری بزرگ دارد. جهاد، یورش آوردن است. در آن نیکی‌ها و ثوابهاست و نوید به بهشت است بعد از رسیدن به شهادت. متن حدیث: قال علی علیه‌السلام: إن الجهاد أشرف الأعمال بعد الإسلام، و هو قوام الدین، والأجر فیه عظیم مع العزة والمنعة، و هو الکرة، فیه الحسنات و البشری بالجنة بعد الشهادة.

معامله اروپا با یهودیان/ آیا زیاده‌خواهی غربی‌ها پایانی دارد؟

4+
مهرمهر2 روز قبل
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
خبرگزاری میزان- نیرو‌های یمنی در پاسخ به حملات زمینی مزدوران متجاوز، ضمن عقب راندن و تحمیل تلفات بر آنان، در مواجهه با حملات هوائی ائتلاف شیطانی به سرکردگی عربستان سعودی به مناطق مسکونی و غیر نظامی، چاره‌ای جز مقابله به مثل ندید ولیکن اهداف خود را پالایشگاه‌ها و مقر‌های نظامی دشمن قرار دادند. در این بین نیز برای خالی نبودن در عرصه جنگ زمینی، حتی به اجیر کردن مزدورانی از کشور‌های دور دست منطقه بطور مثال آمریکای جنوبی و استخدام نیرو از شرکت‌های امنیتی غربی روی آورد. نیرو‌های ائتلاف بعد‌ها پی بردند که با توجه به اشراف کامل نیرو‌های حوثی بر منطقه و آشنایی با نحوه و شیوه جنگ در این منطقه و عدم آشنایی نیرو‌های مزدور ائتلاف به جغرافیای منطقه و فرهنگ بومی مردم باید بیشتر از قبل برای به زانو در آوردن نیرو‌های مردمی یمن بر بمباران هوایی تمرکز کنند. برای رسیدن به هدف از طریق بمباران هوائی از هیچ وحشی‌گری کوتاهی نکردند تا جائی که از بمباران مجالس عروسی و کاروان‌های همراه، بیمارستان‌ها، مدارس، بازار و دیگر مناطق غیر نظامی هم رویگردان نبوده و نیستند. آنهم با وجود اینکه نیرو‌های مردمی یمن خود اذعان داشته‌اند که موشک‌ها توسط ایشان و از داخل خاک یمن شلیک می‌شوند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
خبرگزاری میزان- بازداشت خودسرانه و بدون توجیه قانونی جوانان منطقه شیعه نشین شرق عربستان در سال‌های اخیر به رویه‎ای معمول برای این رژیم تبدیل شده است. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان؛ رژیم سعودی در هفته جاری موج جدیدی از دستگیری فعالان منطقه شیعه نشین «قطیف» را در دستور کار خود قرار داده است. سعودی در هفته جاری موج جدیدی از دستگیری فعالان منطقه شیعه نشین «قطیف» را در دستور کار خود قرار داده است. براساس گزارش‎ها، «ربیع صلاح الخنیزی» نیز روز ۱۲ سپتامبر (۲۱ شهریور) در منزلش و بدون حکم بازداشت دستگیر شد. منطقه شیعه نشین قطیف در شرق عربستان شاهد یورش‌های مکرر عمال سعودی و بازداشت‌های گسترده جوانان این منطقه بوده است.
مهرمهر2 روز قبل
حتی شخص رئیس جمهور هم در ماه ژوئن اعلام کرد که بدون هیچ شرطی آمادگی دیدار با روحانی را دارد. اکنون به نظر می‌رسد ترامپ در این زمینه دچار فراموشی شده و تمایلش برای گفتگوی بدون پیش شرط با همتای ایرانی را اخبار جعلی می‌نامد. پس از سرنگونی پهپاد آمریکایی توسط ایران، ترامپ با ارسال پیام «ایران اشتباه بزرگی کرد» دستور یورش نظامی به تاسیسات موشکی ایران را صادر و در دقیقه آخر آن را لغو کرد. بین ترامپ و ایران چه اتفاقی خواهد افتاد؟ گفتگوها کاملا به جنگ اولویت دارد و به نظر می‌رسد این سرشت طبیعی ترامپ است. آیا هیچ کس، حتی خود رئیس جمهور، می‌داند اهداف نهایی ترامپ در برابر ایران چیست؟
مهرمهر2 روز قبل
تلاش آمریکا برای توقف کامل صادرات نفت ایران، خود یک اقدام جنگی بود. اکنون گزینه‌های ترامپ برای پاسخی موثر به ایران، در قیاس با دیگر روسای جمهوری آمریکا، بسیار محدودتر است. ترامپ چنانچه بازهم شتابزده و بی محابا عمل کند، با ریسک پیچیده‌تر شدن مشکلات راهبردی اش روبرو خواهد شد. به نظر می‌رسد او به تلاش فرانسه برای برگزاری دیداری با رییس جمهوری ایران، پاسخ مساعد داده باشد که چه بسا نیازمند کاهش تحریم هاست. این همان آشفتگی ای است که ایران را به تشدید تنش وا می‌دارد و نهایتا ترامپ را در واکنش به آن فلج می‌سازد.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، اقدامات خصمانه نظامیان صهیونیست علیه شهروندان فلسطینی در اراضی اشغالی ادامه دارد. بر اساس این گزارش، نظامیان رژیم صهیونیستی به صورت وحشیانه به مناطق مختلف کرانه باختری یورش بردند. به دنبال این حمله وحشیانه درگیری شدیدی میان صهیونیست‌ها و فلسطینیان درگرفت. شاهدان عینی اعلام کردند که به دنبال این حمله شماری از شهروندان فلسطینی بازداشت شدند.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
اما سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران هم بر همان گمان ناگفته استوار بود. آیا دوران «بزن در رو» (رنج یک سویه) به پایان رسیده است؟ در واقع، این رویکرد هیچگاه پایایی همیشگی نداشت. با فراگیر شدن فن آوری پهپادها، دوران برتری مطلق هوایی آمریکا و متحدانش به چالش کشیده می‌شود. فن آوری موشک‌های کروز، پیچیده‌تر است اما آن هم دیر و زود دارد اما سوخت و سوز نه. متاسفانه پاسخ چنین چالش هایی، افزایش تنش نظامی است و سرمایه گذاری بیشتر بر روی تدابیر گران متقابل.
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان تیم پرسپولیس در آخرین دقیقه از نیمه اول دروازه تیمش را با دو سیو تماشایی بسته نگه داشت. به گزارش «ورزش سه»، در دقیقه ۴۳ نیمه اول بازی تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت، خطای شجاع خلیل زاده روی قوس محوطه جریمه باعث شد تا نفتی‌ها صاحب موقعیت بسیار خوبی شوند. ریکانی در اخرین دقیقه از نیمه دوم پشت این ضربه ایستاد و با شوت محکم توپ را از سد دیوار دفاعی پرسپولیس گذراند و در شرایطی که تصور می‌شد برخورد توپ با مدافع پرسپولیس و تغییر جهت آن، صنعت نفت را به گل خواهد رساند اما رادوشوویچ با سیوی استثنایی با پا، دروازه پرسپولیس را نجات داد. اگرچه او با پا مانع از گل شدن توپ شد اما در برگشت بازیکنان صنعت به سمت توپ یورش بردند تا دروازه بوژیدار را باز کنند اما دروازه بان کروات با واکنشی بهتر، آن را جمع کرد و اجازه نداد دروازه تیمش باز شود. رادوشوویچ که باتوجه به محرومیت بیرانوند در ترکیب اصلی سرخ‌ها جای گرفته، در بازی نخست نیز موفق به کلین شیت شد و حالا باید دید آیا می‌تواند در نیمه دوم نیز موفق عمل کند یا خیر.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
این تهیه کننده تأکید کرد: کل لوکیشن‌های «ایل دا» در اطراف خرم آباد و استان لرستان است؛ هرچند برخی لوکیشن‌ها را خودمان ساخته‌ایم، چون با توجه به حال و هوای دوران دفاع مقدس لازمه کار ما بود. باید سراغ فضاسازی جنگی با استفاده از ادواتش برویمسبط احمدی ادامه داد: در عین حال، چون موقعیت محلی سریال و منطقه جغرافیایی نیز برایمان مهم بود، از لوکیشن‌های طبیعی آنجا هم به نحو مطلوب استفاده خواهیم کرد و بدین ترتیب نیز شاید ۸۰ درصد لوکیشن‌های سریال طبیعی است. پس «ایل دا» بدون صحنه‌های جنگ و درگیری‌ها نخواهد بود. در عین اینکه حضور این تعداد هنرمند نیاز قصه سریال بوده است و کارایی لازم را خواهند داشت. این تهیه کننده اعتقاد داشت: فعلا بدون حاشیه پیش می‌رویم و مشکلی در روند ساخت «ایل دا» وجود ندارد.
صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ حساب کاربری خبرگزاری وفا با انتشار پیامی در توئیتر، نوشت نظامیان رژیم اشغالگر اسرائیل امروز دوشنبه با یورش به منطقه سبسطیه در شمال نابلس در کرانه باختری، محل نصب پرچم فلسطین را از بین بردند.

گزارش ویژه تسنیم| ماموریت جدید دریایی برای موشک‌های ۲۰۰۰ کیلومتری سپاه/ از «غدیر» تا «خرمشهر» مهیای ماموریت جدید

20+
تسنیمتسنیم3 روز قبل
مهرمهر3 روز قبل
فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی اظهار کرد: روزی شهید کاوه برای دفاع از این نظام در جای جای کردستان جان خویش را کف دست گذاشت تا نظام‌ مقدس اسلامی آسیب نبیند و امروز باید ادامه دهنده راه این بزرگوار باشیم. فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی بیان کرد: اگر بناست عزتمند و مستقل باشیم و مشکلاتمان را در عرصه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی و اقتصادی حل کنیم، تنها راه موجود مبارزه است و راه دومی وجود ندارد. وی با تاکید بر اینکه باید هدف شهدا که مبارزه و ایستادگی در برابر استکبار بوده است را دنبال کنیم، گفت: مذاکره پاسخ نمی‌دهد و نمی‌تواند جایگزین مبارزه شود. مذاکره در طول مبارزه باشدسردار نظری با بیان اینکه اگر اصالت را به مذاکره بدهیم، ‌مسیر ذلت را طی خواهیم کرد، افزود: مذاکره باید در طول مبارزه باشد. وی با بیان اینکه اگر بنا داریم شرمنده شهدا نباشیم، تنها راه مبارزه است، اظهار کرد: مبارزه تمام شدنی و محدود به کار نظامی نیست.

جزئیات حملات پهپادی یمن به پالایشگاه‌های عربستان

الفالف3 روز قبل
جزئیات حملات پهپادی یمن به پالایشگاه‌های عربستانگروه ویدئو الف، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸، ۱۱:۳۵ ۳۹۸۰۶۲۵۰۹۵ناتوانی سامانه‌های متنوع پدافند هوایی آمریکایی همچون پاتریوت و هاوک که در عربستان مستقر هستند، در مقابل یورش فوجی پهپادهای یمنی.

به انتهای لیست رسیدید