یوونتوس

یوونتوس

طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- در بازی هفته بیست و ششم سری آ ایتالیا، یوونتوس و اینتر در استادیومی خالی از تماشاگر به مصاف هم خواهند رفت. یوونتوس این روزها فرم خوبی ندارد چرا که بازیکنان تا حدی در افت هستند و نتایج اخیر این تیم چندان مقتدرانه نبوده است. یوونتوس در شش بازی خانگی اخیرش حداقل دو گل به حریفان زده است. یوونتوس در نه بازی خانگی اخیرش به اینتر نباخته است. پیش‌بینی هواسکوردیوونتوس ۰-۰ اینترنظرسنجی از کاربران طرفداریبه نظر شما چه نتیجه‌ای در بازی یوونتوس و اینتر رقم می‌خورد؟
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- در دیدار معوقه هفته بیست و ششم سری آ ایتالیا، یوونتوس پشت درهای بسته استادیوم آلیانز میزبان اینتر خواهد بود. مائوریتزیو ساری، سرمربی بیانکونری پیش از این دیدار در مصاحبه با تلویزیون یوونتوس گفت: از نظر تاکتیکی، بازی سختی برابر اینتر داریم. یکی از اهداف ما در این بازی، حفظ مالکیت بالای توپ در نیمه زمین حریف است. بازی یوونتوس و اینتر، معتبرترین بازی فوتبال ایتالیاست. رسیدن به هزار بازی دوران حرفه‌ای، دستاورد مهمی برای رونالدو بود اما او کسی است که باید فورا اهداف جدیدی برای خود تعیین کند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پیش از دربی ایتالیا در هفته جاری رقابت‌های سری A ایتالیا در خانه یوونتوس از آمادگی شاگردانش برای کسب برتری سخن گفت. سرمربی تیم فوتبال اینتر اظهار داشت: فارغ از سختی‌های موجود، آماده مسابقه با یوونتوس هستیم. کونته درباره عملکرد روملو لوکاکو، مهاجم گلزن تیمش افزود: از عملکرد روملو لوکاکو در سال اول حضورش در ایتالیا خوشحالم. او یک الگو در تیم ماست زیرا سخت کار می‌کند تا عملکرد خودش و تیم را بهبود ببخشد. از عملکرد روملو بسیار راضی هستم اما نباید فراموش کنیم تیم برای گلزنی او می‌جنگد.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری تسنیم: آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پیش از دربی ایتالیا در هفته جاری رقابت‌های سری A ایتالیا در خانه یوونتوس از آمادگی شاگردانش برای کسب برتری سخن گفت. سرمربی تیم فوتبال اینتر اظهار داشت: فارغ از سختی‌های موجود، آماده مسابقه با یوونتوس هستیم. تغییر برنامه بازی‌ها و بازی نکردن طی این مدت باعث می‌شود کار دشواری مقابل یوونتوس داشته باشیم. کونته درباره عملکرد روملو لوکاکو، مهاجم گلزن تیمش افزود: از عملکرد روملو لوکاکو در سال اول حضورش در ایتالیا خوشحالم. او یک الگو در تیم ماست زیرا سخت کار می‌کند تا عملکرد خودش و تیم را بهبود ببخشد.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، فردا شب یوونتوس پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران در تورین پذیرای اینتر خواهد بود. نشست مطبوعاتی آنتونیو کونته به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده و این سرمربی ایتالیایی در مصاحبه‌ای با تلویزیون رسمی باشگاه اینتر، در مورد این دیدار صحبت کرده است. ما علیرغم مشکلات، برای این بازی آماده هستیم، زیرا تغییر برنامه‌ها و نداشتن برنامه بازی برای این دیدار آسان نبود. اجتناب ناپذیر است که حضور هواداران به ویژه در چنین بازی‌های پرتماشاگری، یک مؤلفه مهم است. علیرغم این موضوع، از نظر حرفه‌ای مهم است که ما تاریخ بازی را دانسته و برنامه‌ای روشن داشته باشیم.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، با انتشار یک بیانیه، مقامات محلی تورین، دلیل این را که چرا بازی تیم‌‌های یوونتوس و میلان در دور برگشت مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا لغو شد، توضیح دادند. با این حال رخ دادن یک اتفاق نگران‌کننده دولت ایتالیا را مجاب کرد که به سازمان لیگ این کشور توصیه کند بازی به زمان دیگری موکول شود. تمام این‌ها بدان معناست که لغو بازی نه توسط سازمان لیگ ایتالیا بلکه به دستور فرمانداری منطقه پیدمونت صورت گرفته است. در همین حال اعلام شده است که دولت ایتالیا در نظر دارد تمامی رویدادهای ورزشی این کشور را به مدت یک ماه لغو کند. اگر این تصمیم قطعی شود، ماجرای برگزاری بازی‌های سری A پشت درهای بسته به کلی منتفی خواهد شد، اما نه فقط در مناطق آلوده به ویروس کرونا بلکه در تمامی مناطق ایتالیا.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
دیدار برگشت یوونتوس و میلان در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی ایتالیا به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا لغو شد. اعتمادآنلاین| به نقل از ناسیون دپورتس، شرایط هر لحظه در جهان به خاطر شیوع ویروس کرونا بدتر می‌شود؛ به خصوص در ایتالیا چون نه تنها بازی‌های سری آ لغو شدند بلکه نیمه‌نهایی جام حذفی نیز تحت تاثیر این اتفاق قرار گرفت. دیدار برگشت یوونتوس و میلان که قرار بود چهارشنبه شب برگزار شود به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاد و مشخص نیست چه زمانی دو تیم برابر هم قرار می‌گیرند. در چنین شرایطی دولت ایتالیا خواسته است برای یک ماه تمام رویدادهایی که موجب تجمع مردم می‌شود از جمله فوتبال لغو شود. دو تیم یوونتوس و میلان قرار بود در ورزشگاه آلیانز به مصاف هم بروند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
درخواست کمک ایران از روسیهدر پی شیوع کرونا ویروس در ایران، تهران خواهان کمک روسیه شده است. بر پایه اعلام مسئولان عراقی، تاکنون ۲۵ مورد آلودگی به ویروس کرونا در این کشور شناسایی و ثبت شده است. این در حالی است که ویروس کرونا در ابتدا از چین شیوع و گسترش یافته است. درگذشت یک استاد ادبیات بر اثر کروناحجت (نورالدین) صیحانی، استاد ادبیات در ۵۷ سالگی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشته است. دکتر جهانگیری پس از دکتر کرمانپور، مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی، دومین نفر از مدیران سازمان نظام پزشکی است که به بیماری کرونا مبتلا شده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، مسابقه برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا بین یوونتوس و میلان که طبق برنامه قبلی قرار بود چهارشنبه شب برگزار شود به علت شیوع ویروس کرونا موقتا کنسل شده است. طبق تصمیمی که به زودی رسمی خواهد شد، هیچ کدام از گزینه‌های برگزاری بازی با حضور تماشاگر و یا پشت درهای بسته انجام شدنی نیست. هنوز مشخص نیست آیا هفته آینده ۲ تیم به مصاف یکدیگر می‌روند یا زمان دیگری برای این مسابقه در نظر گرفته می‌شود.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 ماه قبل
دیدار حساس مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایتالیا لغو شد. به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار برگشت و حساس مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا با نظر فدراسیون فوتبال ایتالیا به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد تا در زمان دیگری برگزار شود. پیش از این دیدار حساس اینترمیلان و یوونتوس در چارچوب سری آ هم با دلیل ویروس کرونا به تعویق افتاده بود. زمان مشخصی برای برگزاری دو دیدار ذکر شده در نظر گرفته نشده است. ویروس کرونا تا کنون ۷۹ نفر را در ایتالیا به کام مرگ فرو برده است.
روزنوروزنو1 ماه قبل
ال‌کلاسیکوی یک مهمان ویژه داشت. این مهمان کسی نبود جز کریستیانو رونالدو که به واسطه لغو دربی ایتالیا به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایتالیا، فرصتی برای بازگشت به خانه تیم سابقش و مشاهده پنجمین ال‌کلاسیکو بعد از جدایی وی از رئال مادرید را به دست آورد. تماشای این بازی و پیروزی ۲ بر صفر کهکشانی‌ها، اما ظاهرا ستاره شماره ۷ یوونتوس را برای بازگشت به تیمی که رکورددار گلزنی در آن است، وسوسه کرده، در واقع این ادعایی است که یک منبع نزدیک به ستاره پرتغالی مطرح کرده است. یک خبرنگار ورزشی اسپانیایی به نام ادو آگیره که گویا با رونالدو هم ارتباط دارد، در برنامه تلویزیونی «چیرینگیتو» اسپانیا مدعی شد که رونالدو بعد از دو سال از زمان خروجش از سانتیاگو برنابئو اکنون دوست دارد که دوباره به رئال مادرید برگردد. این در حالیست که رونالدو در حال سپری کردن یک فصل فوق‌العاده در سری A است و در مجموع ۷۴ بازی‌اش برای یوونتوس از تابستان سال ۲۰۱۸ تا کنون ۵۳ گل زده است.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- با توجه به سکته مغزی مادر کریستیانو رونالدو، این ستاره پرتغالی به طور فوری تمرینات یوونتوس را ترک کرد و راهی پرتغال شد. نگرانی زیادی پیرامون وضعیت دولورس آویرو، مادر کریستیانو رونالدو به وجود آمد. رونالدو ساعاتی پیش تایید کرد خطر برطرف شده و وضعیت مادرش به سطح پایداری رسیده است. رونالدو در توئیتر رسمی خود نوشت: از شما بابت کلیه پیام‌های حمایتی‌ تان از مادرم، تشکر می‌کنم. من و خانواده‌ام می‌خواهیم از تیم پزشکی بابت مراقبتشان از مادرم تشکر کنیم و در این شرایط خواهان حفظ حریم خصوصی خانواده مان هستیم.
همشهریهمشهری1 ماه قبل
- خوش‌آمدگویی: از بوسیدن و بغل کردن افراد هنگام خوش‌آمدگویی به آنها پرهیز کنید. - افراد سالمند: از افراد با سن بالای ۷۵ و دارای بیماری‌های زمینه‌ای خواسته می‌شود تا در خانه بمانند و از تماس اجتماعی پرهیز کنند. به علاوه بازی آینده نیمه نهایی لیگ سری A ایتالیا میان تیم‌های یوونتوس و اینترمیلان به تاخیر انداخته شد. این بازی قرار بود چهارشنبه شب به دنبال دور اول بازی که با نتیجه مساوی ۱- ۱ در استادیوم سان سیروی میلان به پایان رسید، انجام شود. کمیته علمی دولت خواستار برگزاری همه رویدادهای ورزشی بدون حضور تماشاگران شده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، کلودیو براوو، دروازه‌بان تیم فوتبال منچسترسیتی در حال بررسی پیشنهادات خود برای جدایی از این تیم در تابستان است. این دروازه‌بان ملی‌پوش شیلیایی در پایان فصل قراردادش با باشگاه منچسترسیتی به پایان می‌رسد و گفته می‌شود وی تصمیم خود را برای جدایی گرفته و تمایلی هم به تمدید قرارداد ندارد. با این حال، گفته می‌شود این بازیکن قصد ندارد به فوتبالش در اروپا ادامه دهد. وی در حال حاضر از چند تیم حاضر در لیگ آمریکا پیشنهادات خوبی دریافت کرده و به نظر می‌رسد قصد دارد یکی از آنها را برای فصل آینده انتخاب کند. بیشتر بخوانید: مهاجم منچسترسیتی در رادار یوونتوسانتهای پیام/

ورزشکاران جهان در شبکه‌های اجتماعی؛ ۳ مارس ۲۰۲۰

15+
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، دیدار برگشت و حساس مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا با نظر فدراسیون فوتبال ایتالیا به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد تا در زمان دیگری برگزار شود. دیدار رفت دو تیم با تساوی یک بر یک خاتمه یافته بود. پیش از این دیدار حساس اینترمیلان و یوونتوس در چارچوب سری آ هم با دلیل ویروس کرونا به تعویق افتاده بود. زمان مشخصی برای برگزاری دو دیدار ذکر شده در نظر گرفته نشده است. ویروس کرونا تا کنون ۷۹ نفر را در ایتالیا به کام مرگ فرو برده است.
ایسناایسنا1 ماه قبل
دیدار برگشت یوونتوس و میلان در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی ایتالیا به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا لغو شد. دیدار برگشت یوونتوس و میلان که قرار بود چهارشنبه شب برگزار شود به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاد و مشخص نیست چه زمانی دو تیم برابر هم قرار می‌گیرند. در چنین شرایطی دولت ایتالیا خواسته است برای یک ماه تمام رویدادهایی که موجب تجمع مردم می‌شود از جمله فوتبال لغو شود. دو تیم یوونتوس و میلان قرار بود در ورزشگاه آلیانز به مصاف هم بروند. دیدار رفت در سن سیرو با نتیجه یک بر یک به پایان رسیده بود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
این دیدار می‌بایست چهارشنبه شب به میزبانی یوونتوس برگزار می‌شد، اما به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در ایتالیا، لغو و به زمان نامعلومی موکول شد. ابتدا قرار بود این دیدار با تدابیر امنیتی خاص و در حضور تماشاگرانی که در سلامتی کامل باشند برگزار شود، اما در نهایت فدراسیون فوتبال ایتالیا دستور به لغو این دیدار حساس داد. بازی رفت این تیم‌ها به میزبانی میلان و با تساوی یک بر یک همراه شده بود. در دو هفته اخیر، تعداد زیادی از دیدارهای لیگ ایتالیا نیز لغو شده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
خبرگزاری میزان- به دلیل شیوع ویروس کرونا بازی دو تیم یوونتوس و میلان در نیمه‌نهایی جام حذفی ایتالیا لغو شد. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در شرایطی که دیدار دو تیم یوونتوس و میلان قرار بود فردا (چهارشنبه) برگزار شود، اما این دیدار به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد، هر چند هنوز چیزی قطعی نیست. طبق تصمیمی که به زودی رسمی خواهد شد، هیچکدام از گزینه‌های برگزاری بازی با حضور تماشاگر و یا پشت در‌های بسته انجام شدنی نیست. پیش از این دیدار، کلودیو آلبانزه مدیر روابط عمومی باشگاه یوونتوس اعلام کرده بود: یوونتوس به هر تصمیمی که مقامات اتخاذ کنند، احترام می‌گذارد. بیشتر بخوانید: کار اینتر برای صعود به فینال سخت شدانتهای پیام/
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسابقه برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا بین یوونتوس و میلان که طبق برنامه قبلی قرار بود چهارشنبه شب برگزار شود به علت شیوع ویروس کرونا موقتا کنسل شده است. طبق تصمیمی که به زودی رسمی خواهد شد، هیچ کدام از گزینه‌های برگزاری بازی با حضور تماشاگر و یا پشت درهای بسته انجام شدنی نیست. هنوز مشخص نیست آیا هفته آینده ۲ تیم به مصاف یکدیگر می‌روند یا زمان دیگری برای این مسابقه در نظر گرفته می‌شود. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، استفانو پیولی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل یوونتوس در دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های جام حذفی ایتالیا ابراز امیدواری کرد روسونری مانند جدال دور رفت بدرخشد. سرمربی تیم فوتبال میلان اظهار داشت: ما در بازی رفت ثابت کردیم می‌توانیم با یوونتوس رقابت کنیم. زلاتان از زمان ورود به اینجا سهم بزرگی در موفقیت‌های ما ایفا کرده است. با این وجود باید با واقعیت بازی کردن بدون او کنار بیاییم. متاسفانه دوناروما مصدوم شده و به این بازی نمی‌رسد.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- مسابقه برگشت مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا مابین یوونتوس و میلان که طبق برنامه قبلی قرار بود چهارشنبه شب برگزار شود، به علت شیوع ویروس کرونا موقتا کنسل شده است. به گزارش سایت گل ایتالیا، دیدار دو تیم یوونتوس و میلان قرار است فردا برگزار شود، اما این دیدار نیز به دلیل بحران پیش آمده بر سر شیوع ویروس کرونا موقتا کنسل شده، هر چند هنوز چیزی قطعی نیست. طبق تصمیمی که به زودی رسمی خواهد شد، هیچ کدام از گزینه‌های برگزاری بازی با حضور تماشاگر و یا پشت درهای بسته انجام شدنی نیست. پیش از این دیدار، کلودیو آلبانزه مدیر روابط عمومی باشگاه یوونتوس گفته بود: یوونتوس به هر تصمیمی که مقامات اتخاذ کنند، احترام می‌گذارد و قطعا موضوع بهداشت برای جامعه اولویت دارد. به روز رسانی: به صورت رسمی این دیدار به تعویق افتاد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
رونالدو اگر دوست داشته باشد، مشکلاتش را بازگو می‌کند. مشخصا غیبت رونالدو باعث می‌شود تغییراتی در تاکتیک‌های خود اتخاذ کنیم زیرا هیچ جانشینی برای او در دنیا وجود ندارد. داگلاس کاستا هم چنین وضعیتی دارد و شاید دقایقی بازی کند. او در ادامه افزود: در نیمه اول بازی مقابل لیون بسیار سطح پایین بودیم و در نیمه دوم بهتر شدیم. میلان تیمی سطح بالاست و مشخصا کار آسانی نداریم.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- به نظر می‌رسید دیدار معوقه یوونتوس-اینتر روز دوشنبه، ۱۹ اسفند برگزار خواهد شد اما احتمالا برای برگزاری این دیدار باید راه حل جدیدی پیدا شود. شیوع ویروس کرونا در ایتالیا، باعث شده در تقویم برگزاری مسابقات سری آ هرج و مرج ایجاد شود به طوری که تیمی مثل اینتر نسبت به لاتزیوی صدر نشین دو بازی عقب افتاده دارد. قوانین در ایتالیا تاکید می‌کند که وقتی دو بازی معوقه برای یک تیم وجود دارد، ابتدا باید بازی معوقه اول و سپس بازی معوقه دوم برگزار شود و این یعنی اینتر می‌خواهد ابتدا دیدار معوقه خود در هفته بیست و پنجم را مقابل سمپدوریا برگزار کند و سپس در دیدار عقب افتاده خود در هفته بیست و ششم، به مصاف یوونتوس برود. در انتهای این گزارش نیز آمده اینتر این نامه را به ۱۹ تیم دیگر حاضر در سری آ ارسال کرده است. باید دید در نهایت سازمان لیگ چه راه حلی را برای حل و فصل وضعیت موجود به کار می‌گیرد.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- پیش از دیدار برگشت نیمه نهایی کوپا ایتالیا بین تیم‌های یوونتوس و میلان، استفانو پیولی در جمع خبرنگاران حضور پیدا کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. این روزها میلان با جدایی زوانمیر بوبان و پائولو مالدینی دست و پنجه نرم می‌کند و شرایطش از لحاظ مدیریتی بحرانی است. با قوی‌ترین تیم‌های لیگ، پا به پا بازی کرده‌ایم و نتایج خوبی گرفته‌ایم. باید با دانستن این موضوع که یوونتوس نسبت به ما از لحاظ نتیجه برتری دارد، وارد زمین شویم. کوپا ایتالیا هدف مهمی است و این رقابت به شما ضمانت حضور در اروپا را می‌دهد.
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، رقابت‌های فوتبال باشگاهی ایتالیا در رده‌های مختلف در حال پیگیری است. در سری A، لاتزیو با هدایت سیمونه اینزاگی عملکرد درخشانی داشته است و بالاتر از یوونتوس با ۶۲ امتیاز صدرنشین است. شاگردان فیلیپو موفق شده‌ان اختلاف ۱۷ امتیازی با تیم فروزینونه در دسته دوم ایتالیا را ایجاد کند و به نظر می‌رسد صعود این تیم به سری A محتمل است. درخشش برادران اینزاگی در شرایطی است که ارزش تیم‌هایی که در اختیار آن‌ها قرار دارد بسیار متفاوت است. فیلیپو برادر بزرگتر ارزش بازیکنانی که در بنونتو دارد ۲۴٫۲ میلیون یورو است و ارزش تیمی که در اختیار سیمونه اینزاگی است ۳۲۵٫۷ میلیون یورو است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، بامداد امروز در ال کلاسیکو شماره ۲۷۲ بارسا و رئال در ورزشگاه برنابئو به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود رئال خاتمه یافت تا بارسا در دو دیدار رودررو موفق به کسب برد مقابل رئالی‌ها نشود. دیگر موضوع که رسانه‌های دنیا از جمله موندو دیپورتیوو به صورت دقیق به آن پرداخت عدم گلزنی مسی در ال کلاسیکو بعد از جدایی رونالدو از رئال است. ستاره آرژانتینی بعد از اینکه در ابتدای فصل گذشته رونالدو از رئال جدا و به یوونتوس پیوست نتوانسته در دربی‌های بدون حضور رونالدو در لالیگا مقابل رئال گلزنی کند. مسی آخرین بار در تاریخ ۶/۵/۲۰۱۸ در دیداری که بازی با تساوی ۲ بر ۲ خاتمه یافت موفق به گشودن دروازه رئال شده است. وی ۴۲۵ دقیقه است که در ال کلاسیکو گلزنی نکرده است. در آن دیدار سوارس ۱۰، مسی ۵۲ برای بارسا و رونالدو ۱۴ و بیل ۷۲ برای رئال گلزنی کرده بودند.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
اما دخئا با یونایتد فاتح لیگ برتر، جام حذفی، لیگ اروپا، جام اتحادیه، و کامیونیتی شیلد شد. اما حالا دغدغه‌ها برگشته‌اند، چرا که او در جدیدترین بازی منچستر یونایتد که نتیجه‌اش تساوی در خانه اورتون بود، با اشتباهش پایه‌گذار گل حریف شد. اما برخلاف فصل‌های پیش، دخئا حالا رقابتی جدی در دروازه یونایتد پیش رو دارد. دین هندرسون، دیگر دروازه‌بان منچستر یونایتد که به شفیلد یونایتد قرض داده شده، در این تیم خوش درخشیده است. هندرسون ۲۲ساله البته تنها در صورتی می‌خواهد به یونایتد برگردد که دروازه‌بان شماره یک این تیم باشد.
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، باشگاه یوونتوس اعلام کرد که بازی این تیم در روز چهارشنبه مقابل میلان در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا با حضور تماشاگران برگزار می‌شود. البته با توجه به شیوع کرونا بیانکونری اعلام کرد که برای حضور هوادارانش در این بازی محدودیت هایی گذاشته و تنها هواداران ساکن برخی از ایالت‌ها مجوز ورود به ورزشگاه را دارند. انتهای پیام/

به انتهای لیست رسیدید