یک‌طرفه شدن محور کندوان

یک‌طرفه شدن محور کندوان

عصر ایرانعصر ایران1 ماه قبل
مرکز مدیریت راه‌های کشور از یک‌طرفه شدن محور کندوان از امروز و مسدود شدن هراز در روز‌های شنبه و یکشنبه ۲۳ و ۲۴ آذر از ساعت ۲۳ تا ۵ بامداد، به مدت ۲ شب خبر داد. بر اساس این گزارش، محور هراز، فردا و پس‌فردا شنبه و یکشنبه به دلیل انجام عملیات راهداری مسدود خواهد بود. محور کندوان نیز از بعدازظهر امروز (جمعه) با تشخیص مأموران پلیس راه در محل، از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه می‌شود. مرکز مدیریت راهها، امروز در گزارشی از محور کندوان؛ تردد انواع وسایل نقلیه از این محور را از ساعت ۱۴ تا ۲۴، از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع اعلام کرد و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴، از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک‌طرفه گزارش شد. در محور هراز نیز تردد همه تریلر‌ها کماکان ممنوع اعلام شد و تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ امشب، از محور هراز ممنوع است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ماه قبل
ساعت۲۴ - رئیس پلیس راه مازندران گفت: باتوجه به شرایط عادی ترافیک، احتمال یک‌طرفه شدن محور کندوان وجود دارد. علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت جاده‌های مازندران اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است. وی افزود: براساس برنامه قرار بود محور کندوان یک‌طرفه شود که با توجه به شرایط ترافیک هنوز این محدودیت اجرا نشده و احتمال لغو این محدودیت وجود دارد. رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان و همچنین تردد تمامی تریلی از محور هراز کماکان ممنوع است، تصریح کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۲۴ امشب از محور هراز ممنوع است. این مسوول در پایان بر ضرورت تجهیز خودروها به لوازم زمستانی تاکید کرد.
فارسفارس2 ماه قبل
رئیس پلیس راه مازندران گفت: بارش برف در ارتفاعات محور کیاسر به‌صورت سنگین بوده و تردد خودروها بدون زنجیرچرخ امکان‌پذیر نیست. وی با اشاره به اینکه در تمام ارتفاعات مازندران شاهد بارش برف خفیف هستیم، افزود: بارش برف در ارتفاعات محور کیاسر به‌صورت سنگین بوده و تردد خودروها بدون زنجیرچرخ امکان‌پذیر نیست. این مسؤول با بیان اینکه محدودیت یک‌طرفه شدن محور کندوان هنوز اجرا نشد، اظهار کرد: محدودیت از ساعت ۱۷:۳۰ امروز از شمال به جنوب یک‌طرفه خواهد شد. قدمی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، یادآور شد: همچنین تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی نیز تا ساعت ۲۴ امشب از محور هراز ممنوع است. وی اضافه کرد: بحث اعمال محدودیت یک‌طرفه در محور کیاسر نیز همانند سایر روزهای پایان هفته و ایام تعطیل درصورت بروز ترافیک در دستور کار پلیس قرار خواهد گرفت.
فارسفارس2 ماه قبل
علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری درباره ترافیک در محورهای شمال اظهار کرد: در جاده هراز محدودیت ترافیکی از ساعت ۱۸ تا ۲۴ اجرا خواهد شد، ترافیک در محورهای پرحجم، سوادکوه و کیاسر استان عادی و روان است. وی با اشاره به اینکه تردد خودروها در محور کندوان نیز به‌صورت نیمه‌سنگین در برخی مقاطع سنگین است، افزود: در صورت افزایش حجم ترافیک و تردد خودروها در محدوده کندوان یک‌طرفه خواهد شد. این مسؤول اضافه کرد: در صورت یک‌طرفه شدن محور کندوان، تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان و همچنین تردد تمامی تریلی‌ها از محور هراز همچنان ممنوع است. قدمی ادامه داد: در صورت یک‌طرفه شدن تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۲۴ امشب و همچنین از ساعت ۶ تا ۱۲ فردا از محور هراز ممنوع است. وی با اشاره به بارش برف و باران در ارتفاعات محور کندوان، اظهار کرد: با توجه به ادامه بارش برف در محورهای کوهستانی مازندران لازم است مسافران قبل از شب نسبت به بازگشت اقدام کنند.
فارسفارس5 ماه قبل
علیرضا قدمی درباره آخرین وضعیت ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت سنگین است. وی افزود: از اواسط هفته جاری شاهد افزایش حجم خودروها در محورهای مازندران بودیم که موجب افزایش ترافیک در محورهای خروجی استان شده است. این مسؤول با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، گفت: محدودیت یک‌طرفه شدن محور کندوان روز شنبه نیز اعمال می‌شود. وی بیان کرد: تردد تمامی کامیونت تا ساعت دو بامداد فردا و همچنین از ساعت ۶ تا دو بامداد روز بعد دز محور هراز ممنوع است. رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: باتوجه به ترافیکی سنگین در محورهای مازندران لازم است مسافران از انحراف به شانه خاکی جاده پرهیز کنند.
فارسفارس5 ماه قبل
رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: تردد خودروها در محورهای هراز و کندوان به‌صورت مقطعی نیمه‌سنگین است. محسن هاشمی امروز درباره آخرین وضعیت ترافیکی به‌مناسبت عید غدیر در محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در محورهای هراز و کندوان به‌صورت مقطعی نیمه‌سنگین است. وی افزود: همچنین تردد خودروها در ورودی شهرهای زیراب، پل‌سفید و شیرگاه به‌صورت نیمه‌سنگین و در محور کیاسر به‌صورت عادی جریان دارد. هاشمی به ممنوعیت تردد کامیون و کامیونت در محور هراز تا ظهر روز شنبه، تصریح کرد: همچنان تردد به سمت شمال ادامه دارد. وی یادآور شد: همچنین بحث محدودیت یک‌طرفه در محورهای هراز و کندوان روز جمعه اعمال خواهد شد.
فارسفارس5 ماه قبل
رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ امروز از کرج به سمت شمال ممنوع اعلام شد و منتظر هستیم تا با تخلیه بار ترافیکی تردد خودروها از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه اعلام شود که این محدودیت حدود ساعت ۱۶ تا ۱۷ اعلام خواهد شد. علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت مقطعی سنگین گزارش شده است. وی با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامی کامیون و کامیونت از محور هراز تا ساعت ۲۴ امشب، افزود: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ امروز از کرج به سمت شمال ممنوع اعلام شد و منتظر هستیم تا با تخلیه بار ترافیکی تردد خودروها از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه اعلام شود که این محدودیت حدود ساعت ۱۶ تا ۱۷ اعلام خواهد شد و تا ساعت دو بامداد فردا ادامه دارد. رئیس پلیس راه مازندران اضافه کرد: معمولا در روزهای جمعه به‌ویژه ایام پرترافیک بحث محدودیت مقطعی یک‌طرفه محور کیاسر نیز در دستور کار قرار دارد. این مسؤول یادآور شد: تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است.
موجموج6 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، علی‌رضا قدمی، رئیس پلیس راه مازندران درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های مازندران گفت: در حال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است. وی افزود: معمولا روزهای چهارشنبه شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای مازندران هستیم که این موضوع بار ترافیک آخر هفته را به‌ویژه باتوجه به ایام تابستان افزایش می‌دهد. رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به افزایش تصادفات باتوجه به بالا رفتن حجم تردد در محورهای مازندران، اضافه کرد: هشدار پلیس بر رعایت بیش از پیش مقررات و قوانین راهنمایی و رانندگی است. این مسؤول درباره اعمال محدودیتهای ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران، تصریح کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است. رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: همچنین تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان ممنوع است.
فارسفارس6 ماه قبل
رئیس پلیس راه مازندران گفت: روزهای چهارشنبه شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای مازندران هستیم که این موضوع بار ترافیک آخر هفته را به‌ویژه باتوجه به ایام تابستان افزایش می‌دهد. علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری درباره آخرین وضعیت ترافیکی در استان اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است. وی افزود: معمولا روزهای چهارشنبه شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای مازندران هستیم که این موضوع بار ترافیک آخر هفته را به‌ویژه باتوجه به ایام تابستان افزایش می‌دهد. وی یادآور شد: بحث محدودیت مقطعی یک‌طرفه در محور کیاسر در دستور کار قرار دارد که باتوجه به افزایش حجم ترافیک معمولا روزهای جمعه اعمال می‌شود. رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: همچنین تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان ممنوع است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز6 ماه قبل
به گزارش اقتصادنیوز، علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: از روز چهارشنبه شاهد افزایش حجم ورودی خودروها در محورهای مازندران بودیم که به همان نسبت بار خروجی خودروها در محورهای استان افزایش یافت. وی با اشاره به یک‌طرفه شدن محور کندوان، افزود: همچنین بحث محدودیت ترافیکی مقطعی در محور کیاسر نیز در دستور کار قرار دارد. رئیس پلیس راه مازندران با اعلام انسداد محور کندوان، اضافه کرد: این محدودیت از ساعت ۲۰:۳۰ امشب تا اطلاع ثانوی اعمال شده است. این مسؤول تصریح کرد: انسداد محور کندوان در استان‌های مازندران و البرز به‌دلیل تخلیه بار ترافیکی تا اطلاع بعدی خواهد بود. قدمی در پایان گفت: مسیر جایگزین محورهای هراز و رشت قزوین خواهد بود.
موجموج6 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، علی‌رضا قدمی، رئیس پلیس راه مازندران درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های مازندران گفت: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم و روان است. وی افزود: از لحاظ جوی نیز برخی از مقاطع محورهای مازندران شاهد بارش باران هستیم. رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: معمولا روزهای چهارشنبه شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای استان هستیم که در همین زمینه بحث اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در دستور کار قرار دارد. قدمی یادآور شد: بحث اعمال محدودیت مقطعی یک‌طرفه در محور کیاسر نیز با توجه به تردد بومیان و مسافران در دستور کار قرار دارد که این محدودیت روزهای جمعه و پایان تعطیلات اعمال می‌شود. رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: فصل تابستان است و شاهد حضور مسافران تابستانی در استان هستیم که ضرورت دارد با توجه به توصیه‌ها سفر خوشی را برای خود و خانواده رقم زنند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز6 ماه قبل
وی با اشاره به برگزاری جشنواره گلاب‌گیری در منطقه دودانگه ساری، افزود: به همین دلیل شاهد حجم تردد بالای خودروها در این محور هستیم. رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به یک‌طرفه شدن محور کندوان از ساعت ۱۸ امروز، اضافه کرد: این محدودیت تا ساعت دو بامداد فردا در محور کندوان ادامه دارد. این مسؤول بیان کرد: تردد خودروها در محور کندوان و سوادکوه نیز به‌صورت پرحجم است. قدمی با تأکید بر پرهیز از ازتکاب به تخلفات حادثه‌ساز، خاطرنشان کرد: لازم است رانندگان در زمان بروز ترافیک از انحراف به شانه خاکی جاده پرهیز کنند. به گزارش فارس، درحالی چهاربانده کردن محور ساری تاکام هنوز به سرانجام نرسیده در روزهای پایانی هفته و همچنین ایام تعطیلات شاهد حجم گسترده ترافیک در این محور هستیم که تنها چاره این مشکل اعمال محدودیت یک‌طرفه است‌.
فارسفارس6 ماه قبل
ترافیک نیمه‌سنگین و پرحجم در محورهای مازندرانعلیرضا قدمی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در محور کیاسر و همچنین برخی مقاطع محور هراز به‌صورت نیمه‌سنگین است. وی با اشاره به برگزاری جشنواره گلاب‌گیری در منطقه دودانگه ساری، افزود: به همین دلیل شاهد حجم تردد بالای خودروها در این محور هستیم. رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به یک‌طرفه شدن محور کندوان از ساعت ۱۸ امروز، اضافه کرد: این محدودیت تا ساعت دو بامداد فردا در محور کندوان ادامه دارد. این مسؤول بیان کرد: تردد خودروها در محور کندوان و سوادکوه نیز به‌صورت پرحجم است. قدمی با تأکید بر پرهیز از ازتکاب به تخلفات حادثه‌ساز، خاطرنشان کرد: لازم است رانندگان در زمان بروز ترافیک از انحراف به شانه خاکی جاده پرهیز کنند.
فارسفارس8 ماه قبل
رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: باتوجه به ورودی‌های که روز چهارشنبه در محورهای مازندران شاهد بودیم انتظار روز پرترافیکی را خواهیم داشت. وی افزود: باتوجه به ورودی‌های که روز چهارشنبه در محورهای مازندران شاهد بودیم انتظار روز پرترافیکی را خواهیم داشت. رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران درباره اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران، بیان کرد: تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است. هاشمی اضافه کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت از ساعت ۶ تا دو بامداد روزهای جمعه و دوشنبه در محور هراز ممنوع اعلام شده است. وی تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ امروز تا ساعت دو بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ امروز تا ساعت دو بامداد روز شنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.
فارسفارس8 ماه قبل
رئیس مرکز مدیریت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: تردد خودروها در محدوده لاسم و وانا محور هراز به سمت شمال به‌صورت نیمه‌سنگین است. محسن هاشمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودروها در محورهای سوادکوه، کندوان و کیاسر به‌صورت عادی و روان است. وی افزود: همچنین تردد خودروها در محدوده لاسم و وانا محور هراز به سمت شمال به‌صورت نیمه‌سنگین است. هاشمی با اشاره به یک‌طرفه شدن محور کندوان روز جمعه، تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ فردا از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود. وی یادآور شد: تردد تمامی تریلی از محور هراز و تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان همچنان ممنوع است.
فارسفارس9 ماه قبل
رئیس پلیس راه مازندران گفت: محورهای مازندران در حال حاضر به‌صورت بارانی و لغزنده است. بارانی و لغزنده بودن محورهای مازندران/ تأخیر در یک‌طرفه شدن محور کندوانعلیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است. وی به بارانی و لغزنده بودن محورهای مازندران اشاره کرد و افزود: همچنین در محور کندوان نیز شاهد بارش برف هستیم. رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: همچنان احتمال ریزش و رانش در محورهای کوهستانی استان وجود دارد که باید رانندگان احتیاط کنند. این مسؤول با اشاره به اجرای محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران، تصریح کرد: قرار بود محور کندوان امروز یک‌طرفه شود که این محدودیت با تاخیر اجرا می‌شود.
افکارنیوزافکارنیوز9 ماه قبل
‌محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان‌های البرز و تهران، ‌تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. محور پونل - خلخال در استان گیلان محدوده قبل از سد شفارود به علت ریزش کوه‌ تا اطلاع بعدی مسدود است. محور گنجنامه – تویسرکان‌، واقع در استان همدان‌، از مورخ ۲۵ آبان ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ‌محور سروآباد – پاوه‌، واقع در استان کردستان‌، از مورخ ۳ آذرماه ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ‌محور وازک – بلده، واقع در استان مازندران‌، از مورخ ۱۲ دی ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
فارسفارس1 سال قبل
رئیس پلیس راه مازندران به یک‌طرفه شدن محور کندوان اشاره کرد و گفت: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ امروز از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ امروز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود. وی افزود: با توجه به ورودی‌های روز چهارشنبه در محورهای مازندران پیش‌بینی می‌شود روز پرترافیکی شاهد باشیم. رئیس پلیس راه مازندران درباره محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران، گفت: تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است. این مسؤول با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلی همچنان از محور هراز، بیان کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۲۴ امشب از محور هراز ممنوع است‌. قدمی به یک‌طرفه شدن محور کندوان اشاره کرد و افزود: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ امروز از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ امروز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

به انتهای لیست رسیدید