۹۰ ارومیه

۹۰ ارومیه

طرفداریطرفداری1 روز قبل
به گزارش طرفداری، نادر دست‌نشان در خصوص شرایط فوتبال ایران و همچنین تیم سپیدرود اظهار داشت: ما اصلا شرایط خوبی نداریم و این برای همه جای نگرانی دارد. البته با توجه به امتیاز‌هایی که تیم‌های رقیبمان از دست داده‌اند فعلا شرایط خیلی سخت نیست. وی افزود: باید به این تیم بیشتر توجه شود تا بازیکنان با شرایط راحت‌تری تمرین کنند و آرامش داشته باشند. دست‌نشان در مورد حمایت هواداران از این تیم عنوان کرد: تماشاگرانمان عاشق این تیم هستند و به ورزشگاه می‌آیند. وی خاطرنشان کرد: جمع پرداختی به کل بازیکنان تیم ما به ۲۵۰ میلیون تومان هم نرسیده است.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشنادر دست‌نشان در خصوص شرایط فوتبال ایران و همچنین تیم سپیدرود اظهار داشت: ما اصلا شرایط خوبی نداریم و این برای همه جای نگرانی دارد. نادر دست‌نشان در مورد حمایت هواداران از این تیم عنوان کرد: تماشاگرانمان عاشق این تیم هستند و به ورزشگاه می‌آیند. وی خاطرنشان کرد: جمع پرداختی به کل بازیکنان تیم ما به ۲۵۰ میلیون تومان هم نرسیده است. ما برای یک جلسه تمرین از رشت به سمت رستم‌آباد می‌رویم و یا در منطقه انزلی تمرین می‌کنیم. ما به بازیکنان ایرانی خودمان هم امکانات را نمی‌دهیم تا در مسابقات حاضر شوند تا نتیجه بگیرند.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، رقابت‌های هفته بیست و دوم لیگ دسته یک فوتبال کشور فردا با برگزاری ۹ دیدار پیگیری می‌شود. در یکی از این بازی‌ها نود ارومیه بالا جدولی میزبان تیم نیروی زمینی تهران قعرنشین است. این دیدار یکشنبه سیزدهم بهمن ماه رأس ساعت ۱۴ بعد از ظهر در ورزشگاه تختی ارومیه برگزار می‌شود و تماشای بازی برای عموم رایگان است. به گزارش تسنیم؛ تیم مس رفسنجان و گل ریحان البرز به ترتیب با ۴۲ و ۳۸ امتیاز تیم‌های اول و دوم جدول رده بندی هستند. تیم نود نیز با ۳۷ امتیاز در رده سومی قرار دارد و در صورت پیروزی و نتیجه نگرفتن تیم البرزی می‌تواند به رده دوم صعود کند.
ایسناایسنا3 هفته قبل
ایسنا/آذربایجان غربی تیم فوتبال ۹۰ ارومیه از هفته بیست و یکم لیگ دسته یک برابر مهمانش رایکا بابل به تساوی رسید. هفته بیست و یکم لیگ دسته یک فوتبال ایران امروز (یکشنبه) ششم بهمن ماه برگزار شد و در یکی از دیدارها ۹۰ ارومیه در بابل برابر رایکا به تساوی بدون گل رسید تا با این تک‌ امتیاز خارج از خانه ۳۷ امتیازی شود و همچنان در رده سوم بایستد. در سایر بازی‌ها مس رفسنجان صدر نشین با نتیجه ۳ بر ۲ از سد نیروی زمینی گذشت و ۴۲ امتیازی شد و توانست فاصله‌اش را با سایر بالانشینان افزایش دهد. به گزارش ایسنا، ملوان بندرانزلی هم با نتیجه ۲ بر صفر فجرسپاسی شیراز را از پیش رو برداشت و گل ریحان البرز با یک گل مغلوب قشقایی شیراز شد. انتهای پیام
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، تیم فوتبال نود ارومیه در حالی بیست و یکمین بازی خود لیگ دسته یک فوتبال کشور را مقابل تیم قعر جدولی رایکای بابل برگزار می‌کند که پنج بازی گذشته خود را با ناداوری‌های غیرقابل تصور پشت سرگذاشته و به دنبال پیروزی در این بازی است. دیدار رایکا و ۹۰ ارومیه یکشنبه ششم بهمن ماه ۹۸ به میزبانی تیم بابلی در ورزشگاه شهدای هفت تیر بابل برگزار می‌شود. بیاتلو خاطر نشان کرد: لطفا اگر می‌خواهید این تیم به لیگ برتر صعود نکند صراحتا اعلام کنید تا با احساسات مردم بازی نشود. هواداران باید بدانند که آقایان یک بازی علیه‌شان اشتباه داوری می‌شود دنیا را بهم می‌ریزند، اما مردم و هواداران ارومیه این همه بی‌مهری را تحمل کرده‌اند. بهاری خاطر نشان کرد: صدها هزار هوادار فوتبال آذربایجان در صورت عدم برخورد فدراسیون و سازمان لیگ با خاطیان، آنان را شریک و مقصر ناداوری‌ها علیه ۹۰ ارومیه خواهند دانست.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 هفته قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در چند روز گذشته تغییرات عمده‌ای در هیئت مدیره آلمینیوم اراک اتفاق افتاد که در پی آن احمد حسینخانی که پیشتر رئیس تربیت بدنی آلمینیوم بود، جایگزین محرابی در هیئت مدیره آلمینیوم شد. ولی این پایان کار نبود و مهمتر اینکه حسینخانی با حکم مستقیم رئیس کارخانه ایرالکو در کنار حکم هیئت مدیره به عنوان عضو موظف هیئت مدیره در باشگاه هم منصوب شد تا تمام مسائل باشگاه را رصد کند و همینطور تمام مسائل و اتفاقات گذشته باشگاه بررسی شود. احمد حسینخانی که از جانبازان ۷۰٪درصدی جنگ تحمیلی و همینطور برادر شهید است از مدیران ارزشی کشور است، نوید این را می‌دهد که اتفاقات خوب و مهمی در راستای تحقق آرزو مردم استان مرکزی بردارد و مسیر صعود را برای آلمینیوم هموار سازد. به نظر میرسد اتفاقات مهمی از اراک به زودی خواهد رسید. انتهای پیام/
وانانیوزوانانیوز4 هفته قبل
به گزارش وانانیوز، یحیی بهاری در خصوص ناراحتی از حضور رسول خطیبی در اتاق داوران پس از بازی ۹۰ ارومیه و آلومینیوم اراک اظهار داشت: من از رسول خطیبی ناراحت نیستم و اصلا او طرف صحبتم نیست. داور مسابقه در دقیقه ۹۴ ابتدا یک پنالتی برای ما گرفت اما یک دقیقه بعد از تصمیم خودش منصرف شد و پنالتی را برگرداند. رسول خطیبی هم بازیکنانش را جمع کرد که به این خاطر از او تشکر می‌کنم. بعد از بازی من فقط گفتم که رسول خطیبی در اتاق داوران چه می‌کند. خادم مردم هستیم و اگر صدایمان را بالا بردیم به خاطر آن‌ها بوده، از کسی هم باکی نداریم و امیدوارم مردم از ما راضی باشند.
فارسفارس4 هفته قبل
یحیی بهاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص ناراحتی از حضور رسول خطیبی در اتاق داوران پس از بازی ۹۰ ارومیه و آلومینیوم اراک اظهار داشت: من از رسول خطیبی ناراحت نیستم و اصلا او طرف صحبتم نیست. داور مسابقه در دقیقه ۹۴ ابتدا یک پنالتی برای ما گرفت اما یک دقیقه بعد از تصمیم خودش منصرف شد و پنالتی را برگرداند. رسول خطیبی هم بازیکنانش را جمع کرد که به این خاطر از او تشکر می‌کنم. بعد از بازی من فقط گفتم که رسول خطیبی در اتاق داوران چه می‌کند. خادم مردم هستیم و اگر صدایمان را بالا بردیم به خاطر آن‌ها بوده، از کسی هم باکی نداریم و امیدوارم مردم از ما راضی باشند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 هفته قبل
یحیی بهاری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، درخصوص جنجال‌های به وجود آمده بعد از بازی تیمش با آلومینیوم هرمزگان در هفته بیستم لیگ یک و حضور پرحاشیه رسول خطیبی (سرمربی آلومینیوم) در اتاق داوران بعد از بازی با ۹۰ ارومیه، اظهار داشت: نمی‌دانم چه بگویم، پنج هفته است که سر تیم ما را می‌برند. آنهم در شرایطی که داور بازی دقیقه ۴+۹۰ برای ما پنالتی گرفته بود و ناگهان تصمیم خودش را تغییر داده بود. مالک باشگاه ۹۰ ارومیه افزود: برای من جای سوال داشت که سرمربی حریف چرا باید به اتاق داوران برود و چرا باید در را هم ببندند. مالک باشگاه ۹۰ ارومیه در پایان تاکید کرد: ما تیمی هستیم که با یک میلیارد بودجه بسته شده و الان سوم جدول هستیم. بیشتر بخوانید: حضور جنجالی خطیبی در اتاق داوران بعد از برتری تیمش مقابل نود ارومیهانتهای پیام/
تسنیمتسنیم4 هفته قبل
وحید بیاتلو در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، اظهار داشت: برای این فوتبال متأسفم که افرادی پشت پرده به ریشه فوتبال نو پای زیبای ارومیه تیشه می‌زنند؛ بعد از سی سال با کم‌ترین امکانات، فوتبال ارومیه در حال رشد بوده و کم‌کم امکانات سخت افزاری در حال تکامل است اما آقایانی که هیچ بوی از صداقت و معرفت و ایرانی بودن ندارند می‌خواهند ریشه این تیم را نابود کنند. بیاتلو خاطر نشان کرد: لطفا اگر می‌خواهید این تیم به لیگ برتر صعود نکند صراحتا اعلام کنید تا با احساسات مردم بازی نشود. هواداران باید بدانند که آقایان یک بازی علیه‌شان اشتباه داوری می‌شود دنیا را بهم می‌ریزند اما مردم و هواداران ارومیه این همه بی‌مهری را تحمل کرده‌اند. سرمربی ۹۰ ارومیه تاکید کرد: بی‌مهری و ناعدالتی آقایان پشت میز نشین انگیزه ما را برای جنگیدن بیشتر می‌کند‌، اگر همین روند علیه تیم پاک و جوان سالم ما ادامه داشته باشد قداصت ورزش بخاطر مسائل دیگری زیر سوال می‌رود. انتهای پیام/۷۵۴۸/ع
ایسناایسنا4 هفته قبل
ایسنا/آذربایجان غربی تیم‌ فوتبال ۹۰ ارومیه در ورزشگاه تختی این‌ شهر برابر مهمانش آلومینیوم اراک‌ به تساوی یک‌ بر یک رسید. در حساس‌ترین دیدار، تیم ۹۰ ارومیه در ورزشگاه تختی میزبان آلومینیوم اراک بود که در پایان، این دیدار گرم در هوای سرد ارومیه با تساوی یک بر یک به پایان‌رسید. ۹۰ ارومیه با این تساوی ۳۶ امتیازی شد و همچنان در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفت. در سایر بازی‌ها گل ریحان البرز و سرخپوشان پاکدشت به تساوی بدون گل دست یافتند و بادران تهران در خانه برابر رایکا بابل با نتیجه یک بر یک به توقف رسید. در پاین‌هفته بیستم، مس رفسنجان با ۳۹ امتیاز در صدر جدول باقی ماند و گل ریحان البرز با ۳۸‌ امتیاز در رده دوم قرار گرفت.
فارسفارس1 ماه قبل
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: هر آنچه بدهی برای باشگاه ۹۰ارومیه وجود دارد مربوط به زمان مالکیت شهرداری است و برخی ماشین سازی سابق را با باشگاه فعلی ما اشتباه می‌گیرند. هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص مشکلاتی که برای باشگاه ۹۰ ارومیه به وجود آمده اظهار داشت: بیشتر بدهی‌های باشگاه ۹۰ ارومیه مربوط به زمانی است که این تیم در اختیار شهرداری بوده و من این مطلب را به عنوان یک فرد مطلع می‌گویم. مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز در ادامه تصریح کرد: ما پیش از این، از نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در مجلس خواستیم که با وزیر کشور تماس بگیرد تا از شهرداری تقاضا کند بدهی‌های زمان خودش را متقبل شود. دیروز هم ایشان نامه‌ای به ایرج شهین‌باهر (شهردار تبریز) نوشته که تعهدات قراردادی در هنگام فروش امتیاز تیم را عملی کنند. برخی نیز ماشین‌سازی سابق را که هم‌نام باشگاه فعلی ما است اشتباه می‌گیرند و برداشت مفهومی می‌کنند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، ۹۰ با پیروزی ۱-۰ برابر شهرداری تبریز ضمن حفظ جایگاه خود در جمع صدرنشینان، عملکرد تدافعی فوق العاده خود را نیز تداوم بخشید. یاران بیاتلو با کلین شیت در این دیدار موفق شدند دوازدهمین کلین شیت خود را به ثبت برسانند و آمار فوق العاده‌ای را از این حیث از خود بر جای بگذارند. نودی‌های ارومیه در ۱۸ بازی ۱۲ بار موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده و تنها هشت گل دریافت کرده‌اند تا با قاطعیت بتوان عنوان برترین خط دفاعی را تا این مقطع به این تیم اختصاص دهند. به گزارش تسنیم؛ گل ریحان البرز و مس رفسنجان به ترتیب با ۳۶ و ۳۳ امتیاز تیم نخست و سوم جدول رده بندی هستند. انتهای پیام/۷۵۴۸/ز
ایسناایسنا1 ماه قبل
ایسنا/آذربایجان غربی تیم‌ فوتبال ۹۰ ارومیه در خانه توانست با پیروزی برابر شهرداری تبریز قعرنشین به رده دوم‌ جدول صعود کند. دور برگشت لیگ فوتبال دسته یک امروز (سه شنبه) ۱۷ دی ماه با برگزاری ۷ دیدار درحالی به پایان رسید که در یکی از بازی‌ها تیم ۹۰ ارومیه با پیروزی برابر شهرداری تبریز قعرنشین، موقتا به رده دوم‌ جدود صعود کرد. در یکی از دیدارهای مهم هفته هجدهم از ساعت ۱۴ تیم‌ ۹۰ ارومیه در ورزشگاه تختی میزبان شهرداری تبریز قعر جدولی بود که در پایان توانست با گل دقیقه ۵۲ توسط علیرضا قاسمی برابر مهمانش به برتری دست یابد. به گزارش ایسنا، شاگردان وحید بیاتلو با این برد تعداد پیروزی‌هایشان را به عدد ۱۰ رساندند تا با ۳۵ امتیاز پس از گل ریحان البرز در رده دوم جدول رده بندی بایستند. در سایر دیدارها گل ریحان البرز با حساب ۳ بر صفر از سد آرمان گهر گذشت تا با ۳۶ امتیاز به صدر جدول صعود کند.
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش ایرنا، این دیدار از ساعت ۱۴ امروز سه‌شنبه (۱۷ دی) در زمین چمن ورزشگاه جهان پهلوان تختی ارومیه برگزار می‌شود. دیدار رفت ۲ تیم روز ۲۶ مرداد ماه امسال در هفته نخست لیگ دسته یک کشور (جام آزادگان) با وجود ۱۰ نفره شدن با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم ۹۰ ارومیه پایان یافت. تیم فوتبال ۹۰ ارومیه در پایان دور رفت لیگ آزادگان در رده چهارم قرار گرفت و شهرداری تبریز نیز با اندوختن هفت امتیاز در قعر جدول رده‌بندی ایستاد. امسال تیم فوتبال ۹۰ ارومیه از هشت بازی خانگی قبلی خود، هفت برد و یک مساوی کسب کرده است. سپیدرود رشت، مس رفسنجان، پرسپولیس پاکدشت، ملوان بندرانزلی، خونه به خونه مازندران، کارون اروند خرمشهر، قشقایی شیراز، مس کرمان، آرمان گهر سیرجان، گل‌ریحان البرز، نیروی زمینی تهران، خوشه‌طلایی ساوه، آلومینیوم اراک، فجرسپاسی شیراز، شهرداری تبریز، ۹۰ ارومیه، استقلال خوزستان و بادران تهران ۱۸ تیم حاضر در لیگ دسته یک فوتبال فصل جاری هستند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، نیم فصل دوم لیگ دسته یک فوتبال کشور امروز در حالی برگزار می‌شود که نماینده ارومیه در نیم فصل نخست شانس قهرمانی داشت ولی به این مهم نرسید. دیدارهای نیم فصل دوم فردا با برگزاری نخستین بازی تیم‌ها آغاز می‌شود و تیم نود ارومیه میزبان تیم شهرداری تبریز است. محمد زینالی بازیکن ارومیه‌ای تیم سپاهان اصفهان با انتقالی قرضی تا پایان نیم فصل دوم به این تیم پیوست. وی با ۲۲ سال سن سابقه بازی سابقا در پست هافبک میانی و هجومی تیم‌های سپاهان اصفهان و گل‌گهر سیرجان توپ زده است. این مدافع با تجربه تبریزی سابقه بازی در تیم‌های ماشین سازی تبریز، فولاد خوزستان و نفت تهران را در کارنامه خود دارد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، نیم فصل دوم لیگ دسته یک فوتبال کشور از روز سه‌شنبه هفدهم دی ماه ۹۸ برای تیم نود ارومیه آغاز می‌شود. بهنام رسومی‌نیا پس از توافقات نهایی با مدیران باشگاه بادران با عقد قراردادی رسمی به عضویت این تیم در آمد. محمد عبادزاده نیز به صورت توافقی با فسخ قرارداد خود از این تیم جدا شد و دومین خروجی نود در پایان نیم فصل نخست لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور است. پیش از این نیز وحید بیاتلو سرمربی تیم نود ارومیه از سرمربیگری این تیم استعفا داده بود ولی با پادرمیانی مسئولان قبول نشد و بار دیگر به این تیم بازگشت. تیم نود ارومیه تا پایان نیم فصل نخست رقابت‌های دسته یک فوتبال با ۳۲ امتیاز در رده چهارمی قرار دارد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
مدیرعامل باشگاه ۹۰ ارومیه در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در ارومیه گفت: سرمربی نود ارومیه که اخیرا از تیم جدا شده بود بار دیگر هدایت تیم فوتبال این باشگاه را در ادامه رقابت‌های لیگ دسته یک کشور پذیرفت و به ارومیه بازگشت. یحیی بهاری اظهار داشت: پس از مشکلاتی که در روزهای اخیر برای ادامه همکاری سرمربی تیم فوتبال ۹۰ ارومیه به وجود آمده بود، تلاش‌های مکرر برای بازگشت این مربی به ارومیه پاسخ داد و بیاتلو بار دیگر سکان هدایت نود ارومیه را بر عهده گرفت. وی با بیان اینکه فوتبال ارومیه پس از گذشت سه دهه سال گذشته با حضور تیم ۹۰ این شهر در لیگ دسته یک کشور جان تازه‌ای به خود گرفت، افزود: هم اکنون تیم ۹۰ ارومیه تنها یک امتیاز با صدر جدول اختلاف دارد و از گزینه‌های اصلی صعود به لیگ برتر است. بهاری تصریح کرد: بیاتلو با ۳۲ سال سن یکی از جوان‌ترین مربیان فوتبال ایران محسوب می‌شود و سابقه بازی در تیم پیام مشهد را دارد و از سال گذشته هدایت تیم ۹۰ ارومیه را بر عهده دارد. انتهای خبر/۷۵۴۸/ز
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، یحیی بهاری با اشاره به برخی مشکلات تیم نود ارومیه و جدایی بیاتلو از این تیم در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: برخی از مسئولان و مدیران استانی و شهری از روز گذشته به شدت پیگیر مشکلات تیم ۹۰ بوده و قول داده‌اند تا با حل و رفع مشکلات ۹۰ اورمیه با قدرت‌تر از همیشه و با کادرفنی خود تمرینات را برای نیم فصل دوم آغاز کند. مدیرعامل باشگاه ۹۰ ارومیه با اشاره اینکه باید قدردان موقعیت فعلی فوتبال ارومیه بود، تصریح کرد: موقعیت فوتبال ارومیه در حال حاضر بدون شک مرهون فعالیت چند ساله تک تک اعضای باشگاه ۹۰ است؛ باشگاه ۹۰ توانست ورزش ارومیه را از تک قطبی بودن خارج کند و بتواند پس از سال‌ها سکوهای بتنی ورزشگاه تختی را مملو از جمعیت کند. حال بسیار خوشحالیم که تیمی از شهر والیبالی کشور برخواسته و توانسته تا عنوان پرتماشاگرترین تیم لیگ دسته اول فوتبال ایران را از آن خود کند. مدیرعامل باشگاه ۹۰ ارومیه خاطر نشان کرد: باید تمامی افرادی که دلشان برای فوتبال ارومیه می‌سوزد متحد شده و دست در دست هم دهیم تا با بازگشت وحید بیاتلو تیم ۹۰ ارومیه گرفتار سرنوشت‌ تیم‌هایی همانند پاکدیس نشود و به هدف اصلی خود یعنی صعود به لیگ برتر بیاندیشد. مدیرعامل باشگاه ۹۰ خاطر نشان کرد: در این روزهای سخت بود که توانستیم دوست و دشمن خود را بشناسیم و به نوعی درس بزرگی از این روزها گرفتیم تا مصمم‌تر از همیشه برای شادی دل هواداران کار خود را ادامه دهیم.
ایسناایسنا1 ماه قبل
ایسنا/آذربایجان غربی وحید بیاتلو پس از عدم تحقق خواسته‌هایش از تیم ۹۰ ارومیه جدا شد و هدایت خوشه طلایی ساوه را برعهده گرفت. به گزارش ایسنا، پس از عدم حمایت و پیگیری مشکلات تیم ۹۰ ارومیه توسط برخی مسئولین این شهر، وحید بیاتلو، که در دور رفت لیگ دسته یک عملکرد درخشانی داشت از هدایت این تیم کناره گیری کرد. جدایی بیاتلو در حالی رخ داد، که ۹۰ ارومیه با هدایت این مربی جوان، ۹ پیروزی، ۵ تساوی و ۳ شکست را متحمل شد و با کسب ۲۹ امتیاز و یک امتیاز نسبت به ۳ تیم بالای جدول در رده چهارم قرار دارد که از شانس‌های اصلی صعود به لیگ‌برتر به حساب می‌آید. بیاتلو پس از کناره گیری از هدایت ۹۰ ارومیه، سرمربیگری تیم خوشه طلایی ساوه را بر عهده گرفته است. انتهای پیام
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، وحیدی بیاتلو از ۹۰ ارومیه جدا شد. وحید بیاتلو که پس از کسب نتایج درخشان با ۹۰ ارومیه در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ دسته اول با پیشنهادات متعددی رو به رو شده بود، از این تیم جدا شد. بیاتلو در نهایت از میان پیشنهادات خود با تیم خوشه طلایی به توافق رسیده و به عنوان سرمربی جدید تیم ساوه‌ای برگزیده شد. شایان ذکر است که این خبر توسط کانال رسمی باشگاه خوشه طلایی ساوه تایید شده است. حال باید دید مسئولان استانی و شهری چه واکنشی در خصوص این موضوع و آینده تیم ۹۰ خواهند داشت و آیا اینکه دست روی دست خواهند گذاشت.
فارسفارس2 ماه قبل
در جریان بازی روز گذشته تیم‌های ۹۰ ارومیه و استقلال خوزستان، داور بازی عضو کمیته داوران را از کنار زمین اخراج کرد. در جریان دیدار تیم‌های ۹۰ ارومیه و استقلال خوزستان، داور بازی، دبیر هیأت فوتبال استان آذربایجان غربی و عضو کمیته داوران فدراسیون فوتبال را از کنار زمین اخراج کرد. حسین نیرویار دبیر هیأت فوتبال استان آذربایجان غربی و یکی از اعضای جدید کمیته داوران کشورمان در جریان بازی ۹۰ و استقلال خوزستان به دلیل تنش‌هایی که در کنار زمین به وجود آمد و درگیری‌هایی که با برخی‌ها در کنار زمین داشت توسط حسین ترابیان داور بازی از کنار زمین اخراج شد تا در اتفاقی نادر یک داور عضو کمیته داوران را اخراج کند. برخی از داوران در هفته‌های گذشته نسبت به رفتارهای نیرویار در کنار زمین انتقادهایی داشتند اما هیچ گاه با او برخورد نشد تا اینکه دیروز حسین ترابیان او را از کنار زمین اخراج کرد. نیرویار که مدتی است عضو کمیته داوران شده با استفاده از همین مسئولیت به برخی از داوران اعلام کرده که با آنها برخورد خواهد کرد و باید دید که در نهایت چه سرانجامی برای این اخراج رخ خواهد داد.
فوتبالیفوتبالی2 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- در جریان بازی روز گذشته تیم‌های ۹۰ ارومیه و استقلال خوزستان، داور بازی عضو کمیته داوران را از کنار زمین اخراج کرد. در جریان دیدار تیم‌های ۹۰ ارومیه و استقلال خوزستان، داور بازی، دبیر هیأت فوتبال استان آذربایجان غربی و عضو کمیته داوران فدراسیون فوتبال را از کنار زمین اخراج کرد. حسین نیرویار دبیر هیأت فوتبال استان آذربایجان غربی و یکی از اعضای جدید کمیته داوران کشورمان در جریان بازی ۹۰ و استقلال خوزستان به دلیل تنش‌هایی که در کنار زمین به وجود آمد و درگیری‌هایی که بابرخی‌ها در کنار زمین داشت توسط حسین ترابیان داور بازی از کنار زمین اخراج شد تا در اتفاقی نادر یک داور عضو کمیته داوران را اخراج کند. برخی از داوران در هفته‌های گذشته نسبت به رفتارهای نیرویار در کنار زمین انتقادهایی داشتند اما هیچ گاه با او برخورد نشد تا اینکه دیروز حسین ترابیان او را از کنار زمین اخراج کرد. نیرویار که مدتی است عضوکمیته داوران شده با استفاده از همین مسئولیت به برخی از داوران اعلام کرده که با آنها برخورد خواهد کرد و باید دید که در نهایت چه سرانجامی برای این اخراج رخ خواهد داد.
ایسناایسنا2 ماه قبل
ایسنا/آذربایجان غربی تیم فوتبال ۹۰ ارومیه با پیروزی برابر استقلال خوزستان در آستانه قهرمانی لیگ دسته یک فوتبال قرار گرفت. به گزارش ایسنا، هفته شانزدهم لیگ فوتبال دسته یک آزادگان امروز (پنج شنبه) برگزار شد و در یکی از حساس‌ترین دیدارها ۹۰ ارومیه با پیروزی برابر استقلال خوزستان در رده دوم جدول قرار گرفت. در یکی از مهم‌ترین بازی‌ها ۹۰ ارومیه توانست در ورزشگاه تختی با نتیجه یک بر صفر برابر مهمانش استقلال خوزستان به پیروزی برسد تا با کسب هشتمین بردش ۳۲ امتیازی شود و با یک بازی کمتر نسبت به تیم گل ریحان البرز در رده دوم بایستد. ۹۰ ارومیه می‌تواند با پیروزی در دیدار عقب افتاده‌اش بعنوان قهرمانی لیگ دسته یک برسد. انتهای پیام
ایسناایسنا2 ماه قبل
ایسنا/آذربایجان غربی تیم‌فوتبال ۹۰ ارومیه در هفته شانزدهم لیگ‌ فوتبال دسته یک برابر مهمانش تیم‌ مس رفسنجان شکست‌ خورد و صدر جدول را ازدست داد. به گزارش ایسنا، هفته شانزدهم لیگ فوتبال دسته یک امروز (جمعه) با برگزاری ۹ دیدار در شهرهای مختلف به اتمام رسید و در یکی از مهمترین بازی‌ها تیم ۹۰ ارومیه در دیداری خارج از خانه مغلوب مس رفسنجان شد. در حساس‌ترین دیدار هفته شانزدهم تیم‌۹۰ ارومیه در رفسنجان مهمان تیم مس این‌شهر بود که در پایان با نتیجه ۳ بر یک برابر میزبان شکست‌ خورد تا شاگردان بیاتلو با قبول دومین شکستشان همچنان با ۱۵ بازی و یک بازی کمتر ۲۹‌امتیازی باقی بمانند و به رده دوم جدول سقوط کنند. ۹۰ ارومیه در هفته هفدهم باید روز پنجشنبه از ساعت ۱۴ در ورزشکاه تختی از استقلال خوزستان بحران زده میزبانی خواهد کرد. انتهای پیام
ایسناایسنا2 ماه قبل
ایسنا/آذربایجان غربی تیم فوتبال ۹۰ ارومیه با پیروزی۳ بر صفر برابر تیم بادران تهران در صدر جدول لیگ دسته یک ایستاد. به گزارش ایسنا، هفته پانزدهم لیگ‌ فوتبال دسته یک آزادگان در حالی با برگزاری ۹ دیدار در شهرهای مختلف به اتمام رسید که تیم ۹۰ ارومیه با کسب پیروری قاطع برابر بادران تهران به صدر جدول تکیه داد. در یکی از مهمترین بازی‌های هفته پانزدهم از ساعت ۱۴ تیم ۹۰ ارومیه در ورزشگاه تختی این شهر میزبان تیم قدرتمند بادران تهران بود که در پایان با ارائه یک بازی هجومی موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر از سد حریف پایتخت نشین بگذرد تا با کسب ۲۹ امتیاز و یک‌ بازی کمتر در صدر جدول بایستد. برای ۹۰ ارومیه در این بازی بهنام رسولی نیا در دقایق ۴۳ و ۵۸ و پیمان پورصادقی در دقیقه ۶۸ موفق به گلزنی شدند. ۹۰ ارومیه در هفته شانزدهم روز جمعه ۱۵ آذر از ساعت ۱۴ درحالی مهمان مس رفسنجان، دیگر تیم‌ مدعی صعود به لیگ برتر خواهد بود که در صورت پیروزی در این دیدار خارج از خانه میتواند فاصله‌اش با تیم‌های بالانشین جدول را بهبود بخشد.
فارسفارس2 ماه قبل
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: برخی به سراغ بازی ما با استقلال در سال‌ها پیش و اتفاقات آن رفته‌اند، این کار چه نتیجه‌ای به جز ایجاد تنش دارد؟! * بازی ما با استقلال بازی قدری خواهد شدتابش در مورد بازی حساس سپاهان مقابل استقلال تصریح کرد: ‌ بازی مهمی پیش رو داریم، استقلال تیم بزرگی است که در هفته‌های اخیر نتایج خیلی خوبی گرفتهاست البته ما هم تیم خیلی خوبی داریم که نتایج خوبی گرفته است. مشکلی برای این بازی نداریم و آماده میزبانی از تیم استقلال هستیم. تابش تاکید کرد: مطرح کردن این مسائل جز ایجاد تنش چه نتیجه‌ای خواهد داشت؟ مگر فصل گذشته با استقلال بازی نکردیم و در آن بازی زیبا ثانیه‌های آخر گل خوردیم. ضمن اینکه از آنها می‌خواهم در بازی استقلال فقط تیم خودشان را تشویق کنند.
فارسفارس2 ماه قبل
دیدار تیم‌های فوتبال ۹۰ ارومیه و تراکتور در پایان نیمه اول به سود شاگردان دنیزلی به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار تیم‌های ۹۰ ارومیه و تراکتور از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه شهید باکری ارومیه برگزار شد که این بازی در نهایت با برتری یک بر صفر به سود تراکتور به پایان رسید. داور: امیر عرب براقیکمک‌ها: محمد عطایی و علیرضا طاهرخانیاخطار: اخراج: گل: مسعود شجاعی ۳۹ (تراکتور) انتهای پیام/
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 ماه قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۹

به انتهای لیست رسیدید