Application

Application

ایسناایسنا3 روز قبل
محققان دانشگاه صنعتی ارومیه موفق به چاپ سه کتاب در انتشارات معتبر Elsevier شدند. به گزارش ایسنا، دکتر کامران قاسم زاده، دانشیار گروه مهندسی شیمی دانشکده انرژی‌های تجدیدپذیر دانشگاه صنعتی ارومیه، در سال ۲۰۱۹ موفق به چاپ دو کتاب به زبان انگلیسی در انتشارات Elsevier شده است. دو کتاب چاپ شده در سال ۲۰۱۹ با عناوین Ceramic Membrane Bioreactors و Microporous Membranes and Membrane Reactors در سایت‌های معتبر فروش کتاب ارائه شده و قابل تهیه است. در کتاب Ceramic Membrane Bioreactors نام دکترالهام جلیل نژاد، استادیار جوان گروه مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی ارومیه نیز ذکر شده است. بنا بر اعلام روابط عمومی وزارت علوم، دکترقاسم زاده، پیش از این در سال ۲۰۱۷ اولین کتاب بین‌المللی خود را از طریق انتشارات معتبر Elsevier با عنوان Silica Membranes, Preparation, Modelling, Application and Commercialization به چاپ رسانده بود.

چگونه گرین کارت آمریکا بگیریم؟؛ شرایط، فرم‌ها و راهنمای اپلای کارت سبز آمریکا

4+
تکراتوتکراتو1 هفته قبل

راهنمای جامع شرایط و مدارک دریافت بلو کارت آلمان ۲۰۲۰

21+
تکراتوتکراتو2 هفته قبل
زومیتزومیت2 هفته قبل
به‌علاوه روزبه‌روز بر محبوبیت نرم‌افزار‌های گرافیکی و رندرینگ سه‌بعدی افزوده می‌شود مخصوصا وقتی پای بازی‌های ویدیویی در میان باشد و اینجا است که اهمیت API‌های گرافیکی مشخص می‌شود چرا‌که، API گرافیکی ابزاری است که به‌صورت اختصاصی برای ساده‌سازی فرایند ساخت تصاویر سه‌بعدی طراحی شده است. API گرافیکی چیست؟ رابط‌ برنامه‌نویسی نرم‌افزار کاربردی یا Application Programming Interface که به اختصار به آن رابط برنامه‌نویسی گرافیکی یا API گرافیکی نیز گفته‌ می‌شود ابزاری است که فرایند ساخت گرافیک را در تمامی بخش‌های کامپیوتر، آسان می‌کند. چراکه، باید APIهای گرافیکی (مثل DirectX ۹, ۱۰, ۱۱, OpenGL) را به‌کار بگیرند و کارت‌های گرافیک یا GPU را مدیریت کنند. حالا که با مفهوم APIگرافیکی low-level آشنا شدیم، بیایید با چند API گرافیکی مطرح و پیشرو بیشتر آشنا شویم. این API گرافیکی شناخته‌شده با هدف مدیریت وظایف مربوط به نرم‌افزار‌های چند‌رسانه‌ای (multimedia) و به‌طور ویژه بهبود عملکرد بازی و ویدئو طراحی شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل
بر اساس گزارش مرکز ماهر (مدیریت امداد و هماهنگی رخدادهای رایانه‌ای) این برنامه در شش ماه گذشته بیش از ۴۵۰۰۰ دستگاه را آلوده کرده است. اپلیکیشن Xhelper را نمی‌توان به صورت دستی اجرا کرد زیرا هیچ آیکون قابل مشاهده‌ای در منوی برنامه‌های دستگاه ندارد. پس از اتصال موفقیت‌آمیز به سرور C&C، Payloadهای دیگر مانند Dropperها، Clickerها و Rootkitها ممکن است در دستگاه آپلود شوند. طبق اندازه‌گیری‌های انجام‌شده، حداقل ۴۵ هزار دستگاه تحت تأثیر بدافزار Xhelper قرار گرفته‌اند. تنها در یک ماه گذشته، به طور متوسط روزانه ۱۳۱ دستگاه و به طور متوسط در طول ماه ۲۴۰۰ دستگاه به این بدافزار آلوده شده‌اند.
ایسناایسنا3 هفته قبل
بدافزار Xhelper در شش ماه گذشته ۴۵ هزار دستگاه اندرویدی را آلوده کرده است. بر اساس گزارش مرکز ماهر (مدیریت امداد و هماهنگی رخدادهای رایانه‌ای) این برنامه در شش ماه گذشته بیش از ۴۵۰۰۰ دستگاه را آلوده کرده است. اپلیکیشن Xhelper را نمی‌توان به صورت دستی اجرا کرد زیرا هیچ آیکون قابل مشاهده‌ای در منوی برنامه‌های دستگاه ندارد. طبق اندازه‌گیری‌های انجام‌شده، حداقل ۴۵ هزار دستگاه تحت تأثیر بدافزار Xhelper قرار گرفته‌اند. تنها در یک ماه گذشته، به طور متوسط روزانه ۱۳۱ دستگاه و به طور متوسط در طول ماه ۲۴۰۰ دستگاه به این بدافزار آلوده شده‌اند.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 ماه قبل
ما هنوز چند سالی با بزرگ کردن (این پروژه) و ایجاد کامپیوترهای کوانتومی که به اندازه کافی خوب باشند فاصله داریم. به همین دلیل وقتی به تغییرات آب و هوایی نگاه می‌کنیم یا به حوزه ساخت دارو مطمئن هستم روزی کامپیوترهای کوانتومی پیشرفت بزرگی در آن ایجاد خواهند کرد. آی‌بی‌ام می‌گوید عبارت «برتری کوانتومی» عنوان گمراه‌کننده‌ای است چون در نهایت کامپیوترهای کوانتومی همه کارها را بهتر از کامپیوترهای کلاسیک انجام خواهند داد. منظور من این است که ممکن است عموم مردم تصور کنند اینها نشانه‌ای از انقراض کامپیوترهای کلاسیک توسط کامپیوترهای کوانتومی باشد. شما در گوگل هوش مصنوعی را به شکل گسترده مورد استفاده قرار می‌دهید.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگارمهر، کنفرانس ساخت دوباره اروپای شرقی در روزهای ۱۳ و ۱۴ دسامبر ۲۰۱۹ در پراگ، جمهوری چک برگزار می‌شود. برخی از موضوعات محوری کنفرانس شامل روشنگری و ساخت اروپای شرقی، تفکر اروپای شرقی: کمک به درک یک منطقه بازسازی شده، پایان همبستگی اروپا، اروپای شرقی و عدم تقارن اروپایی شدن، از امپراتوری عثمانی تا روسیه: مقولات فرهنگی در ساخت اروپای شرقی، مهاجرت از اروپای شرقی و تجارب «دیگری»، احزاب پوپولیستی در اروپای شرقی، سبک‌های زندگی و ویژگی‌های مختصر شرق بازسازی شده، اروپا و منطق رشد از طریق ریاضت اقتصادی: تأثیر بحران در اروپای شرقی، مناظر شهری در اروپای شرقی، دین و سیاست در اروپای شرقی، ادبیات و نویسندگان اروپای شرقی، تغییر سیاست و تحول در شهرها در اروپای شرقی، اروپای شرقی و هنر اروپا و روسیه، دیپلماسی و اجماع اروپایی در سیاست خارجی، خوانش فمینیستی از اروپای معاصر شرقی و … است. مهلت ارسال آثار تا پایان روز ۱ نوامبر ۲۰۱۹ است. علاقمندان به موضوعات فوق می‌توانند با ارسال آثار خود به آدرس application@euroacademia. org در این کنفرانس مشارکت نمایند. جهت کسب ازاطلاعات بیشتر به آدرس https: //philevents. org/event/show/۷۶۶۹۰ مراجعه گردد.

ویزای گردشگری و تجاری پرتغال: شرایط، مدارک و راهنمای اپلای

10+
تکراتوتکراتو1 ماه قبل
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 ماه قبل
اپلیکیشن پرداخت آپ پرکاربرترین اپلیکیشن پرداخت در ایران است که حدود ۴۰ میلیون کاربر دارد؛ اما بااین‌همه من از اپلیکیشن آپ استفاده نمی‌کنم. در حال حاضر اپلیکیشن پرداخت پرمخاطبی مثل آپ تبدیل به یک سوپر اپلیکیشن شده است. چرا اپلیکیشن آپ را حذف کردم؟ بیشتر دلایل من برای حذف اپلیکیشن آپ مسائل فنی بوده‌اند. فقط آپ چنین کاری انجام می‌دهد و این یعنی اطلاعات حساس بیشتری در آپ تبادل می‌شود. من نمی‌گویم اپلیکیشن آپ امن نیست؛ اما مسئله اینجاست که بسیاری از این خدمات لزوما زیرمجموعه آپ نیستند.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 ماه قبل
رئیس پلیس فتا کرمان، با اشاره به افزایش انتشار اپلیکیشن‌های اندرویدی جعلی به شهروندان هشدار داد: همیشه از فروشگاه‌های رسمی در جهت خرید و یا دانلود اپلیکیشن مورد نیاز خود استفاده کنید. سرهنگ «امین یادگارنژاد» در این باره گفت: در کنار گسترش روز افزون بازار موبایل و فناوری‌های مرتبط با آن، استفاده از Application یا نرم‌افزارهای موبایلی این روزها زیاد شنیده می‌شود و این در حالی است که برخی افراد سودجو با ساخت یکسری نرم افزار از این فرصت بدست آمده سوءاستفاده می‌کنند. وی در ادامه بیان کرد: متأسفانه برخی از افراد سودجو با انجام تبلیغات گسترده در فضای مجازی و به خصوص در شبکه‌های اجتماعی اقدام به تبلیغ و ارائه اپلیکیشن‌های متنوع با کاربردهایی جذاب و مختلف نموده و سعی دارند اعتماد کاربران را در فضای مجازی جلب نمایند. تا قربانی برخی اهداف شوم کلاهبرداران نشوند. این مقام مسئول به شهروندان هشدار داد: در خرید اپلیکیشن‌ها و نرم افزارهای کاربردی، از نسخه‌های اصلی استفاده کند، زیرا بعضی از اپلیکیشن‌ها اصل نبوده و قلابی هستند و زمانی که توسط کاربر بر روی گوشی نصب می‌شوند به راحتی می‌توانند به تمام اطلاعاتی که فرد روی گوشی دارد، دسترسی داشته باشند.
ایسناایسنا1 ماه قبل
رئیس پلیس فتا کرمان، با اشاره به افزایش انتشار اپلیکیشن‌های اندرویدی جعلی به شهروندان هشدار داد: همیشه از فروشگاه‌های رسمی در جهت خرید و یا دانلود اپلیکیشن مورد نیاز خود استفاده کنید. وی در ادامه بیان کرد: متأسفانه برخی از افراد سودجو با انجام تبلیغات گسترده در فضای مجازی و به خصوص در شبکه‌های اجتماعی اقدام به تبلیغ و ارائه اپلیکیشن‌های متنوع با کاربردهایی جذاب و مختلف نموده و سعی دارند اعتماد کاربران را در فضای مجازی جلب نمایند. تا قربانی برخی اهداف شوم کلاهبرداران نشوند. این مقام مسئول به شهروندان هشدار داد: در خرید اپلیکیشن‌ها و نرم افزارهای کاربردی، از نسخه‌های اصلی استفاده کند، زیرا بعضی از اپلیکیشن‌ها اصل نبوده و قلابی هستند و زمانی که توسط کاربر بر روی گوشی نصب می‌شوند به راحتی می‌توانند به تمام اطلاعاتی که فرد روی گوشی دارد، دسترسی داشته باشند. انتهای پیام
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مسعود فیاضی استادیار پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در مقاله «عدم انسجام در منظومه هرمونتیکی مجتهد شبستری» به بررسی و نقد اندیشه‌های مجتهد شبستری پرداخته است. این آموزه­ها برگرفته از هرمنوتیک روش­شناختی است که در تناقض آشکار با مبانی و شاکله­ هرمنوتیک فلسفی می‌باشد. هرمنوتیک فلسفی باور دارد که فهم معنا از ابتدا درگرو تفسیر است و بدون تفسیر هیچ معنایی فهم نمی‌­شود. گاه همسو با هرمنوتیک روشی سخن می­ گوید و نه هرمنوتیک فلسفی به معنای خاص و نه هرمنوتیک فلسفی به معنای عام با تعریفی که وی از هرمنوتیک فلسفی به معنای عام داشتند و شامل هرمنوتیک روش‌شناختی شلایر ماخر هم می­شد- و گاه همسو با هرمنوتیک فلسفی به معنای خاص به اظهارنظر می­ پردازد. این نکته دال مرکزی هرمنوتیک هرمنوتیک فلسفی است (Gadamer, ۲۰۰۴, p.۳۱۳).
عصر ایرانعصر ایران3 ماه قبل
مایکروسافت برنامه جدیدی اعلام کرده و طبق آن جایزه‌ای هزارتا ۳۰ هزار دلاری برای کشف باگ‌های مرورگر جدید «کرومیوم اج» تعیین کرده است. مایکروسافت به تازگی یک برنامه جدید کشف باگ در مرورگر «کرومیوم اج» (Chromium Edge) اعلام کرده است. این برنامه به دنبال شکاف‌هایی است که فقط در «کرومیوم اج» وجود دارند و مرورگرهای دیگر را دربرنمی‌گیرد. جایزه ۳۰ هزار دلاری نیز به کشف ترکیبی از شکاف Elevation of Privilege و Windows Defender Application Guard تعلق می‌گیرد. به هرحال «کرومیوم اج» نسبت به نسخه اولیه «ادج» سریع‌تر و کارآمدتر است و از طیف وسیعی افزونه‌ها پشتیبانی می‌کند.
زومیتزومیت3 ماه قبل
در برنامه‌ی جدید مایکروسافت، هدف یافتن باگ‌هایی خواهد بود که بر مرورگر گوگل کروم تأثیرگذار نیستند. به‌گفته‌ی مایکروسافت برنامه‌ی اج این شرکت برای کانال‌های Edge Beta و Edge Dev، نقش «مکملی» را برای باگ باونتی کرومیوم گوگل ایفا خواهد کرد. ردموندی‌ها تنها برای شناسایی آسیب‌پذیری‌هایی جایزه پرداخت می‌کند که قبلا گزارش نشده و منحصر به نسخه‌ی کرومیوم اج باشند؛ بدین مفهوم که آسیب‌پذیری یادشده برای گوگل کروم مخرب نباشد. مایکروسافت در هفته‌ی جاری نسخه‌ی بتای مرورگر کرومیوم اج را برای ویندوز ۱۰، ۷، ۸/۸٫۱ و macOS منتشر کرد. پژوهشگران جهت دریافت جایزه‌ی باگ باونتی جدید مایکروسافت، باید وجود باگ را در جدیدترین نسخه‌های ویندوز یا macOS مرورگر اج نشان دهند.
ایبناایبنا3 ماه قبل
بابک حق طلب در گفت و گو با خبرنگار ایبنا اظهار داشت: در عصر دیجیتال سرعت نوآوری عامل اصلی در موفقیت کسب و کارها است. مدیر عامل شرکت سرو حامی پارس در ادامه افزود: قابلیت ارائه سرویس‌ها و اپلیکیشن‌های بانکی با سرعت بالا یکی از عوامل مهم حضور در بازار برای بانک‌ها به شمار می‌رود. حق طلب در ادامه گفت: مدل جدید در ارائه ارزش در بانک‌ها نیاز به ارتباط با اکو سیستم API‌ها و رگولاتوری و توقعات مشتریان است که نیازمند نگاه جدید در مدل‌های توسعه نرم افزار در بانک‌ها را طلب می‌کند. وی اظهار داشت: نرم افزارهای مبتنی بر ابر Cloud Native Application با استفاده از متودولوژی DevOps و کانتینر امکان افزایش سرعت تولید ارزش را تا چندین برابر فراهم می‌کند. حق طلب افزود: در این معماری با از بین بردن سیلو بین تیم‌های عملیاتی و توسعه نرم افزار و استفاده از کانتینر به عنوان ابزار پکیج کردن نرم افزارها سیکل توسعه نرم افزار و ارائه ارزش به مشتریان جندین برابر کاهش پیدا خواهد کرد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ماه قبل
برنامه نویسمسلط به مفاهیم حسابداری در واحد ITwindows application سی شارپمسلط به مفاهیم حسابداریمسلط به EF و معماری چند لایهمسلط به نوشتن WebServiceآشنا به الگوهای طراحی نرم افزار (Desing Patterns) آشنایی کافی به SQL Serverدارای تسلط کافی روی TFSدارای روحیه کار تیمیامانتداری و صداقتباهوش و خلاقبه صورت تمام وقت و حضوریحقوق و مزایا، توافقیساعت کاری مجموعه ۸:۳۰ تا ۱۷ پنجشنبه‌ها تا ساعت ۱۳بیمه از روز اول، سنوات، عیدیمتقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند. تلفن: ۰۲۱۲۶۱۳۷۸۲۹آدرس ایمیل: it. yektafelez@gmail. com
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ماه قبل
برنامه نویسمدرک کارشناسی یا بالاتر در رشته مهندسی کامپیوترتسلط برC#، ASP. Net MVC و تکنولوژی‌های مرتبط، WinForm Application، مفاهیم Object Oriented، SQL Serverو T-SQLآشنایی با CSS، Java Script، jQueryو نرم افزارهای Reportingتجربه کار با TFS و توسعه نرم افزاردارای قدرت تحلیل و طراحیتوانایی آنالیز درست مساله و ارائه راهکار مناسبتحلیل و تشخیص نیازهای کارفرما و طراحی وپیاده سازی آنهاروابط عمومی خوب جهت ارتباط با مشتریانمسئولیت پذیر و بادقت، سریع و منظم، داشتن روحیه کارتیمیآشنایی با برنامه نویسی Android و IOS مزیت محسوب می‌شود. حداقل چند سال سابقه کار مرتبطمحل شرکت محدوده غرب تهران می‌باشد. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند و رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند. به رزومه هایی که فاقد نشانی محل سکونت و میزان حقوق درخواستی باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد. تلفن: ۰۲۱۴۴۹۷۶۳۳۷آدرس ایمیل: RDS_JOBS@YAHOO. COMوب سایت: WWW. DANABARCODE. COM
زومیتزومیت3 ماه قبل
چطور می‌شود بیت‌کوین استخراج کرد؟ اکثر افراد نباید بیت‌کوین استخراج کنند. قدم اول: سخت‌افزار استخراج بیت‌کوین بخریدبدون یک ماینر ای‌سیک نمی‌توان بیت‌کوین استخراج کرد. قدم سوم: نرم‌افزار استخراج بیت‌کوین بگیریدنرم‌افزار استخراج بیت‌کوین همان چیزی است که کمک می‌کند قلاب سخت‌افزار ماینینگ‌تان را در استخر مدنظر بیندازید. قدم چهارم: آیا استخراج بیت‌کوین برای شما سودآفرین است؟ شما باید محاسباتی انجام دهید و ببینید آیا استخراج بیت‌کوین برای شما سودزا هست یا نه. استخراج بیت‌کوین با Android و iOSنکته‌ی جالب این است که شما واقعا می‌توانید با هر دستگاه آندرویدی بیت‌کوین استخراج کنید.
انتخابانتخاب4 ماه قبل
شاید بتوان گفت که اصطلاح «نرم افزار» برای نخستین بار توسط جان توکی در سال ۱۹۵۸ مطرح و مورد استفاده قرار گرفت. این نرم‌افزارها شامل ابزارهایی برای توسعه دهندگان نرم افزار است مانند ویرایشگر متن (text editor)، کامپایلرها (compiler) و مترجم (interpreter). • نرم‌افزارهای کاربردی (Application Software): بیشتر ما به صورت روزانه از نرم‌افزارهای کاربردی استفاده می‌کنیم. تعداد زیادی از این برنامه‌ها برای اهداف مختلف نوشته شده است مانند مدیریت رسانه‌های اجتماعی، نرم افزار‌های کار با اسناد، وبگردی و …. در پایان قصد داریم تا یک سایت مناسب جهت دانلود برنامه‌های کاربردی ویندوز به شما معرفی کنیم.
ایمناایمنا4 ماه قبل
پیدایش این اثر هنری ارزشمند تأثیر فوق‌العاده‌ای در رشد، پیشرفت و موفقیت علمی و فرهنگی شهر و ساکنان آن داشت. نمای بیرونی این ساختمان به کمک شیشه‌هایی مشابه با فلس ماهی تزئین و دم ماهی با قطعات تیتانیومی پوشانده شده است. بدین ترتیب تلفیقی از علم، تکنولوژی و هنری که در نمای بیرونی موزه به کار رفته است، توجه و علاقه بسیاری از دوستداران علم و هنر را به خود جلب می‌کند. آغاز به کار موزه با ارائه شاهکارهای هنری هنرمندانی چون پیکاسو، ماتیس، میرو و شاگال انجام گرفت و به سمت ارائه آثار هنرمندان پاپ و نمایش آثار ویدئویی پیش رفت. در محوطه بیرونی ساختمان نیز مجسمه غول‌پیکر عنکبوت معروف MAMAN، بادکنک‌های استیل «لاله‌ها»، سازه استیل «توله سگ» و «فواره آتش» خودنمایی می‌کند.

۹ کار که پیش از شروع استفاده از کامپیوتر جدید باید انجام دهید

14+
دیجیاتودیجیاتو5 ماه قبل
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
افسوس اینکه ای‌کاش ورژن ایرانی متولیان و مأموران، و بعضا گماشتگان به «حکمروایی خوب»، تنها اندکی، از فرامتن تحریم‌ها و نوع نگاه اعمال‌کنندگان تحریم‌ها آگاه بودند. جوان‌اند، چون طراحی برنامه‌ی مؤثر تحریم‌ این شاخصه‌ها را می‌طلبد: برنامه‌پذیر، پرشور، پرتلاش، فعال، جویای نام، جاه‌طلب، مبتکر و خلاق، خط‌شکن، جنگنده و البته منعطف. در سپهر «جنایت‌کاران طراح تحریم» نام‌هایی به چشم می‌خورد که درمورد بسیاری از آنها - از فرط جوانی - اطلاعاتی موجود نیست. بر این اساس، برترین دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی، ظرفیت‌های خود را به حد کفایت، در اختیار نهاد‌های عمل‌کننده قرار داده‌اند. این تعبیر، از سوی خوان زاراته، معاون مدیریت مبارزه با تروریسم و جرائم مالی در خزانه‌داری ایالات متحده، در کتاب «جنگ خزانه» آورده شده است.
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
به دنبال پیشنهاد سردار سید محمد باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح مبنی بر تغییر کاربری ناوهای آمریکایی و تبدیل آن به ناوهای لجستیکی جهت خدمات امدادی و انسان دوستانه، پیشنهاد سردار باقرزاده به کمیته بین‌المللی صلیب سرخ، جهت پیگیری به ژنو ارسال شد. floods, fires, shakes, storms and other types of natural disaster. Wherever in the world people are in trouble, the vessels can be used as a secure point of access through the sea. Owing to the enlightenment of the Iranian Islamic revolution, as formerly said by general Salami, IRGC chief commander, these vessels have already turned to metal scraps. In a bid to take the most advantage of these ships, I would like to reiterate the above proposal and put emphasis on it. "انتهای پیام/
ایبناایبنا5 ماه قبل
به گزارش ایبنا از روابط عمومی شرکت بیمه سامان، احمدرضا ضرابیه با بیان اینکه اکوسیستم کنونی صنعت بیمه حداکثر کارایی خود را نشان داده و باید در آن تحولی جدی ایجاد شود، گفت: اکوسیستم جدیدی با محوریت مشتریان باید طراحی شود که Insurance as a Service همان راهکار مورد نظر است. مدیرعامل بیمه سامان در تشریح روش جدید بیمه‌گری، گفت: به عنوان مثال وقتی مشتری خریدی غیر بیمه‌ای را در فضای مجازی انجام می‌دهد، بیمه کالای خریداری شده باید برایش مهیا باشد. وقتی عوارضی دریافت می‌شود، وجه حق بیمه باید همزمان دریافت شده و تقسیم شود. وقتی تورگردانی بسته سفر تهیه می‌کند، امکان اضافه کردن پوشش بیمه مورد نیاز منطبق با آن بسته سفر بدون مراجعه به شرکت بیمه برایش وجود خواهد داشت و وقتی بیمه گذاری اتومبیلش را استارت می‌زند، پوشش‌های مربوط به ریسک خودرو برایش فعال می‌شود. وی همچنین تاکید کرد که «پلنت» به عنوان راهکاری ارائه شده از سوی «سرآمد»، یک شتاب دهنده استارتاپ هاست که تیم‌های جوان را مربیگری کرده و برای رشد و توسعه کسب و کار آموزش می‌دهد.
مهرمهر5 ماه قبل
بر اساس آخرین آمارها، تولید زباله در ایران حدود دهها هزار تن بوده و از سویی تهرانی‌ها بیش از هفت هزار تن زباله در روز تولید می‌کنند. این حجم از تولید زباله نشان می‌دهد که برای بازیافت و مدیریت پسماندهای شهری می‌بایست بیش از گذشته تلاش کرد. دستگاه زباله سوز الکتریکی پاکاز سوی دیگر می‌بینیم که دستگاه‌هایی توسط محققان کشور ساخته شده‌اند که می‌تواند جایگزین روش‌های سنتی و مقرون به صرفه باشند؛ یکی از این دستگاه‌ها دستگاه زباله سوز الکتریکی پاک است. بابک خدمتی یکی از اعضای تیم طراحی دستگاه زباله سوز الکتریکی پاک که در دانشگاه آزاد واحد تبریز طراحی شده به خبرنگار مهر گفت: دستگاه زباله سوز الکتریکی پاک، یک کوره پارالایزر برقی بوده که باهدف امحاء زباله پزشکی طراحی شده است. پلتفرمی هوشمند برای مدیریت پسماند خشکآیدین خانکشی پور مدیر عامل مجموعه طراحی پلتفرمی برای مدیریت پسماند خشک در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ما موفق به طراحی پلتفرمی شدیم که در حوزه مدیریت پسماند خشک است.

دنیای پیش از نت اسکیپ؛ مرورگرهای تاریخی و فراموش‌شده دهه‌ ۱۹۹۰

4+
زومیتزومیت6 ماه قبل
عصر ایرانعصر ایران6 ماه قبل
آیا در ایران استخراج بیت کوین صرف دارداولین استخراج‌کنندگان بیت‌کوین به ازای هر ۱۰ دقیقه ۵۰ بیت‌کوین پاداش می‌گرفتند. معامله روزانه ۱۶ میلیون دلار بیت‌کوین در ایرانسایت LocalBitcoins که یک استارتاپ خرید و فروش بیت کوین است، در آخرین آماری که درباره خرید و فروش بیت کوین توسط کشورهای مختلف منتشر کرد، اعلام کرده بود روزانه ۱۶ میلیون دلار بیت کوین توسط کاربران ایرانی خرید و فروش می‌شود و از این نظر در رتبه ۲۹ جهانی قرار دارد. استخراج بیت کوین چیست؟ استخراج بیت کوین (به انگلیسی: Bitcoin Mining) اصطلاحا به فرایندی گفته می‌شود که طی آن با استفاده از سخت‌افزارهای خاص کامپیوتری در شبکه بیت کوین، قادر به حل مسائل رمزنگاری شده، تأیید صحت یک تراکنش و نهایتا ایجاد یک بلوک در زنجیره بلوکی (بلاک چین) بیت کوین بود. افرادی که مجهز به این سخت‌افزارها در شبکه بیت کوین هستند، با تأیید تراکنش و تولید بلوک، مقداری بیت کوین (بنا به میزان سختی شبکه در لحظه) به‌عنوان پاداش دریافت خواهند کرد. اما رفته رفته با بالا رفتن سختی شبکه، سخت افزارهای خاصی با نام اسیک (ASIC) انحصارا برای استخراج بیت کوین طراحی شد.
زومیتزومیت6 ماه قبل
به‌عنوان مثال اپلیکیشن PWA توییتر با پیاده‌سازی این قابلیت به خوبی اپلیکیشن اصلی اجرا می‌شود و لینک‌های مرتبط با توییت‌ها را نمایش خواهد داد. استانداردهایی که منجر به اجرای بی‌نقص وب اپلیکیشن‌های پیشرو می‌شوند. صرف‌نظر از عواقب آینده، وب اپلیکیشن‌های پیشرو با سرعت مناسبی در حال رشد و توسعه هستند. طراحی جدید وب‌سایت توییتر نیز نوعی وب اپلیکیشن پیشرو است. ردموندی‌ها اکنون نیز در دنیای وب جست‌وجو می‌کنند و وب اپلیکیشن‌های پیشرو را به‌صورت خودکار به ویندوز استور می‌افزایند.

به انتهای لیست رسیدید