Book

Book

زومیتزومیت2 روز قبل
اطلاعات خصوصی، حساب‌های مالی، اسناد مهم کاری، تاریخ تولد عزیزانمان، تاریخ اتفاقات مهم زندگی ما و مهم‌تر از همه وصیتنامه‌مان که هرکدام بدون ساماندهی و به‌صورت پراکنده در زندگی ما وجود دارند. مشکل اصلی چیست؟ داشتن جایی ثابت و امن برای طبقه‌بندی و نگه‌داری از تمام این اطلاعات و رویدادها که باید به ما یادآوری شوند! درباره پس از مرگ و اطلاعات حساب‌های مالی و اسناد مهم خود فکری کرده‌اید؟ مرگ همیشه با ترس و هراس همراه است، همه ما در زمان حیاتمان هزارویک راز نهفته داریم، هزارویک داستان و هزارویک دغدغه. خیلی هیجان‌انگیز است وقتی بتوانیم بعد از مرگ، ‌ هر سال روز تولد عزیزانمان را با یک شاخه گل و یک پیام زیبا تبریک بگوییم. حل مشکل دسترسی به حساب‌های مالی و شخصی بعد از مرگاین اپلیکیشن با نام تجاری RAZIELBOOK در حال عرضه است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
با این مقیاس و شاقول، به‌روشنی و بدون ذره‌ای تردید، می‌توان ارزش و عیار بالای حکومت‌های دینی و مقاومی مثل جمهوری اسلامی ایران را تعیین کرد. این‌ها مشتی نمونه خروار و نمونه‌هایی از ده‌ها موردی است که اقتدار و بازدارندگی جمهوری اسلامی، آمریکایی‌ها را در تصمیمات خود پشیمان و متوقف کرده است. اقدام اخیر جمهوری اسلامی ایران در کاهش تعهدات برجامی خود، مقدمه‌ای برای اتخاذ استراتژی هوشمندانه «تغییر زمین بازی» در مواجهه با بدعهدی آمریکا و انفعال اروپاست. ۳-در منطق دینی و در گفتمان انقلاب اسلامی، فلسفه اصلی قبول مسئولیت، خدمت به مردم است. آمریکا از توانمندی‌های نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران با خبر است و می‌داند با وجود همه تحریم‌های اقتصادی و فشار‌های سیاسی، نتوانسته است نیرو‌های مسلح ایران را تضعیف کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
در ادامه یادداشت و سرمقاله‌های روزنامه‌های صبح کشور با گرایش‌های مختلف سیاسی را می‌خوانید: **********سناریوی سیاسی- حیثیتی- جاسوسی! ۱-بی شک یکی از اصلی‌ترین مؤلفه‌های گفتمان انقلاب اسلامی عدالت‌طلبی و عدالت‌خواهی است چرا که برپایی عدالت در جامعه، از آرمان‌های مبنایی انقلاب اسلامی می‌باشد. ارزش راهبردی کاهش تعهدات برجامی ایرانحنیف غفاری در رسالت نوشت: برداشته شدن گام دوم برجامی جمهوری اسلامی ایران، مولد مباحث تازه‌ای در حوزه سیاست خارجی کشورمان بوده است. «برجام دفرمه شده»، «حفظ تعهدات هسته‌ای ایران»، «خروج آمریکا از برجام»، «مهار قدرت موشکی ایران»، «متزلزل کردن قدرت منطقه‌ای ایران» اجزا و قطعات کلان این پازل را تشکیل می‌دهند. اقدام اخیر جمهوری اسلامی ایران در کاهش تعهدات برجامی خود، مقدمه‌ای برای اتخاذ استراتژی هوشمندانه «تغییر زمین بازی» در مواجهه با بدعهدی آمریکا و انفعال اروپاست.
زومیتزومیت3 روز قبل
به‌دنبال عدم شناسایی پردازنده‌ی گرافیکی انویدیا توسط لپ‌تاپ‌های سرفیس بوک ۲ به‌روزرسانی‌شده به نسخه‌ی ۱۹۰۳ ویندوز ۱۰، مایکروسافت انتشار این به‌روزرسانی را برای لپ‌تاپ یادشده متوقف کرد. براساس گزارش‌های رسمی منتشره از ردموند، انتشار جدیدترین به‌روزرسانی بزرگ ویندوز ۱۰ برای لپ‌تاپ سرفیس‌ بوک ۲ به‌صورت موقتی به‌حالت تعلیق درآمده است. کاربرانی پس از نصب این به‌روزرسانی روی سرفیس بوک ۲ مدعی شده بودند که دستگاه نمی‌تواند پردازنده‌ی گرافیکی اصلی خودش را شناسایی کند. این یعنی عملا به‌روزرسانی جدید ویندوز ۱۰ باعث ناپدید شدن پردازنده‌ی گرافیکی سرفیس بوک ۲ می‌شود. سرفیس بوک ۲ (Microsoft Surface Book ۲) اولین دستگاهی نیست که از دریافت به‌روزرسانی می‌۲۰۱۹ ویندوز ۱۰ محروم می‌شود.
زوم‌جیزوم‌جی5 روز قبل
مقاله مرتبط اولین تصاویر، پوستر و ویدیوی سریال The Mandalorian منتشر شددر جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعاتی از هزینه ساخت هر قسمت فصل اول سریال The Mandalorian (ماندالوریان‌) منتشر شده است. این هزینه‌ها، تنها هزینه ساخت سریال است و شامل هزینه تبلیغات و دیگر موارد نیست. پیش از این، گفته می‌شد که هزینه ساخت سریال لایو اکشن ماندالوریان‌ حدود ۱۰۰ میلیون دلار یا بسیار بیشتر خواهد بود که به‌نظر می‌رسد این گزارش درست بوده است. با این حال، به نظر می‌رسد که دیزنی به موفقیت سریال The Mandalorian اطمینان دارد و از هم‌اکنون مراحل نوشتن فیلمنامه و ساخت فصل دوم این سریال نیز آغاز شده است. جان فاورو با سابقه کارگردانی دو قسمت اول فیلم Iron Man (آیرون من)، فیلم The Jungle Book (کتاب جنگل) و فیلم The Lion King (شیر شاه)، وظیفه ساخت سریال The Mandalorian را بر عهده دارد.
زوم‌جیزوم‌جی6 روز قبل
در جریان E۳ ۲۰۱۹، شرکت کونامی (Konami) از عرضه مینی کنسول جدیدی خبر داد؛ TurboGrafx-۱۶ Mini که قرار است بعد از سال‌ها یاد و خاطره این کنسول را زنده کند. اکنون در جدیدترین اخبار بازی در کنار معرفی بازی‌های TurboGrafx-۱۶ Mini، تاریخ عرضه آن هم مشخص شده است. این مینی کنسول جالب در تاریخ ۱۹ مارس ۲۰۲۰ (۲۹ اسفند ۱۳۹۸) به‌دست علاقمندان می‌رسد و به‌زودی پیش‌فروش آن در آمازون آغاز خواهد شد. کنسول در سه طرح مختلف ارائه می‌شود که نسبت به هر منطقه تفاوت‌هایی دارند؛ به‌طوری که مدل آمریکایی TurboGrafx-۱۶ Mini نام خواهد داشت، مدل اروپایی PC Engine Core Mini و مدل ژاپنی هم PC Engine Mini. لیست بازی‌های کنسول شامل ۵۰ اثر می‌شود که ۲۴ مورد به TurboGrafx-۱۶ مربوط می‌شوند و ۲۶ مورد هم به PC Engine.

جزئیاتی شنیده نشده درباره نقاشی‌های باب راس

7+
جام نیوزجام نیوز6 روز قبل
زوم‌جیزوم‌جی6 روز قبل
از آنجا که چند وقتی است که از نمایش فیلم The Lion King در سالن‌های نمایشی هالیوود می‌گذرد، سایت‌های بین‌المللی معتبر و محبوب در زمینه نقد فیلم و سریال، نقد و امتیاز‌های خود را برای این فیلم منتشر کرده‌اند. ۵۰ از ۱۰۰در نهایت می‌توان گفت که نسخه جدید فیلم شیر شاه راحت یک کپی، نه یک بازسازی واقعی، از نسخه اصلی است. اما در کل می‌توان گفت که خود فیلم یک جور عمل کارائوکه را انجام می‌دهد و در واقع تمام بخش‌های داستان نسخه اصلی فیلم را بازسازی کرده است. نسخه اصلی تقریبا در ذهن همه ما وجود دارد و صحنه‌های مهم این اثر دقیقا به شکل همان نسخه اصلی ساخته شده است. همچنین در پایان و به‌عنوان جمع‌بندی باید گفت که فیلم The Lion King نمره‌هایی کسب کرده که باعث می‌شوند بتوانیم آن را تجربه‌ای متوسط و نسبتا سرگرم‌کننده بدانیم.
زوم‌جیزوم‌جی1 هفته قبل
در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ویدیوهای جدیدی از فیلم The Lion King (شیر شاه) منتشر شده است. به تازگی کمپانی والت دیزنی چهار ویدیو از فیلم لایو اکشن و موزیکال شیر شاه را به اشتراک گذاشته که در این ویدیوها شاهد صحنه‌های خاطره‌انگیزی هستیم. کارگردانی این فیلم بر عهده جان فاورو بوده که او پیش از این کارگردانی فیلم The Jungle Book (کتاب جنگل) را بر عهده داشته است. همچنین پیش بینی می‌شود فیلم شیر شاه افتتاحیه بزرگی را در گیشه تجربه کند که احتمالا این فیلم می‌تواند رکورد افتتاحیه فیلم‌های لایو اکشن دیزنی را بشکند. فیلم The Lion King برای اکران در تاریخ ۱۹ جولای ۲۰۱۹ (۲۸ تیر ۱۳۹۸) ‌ برنامه‌ریزی شده است.
زوم‌جیزوم‌جی1 هفته قبل
فیلم Aladdin (علاالدین) با افتتاحیه‌ای فراتر از انتظار کار خود را در گیشه آغاز کرد و ظاهرا قطار فروش این فیلم لایو اکشن و موزیکال نیز ترمزی ندارد. اوایل این ماه بود که فروش جهانی این فیلم لایو اکشن نیز از مرز ۸۰۰ میلیون دلار عبور کرد و حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فروش جهانی فیلم علاالدین از مرز ۹۰۰ میلیون دلار نیز عبور کرده است. فیلم Aladdin در پنجمین آخر هفته اکرانش ۷٫۳ میلیون دلار در آمریکای شمالی فروش کرد و به لطف هفته روز استقلال آمریکا، فروش این فیلم در آمریکای شمالی به ۳۲۰٫۷ میلیون دلار افزایش پیدا کرده است. با این حال، سرعت فروش جهانی این فیلم نیز همچنان ادامه دارد و در پایان پنجمین هفته اکران آن، فروش جهانی و خارج از آمریکای فیلم Aladdin به ۶۰۰٫۹ میلیون دلار افزایش پیدا کرد تا فروش جهانی این فیلم از مرز ۶۰۰ میلیون دلار نیز عبور کند. وظیفه کارگردانی فیلم لایو اکشن علاالدین بر عهده گای ریچی، کارگردان فیلم‌هایی چون دو قسمت فیلم Sherlock Holmes (شرلوک هلمز)، بوده است.
ایسناایسنا1 هفته قبل
به گزارش ایسنا، انتشارات راتلج یکی از بزرگ‌ترین ناشران بین‌المللی است که بیش از ۱۷۰ سال در زمینه انتشار کتب دانشگاهی و مجلات علمی-پژوهشی سابقه دارد. این انتشارات تاکنون بیش از ۷۰ هزار عنوان کتاب چاپ و منتشر کرده و به عنوان بزرگ‌ترین و پرکارترین ناشر در رشته‌های علوم انسانی و علوم اجتماعی در جهان شناخته می‌شود. این کتاب در ۵ فصل و ۲۷۲ صفحه تنظیم و تدوین شده است. به گفته دکتر مصطفی بهزادفر، رئیس دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران، تهیه و تألیف کتاب در یک انتشارات معتبر بین‌المللی فرصتی مناسب جهت نشان دادن ظرفیت‌های علمی و توانمندی بالای محققان ایرانی است. متخصصین و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه این کتاب می‌توانند به لینک‌های https: //www. routledge. com/Smart-Growth-and-Sustainable-Transport-in-Cities/Shakibamanesh-Ghorbanian-Moghadam/p/book/۹۷۸۰۳۶۷۲۶۲۲۴۲ و https: //www. amazon. com/s?k=Smart+Growth+and+Sustainable+Transport+in+Cities&i=stripbooks-intl-ship&ref=nb_sb_noss مراجعه کنند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، یک مقام امنیتی اظهار داشت: توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) هشت نفر از سرشبکه‌های اصلی شرکت هرمی یونیک فاینانس در استان کرمان دستگیر و ساز و کار فعالیت‌های هرمی این شبکه که منجر به خروج ارز از کشور شده بود، متوقف شد. وی اظهار داشت: ساز و کار جذب سرمایه در شرکت‌های هرمی یونیک فاینانس به این نحو بوده که هر فرد نیازمند مبلغ هزار دلار سرمایه اولیه باشد که می‌بایست صرف خرید سهام یکی از شرکت‌های معرفی شده شود و در قبال این‌ کار شرکت برگه سهام برای مشتریان ارسال می‌کند. وی افزود: در همین راستا اداره ‌کل اطلاعات استان کرمان اقدام به شناسایی و دستگیری ۸ نفر از لیدرها و سرشبکه‌های اصلی شرکت هرمی یونیک فاینانس در استان کرمان کرده است و پس از تکمیل پرونده تحویل دستگاه قضایی شده‌اند که این افراد با جذب حدودا هزار و ۵۰۰ نفر زیرمجموعه در استان اقدام به خروج بیش از ۲ میلیون دلار از استان و در نهایتا از کشور کرده‌اند. این مقام امنیتی افزود: یکی از افراد دستگیر شده در استان رابط مالی بین افراد و شرکت مذکور در سطح کشور بوده است که توسط لیدرهای شرکت به افراد معرفی می‌شد و روزانه مبالغی را که به حساب وی واریز شده است به دستور صاحب یک صرافی در دبی به حساب‌های مشخصی واریز شده است. انتهای پیام/ش

معرفی اپلیکیشن Paint by Number؛ رنگ آمیزی برای بزرگسالان

3+
دیجیاتودیجیاتو1 هفته قبل
فارسفارس2 هفته قبل
هیات انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه ۶۱۰ خرید ۳۰ هزار و ۴۵۰ نسخه کتاب به مبلغ کل ۸ میلیارد و ۹۴۵ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال را تصویب کرد. به گزارش خبرگزاری فارس، در جلسه ۶۱۰ هیأت انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خرید ۳۰۵ عنوان کتاب در ۳۰ هزار و ۴۵۰ نسخه به مبلغ کل ۸ میلیارد و ۹۴۵ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال به تصویب رسید. عناوین کتاب‌های مصوب برای خرید در سایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در تارنمای هیأت انتخاب و خرید کتاب به نشانی http: //mof. farhang. gov. ir/fa/home/book بارگذاری شده است. ج) مهلت مراجعه به انبار و تحویل کتاب و مدارک تا ٣ ماه بعد از اعلام در سایت است. از این رو با توجه به اقتضائات اداری مالی معاونت، مراجعات بعد از مهلت مقرر مورد رسیدگی قرار نمی‌گیرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
خبرگزاری میزان- هیات انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه ۶۱۰ خرید ۳۰ هزار و ۴۵۰ نسخه کتاب به مبلغ کل ۸ میلیارد و ۹۴۵ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال را تصویب کرد. به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در جلسه ۶۱۰ هیأت انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خرید ۳۰۵ عنوان کتاب در ۳۰ هزار و ۴۵۰ نسخه به مبلغ کل ۸ میلیارد و ۹۴۵ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال به تصویب رسید. عناوین کتاب‌های مصوب برای خرید در سایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در تارنمای هیأت انتخاب و خرید کتاب به نشانی http: //mof. farhang. gov. ir/fa/home/book بارگذاری شده است. کپی پروانه نشر معتبر (از زمان تحوبل مدارک به معاونت، حداقل تا یک ماه اعتبار داشته باشد) ۳. ج) مهلت مراجعه به انبار و تحویل کتاب و مدارک تا ٣ ماه بعد از اعلام در سایت است.

معرفی شخصیت دومزدی، آورنده‌ی آخرالزمان

7+
زوم‌جیزوم‌جی2 هفته قبل
زوم‌جیزوم‌جی2 هفته قبل
بازی موبایل Fishing Life یک اثر جذاب در سبک ورزشی است که استودیو Nexelon inc با مکانیسم جدیدی آن را در اختیار شما قرار می‌دهد. این موارد باعث می‌شود که بازی Fishing Life را یکی از بهترین بازی‌های اندروید بنامیم. بازی Fishing Life از گرافیک فوق‌العاده جذابی برخوردار است و بهتر از آن اینکه صدای امواج با آرامش خاصی حتی در گیم‌پلی بازی هم تاثیر دارد. بازی Fishing Life گرافیک هنری جذابی دارد و موسیقی هم کمک می‌کند که آرامش قلبی خوبی در عین تجربه بازی داشته باشیددر پیش‌زمینه داستانی بازی شخصیتی را داریم که هرکسی می‌تواند باشد. بازی ماهیگیری Fishing Life با داشتن مکانیسم جدید می‌تواند علاقه‌مندان به چنین آثاری را دوباره به سمت خود جذب کند.

پرفروش‌ترین فیلم‌های ۲۰۱۹؛ مروری بر بهترین فیلمهای سال از نگاه مخاطبین

28+
تکراتوتکراتو2 هفته قبل
زوم‌جیزوم‌جی2 هفته قبل
در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ویدیو و تصاویر جدیدی از فیلم The Lion King (شیر شاه) منتشر شده است. علاوه بر این، این ویدیو حاوی تصاویر جدیدی از این فیلم نیز است که قدرت و کیفیت بالای جلوه‌های ویژه خود را به رخ رقیبانش می‌کشد. علاوه بر این ویدیو، تصاویر تبلیغاتی نیز از فیلم شیر شاه با تمرکز بر معرفی صداپیشگان شخصیت‌های این فیلم نیز منتشر شده که در این تصاویر، بازیگران در برابر شخصیت‌های خود قرار دارند که شاهد مقایسه جالبی بین آن‌ها نیز هستیم. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را نیز مشاهده کنید: فیلم The Lion King برای اکران در تاریخ ۱۹ جولای ۲۰۱۹ (۲۸ تیر ۱۳۹۸) ‌ برنامه‌ریزی شده است. کارگردانی این فیلم بر عهده جان فاورو بوده که او پیش از این کارگردانی فیلم The Jungle Book (کتاب جنگل) را بر عهده داشته است.
قدس آنلاینقدس آنلاین2 هفته قبل
گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که مایکروسافت ممکن است پردازنده‌های خود را از Intel به AMD منتقل کند تا قدرت بعدی Surface خود را با این پردازنده‌ها به دست آورد. به گزارش گروه اقتصادی قدس آنلاین، گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که مایکروسافت ممکن است پردازنده‌های خود را از Intel به AMD منتقل کند تا قدرت بعدی Surface خود را با این پردازنده‌ها به دست آورد، پس ظاهرا مایکروسافت از محصولات Intel به شدت ناامید شده است. در طی پنج سال گذشته، تمام محصولات Surface مایکروسافت بر روی پردازنده‌های اینتل اجرا شده‌اند، اما برادس سام، معاون مایکروسافت در Petri. com، مدعی شده است که شرکت‌های داخلی مایکروسافت، رابطه این شرکت با اینتل را «ماندن در زلزله» عنوان کرده‌اند و به دنبال "تنوع بخشیدن به نسل بعدی محصولات Surface خود هستند. طبق گفته سامس، مایکروسافت با استفاده از تراشه‌های AMD و ARM، با نمونه‌های اولیه که پیشتر ساخته شده است، آزمایش و مقایسه خواهد کرد. این واقعیت که مایکروسافت ظاهرا به دنبال سازندگان پردازنده دیگری پس از افت محصولات اینتل باشد، عجیب نیست اما ممکن است تمام این‌ها یک رشته شایعات بد درباره اینتل باشد، به گفته سامس دلیل قطع ارتباط مایکروسافت و اینتل به علت ناامیدی در عرضه و افت کیفیت محصولات اینتل است.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
سیمبا، تیمون و پومبا در پوستر جدید The Lion King (شیر شاه) متحد شده‌اند. سینما فارس: سیمبا، تیمون و پومبا در پوستر جدید The Lion King (شیر شاه) متحد شده‌اند. نسخه انیمیشنی شیر شاه در سال ۱۹۹۴ اکران شد و یکی از بهترین انیمیشن‌های تاریخ تاکنون بوده است. آهنگ Hakuna Matata این سه، آهنگ مورد علاقه طرفداران دیزنی است و در فیلم فاورو نیز خوانده می‌شود. شیر شاه سومین بازسازی لایو اکشن امسال دیزنی بعد از Dumbo و Aladdin است. ‌
زوم‌جیزوم‌جی3 هفته قبل
از روز دوشنبه این هفته، پیش فروش بلیت‌های فیلم The Lion King (شیر شاه) رسما آغاز شد که کمتر از یک ماه تا اکران این فیلم لایو اکشن و مورد انتظار بیشتر باقی نمانده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم شیر شاه از هم‌اکنون با رکورد شکنی کار خود را آغاز کرده است. پس از فیلم The Lion King، فیلم Beauty and the Beast (دیو و دلبر) و فیلم Aladdin (علاالدین) در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند. کارگردانی این فیلم بر عهده جان فاورو بوده که او پیش از این کارگردانی فیلم The Jungle Book (کتاب جنگل) را بر عهده داشته است. فیلم The Lion King برای اکران در تاریخ ۱۹ جولای ۲۰۱۹ (۲۸ تیر ۱۳۹۸) ‌ برنامه‌ریزی شده است.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
یکی از واحدهای فناور مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان سیستم تهویه‌ای به نام «سامانه تهویه شناور» ساخته که مبتنی بر سیستم هوشمند است. عضو هیأت علمی گروه برق و قدرت دانشگاه آزاد واحد سمنان ادامه داد: اعطای تسهیلات به واحدها بر اساس بخشنامه پارک‌ها یکسان و سقف آن برای واحدهای فناور تا ۴۰ میلیون تومان است. ساخت سامانه تهویه شناور به منظور بهینه‌سازی مصرف انرژیوی سپس به محصول یکی از واحدهای فناور این مرکز، «سامانه تهویه شناور» اشاره کرد و توضیح داد: این سامانه کنترل هوشمند تهویه ساختمان‌ها را بر عهده دارد و کنترل تهویه ساختمان را با توجه به میزان ترددی که در ساختمان انجام می‌شود، انجام می‌دهد؛ به عنوان مثال زمانی که تردد کمتر باشد، این سامانه به صورت حداقلی فعالیت کرده و به لحاظ بهینه‌سازی انرژی مؤثر است. رئیس مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان خاطرنشان کرد: کاهش مصرف انرژی، افزایش عمر دستگاه‌های تهویه و دستیابی به شرایط مطلوب در تهویه ساختمان از جمله مزایای این محصول است. با توجه به محدودیت بودجه دانشگاه آزاد، غالب حمایت‌ها در این راستا از سوی پارک علم و فناوری استان سمنان صورت می‌گیرد؛ در عین حال دانشگاه هم حمایت‌های خودش را انجام می‌دهد.
ایسناایسنا3 هفته قبل
یکی از واحدهای فناور مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان سیستم تهویه‌ای به نام «سامانه تهویه شناور» ساخته که مبتنی بر سیستم هوشمند است. عضو هیأت علمی گروه برق و قدرت دانشگاه آزاد واحد سمنان ادامه داد: اعطای تسهیلات به واحدها بر اساس بخشنامه پارک‌ها یکسان و سقف آن برای واحدهای فناور تا ۴۰ میلیون تومان است. ساخت سامانه تهویه شناور به منظور بهینه‌سازی مصرف انرژیوی سپس به محصول یکی از واحدهای فناور این مرکز، «سامانه تهویه شناور» اشاره کرد و توضیح داد: این سامانه کنترل هوشمند تهویه ساختمان‌ها را بر عهده دارد و کنترل تهویه ساختمان را با توجه به میزان ترددی که در ساختمان انجام می‌شود، انجام می‌دهد؛ به عنوان مثال زمانی که تردد کمتر باشد، این سامانه به صورت حداقلی فعالیت کرده و به لحاظ بهینه‌سازی انرژی مؤثر است. رئیس مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان خاطرنشان کرد: کاهش مصرف انرژی، افزایش عمر دستگاه‌های تهویه و دستیابی به شرایط مطلوب در تهویه ساختمان از جمله مزایای این محصول است. با توجه به محدودیت بودجه دانشگاه آزاد، غالب حمایت‌ها در این راستا از سوی پارک علم و فناوری استان سمنان صورت می‌گیرد؛ در عین حال دانشگاه هم حمایت‌های خودش را انجام می‌دهد.
زوم‌جیزوم‌جی3 هفته قبل
کمتر از یک ماه دیگر، فیلم The Lion King (شیر شاه) به‌روی پرده‌های سینما خواهد رفت و روز گذشته نیز کمپانی والت دیزنی از آغاز پیش فروش بلیت‌های این فیلم لایو اکشن خبر داد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم شیر شاه منتشر شده است. شما در ادامه می‌توانید تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم The Lion King را تماشا کنید: دانلود از آپاراتعلاوه بر بازگشت چند آهنگ خاطره‌انگیز انیمیشن اصلی، در فیلم The Lion King شاهد اجرا و خواندن آهنگ‌ جدید نیز خواهیم بود که هنوز اطلاعاتی از آن‌ منتشر نشده است، اما می‌توان انتظار داشت که گلاور و بیانسه نقش مهمی را در این آهنگ جدید داشته باشند. علاوه بر این تریلر کوتاه، دیزنی سه پوستر جدید از فیلم The Lion King برای تبلیغ آن در سینماهای IMAX، دالبی سینما و RealD ۳D نیز منتشر کرده است. کارگردانی فیلم The Lion King بر عهده جان فاورو بوده که او پیش از این کارگردانی فیلم The Jungle Book (کتاب جنگل) را بر عهده داشته است.
الفالف3 هفته قبل
قتل همسر محمدعلی نجفی در هفته‌های اخیر به رویدادی رسانه‌ای تبدیل شد. بازخورد قتل همسر شهردار سابق تهران در رسانه‌های اجتماعیروزانه رویدادهای مختلفی مورد توجه عمومی قرار گرفته و در صدر اخبار شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شوند. قتل میترا استاد، همسر شهردار سابق تهران، محمدعلی نجفی از جمله رویدادهای اخیر است که بازخورد رسانه‌ای ویژه‌ای در سطح رسانه‌های اجتماعی داشته است. این تحلیل نشان می‌دهد این اتفاق، آنچنان که به نظر می‌رسد، افکار عمومی را به خود مشغول نکرده است! علاقه‌مندان برای دریافت این E-book می‌توانند به آدرس bit. ly/najafi-report مراجعه کنند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
عصر ایرانعصر ایران4 هفته قبل
قتل همسر محمدعلی نجفی در روزهای اخیر به رویدادی رسانه‌ای تبدیل شد. سه مجموعه دیتاک، اخبار رسمی و اینفوگرام در حوزه‌های تحلیل رسانه، توزیع محتوا و تولید محتوای بصری به بررسی تحلیل افکار عمومی در شبکه‌های اجتماعی پیرو این رخداد پرداختند و آن را در قالب یک E-book به اشتراک گذاشتند. روزانه رویدادهای مختلفی مورد توجه عمومی قرار گرفته و در صدر اخبار شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شوند. قتل میترا استاد، همسر شهردار سابق تهران، محمدعلی نجفی از جمله رویدادهای اخیر است که بازخورد رسانه‌ای ویژه‌ای در سطح رسانه‌های اجتماعی داشته است. این تحلیل نشان می‌دهد این اتفاق، آنچنان که به نظر می‌رسد، افکار عمومی را به خود مشغول نکرده است!
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
رخدادهای متنوع در بستر وب، بازتاب و بازخوردهای متنوعی هم دارند. قتل شهردار سابق تهران نیز از جمله رخدادهایی بود که بازتاب رسانه‌ای گسترده‌ای داشت اما در مقایسه با رویدادهای دیگر این موضوع بازتابی متفاوت در شبکه‌های اجتماعی داشته است. افکارسنجی نه تنها برای فعالان سیاسی که برای جامعه شناسان، برنامه‌ریزان، رسانه‌ها، مدیران صنایع و اقتصاددانان نیز کاربرد دارد. از این رو برای بررسی قتل همسر محمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران نزد افکار عمومی در شبکه‌های اجتماعی، مطالعه‌ای جامعه توسط سه مجموعه دیتاک، اینفوگرام و اخبار رسمی انجام شد. از نکات بررسی شده در این رخداد، بررسی حواشی قتل، کلیات، شخصیت‌های سیاسی و آمار کلی بسترها بوده است.
زوم‌جیزوم‌جی1 ماه قبل
کونامی هم به جمع تولیدکنندگان مینی کنسول‌ها پیوست و قرار است نمونه‌های جمع و جور TurboGrafx-۱۶ و PC Engine را به‌دست علاقمندان برساند. در دورانی به‌سر می‌بریم که کمپانی‌های سازنده کنسول‌های بازی هر روز از نمونه‌های کوچک یا مینی کنسول خود رونمایی می‌کنند. اکنون بعد از معرفی مینی کنسول‌های SNES، NES، مگا درایو، پلی استیشن و حتی مینی کنسول آرکید کپکام، نوبت به کونامی (Konami) رسیده است تا در E۳ ۲۰۱۹ موارد جدیدی را در این زمینه معرفی کند؛ کنسول‌هایی که قرار است برپایه‌ی TurboGrafx-۱۶ و PC Engine عرضه شوند. کنسول PC Engine با همکاری مشترک شرکت‌های هادسون سافت (Hudson Soft) و NEC در سال ۱۹۸۷ وارد بازار ژاپن شد و نسبت به زمان خود از نظر صوتی و بصری قدرت مناسبی داشت. اکنون شرکت کونامی در حال کار روی مینی کنسول‌هایی برپایه سه مدل مختلف از این محصول هادسون سافت است که نمونه آمریکایی TurboGrafx-۱۶ Mini نام دارد، نمونه ژاپنی PC Engine Mini و نمونه اروپایی هم PC Engine CoreGrafx Mini (مدل CoreGrafx نمونه آپدیت‌شده‌ای از PC Engine بود که در سال ۱۹۸۹ عرضه شد و تفاوت‌های کوچکی با مدل معمولی داشت).

به انتهای لیست رسیدید