Share

Share

عصر ایرانعصر ایران3 روز قبل
بیشتر بخوانید: ________________________________پیام تسلیت به انگلیسی"My thoughts are with you and your family at this hard time caused by the painful loss of your dear brother. May God grant him eternal rest and the family the strength to bear his untimely passing________________________________پیام تسلیت به انگلیسیMother is the most expensive being on earth. My condolences to you and your familyNothing is more painful in life as the separation of a jewel. I share your grief at this trying time. "جملات تسلیت گفتن به انگلیسی, پیام تسلیت به انگلیسیابراز همدردی به انگلیسیMy heartfelt condolences go out to you and your family. May our Lord comfort you and your loved ones
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 روز قبل
اقتصادآنلاین - مهسا نجاتی؛ به گزارش استاتیستا، مایکروسافت، به طور رسمی در روز سه‌شنبه، به پشتیبانی از ویندوز ۷ پایان می‌دهد. اگرچه این سیستم‌عامل هنوز در دسترس خواهد بود، اما این شرکت ارائه پشتیبانی فنی، بروز رسانی‌ها و رفع مشکلات امنیتی را متوقف خواهد کرد. گفتنی است که بر اساس توصیه مایکروسافت، بهتر است که ویندوز ۷ را با ویندوز ۱۰ جایگزین کنید؛ زیرا عدم به روز رسانی‌های امنیتی باعث می‌شود که سیستم‌ها در برابر ویروس‌ها و حملات سایبری آسیب‌پذیر شوند. بر اساس داده‌های وب‌سایت تحلیلی Net Market Share، ویندوز ۷ هنوز هم در ۲۶٫۶ درصد از رایانه‌های جهان استفاده می‌شود. در نمودار ارائه شده، میزان استفاده رایانه‌های سراسر جهان از سیستم‌‌عامل‌های مختلف را مشاهده می‌کنید؛

توانایی‌های پنهان ولی کاربردی تلفن همراه که از آن بی اطلاعید!

8+
رکنارکنا1 هفته قبل
فارسفارس1 هفته قبل
۳. از فروشنده‌های تلفن همراه درخواست نصب اپلیکیشن نکنیدبخشی از سود فروش تلفن همراه هوشمند در بازارهای فروش موبایل ایرانی مربوط به نصب برنامه است. پس بهتر است که از فروشنده‌های موبایل نصب اپلیکیشن نداشته باشید. آنها کنترل گوشی شما را به دست می‌گیرند و ممکن است اپلیکیشن‌های جعلی روی گوشی شما نصب می‌کنند. راهکار نهاییپس از نصب «بازار» سری به سپر امنیت بازار بزنید و بررسی کنید که کدام اپلیکیشن‌ها ناامن هستند. برنامه‌های مشکوکی که از منابع نامعتبر دانلود کرده‌اید حذف کنید و یک آنتی‌ویروس اندرویدی از بازار نصب کنید.
ایسناایسنا2 هفته قبل
ایسنا/یزد مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد با اشاره به اهمیت حفظ میراث صنعتی این شهر جهانی، گفت: بسیاری از کشورهای مهم دنیا که میراث تاریخی ضعیفی دارند، در حوزه میراث صنعتی خود سرمایه‌گذاری می‌کنند لذا حفظ این ظرفیت برای شهر جهانی یزد بسیار حائز اهمیت است. وی از کارخانه اقبال به عنوان یکی از نمونه‎های موفق کارخانه‌های سهامی در یزد یاد کرد و گفت: اکثر افرادی که پایه‌گذاران مدرنیته در یزد بودند، تجار و بازرگانانی بودند که از یزد و سایر شهرها برای تجارت در یزد فعالیت می‌کردند و با شروع بحث صنعتی شدن، سعی در ایجاد و راه‌اندازی کارخانه‌های متعدد داشتند. مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در رابطه با اهمیت حفظ و ثبت این مواریث صنعتی، خاطرنشان کرد: بسیاری از کشورهای مهم دنیا که میراث تاریخی ضعیفی دارند، بر میراث صنعتی کشور خود سرمایه‌گذاری می‌کنند لذا حفظ این ظرفیت‌ها برای شهر جهانی یزد نیز بسیار حائز اهمیت است. فاطمی از ارسال پرونده ثبتی تعدادی از کارخانه‌های قدیمی یزد به وزارت میراث در راستای حفاظت از این میراث‌های صنعتی خبر داد و در پایان خاطرنشان کرد: البته کارخانه اقبال، جنوب و سعادت از قبل در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده و از این رو امیدواریم بتوانیم مابقی کارخانه‌های تریخی یزد را نیز به عنوان میراث صنعتی به ثبت برسانیم. انتهای پیام
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 هفته قبل
پس چون زوکربرگ با گاردین صحبت نمی‌کند، ما یک زوکربات ساختیم که صحبت می‌کند. سلام مارک، ممنون که موافقت کردی با گاردین صحبت کنی. فیس‌بوک تبلیغ دلار است برای کسانی که آن را پرداخت می‌کنند تا قادر به پرداخت آن شوند. ما به ایجاد ۸ میلیارد دلار صدا برای پدرانی که به دنبال دلار برای تهیه قهوه خود هستند، در سیستم عامل خود اعتقاد داریم. آیا فکر می‌کنید فیس‌بوک دنیا را مکان بهتری برای زیست ساخته است؟ فیس‌بوک ورژن خوشحالی است از آنچه من هستم.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل
شاید بسیاری از کاربران از اینکه استوری‌های واتس اپ نیز همچون اینستاگرام قابلیت پنهان شدن از دید برخی از کاربران و مشاهده کنندگان را دارد، آگاه نیستند. به همین دلیل در این گزارش به آن دسته از افرادی که می‌خواهند استوری (status) های واتس‌اپ خود را از چشم برخی از دوستان و مخاطبان خود پنهان و مخفی نگه دارند، آموزش می‌دهد که چگونه این کار را انجام دهند. بر خلاف استوری‌های اینستاگرام که کاربر می‌تواند با کلیک روی سه نقطه روی تصویر استوری، این قابلیت را فعالسازی کند، در واتس‌اپ کاربر باید در قسمتی دیگر غیر از تصویر استوری، کلیک کرده و تنظیمات مربوط به آن را فعالسازی کند. برای این کار تنها کافیست کاربران گوشی‌های اندرویدی در بخش مربوط به status در این پیام رسان بروند و با کلیک کردن بر سه نقطه بالا سمت چپ، به تنظیمات مربوط به آن مراجعه کنند. در این قسمت، با صفحه‌ای مواجه خواهید شد که گزینه‌های My contacts، My contacts except و Only share with را مشاهده خواهید کرد تا کاربران بتوانند افراد موردنظر خود را از مشاهده استوری‌های خود در واتس‌اپ دور نگه دارند.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 هفته قبل
به همین دلیل در این گزارش به آن دسته از افرادی که می‎خواهند استوری‌های واتس‌اپ خود را از چشم برخی از دوستان و مخاطبان خود پنهان و مخفی نگه دارند، آموزش می‌دهد که چگونه این کار را انجام دهند. بر خلاف استوری‌های اینستاگرام که کاربر می‌تواند با کلیک روی سه نقطه تصویر استوری، این قابلیت را فعال‌سازی کند، در واتس‌اپ کاربر باید در قسمتی دیگر غیر از تصویر استوری، کلیک کرده و تنظیمات مربوط به آن را فعال‌سازی کند. برای این کار تنها کافیست کاربران گوشی‌های اندرویدی در بخش مربوط به status در این پیام رسان بروند و با کلیک کردن بر سه نقطه بالا سمت چپ، به تنظیمات مربوط به آن مراجعه کنند. در این قسمت، با صفحه‌ای مواجه خواهند شد که گزینه‌های My contacts، My contacts except و Only share with را مشاهده خواهند کرد و می‌توانند افراد موردنظر خود را از مشاهده استوری‌های خود در واتس‌اپ دور نگه دارند.
ایسناایسنا3 هفته قبل
استوری یا status در اپلیکیشن پیام‌رسان واتس‌اپ نیز قابلیت پنهان شدن از دید برخی کاربران را داراست. شاید بسیاری از کاربران از اینکه استوری‌های واتس اپ نیز همچون اینستاگرام قابلیت پنهان شدن از دید برخی از کاربران و مشاهده کنندگان را دارد، آگاه نیستند. به همین دلیل در این گزارش به آن دسته از افرادی که می‌خواهند استوری (status) های واتس‌اپ خود را از چشم برخی از دوستان و مخاطبان خود پنهان و مخفی نگه دارند، آموزش می‌دهد که چگونه این کار را انجام دهند. بر خلاف استوری‌های اینستاگرام که کاربر می‌تواند با کلیک روی سه نقطه روی تصویر استوری، این قابلیت را فعالسازی کند، در واتس‌اپ کاربر باید در قسمتی دیگر غیر از تصویر استوری، کلیک کرده و تنظیمات مربوط به آن را فعالسازی کند. در این قسمت، با صفحه‌ای مواجه خواهید شد که گزینه‌های My contacts، My contacts except و Only share with را مشاهده خواهید کرد تا کاربران بتوانند افراد موردنظر خود را از مشاهده استوری‌های خود در واتس‌اپ دور نگه دارند.

مروری بر خاطرات عوامل و بازی‌سازهای پلی استیشن به مناسبت ۲۵ سالگی این کنسول

14+
زوم‌جیزوم‌جی1 ماه قبل

تی آر ایکس چیست و مهم‌ترین حرکات TRX کدامند؟

25+
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
۱: تلویزیون ال جی ۶۵SM۸۱۰۰ با طراحی تخت، کیفیت تصویر ۴K با فناوری نانوسل می‌باشد. سیستم صوتی تلویزیون سامسونگ مجهز به توان بالای ۲۰ وات همراه با بلندگوهای ۲ کاناله و پشتیبانی از فرمت Dolby Digital Plus است. قابلیت هوشمند بودن به همراه سیستم عامل اندروید و بازدید از فروشگاه‌های مختلف اینترنتی و همچنین مرورگر Vewd هم مربوط به بخش هوشمند تلویزیون سونی هستند. به علاوه امکان مدیریت کردن کابل‌ها و پنهان سازی آن‌ها نیز برای تلویزیون سونی تعریف شده‌اند. ۴: تلویزیون هایسنس ۶۵a۶۱۰۰ دارای نمایشگر ۴۳ اینچ با کیفیت تصویر ۴K، واحد رفرش تصویر ۱۵۰۰PCI و استاندارد تصویر HDR می‌باشد.
ایمناایمنا1 ماه قبل
این در حالی است که پس از شاخص تدپیکس بورس تهران، با اختلاف بسیار زیاد بورس روسیه با ۳۴٫۶ درصد بازدهی رتبه دوم را به دست آورد. افت شاخص بازارهای جهانی در پی نگرانی از آینده اقتصادی دو ابر قدرت، موجب شد روند توسعه اقتصادی در دنیا با کندی همراه شود. منفی‌ترین بورس‌های جهانبر اساس این آمار، منفی‌ترین بورس در میان بازارهای جهانی به بورس نیجریه و شاخص NSE۳۰ تعلق گرفت که از ابتدای سال میلادی تا کنون با بازدهی ۱۹٫۸- درصدی، منفی‌ترین بازار سهام جهان لقب گرفت. بازارهای بزرگ جهاناز سوی دیگر، شاخص‌های مطرح در بازارهای جهانی در این بازه زمانی نتوانستند عملکرد مناسبی را به ثبت برسانند. بورس قطر با شاخص QE نیز بازدهی ۱- درصدی را به ثبت رساند و بازار ابوظبی با رشد ۲٫۴ درصدی شاخص ابوظبی، مواجه شد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
این در حالی است که پس از شاخص تدپیکس بورس تهران، با اختلاف بسیار زیاد بورس روسیه با ۳۴٫۶ درصد بازدهی رتبه دوم را به دست آورد. رتبه سوم نیز به بورس اتریش با بازدهی ۲۸٫۹ درصدی تعلق گرفت. افت شاخص بازارهای جهانی در پی نگرانی از آینده اقتصادی دو ابر قدرت، موجب شد روند توسعه اقتصادی در دنیا با کندی همراه شود. منفی‌ترین بورس‌های جهانبر اساس این آمار، منفی‌ترین بورس در میان بازارهای جهانی به بورس نیجریه و شاخص NSE۳۰ تعلق گرفت که از ابتدای سال میلادی تا کنون با بازدهی ۱۹٫۸- درصدی، منفی‌ترین بازار سهام جهان لقب گرفت. بورس قطر با شاخص QE نیز بازدهی منفی یک درصدی را به ثبت رساند و بازار ابوظبی با رشد ۲٫۴ درصدی شاخص ابوظبی، مواجه شد.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران1 ماه قبل
این در حالی است که، پس از شاخص تدپیکس بورس تهران، با اختلاف بسیار زیاد بورس روسیه با ۳۴٫۶ درصد بازدهی رتبه دوم را به دست آورد. افت شاخص بازارهای جهانی در پی نگرانی از آینده اقتصادی دو ابر قدرت، موجب شد روند توسعه اقتصادی در دنیا با کندی همراه شود. منفی‌ترین بورس‌های جهانبر اساس این آمار، منفی‌ترین بورس در میان بازارهای جهانی به بورس نیجریه و شاخص NSE۳۰ تعلق گرفت که از ابتدای سال میلادی تا کنون با بازدهی ۱۹٫۸- درصدی، منفی‌ترین بازار سهام جهان لقب گرفت. بازارهای بزرگ جهاناز سوی دیگر، شاخص‌های مطرح در بازارهای جهانی در این بازه زمانی نتوانستند عملکرد مناسبی را به ثبت برسانند. بورس قطر با شاخص QE نیز بازدهی ۱- درصدی را به ثبت رساند و بازار ابوظبی با رشد ۲٫۴ درصدی شاخص ابوظبی، مواجه شد.
ایبناایبنا1 ماه قبل
این موضوع باعث می‌شود تا هیجانات بازار سرمایه بالاتر برود و شرکت‌ها بدلیل رقابت بین خریداران نسبت قیمت به درآمد بالاتری بگیرند و تعداد زیادی از آنها over value باشند. دلیل این میزان اقبال به بازار سرمایه را می‌توان در نرخ سود منفی سایر بازارها مشاهده کرد بطوریکه نرخ سود واقعی بانک‌ها در حال حاضر در سطح منفی بی سابقه‌ای قرار گرفته است. از اثرات مهم این اتفاق که تاثیر مستقیم بر بازار‌های مختلف از جمله بازار سرمایه داشته است بالارفتن اشتهای ریسک (Risk Appetite) در بین مردم می‌باشد. برای بررسی چشم انداز بازار سرمایه ابتدا باید سناریو‌های مختلف در عوامل مهم اثر گذار بر روی این بازار شناسایی شود و سناریو محتمل بیان شود. لذا در انتخاب سهام شرکت‌های کوچک باید کمال دقت را داشت.

راهنمای تروفی Death Stranding

59+
زوم‌جیزوم‌جی1 ماه قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
کارشناس شیرپوینتمسلط به Microsoft share point server و Nintex و Power Formسابقه کار مرتبط: حداقل ۳ سالنوع همکاری بصورت پاره وقتجهت پیاده سازی، مشاوره و آموزشبا ارائه نمونه کاراز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند. ایمیل: hatami. hamid@raya. company
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
کارشناس شیرپوینتمسلط به Microsoft share point server و Nintex و Power Formسابقه کار مرتبط: حداقل ۳ سالنوع همکاری بصورت پاره وقتجهت پیاده سازی، مشاوره و آموزشبا ارائه نمونه کاراز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند. ایمیل: hatami. hamid@raya. company
همشهریهمشهری1 ماه قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از اسپوتنیک، ویژگی جدید توئیتر برای پنهان کردن پاسخ‌های داده شده به توئیتها طراحی شده است. این قابلیت به کاربر اجازه خواهد داد که با انتخاب آیکون Share در توئیتر و فعال کردن گزینه پنهان کردن توییت، از نمایش پاسخ‌ها جلوگیری کند. در ادامه اگر کاربری بخواهد پاسخ‌های داده شده به آن توییت را ببیند، باید روی گزینه خاصی کلیک کرده و آن‌ها دیگر به طور خودکار برای سایر کاربران به نمایش گذاشته نخواهند شد. همچنین چنین قابلیتی برای کاربر فراهم خواهد بود تا به لیست توئیتهایی که این گزینه را برای آن‌ها فعال کرده دسترسی داشته باشد و در زمان مورد نیاز دوباره آن‌ها را به حالت عادی برگرداند. توییتر اعتقاد دارد که راه‌هایی مانند گزارش یا بلاک کردن توئیتهای توهین آمیز چندان کارآمد نبوده و این ویژگی می‌تواند تاثیر بسزایی در سالم سازی مکالمات این شبکه اجتماعی داشته باشد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
کارشناس شیرپوینتمسلط به Microsoft share point server و Nintex و Power Formسابقه کار مرتبط: حداقل ۳ سالنوع همکاری بصورت پاره وقتجهت پیاده سازی، مشاوره و آموزشبا ارائه نمونه کاراز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند. ایمیل: hatami. hamid@raya. company
ایران‌جیبایران‌جیب1 ماه قبل
شبکه اجتماعی تیک‌تاک با ثبت رکورد ۱٫۵ میلیارد دانلود، تبدیل به سومین اپلیکیشن پرمخاطب در میان کاربران جهان شد. شبکه اجتماعی تیک‌تاک با ثبت رکورد ۱٫۵ میلیارد دانلود، تبدیل به سومین اپلیکیشن پرمخاطب در میان کاربران جهان شد. حالا بر اساس تازه‌ترین گزارش و تحلیل کارشناسان فعال در موسسه تحقیقاتی SensorTower که در وب سایت gsmarena آمده است، اپلیکیشن تیک تاک با گذر از مرز ۱٫۵ میلیارد بار دانلود، موفق شده است در جایگاه سوم اپلیکیشن‌های پرمخاطب و پردانلود بایستد و از بسیاری دیگر از رقبای خود پیشی بگیرد. این شبکه اجتماعی که یک اپلیکیشن چینی به شمار می‌رود، اعلام کرده که می‌خواهد سلطه فیس بوک و زیرمجموعه هایش یعنی واتس‌اپ و اینستاگرام را از بین ببرد، موفق شده است در آخرین رده بندی اپلیکیشن‌های مختلف در سال ۲۰۱۹ میلادی، رتبه سومین اپلیکیشن دانلود شده در دسته بندی غیر بازی را به دست آورده و از آن خود کند. از پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های دانلود شده در فروشگاه اپ استور اپل می‌توان به ترتیب به تیک‌تاک، یوتیوب، اینستاگرام، واتس‌اپ، فیس‌بوک مسنجر، فیس‌بوک، نتفلیکس، گوگل‌مپس، استادی گریت نیشن، جیمیل، اسپاتیفای، توتیائو، گوگل‌کروم، اسنپ‌چت، پیکس‌آرت فوتو استودیو، توییتر، پینترست، آمازون، آی‌کیوآی و اوبر اشاره کرد. / ایسنا
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 ماه قبل
حالا براساس تازه‌ترین گزارش و تحلیل کارشناسان فعال در موسسه تحقیقاتی SensorTower که در وب‌سایت gsmarena آمده است، اپلیکیشن تیک‌تاک با گذر از مرز ۵/ ۱ میلیارد بار دانلود، موفق شده است در جایگاه سوم اپلیکیشن‌های پرمخاطب و پردانلود بایستد و از بسیاری دیگر از رقبای خود پیشی بگیرد. این شبکه اجتماعی که یک اپلیکیشن چینی به‌شمار می‌رود، اعلام کرده که می‌خواهد سلطه فیس‌بوک و زیرمجموعه‌هایش یعنی واتس‌اپ و اینستاگرام را از بین ببرد و موفق شده است در آخرین رده‌بندی اپلیکیشن‌های مختلف در سال ۲۰۱۹ میلادی، رتبه سومین اپلیکیشن دانلود شده در دسته‌بندی غیر‌بازی را به‌دست آورده و از آن خود کند. در آمار و گزارش‌های قبلی منتشر شده از سوی این کارشناسان، بعد از واتس‌اپ، فیس‌بوک مسنجر و تیک‌تاک، اپلیکیشن‌هایی نظیر فیس‌بوک، اینستاگرام، شیرایت (Share It)، یوتیوب، لایک ویدئو، نتفلیکس، اسنپ‌چت، اسپاتیفای، مرورگر اینترنتی UC browser، بیوگو، هات‌استار، یوتیوب موزیک، پیکس‌آرت فوتو استودیو، ام‌ایکس پلیر، اوبر، توییتر و آمازون موفق شدند به ترتیب عنوان پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های دانلود شده در پلت‌فرم‌های پلی‌استور و اپ استور را از آن خود کنند. از پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های دانلود شده در فروشگاه اپ‌استور اپل می‌توان به ترتیب به تیک‌تاک، یوتیوب، اینستاگرام، واتس‌اپ، فیس‌بوک مسنجر، فیس‌بوک، نتفلیکس، گوگل‌مپس، استادی گریت‌نیشن، جی‌میل، اسپاتیفای، توتیائو، گوگل‌کروم، اسنپ‌چت، پیکس‌آرت فوتو استودیو، توییتر، پینترست، آمازون، آی‌کیوآی و اوبر اشاره کرد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، اپلیکیشن تیک تاک که در طول چندماه اخیر با محبوبیت و استقبال بی‌نظیری از سوی کاربران فضای مجازی مواجه شده است، یک شبکه اجتماعی ویدیو محور است که نظر و توجه خیل عظیمی از کاربران اینترنت را به سمت و سوی خود جلب کرده است. حالا بر اساس تازه‌ترین گزارش و تحلیل کارشناسان فعال در موسسه تحقیقاتی SensorTower که در وب سایت gsmarena آمده است، اپلیکیشن تیک تاک با گذر از مرز ۱٫۵ میلیارد بار دانلود، موفق شده است در جایگاه سوم اپلیکیشن‌های پرمخاطب و پردانلود بایستد و از بسیاری دیگر از رقبای خود پیشی بگیرد. این شبکه اجتماعی که یک اپلیکیشن چینی به شمار می‌رود، اعلام کرده که می‌خواهد سلطه فیس بوک و زیرمجموعه هایش یعنی واتس‌اپ و اینستاگرام را از بین ببرد، موفق شده است در آخرین رده بندی اپلیکیشن‌های مختلف در سال ۲۰۱۹ میلادی، رتبه سومین اپلیکیشن دانلود شده در دسته بندی غیر بازی را به دست آورده و از آن خود کند. در آمار و گزارش‌های قبلی منتشر شده از سوی این کارشناسان، بعد از واتس‌اپ، فیس‌بوک مسنجر و تیک تاک، اپلیکیشن‌هایی نظیر فیس‌بوک، اینستاگرام، شیرایت (Share It)، یوتیوب، لایک ویدئو، نتفلیکس، اسنپ‌چت، اسپاتیفای، مرورگر اینترنتی ‌UC browser، بیوگو، هات‌استار، یوتیوب موزیک، پیکس‌آرت فوتو استودیو، ام‌ایکس پلیر، اوبر، توییتر و آمازون موفق شدند به ترتیب عنوان پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های دانلود شده در پلتفرم‌های پلی‌استور و اپ استور را از آن خود کنند. از پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های دانلود شده در فروشگاه اپ استور اپل می‌توان به ترتیب به تیک‌تاک، یوتیوب، اینستاگرام، واتس‌اپ، فیس‌بوک مسنجر، فیس‌بوک، نتفلیکس، گوگل‌مپس، استادی گریت نیشن، جیمیل، اسپاتیفای، توتیائو، گوگل‌کروم، اسنپ‌چت، پیکس‌آرت فوتو استودیو، توییتر، پینترست، آمازون، آی‌کیوآی و اوبر اشاره کرد.
ایسناایسنا2 ماه قبل
شبکه اجتماعی تیک‌تاک با ثبت رکورد ۱٫۵ میلیارد دانلود، تبدیل به سومین اپلیکیشن پرمخاطب در میان کاربران جهان شد. به گزارش ایسنا، اپلیکیشن تیک تاک که در طول چندماه اخیر با محبوبیت و استقبال بی‌نظیری از سوی کاربران فضای مجازی مواجه شده است، یک شبکه اجتماعی ویدیو محور است که نظر و توجه خیل عظیمی از کاربران اینترنت را به سمت و سوی خود جلب کرده است. حالا بر اساس تازه‌ترین گزارش و تحلیل کارشناسان فعال در موسسه تحقیقاتی SensorTower که در وب سایت gsmarena آمده است، اپلیکیشن تیک تاک با گذر از مرز ۱٫۵ میلیارد بار دانلود، موفق شده است در جایگاه سوم اپلیکیشن‌های پرمخاطب و پردانلود بایستد و از بسیاری دیگر از رقبای خود پیشی بگیرد. این شبکه اجتماعی که یک اپلیکیشن چینی به شمار می‌رود، اعلام کرده که می‌خواهد سلطه فیس بوک و زیرمجموعه هایش یعنی واتس‌اپ و اینستاگرام را از بین ببرد، موفق شده است در آخرین رده بندی اپلیکیشن‌های مختلف در سال ۲۰۱۹ میلادی، رتبه سومین اپلیکیشن دانلود شده در دسته بندی غیر بازی را به دست آورده و از آن خود کند. از پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های دانلود شده در فروشگاه اپ استور اپل می‌توان به ترتیب به تیک‌تاک، یوتیوب، اینستاگرام، واتس‌اپ، فیس‌بوک مسنجر، فیس‌بوک، نتفلیکس، گوگل‌مپس، استادی گریت نیشن، جیمیل، اسپاتیفای، توتیائو، گوگل‌کروم، اسنپ‌چت، پیکس‌آرت فوتو استودیو، توییتر، پینترست، آمازون، آی‌کیوآی و اوبر اشاره کرد.
زومیتزومیت2 ماه قبل
شیائومی اوایل مهرماه به‌صورت رسمی از نسل جدید رابط کاربری اختصاصی خود با نام MIUI ۱۱ رونمایی کرد. بزرگ‌ترین تغییر قابل مشاهده در MIUI ۱۱، زبان طراحی آن است؛ جایی که اکنون با طراحی مینیمال با انیمیشن‌های گسترده‌تری رو‌به‌رو هستیم. مدت زمان انیمیشن‌ها نسبت به نسخه‌های پیشین رابط کاربری افزایش یافته است تا کاربران از همان ابتدا حس متفاوتی در خصوص MIUI ۱۱ داشته باشند. اما در MIUI ۱۱ سایر آیکون‌های اعلانیه نیز در همان بخش و کنار ساعت و نمونه‌های سیستمی نمایش داده می‌شوند. پس از فعال شدن Ultra Power Saving، رابط کاربری برای مصرف کمتر انرژی به تیم تیره تغییر خواهد کرد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
کارشناس شیرپوینتمسلط به Microsoft share point server و Nintex و Power Formسابقه کار مرتبط: حداقل ۳ سالنوع همکاری بصورت پاره وقتجهت پیاده سازی، مشاوره و آموزشبا ارائه نمونه کاراز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند. ایمیل hatami. hamid@raya. company

۱۴ قابلیت گوگل مپ که همه باید بدانند

10+
کجاروکجارو2 ماه قبل
زومیتزومیت2 ماه قبل
گوگل قابلیت عکاسی نجومی سری پیکسل ۴ را به گوشی‌های پیکسل ۲ و ۳ و ۳a می‌آورد. یکی از قابلیت‌های اصلی پیکسل ۴، حالت عکاسی نجومی، قرار است به نسخه‌های قدیمی گوشی‌های پیکسل نیز راه می‌یابد. گوگل انتشار به‌روزرسانی جدید ۷/۲ برای نرم‌افزار پیش‌فرض دوربین خود را شروع کرده است که حالت عکاسی نجومی را درکنار دیگر تغییرات برای گوشی‌های پیکسل ۲ و پیکسل ۳ و پیکسل ۳a، فعال می‌کند. ازآنجاکه این قابلیت بیشتر به توان نرم‌افزاری گوشی‌های پیکسل و قرارگیری دوربین در موقعیت نوردهی طولانی‌مدت تکیه دارد، می‌تواند بدون تغییر در سخت‌افزار در گوشی‌های قدیمی‌تر کار کند. علاوه‌بر حالت عکاسی نجومی، نسخه‌ی ۷/۲ گوگل کمرا به‌روزرسانی‌های چشمگیر دیگری نیز به‌همراه دارد.
نامه‌نیورنامه‌نیور2 ماه قبل
نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در ژنو شامگاه سه‌شنبه کاهش بیشتر تعهدات برجامی ایران با توجه به عدم پایبندی دیگر طرف‌ها به تعهداتشان را کاملا قابل پیش‌بینی توصیف کرد. «میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در ژنو روز سه‌شنبه به گام چهارم ایران در کاهش تعهدات برجامی خود واکنش نشان داد. وی در پیامی توئیتری نوشت: «انحراف‌های بیشتر ایران از برجام کاملا قابل پیش‌بینی است. اقدامات ایران در کاهش تعهدات برجامی ذیل سازوکار بندهای ۳۶ و ۳۷ توافق هسته‌ای وین صورت می‌گیرند. روسیهبرجامتوافق هسته‌ایسازمان‌های بین‌المللیاخبار مرتبطواکنش نتانیاهو به گام برجامی ایران۱۳۹۸/۸/۱۴ - ۲۲:۲۵ShareFacebookTwitterGoogle+LinkedInTelegramEmailGoogle GmailYahoo Mailhttp: //fna. ir/dd۵gjoاقامت ۲۴از سراسر وبدریل پیچ گوشتی شارژی اورجینال را با تخفیف بخرید!

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

هوآوی