chelsea

chelsea

طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداری- دو تیم چلسی و شفیلد یونایتد از چارچوب هفته چهارم لیگ برتر انگلیس برابر هم قرار خواهند گرفت. آخرین بازی این دو تیم مقابل یکدیگر به سال ۲۰۰۷ بازمی‌گردد که چلسی با حساب ۳-۰ از سد حریف خود گذشت. شفیلد یونایتد با کسب چهار امتیاز از سه بازی گذشته خود، عملکرد چندان بدی در شروع کار نداشته است. کین برایان تنها غایب قطعی شفیلد یونایتد برای چلسی است. پیش‌بینی هواسکوردچلسی ۲-۱ شفیلد یونایتد

رازهایی درباره تهیه غذای هواپیما

23+
کجاروکجارو4 هفته قبل
زومیتزومیت1 ماه قبل
تیونر Chelsea Truck به‌تازگی یک لندرور دیفندر ۲۰۱۷ را معرفی کرده که به پیکاپ ۶x۶ تبدیل شده است. اینطور به‌نظر می‌رسد که پس از معرفی مرسدس بنز G۶۳ ۶x۶، تب داغ خودروهای ۶x۶ بازار شاسی‌بلند‌ها را فرا گرفت. اکنون جدید‌ترین خودروی ۶ چرخ، یک دستگاه لندرور دیفندر ۲۰۱۷ است که در حالت عادی هم برای حرکت در مسیرهای خاکی و آفرود طراحی‌ شده است. البته باید گفت که با این قیمت، تنها یک لندرور دیسکاوری با اکسل اضافه در قسمت عقب نصیب خریدار نمی‌شود. از دیگر تجهیزات جدید به‌کاررفته در لندرور دیفندر ۶x۶ می‌توان به‌ چراغ‌های LED الماسی در جلو و پدال‌های آلومینیومی در داخل خودرو اشاره کرد.
عصر ایرانعصر ایران2 ماه قبل
مارک ویتمن، روان‌شناس موسسۀ آی‌جی‌پی‌پی در فرایبورگ آلمان، می‌گوید: «چرا بی‌صبری می‌کنیم؟ این خصلت میراث فرایند تکامل ماست». این ساعت انتظاراتی ایجاد می‌کند که نمی‌شود به آن‌ها با سرعت کافی پاداشی درخور داد، یا اصلا پاداشی داد. در سال ۲۰۱۲، ویدیوهایی که در عرض دو ثانیه بارگذاری نمی‌شدند شانس چندانی نداشتند برای اینکه به‌سرعت دست به دست و دیده شوند. ده ثانیه طوری سپری می‌شود که انگار ۱۵ ثانیه گذشته است و یک ساعت مثل سه ساعت می‌گذرد. چرا از آدم‌های کند متنفریم؟» و ترجمۀ مجتبی هاتف منتشر کرده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ماه قبل
به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، باشگاه فوتبال چلسی (Chelsea F. C) از جمله باشگاه‌های فوتبال انگلیسی در غرب لندن محسوب می‌شود که در سال ۱۹۰۵ بنا نهاده شده است. این باشگاه همانند هر باشگاه فوتبال دیگری، مربیان فراوانی به خود دیده است و از همین رو اینفوگرافی زیر به معرفی مربیان چلسی از سال ۲۰۰۰ تاکنون می‌پردازد. انتهای پیام/
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راشاتودی، «ساجد جاوید» وزیر کشور انگلیس، از موافقت خود با استرداد «جولیان آسانژ» بنیانگذار سایت ویکی لیکس به آمریکا خبر داد. آسانژ در تاریخ ۱۱ آوریل در هنگام اقامات در سفارت اکوادور در لندن بازداشت شده بود. در آن زمان پلیس انگلیس اعلام کرد که به درخواست مقامات آمریکایی، آسانژ بازداشت شده و در مقر پلیس در لندن حضور دارد. وزارت دادگستری آمریکا در ماه گذشته اعلام کرده بود بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس به اتهام خیانت در ارتکاب نفوذ در سیستم کامپیوتری و هک سیستم‌ها به کمک «چلسی منینگ» (Chelsea Manning) متهم شناخته شده است. وزارت دادگستری آمریکا در ادامه بیانیه خود می‌افزاید: در صورتی که وی در دادگاه مجرم شناخته شود، به ۵ سال زندان محکوم می‌شود.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴3 ماه قبل
بر اساس اعلام این منبع، دادگاه در منطقه «آپسالا» (Uppsala) درخواست دادستان‌ها مبنی بر صدور حکم بازداشت آسانژ به صورت غیابی در پرونده تعرض ادعائی وی در این کشور را رد کرده است. این در حالیست که دادستانی عمومی سوئد ۳۰ اردیبهشت ماه سال جاری خواستار صدور حکم بازداشت برای جولیان آسانژ، بنیانگذار سایت ویکی لیکس، به اتهام تجاوز شده بود. دادستانی عمومی سوئد در همین رابطه از دادگاه‌های محلی این کشور خواسته تا حکم بازداشت آسانژ را صادر کنند. آسانژ مدت هاست که در سوئد با اتهام تجاوز مواجه است و مقامات این کشور خواستار استرداد وی برای محاکمه هستند. در آن زمان پلیس انگلیس اعلام کرد که به درخواست مقامات آمریکایی، آسانژ بازداشت شده و در مقر پلیس در لندن حضور دارد.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راشا تودی، «جولیان آسانژ» مؤسس سایت افشاگر ویکی لیکس از سوی وزارت دادگستری آمریکا به ۱۷ اتهام جدید متهم شد. بر این اساس آسانژ به خاطر نقش داشتن در افشار اسناد طبقه بندی شده نظامی و دیپلماتیک آمریکا به این موارد متهم شده است. این در حالی است که اقدام آمریکا علیه مؤسس سایت ویکی لیکس از سوی رسانه‌ها به عنوان تهدیدی علیه آزادی بیان ارزیابی شده است. در آن زمان پلیس انگلیس اعلام کرد که به درخواست مقامات آمریکایی، آسانژ بازداشت شده و در مقر پلیس در لندن حضور دارد. احتمال استرداد آسانژ به آمریکا وجود دارد و وزارت دادگستری آمریکا در ماه گذشته اعلام کرده بود بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس به اتهام خیانت در ارتکاب نفوذ در سیستم کامپیوتری و هک سیستم‌ها به کمک «چلسی منینگ» (Chelsea Manning) متهم شناخته شده است.
دنیای خودرودنیای خودرو3 ماه قبل
به گزارش «اخبار خودرو»، این خودرو تیون‌شده در مقایسه با دیگر پروژه‌های معرفی‌شده توسط این شرکت بریتانیایی محتاط‌تر به‌نظر می‌رسد. چراغ‌های جلو نیز ظاهر مشکی گرفته و زیر آن‌ها دیلایت‌های LED دیده می‌شوند. چراغ‌های عقب هم ظاهر تیره‌تری دارند. نهایتا به پوشش جدید زاپاس عقب می‌رسیم که برند Chelsea Truck Company را روی خود نشان می‌دهد. پوشش چرم روی تمام نقاط از صندلی‌ها گرفته تا پانل در‌ها و استراحت گاه دست‌ها دیده می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
خبرگزاری مهر به نقل از راشاتودی: دادستانی عمومی سوئد خواستار صدور حکم بازداشت برای جولیان آسانژ، بنیانگذار سایت ویکی لیکس، به اتهام تجاوز شد. دادستانی عمومی سوئد در همین رابطه از دادگاه‌های محلی این کشور خواسته تا حکم بازداشت آسانژ را صادر کنند. آسانژ مدت هاست که در سوئد با اتهام تجاوز مواجه است و مقامات این کشور خواستار استرداد وی برای محاکمه هستند. آسانژ در تاریخ ۱۱ آوریل در هنگام اقامت در سفارت اکوادور در لندن بازداشت شده و سپس به ۵۰ هفته زندان محکوم شد. در آن زمان پلیس انگلیس اعلام کرد که به درخواست مقامات آمریکایی، آسانژ بازداشت شده و در مقر پلیس در لندن حضور دارد.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راشاتودی، دادستانی عمومی سوئد خواستار صدور حکم بازداشت برای جولیان آسانژ، بنیانگذار سایت ویکی لیکس، به اتهام تجاوز شد. دادستانی عمومی سوئد در همین رابطه از دادگاه‌های محلی این کشور خواسته تا حکم بازداشت آسانژ را صادر کنند. آسانژ مدت هاست که در سوئد با اتهام تجاوز مواجه است و مقامات این کشور خواستار استرداد وی برای محاکمه هستند. آسانژ در تاریخ ۱۱ آوریل در هنگام اقامت در سفارت اکوادور در لندن بازداشت شده و سپس به ۵۰ هفته زندان محکوم شد. در آن زمان پلیس انگلیس اعلام کرد که به درخواست مقامات آمریکایی، آسانژ بازداشت شده و در مقر پلیس در لندن حضور دارد.
افکارنیوزافکارنیوز3 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشدادستانی عمومی سوئد خواستار صدور حکم بازداشت برای جولیان آسانژ، بنیانگذار سایت ویکی لیکس، به اتهام تجاوز شد. دادستانی عمومی سوئد در همین رابطه از دادگاه‌های محلی این کشور خواسته تا حکم بازداشت آسانژ را صادر کنند. آسانژ مدت هاست که در سوئد با اتهام تجاوز مواجه است و مقامات این کشور خواستار استرداد وی برای محاکمه هستند. آسانژ در تاریخ ۱۱ آوریل در هنگام اقامت در سفارت اکوادور در لندن بازداشت شده و سپس به ۵۰ هفته زندان محکوم شد. در آن زمان پلیس انگلیس اعلام کرد که به درخواست مقامات آمریکایی، آسانژ بازداشت شده و در مقر پلیس در لندن حضور دارد.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راشاتودی، جلسه دادگاه «جولیان آسانژ» بنیانگذار ویکی لیکس امروز در دادگاهی در لندن برگزار شد و آسانژ در پایان به تحمل ۵۰ هفته زندان محکوم شد. آسانژ در تاریخ ۱۱ آوریل در هنگام اقامات در سفارت اکوادور در لندن بازداشت شده بود. در آن زمان پلیس انگلیس اعلام کرد که به درخواست مقامات آمریکایی، آسانژ بازداشت شده و در مقر پلیس در لندن حضور دارد. احتمال استرداد آسانژ به آمریکا وجود دارد و وزارت دادگستری آمریکا در ماه گذشته اعلام کرده بود بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس به اتهام خیانت در ارتکاب نفوذ در سیستم کامپیوتری و هک سیستم‌ها به کمک «چلسی منینگ» (Chelsea Manning) متهم شناخته شده است. وزارت دادگستری آمریکا در ادامه بیانیه خود می‌افزاید: در صورتی که وی در دادگاه مجرم شناخته شود، به ۵ سال زندان محکوم می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها5 ماه قبل
به همین دلیل در ادامه قصد داریم با هم نگاهی به زندگی جولین آسانژ و افشاگری‌های او داشته باشیم. جولین آسانژ و راه‌اندازی ویکی‌لیکسگفته می‌شود مادر جولین در کودکی برای فرزندش یک دستگاه رایانه هدیه خریده بود و همین امر باعث آشنایی جولین با دنیای دیجیتال می‌شود. از طرف دیگر، کشور‌هایی مانند برزیل، اکوآدور و روسیه به حمایت از جولین آسانژ پرداختند و آسانژ به چهره‌ای جهانی تبدیل شد. این محبوبیت‌ها باعث شد تا جولین آسانژ حق انتشار کتاب زندگی‌نامه‌اش را به قیمت گزاف ۱٫۳ میلیون دلار به‌فروش برساند. اندرسون که این صحبت‌ها را با مجله پیپل انجام داده بود گفت عاشق کار‌های جولین آسانژ است.
فراروفرارو5 ماه قبل
پس از بازداشت بنیانگذار سایت افشاگر ویکی‌لیکس توسط پلیس انگلیس، وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد: «آسانژ» به اتهام خیانت به ۵ سال زندان محکوم می‌شود. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، وزارت دادگستری آمریکا امروز پنجشنبه اعلام کرد که «جولیان آسانژ» بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس به اتهام خیانت در ارتکاب نفوذ در سیستم کامپیوتری و هک سیستم‌ها به کمک «چلسی منینگ» (Chelsea Manning) متهم شناخته شده است. وزارت دادگستری آمریکا در ادامه بیانیه خود می‌افزاید: در صورتی که وی در دادگاه مجرم شناخته شود، به ۵ سال زندان محکوم می‌شود. این در حالی است که پلیس انگلیس ساعتی پیش اعلام کرده بود: «جولیان آسانژ» (بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس) بازداشت شده است. سایت افشاگر ویکی لیکس نیز در این خصوص نوشت: اکوادور به صورت غیرقانونی و بر خلاف قوانین بین المللی به لغو پناهندگی سیاسی وی مبادرت کرد و این امر باعث بازداشت وی شده است.
الفالف5 ماه قبل
پس از بازداشت بنیانگذار سایت افشاگر ویکی‌لیکس توسط پلیس انگلیس، وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد: «آسانژ» به اتهام خیانت به ۵ سال زندان محکوم می‌شود. وزارت دادگستری آمریکا در ادامه بیانیه خود می‌افزاید: در صورتی که وی در دادگاه مجرم شناخته شود، به ۵ سال زندان محکوم می‌شود. این در حالی است که پلیس انگلیس ساعتی پیش اعلام کرده بود: «جولیان آسانژ» (بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس) بازداشت شده است. وی پس از خروج «جولیان آسانژ» از سفارت اکوادور در لندن، وی بازداشت شده است! سایت افشاگر ویکی لیکس نیز در این خصوص نوشت: اکوادور به صورت غیرقانونی و بر خلاف قوانین بین المللی به لغو پناهندگی سیاسی وی مبادرت کرد و این امر باعث بازداشت وی شده است.
عصر ایرانعصر ایران5 ماه قبل
پس از بازداشت بنیانگذار سایت افشاگر ویکی‌لیکس توسط پلیس انگلیس، وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد: «آسانژ» به اتهام خیانت به ۵ سال زندان محکوم می‌شود. وزارت دادگستری آمریکا در ادامه بیانیه خود می‌افزاید: در صورتی که وی در دادگاه مجرم شناخته شود، به ۵ سال زندان محکوم می‌شود. این در حالی است که پلیس انگلیس ساعتی پیش اعلام کرده بود: «جولیان آسانژ» (بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس) بازداشت شده است. وی پس از خروج «جولیان آسانژ» از سفارت اکوادور در لندن، وی بازداشت شده است! سایت افشاگر ویکی لیکس نیز در این خصوص نوشت: اکوادور به صورت غیرقانونی و بر خلاف قوانین بین المللی به لغو پناهندگی سیاسی وی مبادرت کرد و این امر باعث بازداشت وی شده است.
مهرمهر5 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، وزارت دادگستری آمریکا امروز پنجشنبه اعلام کرد که «جولیان آسانژ» بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس به اتهام خیانت در ارتکاب نفوذ در سیستم کامپیوتری و هک سیستم‌ها به کمک «چلسی منینگ» (Chelsea Manning) متهم شناخته شده است. وزارت دادگستری آمریکا در ادامه بیانیه خود می‌افزاید: در صورتی که وی در دادگاه مجرم شناخته شود، به ۵ سال زندان محکوم می‌شود. این در حالی است که پلیس انگلیس ساعتی پیش اعلام کرده بود: «جولیان آسانژ» (بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس) بازداشت شده است. وی پس از خروج «جولیان آسانژ» از سفارت اکوادور در لندن، وی بازداشت شده است! سایت افشاگر ویکی لیکس نیز در این خصوص نوشت: اکوادور به صورت غیرقانونی و بر خلاف قوانین بین المللی به لغو پناهندگی سیاسی وی مبادرت کرد و این امر باعث بازداشت وی شده است.
برترین‌هابرترین‌ها5 ماه قبل
پس از بازداشت بنیانگذار سایت افشاگر ویکی‌لیکس توسط پلیس انگلیس، وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد: «آسانژ» به اتهام خیانت به ۵ سال زندان محکوم می‌شود. خبرگزاری مهر: وزارت دادگستری آمریکا امروز پنجشنبه اعلام کرد که «جولیان آسانژ» بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس به اتهام خیانت در ارتکاب نفوذ در سیستم کامپیوتری و هک سیستم‌ها به کمک «چلسی منینگ» (Chelsea Manning) متهم شناخته شده است. وزارت دادگستری آمریکا در ادامه بیانیه خود می‌افزاید: در صورتی که وی در دادگاه مجرم شناخته شود، به ۵ سال زندان محکوم می‌شود. این در حالی است که پلیس انگلیس ساعتی پیش اعلام کرده بود: «جولیان آسانژ» (بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس) بازداشت شده است. وی پس از خروج «جولیان آسانژ» از سفارت اکوادور در لندن، وی بازداشت شده است!
ایرناایرنا6 ماه قبل
موری نوشت: منینگ هم اکنون هفتمین سال خود را در زندان آمریکا به اتهام جاسوسی می‌گذارند و درحالی دولت آمریکا که سرزمین آزادی بیان است وی را به زندان بازگرداند که حاضر نشد علیه جولیان آسانژ شهادت دهد. سفیر اسبق انگلیس درازبکستان درادامه نوشت: درهمین حال پرونده قضایی جولیان آسانژ از سوی دادستانی سوئد سال گذشته کنار گذاشته شد اما آسانژ همچنان در سفارت اکوادور در انگلیس به سر می‌برد و قادر به بیرون آمدن نیست. سفیر اسبق انگلیس در ازبکستان دراین مقاله نوشت: انگلیس اجازه دو تابعیتی می‌دهد و بنابر سیاست وزارت خارجه این کشور درامور کشورهای مشترک المنافع، حمایت دیپلماتیک از شهروندان دو تابعیتی خود که در کشور اصلی خود هستند به عمل نمی‌آورد. موری نوشت: دولت انگلیس در روزهای گذشته تلاش زیادی برای کمک به زاغری که تابعیتی ایرانی داشته به عمل آورد که بسیار غیر معمول بود و انگلیس هم اکنون با قبول کردن این قضیه (حمایت دیپلماتیک) این وضعیت را به سطح مناقشه بین دو دولت کشاند. سفیراسبق انگلیس در ازبکستان نوشت: حال که این قضیه به مناقشه بین دولت‌ها انجامیده، ایرانی‌ها نزد جهانیان اعلام و ثابت خواهند کرد که نازنین زاغری راتکلیف جاسوس بوده و می‌توانند وی را به عنوان یک بخشش و رافت رها کنند.

آینده‌سازان جهان؛ چهره‌های موفق آمریکا که کمتر از ۳۰ سال دارند

26+
برترین‌هابرترین‌ها6 ماه قبل
طرفداریطرفداری7 ماه قبل
طرفداری- از چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس، دو تیم منچسترسیتی و چلسی مقابل هم قرار خواهند گرفت. نتیجه بازی رفت و اتفاقاتی که در استمفوردبریج افتاد، هوس انتقام را در سر منچسترسیتی انداخته است. ۹ بازی گذشته خانگی منچسترسیتی در لیگ برتر انگلیس، بیش از ۲ گل داشته است. در ۴ بازی گذشته منچسترسیتی و چلسی، ۲ گل یا کمتر از آن وارد دروازه‌ها شده است. پیش بینی هواسکوردمنچسترسیتی ۲-۱ چلسینظرسنجیبرای شرکت در نظرسنجی نتیجه دیدار منچسترسیتی- چلسی، اینجا را کلیک کنید.
طرفداریطرفداری8 ماه قبل
طرفداری- در حساس‌ترین و مهم‌ترین دیدار هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس، آرسنال و چلسی مقابل هم قرار خواهند گرفت. از آخرین پیروزی آرسنال مقابل چلسی، حدود یک سال می‌گذرد. در روزهای درگیری چلسی برای رسمی کردن انتقال گونزالو هیگواین، بازی مهم با آرسنال از راه رسیده است. در ۳ بازی اخیر خارج از خانه چلسی، این تیم همواره با اختلاف یک گل پیروز میدان بوده است. پیش بینی هو اسکوردآرسنال ۱-۱ چلسینظرسنجیبرای پیش بینی نتیجه بازی آرسنال- چلسی، اینجا را کلیک کنید.

به انتهای لیست رسیدید