entrepreneur

entrepreneur

طرفداریطرفداری1 ماه قبل
روش‌های خرید رپورتاژ آگهی به چه شکل است؟ یکی از روش‌های متداول تبلیغات آنلاین، خرید رپورتاژ آگهی است. رپورتاژ آگهی چیست؟ همان‌طور که می‌توان حدس زد رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری در واقع نوعی از تبلیغات متنی در قالب یک گزارش و خبر است. اما رپورتاژ آگهی اهداف دیگری همچون افزایش آگاهی از برند، افزایش فروش، روابط عمومی و سئو (seo) نیز دارد. تعیین استراتژی برای خرید رپورتاژ آگهیقبل از هر اقدامی جهت خرید رپورتاژ آگهی، بهتر است که هدف و استراتژی خود را در این مسیر مشخص کنید. خرید رپورتاژ آگهی از پلتفرم‌هاهمانطور که گفته شد برای خرید رپورتاژ آگهی از سایت‌های مختلف و صرفه‌جویی در هزینه و زمان بهتر است از طریق واسطه‌ها و پلتفرم‌ها رپورتاژ آگهی بخرید.

راهنمای جامع شرایط و مدارک دریافت بلو کارت آلمان ۲۰۲۰

21+
تکراتوتکراتو2 ماه قبل
اقتصادنیوزاقتصادنیوز5 ماه قبل
مشکلی که ما در ایران داریم وجود مقررات متعدد از مجوزها تا قیمت‌گذاری‌های مختلف است که برای کار استارت‌آپ‌ها مانع‌تراشی می‌کند. هیچ جای دنیا هم از استارت‌آپ‌ها حمایت نمی‌کنند. دولت کجای کار است؟ *دولت دقیقا باید مزاحم کار استارت‌آپ‌ها نشود. وظیفه دولت حمایت از حقوق مالکیت شهروندان، تضمین اجرای قانون، قراردادها و نیز ایجاد آرامش و ثبات در جامعه است. اگر دولت به بهانه‌های مختلف که تحت عنوان حمایت یا رگولاتوری انجام می‌شود وارد این فضا شود، مطمئنا استارت‌آپ‌ها لطمه می‌بینند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین5 ماه قبل
برای این کار باید پیش از هرچیز خود را باور داشته باشید که می‌توانید در زندگی‌تان به بهترین‌ها دست پیدا کنید. این تغییر چارچوب ذهنی موجب می‌شود از همه منابع خود آگاهانه استفاده کرده و از هدر رفتن زمان، سرمایه و انرژی فکری و جسمی خود جلوگیری کنید. انرژی، اعتماد به نفس و روش رفتاری و طرز فکری که از خودتان ارائه می‌کنید، نشان‌دهنده شخصیت قوی، با‌پشتکار و خوشبین‌تان خواهد بود. برای این کار در قدم اول تلاش کنید تا دیدگاه‌تان را برای انجام کارها به شیوه‌های رایج تغییر دهید. از چه مسیری می‌توانید به نتایج متفاوتی دست پیدا کنید؟ بیاموزید چطور اشتباهات پیشین را تکرار نکنید.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین5 ماه قبل
بعد از همفکری با مادر، ایده فروش کلوچه به ذهنش رسید. خودش می‌گوید: «نمونه‌ای که هم از نظر خودمان خوب از آب در آمده بود و همسایه‌ها پسندیدند، نامزد نهایی بود. شاید عجیب برسد اما همین ایده ساده چند وقت پیش حدود یک میلیون دلار پول در آورد. ترجیح دادم در ازای یاددادن این روش به بچه‌ها پول در بیاورم.» ‌ باب، پدر جک به او کمک کرد که یکسری غرفه پیش‌ساخته تهیه کند. سیدارث در این‌باره می‌گوید: «به فکرمان رسید که این مشکل را با یک ایده استارتاپی ساده حل کنیم.
موجموج6 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، لینک سازی طبیعی یکی از ارکان اصلی بهینه سازی سایت به شما می‌روند. لینک سازی طبیعی چیست؟ لینک سازی طبیعی به روندی گفته می‌شود که خودتان در تولید کردن آن‌ها دخالتی داشته باشید؛ مثل استفاده از روش‌های پست مهمان، ابزار outreach و خریداری لینک‌ها. در ادامه ۱۲ مثال برای بهبود لینک سازی را مورد بررسی قرار خواهیم داد: بازاریابی محتواهر استراتژی لینک سازی بیان می‌کند که تولید محتوای ارزشمند بهترین راه برای ایجاد لینک‌های ارزشمند است در روش قدیمی لینک سازی، شما باید سایت‌ها را به سمت لینک دادن به شما در عوض پست مهمان یا لایک، ترغیب می‌کردید. اگر یک نویسنده فوق العاده در تیم خود دارید، نوشتن یک Ebook (کتاب الکترونیکی) برای لینک سازی طبیعی، بسیار با ارزش خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم که برای خود یک حساب کاربری ایجاد کرده و فعالیت لینک سازی طبیعی خود را شروع کنید.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 ماه قبل
به این ترتیب، کارآفرینان برای جذب سرمایه واقعا چه کارهایی می‌توانند انجام دهند؟ در ادامه هشت تاکتیک رسیدن به این هدف را به اختصار مرور می‌کنیم. این نوع ارتباط‌ها و مکالمه‌ها می‌تواند توجه سرمایه‌گذاران به کسب‌وکارتان را بیشتر کند و شانس جذب سرمایه را افزایش دهد. شما باید از قبل برای پرسش‌های احتمالی یک سرمایه‌گذار آماده شوید و با اعتمادبه‌نفس به آنها جواب دهید. تعداد کارآفرینانی که خواستار جذب سرمایه‌گذاری هستند بسیار زیاد است؛ اگر نتوانید ارزش خود را نمایش دهید، افراد دیگری جایتان را خواهند گرفت. با این تاکتیک‌ها می‌توانید شانس جذب سرمایه‌گذاری را تا حد زیادی افزایش دهید.
کرد آنلاینکرد آنلاین6 ماه قبل
عصر کرد - یک کارآفرین کردستانی معتقد است که، دانش تولید کردستان ضعیف است و بی‌انگیزگی جوانان در راه‌اندازی کسب و کار در توجه نکردن به انسان‌های موفق اطرافشان دانست. یکی از شرکت‌های موفق استارت‌آپی حوزه کشاورزی استان کردستان وقت خود را بر روی پرورش گیاه موسیر که در صنایع غذایی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد گذاشته است. آقای عطایی اکنون بر روی نسخه اصلاح شده موسیر کار می‌کند تا موسیر هم بهره‌وری بیشتر و هم طعم و مزه بهتری داشته باشد. این کارآفرین دانش تولید کردستان را ضعیف توصیف و بی‌انگیزگی جوانان در راه‌اندازی کسب و کار را در توجه نکردن به انسان‌های موفق اطرافشان دانست. وی اظهار کرد: جوانان ما انگیزه‌کافی برای کار ندارند که شاید علت آن توجه نکردن به انسان‌های موفق اطرافشان است.
تکرساتکرسا8 ماه قبل
در این مقاله از هشت اصل مهم و اساسی در زمینه کارآفرینی خواهیم گفت. با مطالعه عملکرد هزاران کارآفرین از کشورها و فرهنگ­‌های مختلف، ترکیبی از ۸ اصل کارآفرینی به‌دست آمده است. در اینجا با ۸ اصل از کارآفرینی سر و کار داریم که توسط آن‌ها می‌­توانیم کارآفرینان موفق را از هم جدا کنیم. با استناد به گفته او کارآفرینان موفق «می‌دانند که ندای درونی قلبشان چیست». تداوم در یادگیری بدین معنا است که در هر زمان، هر مکان و از تمامی افراد یاد بگیریم.
تکرساتکرسا8 ماه قبل
حال باید دید چگونه مایکروسافت به چنین جایگاهی رسید؟ بدون‌شک، روایت ماجرای مایکروسافت بدون بیل گیتس ممکن نیست. در ابتدا شاید بتوان گفت که ریشه و بن‌مایه موفقیت کمپانی مایکروسافت را باید در زندگی بیل گیتس جست‌وجو کرد. رابطه پرفرازونشیب مایکروسافت و اپلرابطه مایکروسافت با اپل نیز در همین زمان‌هاست که شکل می‌گیرد. ابتدا قرار بر این بود که مایکروسافت برای مکینتاش نرم‌افزار فراهم کند و در زمان همکاری اپل با مایکروسافت بود که ایده ساخت ویندوز شکل گرفت. مایکروسافت با دادن ۱۵۰ میلیون دلار به اپل در ازای مشارکت و نصب مایکروسافت آفیس بر تمامی دستگاه‌های اپل تا ۵ سال نجات‌بخش اپل بود. در نهایت ماجرای پرفرازونشیب مایکروسافت در راهی طولانی و صعودی خلاصه می‌شود که با نام بیل گیتس رقم خورده است.
زومیتزومیت10 ماه قبل
قهوه‌ی ورو یکی از شرکت‌های بزرگ تولید کننده‌ی قهوه‌ی درجه یک است و علاوه‌بر ۱۲ کافی‌شاپ مشتری‌های بزرگی مانند گوگل، فیسبوک، مایکروسافت و ایربی‌اندبی دارد. این شرکت کار خود را با تأسیس یک کافه‌ی ساده در سانتا کروز آغاز کرد و مدتی بعد به یک کسب‌وکار بین‌المللی تبدیل شد. در سال ۲۰۰۷ من در یک کافی‌شاپ کار می‌کردم زیرا فکر می‌کردم کار کردن در محیط یک کافی شاپ کار جالبی است. من عاشق قهوه هستم و در چند رویداد بزرگ برای چشیدن طعم‌های مختلف قهوه شرکت کردم. گوگل اولین شرکت فناوری بود که به قهوه‌ی موج سوم ملحق شد و ما چند سالی با آن‌ها کار کردیم.
خبرآنلاینخبرآنلاین10 ماه قبل
در این مطلب قصد داریم شرایط مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۹ را طبق آخرین تغییرات بررسی نماییم. بررسی هزینه مهاجرت به استرالیا در سال ۲۰۱۹: هزینه ویزاهای استرالیا هر ساله همزمان با اعلام بودجه سال مالی آینده و با در نظر گرفتن تورم افزایش می‌یابد. تمام متقاضیان مهاجرت به استرالیا می‌خواهند مطمئن باشند که درخواست ویزای آنها صحیح می‌باشد اما در برخی موارد تنها دنبال کردن چک لیست ارائه شده توسط اداره مهاجرت استرالیا کافی نیست. جمع آوری نامه‌های سوابق کاری هم گاهی با دردسرهایی همراه است و باید مطابق استانداردهای مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا باشد. بنابرین بهتر است برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه پروسه مهاجرت به استرالیا را به یک وکیل مهاجرت کارآزموده واگذار نمایید تا شانس خود را برای اخذ ویزای استرالیا افزایش دهید. وکلای این موسسه عضو سازمان MARA و مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا هستند.
برترین‌هابرترین‌ها1 سال قبل
ما از جسیکا آلبا به عنوان یک کارآفرین موفق مصاحبه کرده‌ایم که در ادامه این مطلب می‌توانید آن را بخوانید. این شرکت در تلاش است تا سبک زندگی سالم‌تری را برای مشتریانش بسازد. ما از جسیکا آلبا به عنوان یک کارآفرین موفق مصاحبه کرده‌ایم که در ادامه این مطلب می‌توانید آن را بخوانید. آنها برایم نامه می‌فرستند و در مورد تاثیری که محصولات شرکت من روی زندگی آنها داشته، حرف می‌زنند. یک بار فردی به من گفت که اگر فردی در گذشته موفق بوده، مطمئنا در آینده نیز موفق خواهد بود.

به انتهای لیست رسیدید