entrepreneur

entrepreneur

تکرساتکرسا1 ماه قبل
در این مقاله از هشت اصل مهم و اساسی در زمینه کارآفرینی خواهیم گفت. با مطالعه عملکرد هزاران کارآفرین از کشورها و فرهنگ­‌های مختلف، ترکیبی از ۸ اصل کارآفرینی به‌دست آمده است. در اینجا با ۸ اصل از کارآفرینی سر و کار داریم که توسط آن‌ها می‌­توانیم کارآفرینان موفق را از هم جدا کنیم. با استناد به گفته او کارآفرینان موفق «می‌دانند که ندای درونی قلبشان چیست». تداوم در یادگیری بدین معنا است که در هر زمان، هر مکان و از تمامی افراد یاد بگیریم.
تکرساتکرسا2 ماه قبل
حال باید دید چگونه مایکروسافت به چنین جایگاهی رسید؟ بدون‌شک، روایت ماجرای مایکروسافت بدون بیل گیتس ممکن نیست. در ابتدا شاید بتوان گفت که ریشه و بن‌مایه موفقیت کمپانی مایکروسافت را باید در زندگی بیل گیتس جست‌وجو کرد. رابطه پرفرازونشیب مایکروسافت و اپلرابطه مایکروسافت با اپل نیز در همین زمان‌هاست که شکل می‌گیرد. ابتدا قرار بر این بود که مایکروسافت برای مکینتاش نرم‌افزار فراهم کند و در زمان همکاری اپل با مایکروسافت بود که ایده ساخت ویندوز شکل گرفت. مایکروسافت با دادن ۱۵۰ میلیون دلار به اپل در ازای مشارکت و نصب مایکروسافت آفیس بر تمامی دستگاه‌های اپل تا ۵ سال نجات‌بخش اپل بود. در نهایت ماجرای پرفرازونشیب مایکروسافت در راهی طولانی و صعودی خلاصه می‌شود که با نام بیل گیتس رقم خورده است.
زومیتزومیت3 ماه قبل
قهوه‌ی ورو یکی از شرکت‌های بزرگ تولید کننده‌ی قهوه‌ی درجه یک است و علاوه‌بر ۱۲ کافی‌شاپ مشتری‌های بزرگی مانند گوگل، فیسبوک، مایکروسافت و ایربی‌اندبی دارد. این شرکت کار خود را با تأسیس یک کافه‌ی ساده در سانتا کروز آغاز کرد و مدتی بعد به یک کسب‌وکار بین‌المللی تبدیل شد. در سال ۲۰۰۷ من در یک کافی‌شاپ کار می‌کردم زیرا فکر می‌کردم کار کردن در محیط یک کافی شاپ کار جالبی است. من عاشق قهوه هستم و در چند رویداد بزرگ برای چشیدن طعم‌های مختلف قهوه شرکت کردم. گوگل اولین شرکت فناوری بود که به قهوه‌ی موج سوم ملحق شد و ما چند سالی با آن‌ها کار کردیم.
خبرآنلاینخبرآنلاین4 ماه قبل
در این مطلب قصد داریم شرایط مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۹ را طبق آخرین تغییرات بررسی نماییم. بررسی هزینه مهاجرت به استرالیا در سال ۲۰۱۹: هزینه ویزاهای استرالیا هر ساله همزمان با اعلام بودجه سال مالی آینده و با در نظر گرفتن تورم افزایش می‌یابد. تمام متقاضیان مهاجرت به استرالیا می‌خواهند مطمئن باشند که درخواست ویزای آنها صحیح می‌باشد اما در برخی موارد تنها دنبال کردن چک لیست ارائه شده توسط اداره مهاجرت استرالیا کافی نیست. جمع آوری نامه‌های سوابق کاری هم گاهی با دردسرهایی همراه است و باید مطابق استانداردهای مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا باشد. بنابرین بهتر است برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه پروسه مهاجرت به استرالیا را به یک وکیل مهاجرت کارآزموده واگذار نمایید تا شانس خود را برای اخذ ویزای استرالیا افزایش دهید. وکلای این موسسه عضو سازمان MARA و مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا هستند.
برترین‌هابرترین‌ها5 ماه قبل
ما از جسیکا آلبا به عنوان یک کارآفرین موفق مصاحبه کرده‌ایم که در ادامه این مطلب می‌توانید آن را بخوانید. این شرکت در تلاش است تا سبک زندگی سالم‌تری را برای مشتریانش بسازد. ما از جسیکا آلبا به عنوان یک کارآفرین موفق مصاحبه کرده‌ایم که در ادامه این مطلب می‌توانید آن را بخوانید. آنها برایم نامه می‌فرستند و در مورد تاثیری که محصولات شرکت من روی زندگی آنها داشته، حرف می‌زنند. یک بار فردی به من گفت که اگر فردی در گذشته موفق بوده، مطمئنا در آینده نیز موفق خواهد بود.

به انتهای لیست رسیدید