mohamed salah

mohamed salah

روزنوروزنو3 ساعت قبل
تامی آبراهام ستاره جوان و ۲۱ ساله چلسی این روزها درخشش شگرفی در ترکیب تیم فرانک لمپارد داشته است. تامی آبراهام با ۲۱ سال و ۳۴۷ روز به جوان‌ترین بازیکن چلسی تبدیل شده است که در لیگ برتر موفق به ثبت هت تریک شده است. تامی آبراهام سومین بازیکن ۲۱ ساله و کمتر تاریخ لیگ برتر است که در سه بازی متوالی حداقل دو گل به ثمر رسانده است. حالا تامی آبراهام با زدن هفت گل آقای گل لیگ برتر بوده و تهدید بزرگی برای ستاره هایی چون سرخیو آگوئرو و رحیم استرلینگ، سادیو مانه و محمد صلاح، هری کین و البته پیر آمریک اوبامیانگ به شمار می‌آید. همچنین تامی آبراهام چند روز پیش در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که لمپارد همواره و حتی در دوران افتش به او اعتماد داشته و همین موضوع باعث پیشرفتش شده است.
فارسفارس14 ساعت قبل
مهاجم گابنی آرسنال از زمان پیوستن به لیگ برتر عملکرد درخشانی در ترکیب توپچی‌ها داشته است و تنها محمد صلاح آمار بهتری ارائه کرده است. به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال آرسنال به مصاف واتفورد رفته است و با ۲ گل پیش است. گل‌های این بازی را پیر امریک اوبامیانگ مهاجم گابنی به ثمر رسانده است. تنها بازیکنی که از وی عملکرد بهتری در جزیره داشته است، محمد صلاح است. صلاح ۳۹ گل، اوبامیانگ ۳۷ و آگوئرو ۳۲ گل از سال ۲۰۱۸ به ثمر رسانده‌اند.
ورزش۳ورزش۳19 ساعت قبل
سادیو مانه هنگام تعویض شدن از اینکه محمد صلاح در یک موقعیت مسلم گلزنی به وی پاس نداده و خودش اقدام به ضربه زدن کرده، به شدت به یورگن کلوپ و نیمکت نشینان لیورپول اعتراض کرد. اما حالا ستاره سنگالی بعد از دو هفته مدعی شد مشکل بین آنها حل شده و وی و محمد صلاح مانند گذشته دوستانی صممی هستند. سادیو مانه گفت: "درگیری با صلاح؟ این اتفاق برای هر دوی ما فراموش شده است. بعضی اوقات مجبور هستید صحبت‌ها را رو در رو به یکدیگر بگویید زیرا بعضی وقت‌ها به من پاس داده نمی‌شود. اما بعد از آن اتفاق من و محمد صلاح با یکدیگر آشتی کردیم و حالا مانند گذشته دوستان صمیمی هستیم. "
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین22 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ لیورپول موفق شد برای دومین فصل پیاپی هر پنج دیدار ابتدایی خود را در لیگ برتر با برد به پایان برساند. پیروزی قرمزها برابر نیوکاسل باعث شد لیورپول با ۱۵ امتیاز از پنج بازی صدر جدول لیگ برتر را تصاحب کرده باشد. قرمزها توانستند برای ۱۴ بار پیاپی به برد برسند و اولین تیمی در تاریخ لیگ برتر باشند که ۱۴ برد پیاپی به دست آورده و در تمامی این دیدارها بیش از یک گل به ثمر رسانده است. در این بازی نیز زوج آفریقایی لیورپول یعنی محمد صلاح و سادیو مانه توانستند عملکرد خوبی داشته باشند. مانه دو بار و صلاح یک بار برای لیورپول در این دیدار گلزنی کردند.
خبر فوریخبر فوری23 ساعت قبل
لیورپول برای دومین فصل پیاپی موفق شد هر ۵ دیدار ابتدایی لیگ برتر انگلیس را با برد به پایان برساند. لیورپول موفق شد برای دومین فصل پیاپی هر پنج دیدار ابتدایی خود را در لیگ برتر با برد به پایان برساند. پیروزی قرمزها برابر نیوکاسل باعث شد لیورپول با ۱۵ امتیاز از ۱پنج بازی صدر جدول لیگ برتر را تصاحب کرده باشد. قرمزها توانستند برای ۱۴ بار پیاپی به برد برسند و اولین تیمی در تاریخ لیگ برتر باشند که ۱۴ برد پیاپی به دست آورده و در تمامی این دیدارها بیش از یک گل به ثمر رسانده است. در این بازی نیز زوج آفریقایی لیورپول یعنی محمد صلاح و سادیو مانه توانستند عملکرد خوبی داشته باشند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
اعتمادآنلاین| لیورپول موفق شد برای دومین فصل پیاپی هر پنج دیدار ابتدایی خود را در لیگ برتر با برد به پایان برساند. پیروزی قرمزها برابر نیوکاسل باعث شد لیورپول با ۱۵ امتیاز از ۱پنج بازی صدر جدول لیگ برتر را تصاحب کرده باشد. قرمزها توانستند برای ۱۴ بار پیاپی به برد برسند و اولین تیمی در تاریخ لیگ برتر باشند که ۱۴ برد پیاپی به دست آورده و در تمامی این دیدارها بیش از یک گل به ثمر رسانده است. در این بازی نیز زوج آفریقایی لیورپول یعنی محمد صلاح و سادیو مانه توانستند عملکرد خوبی داشته باشند. مانه دو بار و صلاح یک بار برای لیورپول در این دیدار گلزنی کردند.
ایسناایسنا1 روز قبل
لیورپول برای دومین فصل پیاپی موفق شد هر ۵ دیدار ابتدایی لیگ برتر انگلیس را با برد به پایان برساند. به گزارش ایسنا و به نقل از گاردین، لیورپول موفق شد برای دومین فصل پیاپی هر پنج دیدار ابتدایی خود را در لیگ برتر با برد به پایان برساند. پیروزی قرمزها برابر نیوکاسل باعث شد لیورپول با ۱۵ امتیاز از ۱پنج بازی صدر جدول لیگ برتر را تصاحب کرده باشد. قرمزها توانستند برای ۱۴ بار پیاپی به برد برسند و اولین تیمی در تاریخ لیگ برتر باشند که ۱۴ برد پیاپی به دست آورده و در تمامی این دیدارها بیش از یک گل به ثمر رسانده است. در این بازی نیز زوج آفریقایی لیورپول یعنی محمد صلاح و سادیو مانه توانستند عملکرد خوبی داشته باشند.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
بازیو میبریم دو بازی قبلی هم شانس یارمون نبود که نبردیم؛ تنها مشکلی رم امسال هم مصدومیت‌ها هستند خصوصا تو پست وینگرشما فکر کن تیم کامل باشه و ۱۱ تای همین ترکیب هم تو زمین باشن بعد اسپیناتزولا و اوندر و پروتی هم به فرض ذخیره بیان تو بعد بازیکنایی مثل دیاوارا، پاستوره، کلایورت و کالینیچ و زاپاکاستا و اسمالینگ و.. اصل جا نیست بیان تو زمینبنظرم تیم خیلی کامله و فقط ۲ نقص داره، اول اینکه یک دفاع وسط بهتر نداریم و اگر اسمالینگ و مانچینی هم بتونن نیازمون رفع کنن با نبودشون مهره خوب دیگه‌ای نداریمنقص دوم هم نبود یک وینگر جای پروتی هست؛ از اول هم معلوم بود رو پروتی حساب بشه تو وینگر دچار کمبود میشیم. ولی با این وجود اگر مصدومیت امون بده بنظرم به راحتی به اهدافمون میرسیم
طرفداریطرفداری1 روز قبل
لیورپول با پیروزی در این دیدار به اولین باشگاه تاریخ لیگ انگلیس بدل شد که در ۱۴ دیدار متوالی موفق به کسب برد با به ثمر رساندن حداقل ۲ گل می‌شود. همچنین شاگردان کلوپ ضمن بهبود رکورد لیورپول در زمینه برد متوالی، با رکورد آرسنال در سال ۲۰۰۲ مساوی کردند. فقط منچسترسیتی با کسب ۱۸ و ۱۵ برد متوالی در دو برهه مختلف، رکورد بهتری در اختیار دارد. وی در این ۵۰ دیدار موفق به ثبت ۳۵ گل و ۷ پاس گل شده و در ۱۸ دیدار اخیرش در آنفیلد در لیگ برتر ۱۸ گل به ثمر رسانده است. پس از آرسنال مقابل اورتون (۱۰۷ گل) و منچستریونایتد مقابل اورتون (۱۰۰ گل)، لیورپول نیز به رکورد ۱۰۰ گل مقابل نیوکاسل در لیگ برتر دست یافت.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
محمد صلاح با گلزنی امروز مقابل نیوکاسل به آمار ۵۰ گل و پاس‌گل در خانه دست یافت. به گزارش وانانیوز، محمد صلاح در دیدار لیورپول مقابل نیوکاسل در هفته پنجم لیگ برتر انگلیس گل سوم تیمش را به ثمر رسید تا آماری فوق‌العاده را در خانه به ثبت رساند. با این گل، محمد صلاح در ۴۱ بازی در آنفیلد آمار ۵۰ گل و پاس گل را به معرض نمایش گذاشت. صلاح در ۴۱ بازی، ۳۶ گل و ۱۴ پاس گل را به ثبت رسانده است. انتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- سرخپوشان مرسی‌ساید در دیداری خانگی مقابل نیوکاسل به برتری دست یافتند. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در اولین دیدار از هفته پنجم لیگ برتر انگلیس از ساعت ۱۶ امروز (شنبه) تیم فوتبال لیورپول در ورزشگاه آنفیلد موفق شد با نتیجه ۳ بر یک نیوکاسل را از پیش‌رو بردارد. نیوکاسل ابتدا با گل دقیقه ۷ جترو ویلمس از میزبان خود پیش افتاد، اما شاگردان یورگن کلوپ در ادامه با گلزنی سادیو مانه در دقایق ۲۸ و ۴۰ و محمد صلاح در دقیقه ۷۲ نتیجه را به سود خود تغییر دادند. لیورپول با این برد ۱۵ امتیازی شد و صدرنشینی خود را استحکام بخشید. در همین چارچوب از ساعت ۱۸:۳۰ امروز دیدار‌های همزمانی به شرح زیر برگزار می‌شود: منچستریونایتد - لسترسیتیشفیلدیونایتد - ساوتهمپتونبرایتون - برنلیولورهمپتون - چلسیتاتنهام - کریستال‌پالاسهمچنین از ساعت ۲۱ امشب نوریچ‌سیتی میزبان منچسترسیتی است.

خلاصه بازی لیورپول ۳-۱ نیوکاسل (لیگ برتر انگلیس - ۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- از هفته پنجم لیگ برتر انگلستان، تیم‌های لیورپول و نیوکاسل به مصاف هم رفتند که در پایان لیورپول با نتیجه ۳-۱ مقابل میهمان خود به برتری رسید. سادیو مانه (دو بار) و محمد صلاح برای میزبان گلزنی کردند و تک گل نیوکاسل نیز توسط جترو ویلمز به ثمر رسید.
ایلناایلنا1 روز قبل
لک لک‌های آنفیلد در بازی هفته پنجم نیوکاسل را از پیش رو برداشتند. به گزارش ایلنا، در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر انگلیس تیم تحت هدایت یورگن کلوپ مقابل نیوکاسل قرار گرفت و به برتری سه بر یک دست پیدا کرد. در این بازی برای لیورپول سادیو مانه (۲۸ و ۴۰) و محمد صلاح (۷۲) گل زدند و تک گل تیم میهمان را هم جترو ویلمز در دقیقه ۷ وارد دروازه لیورپول کرد. این پیروزی پنجمین برد متوالی لیورپول در فصل جدید بود که شاگردان کلوپ به واسطه آن در صدر جدول رده بندی قرار گرفتند و منچسترسیتی با یک بازی کمتر با ۵ امتیاز اختلاف در رده دوم قرار گرفته است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
اعتمادآنلاین|‎ هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس عصر امروز (شنبه) با برگزاری یک دیدار بین لیورپول صدرنشین و نیوکاسل در ورزشگاه آنفیلد بندر مرسی‌ساید برگزار شد که لیورپول ۳ بر یک برنده شد. یترو ویلمس توانست اولین گل بازی را برای نیوکاسل به ثمر برساند. در ادامه لیورپول توانست گل تساوی را با ضربه سادیو مانه وارد دروازه کلاغ‌های فوتبال جزیره کند. مهاجم سنگالی در دقیقه ۴۰ موفق شد گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند تا نشان دهد در شرایط خوبی به ثمر می‌برد. در نیمه دوم نیز محمد صلاح مصری دیگر گل لیورپول را به ثمر رساند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
قرمزها بازی را بهتر شروع کردند اما بر خلاف روند بازی دروازه خود را باز شده دیدند. اشتباه آتسو در میانه زمین باعث شد تا فیرمینو صاحب توپ شود و او هم با یک پاس عمقی مانه را با گلر تک به تک کند. اشتباه گلر نیوکاسل باعث شد تا مانه از او گذر کرده و دروازه خالی را باز کند. دقیقه ۶۳ بازی لیورپول به شکل عجیبی به گل سوم نرسید. دو دقیقه بعد لیورپول توسط سادیو مانه به گل چهارم دست یافت ولی به درستی مردود اعلام شد.
ایسناایسنا1 روز قبل
لیورپول با برتری برابر نیوکاسل رکورد ۱۰۰ درصد پیروزی در این فصل لیگ برتر را حفظ کرد. به گزارش ایسنا، هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس عصر امروز (شنبه) با برگزاری یک دیدار بین لیورپول صدرنشین و نیوکاسل در ورزشگاه آنفیلد بندر مرسی‌ساید برگزار شد که لیورپول ۳ بر یک برنده شد. در ادامه لیورپول توانست گل تساوی را با ضربه سادیو مانه وارد دروازه کلاغ‌های فوتبال جزیره کند. مهاجم سنگالی در دقیقه ۴۰ موفق شد گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند تا نشان دهد در شرایط خوبی به ثمر می‌برد. در نیمه دوم نیز محمد صلاح مصری دیگر گل لیورپول را به ثمر رساند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آغاز هفته پنجم لیگ برتر انگلیس امروز (شنبه) تیم فوتبال لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان نیوکاسل بود و توانست این تیم را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد. شاگردان یورگن کلوپ در حالی پنجمین برد متوالی فصل‌شان را کسب کردند که دروازه‌شان خیلی زود و در دقیقه ۷ توسط جترو ویلمز باز شد. سادیو مانه اما در دقیقه ۲۸ کار را برای لیورپول به تساوی کشاند و ۱۲ دقیقه بعد هم گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند. حسن ختام پیروزی خانگی نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس هم گلی بود که محمد صلاح در دقیقه ۷۱ زد. در ادامه بازی‌های امروز لیگ برتر انگلیس از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران ۵ دیدار برگزار می‌شود که برنامه آن به شرح زیر است: منچستریونایتد - لسترسیتیشفیلد یونایتد - ساوتهمپتونبرایتون - برنلیولورهمپتون - چلسیتاتنهام - کریستال‌پالاسهمچنین از ساعت ۲۱ به وقت تهران نوریچ میزبان منچسترسیتی خواهد بود.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- تیم‌های لیورپول و نیوکاسل از ساعت ۱۶:۰۰ در آنفیلد به مصاف یکدیگر رفتند. مشخصات بازیروز و تاریخ برگزاری: شنبه ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۹/ ۲۳ شهریور ۱۳۹۸تورنمنت: هفته پنجم لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰-۲۰۱۹ورزشگاه: آنفیلدگلزنان: مانه (۲۸، ۴۰)، محمد صلاح (۷۲) برای لیورپول و جترو میلمز (۷) ترکیب دو تیمشرح گل‌هالیورپول ۰-۱ نیوکاسل؛ جترو ویلمز (۷): روی پاس کریستین آتسو، جترو ویلمز با پای راست شوتی زد که در درون دروازه لیورپول قرار گرفت. لیورپول ۱-۱ نیوکاسل؛ سادیو مانه (۲۸): اندی رابرتسون توپ را به سادیو مانه رساند و شوت پای راست این بازیکن به تور دروازه نیوکاسل چسبید. لیورپول ۲-۱ نیوکاسل؛ سادیو مانه (۴۰): این‌بار ضربه پای چپ مانه به درون دروازه نیوکاسل غلتید تا این بازیکن در آنفیلد دبل کرده باشد. لیورپول ۳-۱ نیوکاسل؛ محمد صلاح (۷۲): روی پاس روبرتو فیرمینو، محمد صلاح موفق شد گل چهارم لیورپول را به ثمر برساند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، تامی آبراهام ستاره جوان و تنها ۲۱ ساله چلسی این روزها درخشش شگرفی در ترکیب تیم فرانک لمپارد داشته است. آبراهام که در ابتدا به نظر می‌رسید انتخاب دوم فرانک لمپارد برای پست مهاجم نوک باشد خیلی زود خود را به ترکیب اصلی چلسی تحمیل کرد و جانشین ژیرو در ترکیب اصلی این تیم لندنی شد. آبراهام خیلی زود پاسخ اعتماد فرانک لمپارد را داد و برای دومین بازی خارج از خانه متوالی موفق به ثبت هتریک برای چلسی شد. آبراهام حالا بعد از گذشت پنج هفته از لیگ جزیره با هفت گل زده و بالاتر از ستارگانی مثل آگوئرو، استرلینگ و محمد صلاح در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار دارد. همچنین تامی آبراهام چند روز پیش در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که لمپارد همواره و حتی در دوران افتش به او اعتماد داشته و همین موضوع باعث پیشرفتش شده است.

گل محمد صلاح به نیوکاسل (لیورپول ۳-۱ نیوکاسل)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - رود گولیت، مهاجم اسبق چلسی به دفاع از فرانک لمپارد، فلسفه بازی تیمش و فرصتی که به جوانان باشگاه می‌دهد، پرداخت. به گزارش سایت گل، گولیت می‌گوید: خوشحالم که جوانان باشگاه بالاخره شانس خودنمایی پیدا کردند. واقعا از فرصت رسیدن به جوانان باشگاه خوشحالم حتی اگر بیشتر به خاطر محرومیت از نقل و انتقالات بوده باشد. بازیکنان فعلی مستعدند و با لمپارد، زیر نظر مربی ایده آلی کار می‌کنند. فرانک مربی جوانی است که باشگاه را می‌شناسد و پیشتر همه احساسات بازیکنان جوان فعلی را تجربه کرده است.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
دیووک اوریگی، مهاجم بلژیکی لیورپول، در بازی امروز تیمش مقابل نیوکاسل دچار مصدومیت شد. به گزارش «ورزش سه»، امروز و در جریان بازی بین دو تیم لیورپول و نیوکاسل که در نهایت با پیروزی دو بر یک شاگردان یورگن کلوپ همراه بود، اوریگی، مهاجم بلژیکی لیورپول، دچار مصدومیت شد. در حالی که بازی با نتیجه یک بر یک در جریان بود تکل مدافع نیوکاسل روی پای اوریگی باعث مصدومیت این بازیکن شد. بعد از این تکل، اوریگی که درد زیادی در مچ پای خود احساس می‌کرد، نتوانست به بازی ادامه دهد و مجبور به ترک زمین شد. روبرتو فیرمینو که در کمال تعجب امروز کار را از روی نیمکت آغاز کرده بود، جانشین اوریگی مصدوم شد و اتفاقا در نیمه دوم موفق به ارسال یک پاس گل برای محمد صلاح هم شد. هنوز اطلاعات دقیقی از میزان و مدت مصدومیت اوریگی مطرح نشده است و باید منتظر ماند دید این ستاره بلژیکی برای چه مدتی از میادین دور خواهد ماند. اوریگی با گل هایی که در نیمه نهایی و فینال فصل گذشته چمپیونزلیگ به ثمر رساند، محبوبیت زیادی بین لیورپولی‌ها پیدا کرد و غیبت او به عنوان یک گزینه اضافی برای خط حمله لیورپول، برای تیم کلوپ نگران کننده می‌تواند باشد.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، در تابستان امسال و پنجره نقل و انتقالاتی که پشت سرگذاشته شد، ‌این انتظار بود که رئال مادرید برای در اختیارگرفتن «محمد صلاح» وارد عمل شود اما این اتفاق رخ نداد. نشریه دون‌بالون اسپانیا خبر داد که این انتقال در تابستان سال آینده شکل خواهد گرفت. آنگونه که این رسانه عنوان کرد، ۱۸۸ میلیون پوند بودجه کنار گذاشته است. صلاح از سال ۲۰۱۷ در خدمت تیم آنفیلدی است. وی در مدت ۲ سال حضورش ۷۵ بازی کرده و ۵۵ گل زده است. او پیش‌تر در رم، فیورنتینا، چلسی و ا. ف بازل در اروپا توپ زد. انتهای پیام/
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی - سادیو مانه با درخشش خود و دو گلی که به ثمر رساند موفق شد نیوکاسل را با نتیجه ۳ - ۱ از سر راه برداشته و به صدر جدول برگردد. به گزارش فوتبالی، شاگردان کلوپ در ابتدای بازی و با گل دقیقه ۷ ویلمز شوکه شده و خیلی زود از تیم رقیب عقب افتادند اما ۲۱ دقیقه بعد سادیو مانه موفق شد گل خورده را جبران کند و بازی را به تساوی بکشاند. در دقیقه ۴۰ نیز سادیو مانه موفق شد بار دیگر دروازه نیوکاسل را باز کند و لیورپول را با نتیجه ۲ - ۱ از رقیب خود پیش بیاندازد. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید و در نیمه دوم این محمد صلاح بود که روی پاس گل روبرت فیرمینیو سومین گل تیم خود را به ثمر رساند تا کامبک این تیم را کامل کرده باشد. بدین ترتیب لیورپول پنجمین بازی خود را نیز با پیروزی پشت سر گذاشت تا با رکورد صد در صد پیروزی به صدرنشینی خود ادامه دهد.

لیورپول ۳-۱ نیوکاسل؛ هوی متال با مانه و صلاح

7+
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول بعد از شایعاتی درباره درگیری‌اش با سادیو مانه، دیگر مهاجم این تیم با انتشار یک ویدیو این شایعات را انکارکرد. به گزارش «ورزش سه»، محمد صلاح، مهاجم مصری لیورپول با انتشار ویدیویی در حساب توییتر خود به شایعات درباره درگیری‌اش با سادیو مانه، دیگر مهاجم این تیم واکنش نشان داده و این شایعات را بی‌اساس دانست و از رابطه خوب و نزدیک خود با مانه خبر داد. بعد از آن اما جردن هندرسون، هم‌تیمی این دو وجود درگیری بین آنها را انکار کرده و گفت مانه کمی بعد از آن تصاویر منتشر شده در حال خندیدن و شوخی کردن با هم‌تیمی‌هایش بوده است. ولی شایعات درباره درگیری صلاح و مانه و ناراحتی آنها از همدیگر از بین نرفت و در نهایت صلاح به این نتیجه رسید که برای انکار این شایعات ویدیویی طنز منتشر کند. با وجود ویدیوی طنز صلاح نه او و نه مانه درباره این حادثه به صورت صریح صحبت نکرده‌اند.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول مدعی شد بازی کردن بعد از دیدارهای ملی همیشه دشوار بوده است. کلوپ مدعی شد نیوکاسل سبک فصل گذشته خود را حفظ کرده و بازی دشواری پیش روی لیورپول است. دیدار مقابل نیوکاسل: "بعد از جدایی رافا بنیتس شرایط برای نیوکاسل سخت شده است. ما برای این کار سخت تلاش می‌کنیم و سعی می‌کنیم این فضا را حفظ کنیم. لیورپول باشگاه فوق العاده‌ای است و جو همیشه اینگونه نبوده است اما حالا بازیکنان خیلی یکدیگر را دوست دارند. "
نودنود2 روز قبل
سادیو مانه در آستانه ثبت ۵۰ بازی بدون شکست در ورزشگاه آنفیلد است. به خصوص آن که در ترکیب قرمزها، سادیو مانه با رکورد عجیب و غریب خود به میدان خواهد رفت. سادیو مانه تاکنون در ۴۹ دیدار لیگ برتری برای لیورپول در آنفیلد به میدان رفته و در این مسابقات هرگز شکست نخورده است. مانه با این تعداد بازی، در بین بازیکنان لیگ برتری در این زمینه (بیشترین تعداد بازی خانگی بدون ثبت حتی یک شکست) رکورد دار است و می‌تواند این رکورد را در بازی روز شنبه به عدد ۵۰ ارتقا دهد. البته با کمی ارفاق، رکورد مانه را می‌توان هم اینک هم در عدد ۵۰ دانست.
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، در دومین مسابقه از هفته سوم لیگ ستارگان قطر، تیم العربی که همانند دو دیدار اخیرش مرتضی پورعلی‌گنجی را از ابتدا در ترکیب و خط دفاعی داشت، از ساعت ۲۰:۳۵ امشب در استادیوم جاسم بن حمد دوحه به مصاف تیم ام اصلال رفت. یانیگ ساگبو، مهاجم ساحل عاجی ام صلال و سابق هال سیتی و موناکو گل اول بازی را روی ارسال زمینی از جناح راست زمین و شوت‌زنی از مقابل پای پورعلی‌گنجی در دقیقه ۲۵ رساند، اما تا پایان مسابقه العربی نمایش فوق‌العاده‌ای ارائه داد و توانست ۵ گل بزند تا در این مسابقه خارج از خانه به برتری دست پیدا کند. محمد صلاح النیل، آرون گونارسون، حمدی الحرباوی، میشل لاسوگا و عادل الرحیلی (گل به خودی) بازیکنانی بودند که گل‌های العربی را در برتری ۵ بر یک این تیم مقابل ام صلال به ثمر رساندند تا یاران پورعلی‌گنجی با ۷ امتیاز موقتا صدرنشین لیگ ستارگان قطر شوند. مرتضی پورعلی‌گنجی که در دیدار اخیر تیم ملی ایران برابر هنگ کنگ نیمکت‌نشین بود، در بازی امشب العربی مقابل ام صلال حضور ۹۰ دقیقه‌ای در زمین داشت.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
با وجود انتقادها از پل پوگبا در انگلیس، آمار نشان می‌دهد او در فصل جاری برای این تیم عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته و بهترین توپ‌گیر اروپا بوده است. در هفته‌های اول فصل جدید لیگ برتر پل پوگبا، ستاره فرانسوی ناراضی این تیم با انتقادهای بسیاری مواجه بوده است. پوگبا در یک‌سوم میانی منچستریونایتد ۲۷ بار توپگیری کرده و این آمار او از همه بازیکنان پنج لیگ بزرگ اروپایی بالاتر است. در آمار توپ‌گیری در تمام نقاط زمین هم تنها جفرسون لرما عملکرد بهتری از پوگبا داشته. ولی با انتشار آمار اخیر مشخص شده که پوگبا در این هفته‌ها ۳۸۰ بار با توپ تماس داشته و در تناسب این دو آمار مشخص می‌شود که او به هیچ وجه عملکرد قابل انتقادی نداشته است.

به انتهای لیست رسیدید